Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2012., 14:29   #661
...a jbg, previše otkriva, ali kao što netko reče, nitko nas nije tjerao da ga pogledamo...
Mada sam sigurna da će u filmu biti "još nešto" čega nije bilo u traileru a bitno je, tako da sigurno nismo vidjeli baš sve.
Release je za mjesec dana, pretpostavljam da je to to od trailera. Mislim ja osobno ni ne želim više ništa.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:00   #662
Vjerovatno bi se mogao naci koji TV spot.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:18   #663
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Na prvoj slici ni ne znamo jos kakva je ta mala stetocina, a na drugoj uz Charlie fali i onaj crnac koji je pilot Prometheusa.
Što se tiče ove beštije pri prvom gledanju ovog novog trailera bio sam zabrijao da je to neka ružna zmija kobra .
A mislim da je kapetan Janek (Idris Elba) ipak na slici mada mu vidimo samo dio koljena u nekim zelenim hlačama .
Sasvim desno pri samom rubu fotke sjedi do Milburna (Rafe Spall).
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Vidim ekipa sva uredno obucena, a David sjedi u pidjami i u kucnim natikacama kao da je dosao usred noci po casu vode na skup
Da, a da ne govorim koje gay držanje ima dok sjedi .
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Sigurno Scott ima još aseva u rukavu... sasvim sa siguran da je ovaj međunarodni trailer u kojem su "pokazali previše" samo dodatno nabrijavanje.
Slažem se, i ja sumnjam da bi Ridley otkrio odma u trailerima sve aseve koje skriva u rukavu. Ćeka nas sigurno još mala hrpa iznenađenja i plot twista.
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Ja imam dojam da su SJ-i ipak bili neka davno izumrla vrsta, koju su stvorili na novo, sudeći po onoj sceni u kojoj ga vidimo kao holografsku projekciju.
Tako i ja mislim. A prikazali su u ovom novom traileru i neke nove scene trupala na koje su ovi s Prometheusa naišli.

Sad se samo postavlja pitanje tko su tu SJ-i? Ovi mrtvi izumrli? Oni visoki ćelavci?
Mislim ova trupla mi ne djeluju nekako iste građe kao i oni ćelavci. Možda su to neke dvije različite rase koje su nekad davno međusobno ratovale dok jedna nije potpuno uništila drugu. Nekim virusom il možda čak i alienima. Ionako je dugo kružila priča nakon izlaska Aliena kako je SJ brod bio zapravo ratni bombarder kojeg je neprijateljska strana sredila pa se on prisilno srušio na LV-426.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 20:39   #664
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
a traileri za TDKR-a su poželjnog trajanja, pa je ipak ono bitno izostavljeno...

usto, Prometej je horor i mistika bi trebala biti veća...
I ovi su istog trajanja, izuzev ovog zadnjeg koji je zapravi Internacionalni Trailer, pa ne bi se baš složio, Scott je sigurno i izostavio nešto važno za radnju (hint. Patric Wilson, Guy Pearce).

Ja ti i po Tdkr traileru mogu prepričati pola filma, ali nećemo spamat temu.

Ponavljam, mogli ste ostati na Teaseru, ali vas zanimaju nove scene pa ipak pogledate sve tv spotove i trailere.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 01:23   #665
Pošto mi je već pomalo dosadilo stalno brisati off postove vezane uz TDKR i druge forumaše, od sad pa nadalje slijede kartoni.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 07:21   #666
Kako sam već spomenuo, ziher Scott ima aseva u rukavu + što je, je, i da mi je cijeli film prepričan putem trailera to ne umanjuje činjenicu da ću ga ići pogledati i ostati i dalje fasciniran.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 09:19   #667
izvorni trailer za Aliena (1979)

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=rf99ouvFBJw

zanimljivo, dosta podsjeca na trailer za Prometheusa
Luigi Vercotti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:37   #668
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
uffffffff jedva čekam,muzika nakraju me svaki put naježi
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:38   #669
Quote:
Luigi Vercotti kaže: Pogledaj post
izvorni trailer za Aliena (1979)

