Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 00:54   #21
Ja nikad nisam imao problema sa Gmailom. Uvijek je radio kako treba.

Ali hotmail je stvarao probleme, bas to, ne isporucivanje privitaka.
HalF-DeaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 03:31   #22
e prije bi napisao na forum hr svoje podatke i lozinku nego vjerovao da će hotmail bolje radit od gmaila, al dobro.

Ja nisam još čou od nikog da je ikad imao problema sa gmailom a tamo sam od davnih dana dok je i do pozivnica trebalo doć.

puno puta sam čitao o sigurnosti maila i skoro svaki put je odmah prva rečenica bila ako koristite gmail nemorate dalje ni čitat. tak da.....

Gmail kicks ass.
NinjaZec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:13   #23
Quote:
NinjaZec kaže: Pogledaj post
... puno puta sam čitao o sigurnosti maila i skoro svaki put je odmah prva rečenica bila ako koristite gmail nemorate dalje ni čitat. tak da.....

Gmail kicks ass.
Da, da ... i ja se sjećam tih članaka ... kako sam umirao od smijeha

Baš sam se bio osjećao "ponosno"!
__________________
Struja je jedina imenica ženskoga roda koja se ne smije dirati golom rukom!
Marinko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 10:58   #24
Moj komentar: jednostavno ne razumijem ljude koji ne koriste Gmail. Sjećam se da sam negdje bio pročitao kako Google namjerava otvoriti mail. Tad se je trebalo "prijaviti" prije samog pokretanja projekta.
__________________
Are you Airtripster?
Yossarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:44   #25
Znaš ti kako je nastao GMail. Svi zaposlenici Google-a ti imaju kao neku određenu dozu slobodnog vremena koje mogu koristiti za ostvarivanje nekih svojih osobnih ideja ... i tako su dvojica odlučila napravit mail ... i napravili prvu verziju, i šefovima se svidilo i Voila ... rodio se GMail
__________________
Struja je jedina imenica ženskoga roda koja se ne smije dirati golom rukom!
Marinko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 14:32   #26
Da li netko od vas ima povremenih problema sa gmailom?
Meni sa u cca 50% slučajeva dogodit da mi se IE jednostavno zgasi kad pokušam otići na gmail.

Pristupan preko mreže u firmi koja ima dosta visoke sigurnosne standarde.
privremeno ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 14:34   #27
Možda su ti zabranili u firmi odlaziti na stranicu gmail.com, to je vrlo vjerojatno jer meni radi savršeno i do sada nikad nije bilo nekih poteškoća.

Koji IE koristiš?
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 14:41   #28
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Možda su ti zabranili u firmi odlaziti na stranicu gmail.com, to je vrlo vjerojatno jer meni radi savršeno i do sada nikad nije bilo nekih poteškoća.

Koji IE koristiš?
IE 6
nisu zabranili kad ipak mogu otići ali ne svaki put
ali ima to sigurno veze sa nekim securitiy postavkama je rimamo restrikcije na dobar dio sadržaja

nemam doma adsl pa ne znam kako to funkcionira u "privatnom" angažmanu.
ti ideš preko svog adsl?

bok
privremeno ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 15:03   #29
Ja idem preko svog adsl-a doma i ne šljaka.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 11:38   #30
imam pitanje vezano za nove teme. u mojim postavkama ih nema iako koristim novu verziju gmaila.što moram imati da bi mogla birati teme?
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 13:41   #31
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
imam pitanje vezano za nove teme. u mojim postavkama ih nema iako koristim novu verziju gmaila.što moram imati da bi mogla birati teme?
Bilo je pisalo da neće svima istovremeno doći, nego u sljedećih nekoliko dana svi dobiti tu opciju. A sad, već je i prošlo dosta, skoro tjedan dana, nisu te valjda zaboravili.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:25   #32
a ne znam rekao mi je sestrin dečko da bi trebalo biti nešto instalirano jer sestra na kompu ne može a na laptopu može pa ne znam zašto
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:36   #33
Gmail pitanje ?

