Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2011., 13:35   #2601
Quote:
Tinkerbella kaže: Pogledaj post
mislila sam ga koristiti samo na masnim djelovima, ne i na ostatku lica, no ne želim nešto što će mi isušivati kožu i zatezati.
moram onda tražiti dalje
uzmi radije njihovu micelarnu, ona ti je zamjena za mlijeko i tonik za ciscenje, meni je odlicna!
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 02:24   #2602
cure , kakva su vasa iskustva sa avene couvrance tek. puderom? koristim ga cca tjedan dana i unazad 2-3 dana primjetila sam pojavu sitnih pristica na obrazima , sto mi je pomalo cudno s obzirom na kvalitetu& namjenu te kozmetike. ima li netko slicna iskustva?
partizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 08:32   #2603
Quote:
partizanka kaže: Pogledaj post
cure , kakva su vasa iskustva sa avene couvrance tek. puderom? koristim ga cca tjedan dana i unazad 2-3 dana primjetila sam pojavu sitnih pristica na obrazima , sto mi je pomalo cudno s obzirom na kvalitetu& namjenu te kozmetike. ima li netko slicna iskustva?
Ja duži niz godina koristim te pudere i kreme i apsolutno sam sigurna da mi ništa ne izaziva prištiče, koju kremu stavljaš ispod? Stavljaš li kakav u kamenu ili prahu iznad?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 10:20   #2604
eyedetox , hvala ti na odg. !
koristim loreal triple active day kremu& na tekuci nanesem malo manhattanovog soft compact pudera u prahu. u toj kombinaciji funkc. bez problema vec godinama, samo sto je izbor tekuceg bio pao na vichy dok nisu prestali proizvodit onu paletu klasicnih , starih pudera pa sam u potrazi za novim zavrsila na aveneu& sad su mi se osuli obrazi. dat cu mu sansu jos neko vrijeme , ali ako zavrsim kao swiss cheese , dizem ruke ako imas kakvu preporuku za kremu ili kompaktni , javi , hvala
partizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 10:26   #2605
Quote:
partizanka kaže: Pogledaj post
eyedetox , hvala ti na odg. !
koristim loreal triple active day kremu& na tekuci nanesem malo manhattanovog soft compact pudera u prahu. u toj kombinaciji funkc. bez problema vec godinama, samo sto je izbor tekuceg bio pao na vichy dok nisu prestali proizvodit onu paletu klasicnih , starih pudera pa sam u potrazi za novim zavrsila na aveneu& sad su mi se osuli obrazi. dat cu mu sansu jos neko vrijeme , ali ako zavrsim kao swiss cheese , dizem ruke ako imas kakvu preporuku za kremu ili kompaktni , javi , hvala
Nažalost s lorealovom kremom manhattanovim puderom nemam iskustva
Ja momentalno koristim Hydrerance optimale rich uv 20 a kad zatopli prebacujem se na naranđasti fluid spf 50, preko koristim ili ovaj tekući ili Avene kompaktni , matiram ili s Lrp u kamenu ili Shiseidovim.
Navečer koristim Cleanance K i s tim kombinacijama sam više nego zadovoljna, nema prištiča, mitesera, pms akni
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:00   #2606
Avene DIACNEAL više ne postoji. Doduše ima je, ali u novom obliku, kao Avene TRIACNEAL, dodali su još jedan novi sastojak, Efectiose. Krema je malo gušća, ne znam za djelovanje, tek sam počela. Cijena je ista, al tko zna oće li bit isti rezultati kao sa Diacnealom (dakle samo sa glikolnom i retinaldehidom) . . joj joj.
evo link.http://www.mojaljekarna.hr/product_i...l-krema-p-1525
Dama_sa_Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:08   #2607
probala sam tester triacneala. meni je identicna diacnealu sto se tice boje, mirisa, teksture. nisam imala nikakvu reakciju, a na duze staze cu tek da vidim kad mi dodje na red.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 08:22   #2608
Meni se čini da je Diacneal bio nekako rjeđi i sjajniji po boji, al dobro to je manje bitno. Koristim Triacneal oko tri-četri dana, kad ga stavim onda heeebeno zapeče na par sekundi al kasnije prođe. Vidit ćemo kroz mjesec-dva-tri kako će biti. .