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=rf99ouvFBJw

zanimljivo, dosta podsjeca na trailer za Prometheusa

Ne bi nikada gledao ovaj film! Uopće nam nisu pokazali o čemu se radi. E pa, ako se oni nisu potrudili da informiraju gledatelje, zašto bi im ja platio kartu?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:54   #670
zato što su to bile 70te.nisu bili isti traileri kao danas.samo zbog mističnosti ljudi su išli gledat...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:55   #671
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ne bi nikada gledao ovaj film! Uopće nam nisu pokazali o čemu se radi. E pa, ako se oni nisu potrudili da informiraju gledatelje, zašto bi im ja platio kartu?
Poanta trailera ni nije da otkriva previse, a ako nisi nikad gledao taj originalni Alien onda ti nece imati smisla ni gledati ovaj prequel.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 10:58   #672
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Poanta trailera ni nije da otkriva previse, a ako nisi nikad gledao taj originalni Alien onda ti nece imati smisla ni gledati ovaj prequel.

Zašto ne? Ionako kreće ispočetka... Prometheus... Alien... itd.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:05   #673
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Poanta trailera ni nije da otkriva previse, a ako nisi nikad gledao taj originalni Alien onda ti nece imati smisla ni gledati ovaj prequel.
mislim da je bio sarkastican
Luigi Vercotti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:05   #674
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
zato što su to bile 70te.nisu bili isti traileri kao danas.samo zbog mističnosti ljudi su išli gledat...
i tad su bili najbolji traileri...slažem se ta neka mističnost te tjerala da ideš gledat film a ne ko sad kad ti daju cijeli film u 2 minute
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:12   #675
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
i tad su bili najbolji traileri...slažem se ta neka mističnost te tjerala da ideš gledat film a ne ko sad kad ti daju cijeli film u 2 minute
ma ne baš.pravi tvorci trailera ti mogu dati cijeli film pa ga opet nečeš na kraju skužit kako će film protječ.sve je u montaži i redosljedu.kad se samo sjetim jednog inception ili dark knight..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:44   #676
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
ma ne baš.pravi tvorci trailera ti mogu dati cijeli film pa ga opet nečeš na kraju skužit kako će film protječ.sve je u montaži i redosljedu.kad se samo sjetim jednog inception ili dark knight..
e da inception je meni imo odličan trailer
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:47   #677
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Kako sam već spomenuo, ziher Scott ima aseva u rukavu + što je, je, i da mi je cijeli film prepričan putem trailera to ne umanjuje činjenicu da ću ga ići pogledati i ostati i dalje fasciniran.
Potpis.

Da mi ovog trenutka neko preprica film od prvog do zadnjeg minuta to ne bi umanjilo moju jaku zelju i veliko iscekivanje da ga pogledam.

Ali po meni traileri nam ne otkrivaju nista bitno, nista sto vec ne znamo, vec nam otkrivaju samo ono sto znamo.
Svi treileri Prometheusa su genijalni jer odlicno balansiraju izmedju nas koji smo odrasli uz Alien i onih koji nisu.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ne ko sad kad ti daju cijeli film u 2 minute
Gresis, videces. Nisu pokazali nista vec samo tako deluje na prvi pogled.

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
uffffffff jedva čekam,muzika nakraju me svaki put naježi
Mene ceo trailer najezio.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 01.05.2012. at 13:04.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 11:52   #678
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Ionako kreće ispočetka... Prometheus... Alien... itd.
Nije bas isto gledati prvo prequel pa stari ogirinal ili obrnuto, drugaciji je feeling.

Quote:
Luigi Vercotti kaže: Pogledaj post
mislim da je bio sarkastican
Bio sarkastican ili ne onaj moj post stoji kao prijedlog.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 12:41   #679
Jedva cekam ovaj film.

Bit ce jedan od rijetkih za koji cu otici u kino nakon dugo vremena. Za ostale torrent.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 13:05   #680
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Jedva cekam ovaj film.

Bit ce jedan od rijetkih za koji cu otici u kino nakon dugo vremena. Za ostale torrent.
Bice prvi film koji cu na velikom platnu odgledati 3x, mozda i vise od toga ako budem imao novca jer za tri gledanja vec cuvam novac to je sigurno.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.