Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2024., 17:24   #1
Ne znam što on želi

Družim se s jednim dečkom već duže vrijeme, bili smo psp ali sam ja nešto zabrijala pa nismo pričali nekoliko dana da bi mi se nakon toga on javio i sve je bilo ok
Ali od tog dana, nemamo odnose, iako on se on meni još uvijek otvoreno nabacuje i u vezi seksa nešto, vrlo često ali ništa se konkretno ne događa
Kad ga pitam kad se vidimo kaže budemo se dogovorili i na tome ostane
Traži me da mu šaljem seksi slike Itd a ja zauzvrat ne dobijem ništa
Ne znam na čemu smo,sve nešto kao bi opet sa mnom ali s druge strane ne bi
Nisam ga otvoreno pitala u čemu je problem
Lozi se i lozi me ali ne poduzima ništa
Teško mi ga odjebati jer se u njegovom društvu osjecam lijepo ali mislim da me vuče za nos
Ima neki način da ga opet “pridobijem” ? Ne znam vise sto da radim jer je takav već jako dugo vremena
Izabel27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 17:57   #2
Reci mu: "Il' me jebi il' odjebi"
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:14   #3
A što ti želiš?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:16   #4
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
A što ti želiš?

Da bude sve kao prije da opet budemo psp
Izabel27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:21   #5
Da budete... što?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:24   #6
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Da bude sve kao prije da opet budemo psp
Onda mu to i reci.
Da ti fali u krevetu i da bi nastavila aerobik.

Zavedi ga malo, reci mu da ti fali njegova velika kita...
Znaš kak se to radi.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:38   #7
Izgleda kao da te već otkantao, samo ne riječima. Paše mu fotkica za samostalnu zabavu i to je to.
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:40   #8
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Da budete... što?
Prijatelji sa povlasticama
3Tufahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 18:52   #9
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Onda mu to i reci.
Da ti fali u krevetu i da bi nastavila aerobik.

Zavedi ga malo, reci mu da ti fali njegova velika kita...
Znaš kak se to radi.
On meni uzvrati ali nema ničeg konkretnog

Quote:
mahunarka kaže: Pogledaj post
Izgleda kao da te već otkantao, samo ne riječima. Paše mu fotkica za samostalnu zabavu i to je to.
I je i nije
Izabel27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 19:00   #10
Njegov je jedini na svijetu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 19:46   #11
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Družim se s jednim dečkom već duže vrijeme, bili smo psp ali sam ja nešto zabrijala pa nismo pričali nekoliko dana da bi mi se nakon toga on javio i sve je bilo ok
Ali od tog dana, nemamo odnose, iako on se on meni još uvijek otvoreno nabacuje i u vezi seksa nešto, vrlo često ali ništa se konkretno ne događa
Kad ga pitam kad se vidimo kaže budemo se dogovorili i na tome ostane
Traži me da mu šaljem seksi slike Itd a ja zauzvrat ne dobijem ništa
Ne znam na čemu smo,sve nešto kao bi opet sa mnom ali s druge strane ne bi
Nisam ga otvoreno pitala u čemu je problem
Lozi se i lozi me ali ne poduzima ništa
Teško mi ga odjebati jer se u njegovom društvu osjecam lijepo ali mislim da me vuče za nos
Ima neki način da ga opet “pridobijem” ? Ne znam vise sto da radim jer je takav već jako dugo vremena
Ti si mu razbibriga koju može imati i radi ti što hoće jer očito može, a ti si se zatreskala tj privukao te, paradoks je da te privlači još više jer želiš znati zašto je tako "nedostupan", otvorila si i temu i neka si, ali to ti radi jer:

1. Ne želi on ništa s tobom, samo ti radi jer to ti može raditi i ne uzima te za ozbiljno jer mu je jasno da ti to može raditi.

2. Ima 99% nekoga još, možda radi identičnu stvar i njoj, ILI... nekoga s kim bi htio nešto ozbiljno ali ima probleme ove ili ne.

3. Takvo muško nikada ne radi takvu istu stvar samo jednoj ženi, zapamti to, nema veze dal to radi simultano ili prije tebe ili nakon tebe.

Moj ti je savjet; kreni svojim putem bez ikakvog nadanja oko njega, jer tu nema nadanja niti ima ikakve šanse za ičim.

Znam da ti je teško možda prihvatiti ovakvo stanje kakvo ti pričam, ali vjeruj mi, takav lik će te samo oštetiti emocionalno, bježi od toga, vjeruj, ja bi znao
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 19:49   #12
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Da bude sve kao prije da opet budemo psp
Što je tebi?

Pa jesi ti svijesna da ti sama sebi ovo sve činiš?

Ja ne znam što je vama ljudima i tim "prijatelj sa povlasticama", sami sebe uništavate emocionalno i onda se pitate što je.

Preko tog hurca i pi...e se dešava i puno drugih stvari osim dobrog seksa bez obaveza, upravo se dešava ovo sad što ti pitaš ovdje ljude.