Dama_sa_Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 13:03   #2609
Razmišljam da kupim taj triacneal/diacneal pa mi trebaju točne upute. Smije se koristiti samo navečer jel tako? I može li izazvati neke fleke? Koliko znam ne smije se koristiti po ljetu...
C.Mariù is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 13:14   #2610
Quote:
C.Mariù kaže: Pogledaj post
Razmišljam da kupim taj triacneal/diacneal pa mi trebaju točne upute. Smije se koristiti samo navečer jel tako? I može li izazvati neke fleke? Koliko znam ne smije se koristiti po ljetu...
nanosis ga na potpuno osusenu kozu (ako retin dođe u dodir s vodom pece), nanosis ga samo navecer i po danu je obavezan spf da ti ne nastanu flekice
ako osjetis da te isusuje, jedno sat vremena nakon sto ga naneses, nanesi jos i hidrataciju
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 09:55   #2611
koristim Triacneal nekih 4-5 dana, isušio mi je ovih par prištića ali mi se koža na obrazima i bradi nekako počela ljuštiti i užasno se osušila (inače imam recimo masnu kožu, možda kombiniranu), ne mogu normalno stavit tekući puder a da se on nakon sat dva ne počne sušit i trusit, i to užasno izgleda. Znam da bi trebala koristit uz Triacneal i neku hidrataciju, možda sa spf, al ne mogu se odlučit šta bi, odnosno uopće nemam iskustva s nekim dobrim hidratantnim kremama za osjetljivu masnu kožu, sad već osušenu i oljuštenu !!! Može li mi neko uputiti neki dobar savjet?
Dama_sa_Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 10:15   #2612
ovako sam radila sa diacnealom. stavim ga navecer i nakon sat vremena preko njega stavim hidratantnu masku i odem spavati koristila sam masku od avenea i od clarinsa. cak i kad sam potrosila diacnel ove maske sam stavljala navecer umjesto kreme.

po danu nesto sa spf. vise se i ne sjecam koja krema mi je tad bila u opticaju. moguce isto avene hidratantna.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 11:35   #2613
I kako je to djelovalo? Ne mogu zamislit da preko Triacneala stavim masku Ne znam jel bi trebala koristit možda termalnu vodu ujutro kad se umijem, kakvo to djelovanje uopće ima, ili samo neku dobru hidratantnu prije pudera da se ne sušim i ne ljuštim
Dama_sa_Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 12:04   #2614
pa meni je maska sluzila umjesto kreme, kontas. ti stavi sta hoces, ovo je samo primjer. ako hoces sprijeciti susenje moras jos nesto koristiti za lice osim triacneala. moguce cak i da ti lagane hidra kreme nece biti dovoljne, da ces trebati i nesto hranjivije ali za sve to moras pratiti sama stanje svoje koze i probati par stvari dok ne vidis sta ti najvise odgovara.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:02   #2615
Avene Triaceal

Ja evo koristim 10 dana avene triacneal po preporuci dermatologa, u zadnja 3 mjeseca samo po obrazima dakle ne brada ne celo samo to izbijaju mi uzasne akne a prije toga ma ni mitesera nisam imala, neki dijelovi se vidi vrlo mali pomak ali ne ocekujem ista jer treba min 3 mjeseca koristiti ali ono sto me brine je sto ujutro kad se probudim svi oni crveni pristevi pobijele, tjesim se da je to bilo nakupljeno ispod koze pa treba nekako da se izbaci van, ali izgleda grozno Pomaze mi kod komedona ali eto iz nekog razloga ostale crvene postanu gnojne, jel to mozd atako treba haha, pomozite, da li neko ima iskustva sa tim
noblicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:15   #2616
Pa zašto si počela koristit Triacneal ako si imala čisto lice ??
