Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 15:00   #1
zakon o polaganju vozačkog ispita...

danas sam saznao da je od 1.1. na snazi novi zakon koji se tiče polaganja vozačkog ispita...
mene zanima onaj dio tog zakona koji nalaže da se upisuju dodatna 3h u slučaju da netko padne na ispitu... jel se to odnosi na sve koji izlaze na ispite ili može zaobići one koji su prije upisali auto školu?
to je bedasto jer ako netko u 35h nije naučio dovoljno da može proći il nešto nevalja s njime ili instruktorom... a koliko ja poznam instruktore iz ng baš se i ne pretrgnu nešto od posla da bi nekoga nešto naučili... ulgavnom se bave nekim svojim trećim poslom i prodaju zrake okolo... čast iznimkama...
nego ima li smisla taj zakon da se mora upisivati minimalno 3h jer znam kolegi koji su znali pasti i zbog toga što bi se instruktor na suvozačevom sjedalu malo prepo pa lupio po kočnici... onome tko treba više sati on će ih i upisati...ovako je to čista pljačka...bzvz
zelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 21:52   #2
sranje od novog zakona...

ej..evo ja sam ti upisala autoškolu u 10 mjesecu i uhvatio me novi zakon,iako sam ispit za vožnju prijavila početkom 12-tog mjeseca,kad tog zakona još nije ni bilo. kako smo imali jako malo vrimena da izvježbam poligon po novim pravilima,ja sam pala ispit. i sad me je nova prijava ispita koštala 770 kn...330 kn je sam ispit, a 450 kn su ta 3 dodatna sata koja ja nisam tila uzeti,ali zbog tog novog prokletog zakona moram.
i što je najgore ja mislim da mene taj zakon nebi triba zahvatiti,jer sam upisala autoškolu u 10 mjesecu kad tog zakona još nije ni bilo i zašto bi ja sad trebala ispaštati.
aim2483 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 15:14   #3
Da mi instruktor lupi po kocnici on bi te sate platio. Samo nemoj dat da te zahebavaju. A sto se samog zakona tice, mislim da ih moras uzet. Nisam siguran jer taj zakon jos nisam proucio kako treba.
kokos bijeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 15:35   #4
Da, bez obzira kad si upisao/la autoskolu zahvaceni ste sa tim zakonom... tako je rekao moj bivsi instruktor mi, i 2 prjateljice koje su upisale isto tamo 10-11 mjesec morale su jucer polagati po novom zakonu!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:23   #5
pa ja se sječam i prije je to bilo obvezno (prije cca 7-8g.)
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.