Da li je moguće podesiti postavke Gmail računa tako da mogu skidati mail sa više računala, ali na način da kada neki email skinem na jedno računalo on i dalje na Gmail-u ostane kao nepročitan (neskinut) i kada pokušam skinuti emailove sa drugog računala da mi se on ponovno skine ? Uspio sam namjestiti da mi se uvijek skidaju svi mailovi ali to ne valja jer mi onda na istom računalu skida isti email više puta (svaki put) ?
marinL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:09   #34
ukljuci opciju Leave a copy of message on server
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:20   #35
Quote:
saskvač kaže: Pogledaj post
ukljuci opciju Leave a copy of message on server
U Outlooku mi je to uključeno ali to nije to. Time sam ostavio poruke i nakon skidanja na Gmailu ali one se označe valjda kao skinute i drugi komp (Outlook) ih ne vidi.
marinL is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:41   #36
Možda nije to kaj ti treba.

Aktiviraj si IMAP na Gmail-u.

To je način da ti se lokalno kopira sadržaj svih mailova i upravljaš s njima
(kaj brišeš lokalno, brišeš i na serveru)

Možda ti neće biti označene poruke, ali ćeš ih imati na više računala.

BTW ja radim ono s Mozillom Thunderbird, i uredno mi radi preko POP3 protokola, ali s iskonovim emailom.
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 22:24   #37
Quote:
marinL kaže: Pogledaj post
Da li je moguće podesiti postavke Gmail računa tako da mogu skidati mail sa više računala, ali na način da kada neki email skinem na jedno računalo on i dalje na Gmail-u ostane kao nepročitan (neskinut) i kada pokušam skinuti emailove sa drugog računala da mi se on ponovno skine ? Uspio sam namjestiti da mi se uvijek skidaju svi mailovi ali to ne valja jer mi onda na istom računalu skida isti email više puta (svaki put) ?
Ako hoces da ti mailovi ostanu na serveru ukljuci regular mail account type:POP,a ne IMAP.

Ako vuces taj isti mail acount sa drugog racunala,ne znam da li vuces ponovno iste,ali znam da npr.sto je kod mene slučaj da na drugom OS-u (Vista i XP) vuce samo onaj koji vec nije odvucen,sljedeci neprocitan.Sto bi u praksi bilo ovako: ono sto sam procitala na XP,i ako se prebacim na Vistu,na Visti mi dolazi onaj sljedeci neprocitan. A ako bas hoces da ti dolaze svi onda moras staviti IMAP u tip acounta ,s tim da u gmail acontu postavis da ostavlja kopije na serveru (samo tu imas tada da oni nisu vise u inboxu vec u sav mail,jedino ako se to moze vec nekako bolje postaviti za IMAP)...
Ako grijesim nek me pametniji isprave!

Quote:
marinL kaže: Pogledaj post
U Outlooku mi je to uključeno ali to nije to.
To postavi na Gmail acountu na serveru,a ne lokalno! Sigurnije bi trebalo biti.
__________________
Arguing on the internet is like running in the special olympics....
Even if you win, you're still retarded.
manekatamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:07   #38
Koristi webmail i svi sretni i zadovoljni. Gmail sučelje je puno ljepše i pristupačnije od bilo kakvog programa kojeg instaliraš na računalo barem po meni, a naravno ako neželiš neke dodatne mogućnosti, ali opet i to se lako riješi ako znaš koristiti puni kapacitet i mogućnosti koje Gmail nudi, od labela, sortiranja mailova, pretrage, integracije kalendara i doc preglednika, skeniranje protiv virusa (za privitke), lagani odgovor na bilo koji mail, praćenje konverzacija i njihovo grupiranje, labs mogućnosti koje dopuštaju kreiranje nekoliko potpisa i slično.

P.S. a korištenjem webmaila imaš mogućnost pregleda mailova na više računala bez potrebe za dodatnim podešavanjem, naravno dovoljno si pametan da si zapamtiš korisničko ime i lozinku jel tako?
__________________
Place where off switch lives
marko_tmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:43   #39
Može li se u gmailu napraviti da ti dođe ona sms poruka na mob o novom mailu?
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 21:23   #40
može, ali ne na našem područiju ^^
__________________
Place where off switch lives
marko_tmc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.