Ja ga isto koristim oko tjedan dana, još uvik me peče kad ga stavljam, ponekad mi ostanu crvene flekice kao da sam opekla kožu ali to prođe za koji dan, ali barem se više ne ljuštim toliko zbog kombinacije termalne vode i masne hidratantne kreme ujutro.
Ja sam ga počela koristit jer imam neke sitne tvrde bijele prištiće na obrazima oko čeljusti, i nekoliko mitesera, u nadi da će me ova kemija riješit toga a i zaostalih flekica
Dama_sa_Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 17:06   #2617
ma imala cisto lice i prije 3 mjeseca nes odjenom pocelo i tek sad znaci koristim triaceal u nadi da ce proci mene nekad pece nekad ne samo me brine o sto svako jutro bas 2 crvena prista pobijele, jel to treba ili ne ne znam
noblicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 00:27   #2618
Zamolila bi one koje imaju iskustva s ovom kremicom za pomoć!
Daklem, kupila sam Avene Diacneal.
Inače imam kožu sklonu aknama, uglavnom me napada od sredine obraza prema čeljusti. Zna se zalomiti i po bradi i čelu. A mitesera se nađe svukud. Usto imam ožiljke i flekice od akni po obrazima.
Zanima me nanosi li se Diacneal samo na problematična područja, dakle na upaljene akne, ili na čitavo lice u tankom sloju (osim okoloočnog područja naravno), i smijem li nakon nekog vremena nanijeti na lice neku hidratantnu kremu, pošto znam da bi mogao isušivati? Vidim po komentarima da neke od vas nanose kremu nakon toga, ali koliko vremena nakon nanošenja Diacneala, i da li je vam je to preporučio dermatolog ili?
Unaprijed hvala na odgovorima
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 00:27   #2619
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Zamolila bi one koje imaju iskustva s ovom kremicom za pomoć
Daklem, kupila sam Avene Diacneal.
Inače imam kožu sklonu aknama, uglavnom me napada od sredine obraza prema čeljusti. Zna se zalomiti i po bradi i čelu. A mitesera se nađe svukud. Usto imam ožiljke i flekice od akni po obrazima.
Zanima me nanosi li se Diacneal samo na problematična područja, dakle na upaljene akne, ili na čitavo lice u tankom sloju (osim okoloočnog područja naravno), i smijem li nakon nekog vremena nanijeti na lice neku hidratantnu kremu, pošto znam da bi mogao isušivati?
Unaprijed hvala na odgovorima
Ja imam triacneal, samo ima jedan sastojak vise, i nanosim ga samo navecer na dobro osuseno lice al na cijelo osim podrucja oko ociju i ne stavljam nista kasnije jer idem pajkit a ujutro obavezno serum i krema za hidrataciju
Ja se od Triacneala ljustim al ja sam sva naopacke pa ovo zaboravi da sam rekla al sto se tice akni tu mu nemam zamjerki jer ih vise nemam a manosim ga samo 2-3 puta tjedno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 00:29   #2620
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ja imam triacneal, samo ima jedan sastojak vise, i nanosim ga samo navecer na dobro osuseno lice al na cijelo osim podrucja oko ociju i ne stavljam nista kasnije jer idem pajkit a ujutro obavezno serum i krema za hidrataciju
Ja se od Triacneala ljustim al ja sam sva naopacke pa ovo zaboravi da sam rekla al sto se tice akni tu mu nemam zamjerki jer ih vise nemam a manosim ga samo 2-3 puta tjedno
Hvala ti puno na odg, inače izbrisala sam ovdje post i prebacila ga na temu "Avene" jer sam tek kasnije skužila da je baš tamo to aktualna tema
Btw što nije preporučeno nanositi svaki dan kroz 3 mjeseca?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.