On ti čini sve to jer ti može to činiti a nisi ni ti baš najozbiljnija osoba čim si to dopuštaš in the first place. Ženo Božja .. daj se skuliraj malo.

Znaš... ono...

Stani malo na loptu, vrati loptu u obranu.
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 19:52   #13
Quote:
DalmatinoHR kaže: Pogledaj post
Ti si mu razbibriga koju može imati i radi ti što hoće jer očito može, a ti si se zatreskala tj privukao te, paradoks je da te privlači još više jer želiš znati zašto je tako "nedostupan", otvorila si i temu i neka si, ali to ti radi jer:

1. Ne želi on ništa s tobom, samo ti radi jer to ti može raditi i ne uzima te za ozbiljno jer mu je jasno da ti to može raditi.

2. Ima 99% nekoga još, možda radi identičnu stvar i njoj, ILI... nekoga s kim bi htio nešto ozbiljno ali ima probleme ove ili ne.

3. Takvo muško nikada ne radi takvu istu stvar samo jednoj ženi, zapamti to, nema veze dal to radi simultano ili prije tebe ili nakon tebe.

Moj ti je savjet; kreni svojim putem bez ikakvog nadanja oko njega, jer tu nema nadanja niti ima ikakve šanse za ičim.

Znam da ti je teško možda prihvatiti ovakvo stanje kakvo ti pričam, ali vjeruj mi, takav lik će te samo oštetiti emocionalno, bježi od toga, vjeruj, ja bi znao

Da lik me Full privukao i sad sa mnom radi sto želi
U pravu si i za ovo pod br 1 sto pišeš ali skroz
A i za ovo ostalo vjerovatno
Tesko je prihvatiti to i pustiti zadnji tračak nade
Izabel27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:00   #14
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Da lik me Full privukao i sad sa mnom radi sto želi
U pravu si i za ovo pod br 1 sto pišeš ali skroz
A i za ovo ostalo vjerovatno
Tesko je prihvatiti to i pustiti zadnji tračak nade
To što on tebi radi sam ja radio jednoj ženi/curi, toliko da znaš.

I vjerovala ili ne, ne bi zapravo vjerovala, koliko mene nije bilo briga za nju.

Ne zato jer nije lijepa, jer nije privlačna itd... sve je to bila, ali radio sam to jer sam mogao.

Mene nije sram ovo ni uživo priznat, sve neke svoje greške kroz život.

Uostalom, ajmo kreniti čisto onako po psihološkom profilu muško ženskoga odnosa, onako površno možemo reći da su ženama uvijek bili privlačniji tipovi (barem seksualno) KOJIH KAO DA NIJE BRIGA, što god njega više nije briga nju je više briga, kad ju uhvati, emocionalno.

To na stranu, na stranu jer su ovo naprosto psihološke, sociološke činjenice muškarca i žene, ALI ovo što on tebi radi je EKSTREMA i ono što sam ja radio tada, to je ekstrema, to je djubarski.

DOSLOVNO.

Ti nikakve, ali nikakve s njim budućnosti nemaš, sve i da završite skupa čak, on tebe nikad neće doživiti za ozbiljno, nikad...

Jednog dana će i on naletiti na slično bez brige, svaki lonac nađe poklopac, zasada je on car svemira, ne zato jer to tebi radi, samo tebi, nego to je njegov modus operandi mnogima prije tebe a i nakon tebe će biti.

Dok se ti sad sekiraš i tu otvaraš ove teme, on sad pušta glazbu i piči kroz grad doslovno DA NI NE POMISLI NA TEBE, bar sam ja to radio, eto toliko.

I onda kad bi sjeo negdi, vidio bi desetke njenih poruka... i odgovorio bi eto... čisto da je držim tu, da ne ode, jer... treba mi. Za svaki slučaj.

Eto toliko.
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:04   #15
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
...
S tim da ti dodam, da ja sa tom dotičnom nisam bio psp, nego mi se čini čak i gori od tog "tvoga" dotičnoga, ja sam nju kao udanu ženu doveo na rub da ostavi muža zbog mene, a da me uopće nije bilo briga za to.

Zato... pamet u glavu. Bilo bi ti pametno
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:05   #16
Quote:
DalmatinoHR kaže: Pogledaj post
To što on tebi radi sam ja radio jednoj ženi/curi, toliko da znaš.

I vjerovala ili ne, ne bi zapravo vjerovala, koliko mene nije bilo briga za nju.

Ne zato jer nije lijepa, jer nije privlačna itd... sve je to bila, ali radio sam to jer sam mogao.

Mene nije sram ovo ni uživo priznat, sve neke svoje greške kroz život.

Uostalom, ajmo kreniti čisto onako po psihološkom profilu muško ženskoga odnosa, onako površno možemo reći da su ženama uvijek bili privlačniji tipovi (barem seksualno) KOJIH KAO DA NIJE BRIGA, što god njega više nije briga nju je više briga, kad ju uhvati, emocionalno.

