Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2010., 23:10   #1
Question Crveno nebo

Ovako,prvo da vas pozdravim sve posto sam novi na forumu.I ako je na krivom mjestu tema molim da je se premjesti na pravo mjesto.Dakle,cudnu stvar sam zapazio.Dakle,prosli vikend u karlovcu,tocnije u subotu navecer,mislim da je bilo oko 12,ja i ekipa sam bili vani,zabavljali se,pili,da pili,ali smo bili dovoljno pri sebi da mozemo nas 3 zakljucit da je nocno nebo CRVENO,tocnije tamno crvene boje,trule visnje mozda,nismo nista pametno mogli zakljucit,zasto je to tako. . .moze li itko ovo objasnit,dal je itko nesto slicno vidio?O.o
Disturbed One is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:12   #2
svijetla grada
__________________
potpis.
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:15   #3
ma je da,karlovac nije velegrad,pogotovo nema svjetla u 12h . . .to sam prvi put sad primjetio. . .
Disturbed One is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:32   #4
Quote:
Disturbed One kaže: Pogledaj post
ma je da,karlovac nije velegrad,pogotovo nema svjetla u 12h . . .to sam prvi put sad primjetio. . .
ja sam vidio crveno nebo u 1 po noći u mjestu kraj zaprešića kad sam išao kroz šumu doma, mogao sam knjigu čitat i vidjet slova... svijetla grada, nema što drugo biti
__________________
No Comment
.AncienT. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:23   #5
[QUOTE=Disturbed One;24944625]Ovako,prvo da vas pozdravim sve posto sam novi na forumu.I ako je na krivom mjestu tema molim da je se premjesti na pravo mjesto.Dakle,cudnu stvar sam zapazio.Dakle,prosli vikend u karlovcu,tocnije u subotu navecer,mislim da je bilo oko 12,ja i ekipa sam bili vani,zabavljali se,pili,da pili,ali smo bili dovoljno pri sebi da mozemo nas 3 zakljucit da je nocno nebo CRVENO,tocnije tamno crvene boje,trule visnje mozda,nismo nista pametno mogli zakljucit,zasto je to tako. . .moze li itko ovo objasnit,dal je itko nesto slicno vidio?O.o[/QUOTE

Ako je bilo oblačno, onda nije čudno jer može biti odsjaj sunca, odnosno, zrake sunca koje je zašlo reflektiraju od oblaka i nebo je crveno!!! Čudno mi je samo što je već bilo pola noći, ne znam, valjda je moguće...

Passer by is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 11:12   #6
a ne ne,to sta si ti stavio je sunce u soton,a mislim da nije bilo oblacno previse,posto je boja bila jednaka. . .mozda malo tamnija u daljini. . .a bit ce da su svjetla grada.
-.-
Disturbed One is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 18:09   #7
Quote:
Disturbed One kaže: Pogledaj post
a ne ne,to sta si ti stavio je sunce u soton,a mislim da nije bilo oblacno previse,posto je boja bila jednaka. . .mozda malo tamnija u daljini. . .a bit ce da su svjetla grada.
-.-
kod nas se kaze navecer crvenica ujutro popisanica kao kiša slj dan...
crnokosa_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 20:08   #8
Quote:
crnokosa_ri kaže: Pogledaj post
kod nas se kaze navecer crvenica ujutro popisanica kao kiša slj dan...
Također i ovdje, predznak ružnog vremena
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 00:10   #9
eto to je to
crnokosa_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 15:13   #10
Noktilucentni oblaci ilitiga oblaci u stratosferi. Dovoljno su visoko da ih Sunce obasja i kad je debelo noć.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 02:50   #11
hvala hvala,ja vec mislio da je kataklizma . .xD
Disturbed One is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 12:15   #12
Neki kazu da je to zbog snijega u atmosferi, a njega ovih dana bogami ima puno.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.