To na stranu, na stranu jer su ovo naprosto psihološke, sociološke činjenice muškarca i žene, ALI ovo što on tebi radi je EKSTREMA i ono što sam ja radio tada, to je ekstrema, to je djubarski.

DOSLOVNO.

Ti nikakve, ali nikakve s njim budućnosti nemaš, sve i da završite skupa čak, on tebe nikad neće doživiti za ozbiljno, nikad...

Jednog dana će i on naletiti na slično bez brige, svaki lonac nađe poklopac, zasada je on car svemira, ne zato jer to tebi radi, samo tebi, nego to je njegov modus operandi mnogima prije tebe a i nakon tebe će biti.

Dok se ti sad sekiraš i tu otvaraš ove teme, on sad pušta glazbu i piči kroz grad doslovno DA NI NE POMISLI NA TEBE, bar sam ja to radio, eto toliko.

I onda kad bi sjeo negdi, vidio bi desetke njenih poruka... i odgovorio bi eto... čisto da je držim tu, da ne ode, jer... treba mi. Za svaki slučaj.

Eto toliko.

Ideš… hvala na iskrenom opširnom odgovoru
To sto radi je bas gnjusno ali jbg mi žene….uvijek padamo na takve likove
Izabel27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:09   #17
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Ideš… hvala na iskrenom opširnom odgovoru
To sto radi je bas gnjusno ali jbg mi žene….uvijek padamo na takve likove
Nisi ti kriva ništa zapravo... Nekad nemaš pojma ko je kriv, tj zašto si ušla u to itd. itd itd itd.

Ja to nisam radio recimo jer sam se gledao u ogledalu i razmisljao: Bože... pa ja sam ono... darth vader...

Ne, ja sam živio život kao da se ništa ne događa, ona je bila tu kao eto neka vaza na mom stolu, dok je ona ludila za menom, pokusavala sve da muž ne sazna da mi piše, ja bi otišao spavat ni ne pročitajući poruke, a kad bi joj poslao poruku, rekla bi nešto u stilu sram me bilo to raditi joj, ali brzo bi rekla da me voli itd, naravno dobila bi od mene isto da ja nju itd...

Čisto da mi bude tu, a već sam u glavi kovao plan kako da nađem drugu ženu. Jbg.

P.S. Naravno da ću ja sada naići možda na salve napada ovdje, jer oko mene na ovome forumu su sve ljudi bez grijeha, jučer sa Isusom pili kavu i slično, ja opet smatram da svoje grijehe mogu reći upravo jer sam ih davno nadišao, kažem ti, ovo bi rekao (i jesam) uživo, kamoli ovdje.

Zato molim te, lipo samo kreni svojim putem, pusti toga tipa, tu ti sriće nema, doslovno nema.
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:17   #18
Quote:
Izabel27 kaže: Pogledaj post
Ideš… hvala na iskrenom opširnom odgovoru
To sto radi je bas gnjusno ali jbg mi žene….uvijek padamo na takve likove
Pa i ne baš. Padaš ti. Srećom po tebe, takvih likova ima za izvoz - za čas ćeš naći još boljeg prijatelja sa još većim kurcem i još neugodnijom osobnošću. Ako nešto zaista želiš, cijeli će se svemir urotiti da to dobiješ, ne?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:35   #19
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pa i ne baš. Padaš ti. Srećom po tebe, takvih likova ima za izvoz - za čas ćeš naći još boljeg prijatelja sa još većim kurcem i još neugodnijom osobnošću. Ako nešto zaista želiš, cijeli će se svemir urotiti da to dobiješ, ne?
Nemojmo zaboraviti da ima i žena takvih, tj daleko gorih od mene ili ti ga ovog slučaja ovog lika iz ove teme, takva je mene spustila bome... za...cili život skoro, skoro da je uspila.

Otud ono u prethodnom postu: nać će lonac poklopac.

Mislis si ono... ma sve znam ej..., pametan čovik, tj načitan, sve znam više manje što treba znati, nos do neba... i onda bum, leti se na krilima svih poraza u vezama koje moj mozak tumači kao pobjede, ejjj... jer uopće mozak ne registrira pa čovječe imaš tisucu propali veza, ne ne... to za mene nije bilo propale veze, moj mozak to tumači tada kao samo uživanje, pobjede, nebo limit.

Što je najsmješnije ja sam se njoj upucavao, Bože, što bi dao da nije pala sad kad izvrtim film unatrag.

Nije mi radila ovo što ovaj radi njoj, nešto puno gore, manipulativno do boli, a nadasve inteligentno i proračunato.

Zato, dobro si joj rekao, neka lipo ona moli Boga da nije naišla na goru verziju ovoga o kome je otvorila temu, samo nek ga pusti i to je to.
DalmatinoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 20:46   #20
Quote:
DalmatinoHR kaže: Pogledaj post

Nije mi radila ovo što ovaj radi njoj, nešto puno gore, manipulativno do boli, a nadasve inteligentno i proračunato.
Kako te je udana žena iz/manipulirala?
3Tufahija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger