Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 14:24   #9001
Američki rasistički policajci nastavljaju krvavi pir

Dana 19.07. prilikom rutinske ophodnje, policajac iz policijske postaje pri Sveučilištu u Cincinnatiju, Ray Tensing, primijetio je vozilo koje se kretalo bez prednje registarske pločice. Zaustavio je vozilo koje je vozio crnac, Samuel DuBose. Prilikom komunikacije, policajac je zatražio vozačku dozvolu, na što mu je DuBose odgovorio da ju posjeduje, no da je nema kod sebe... Uslijedila je kraća rasprava, DuBose je odlučio pokrenuti vozilo, na što je uslijedilo ubojstvo službenim pištoljem i to u glavu nesretnog vozača.

http://www.cincinnati.com/story/news...lish/30830777/

Pričekao sam ciljano sa ovim slučajem jer sam čekao što će o svemu reći pravosudna američka tijela. Naime, olakotna im je okolnost bila u tome što je policajac Ray Tensing nosio kameru na tijelu, a koja je kasnije zanegirala sve laži koje je Tensing iznio kao razlog za ubojstvo DuBose-a... Naime, Tensing je tvrdio kako se uplašio da će biti pregažen, no nije baš lako biti pregažen kada stojiš bočno od auta.

Da ne dužim, upravo je snimka, a koju možete vidjeti na gornjoj poveznici, motivirala tužitelja okruga (županije) Hamilton, Joe Deters-a, da protiv policajca Tensinga podnese prijavu za ubojstvo. Deters-ove riječi bile su nedvosmislene i koji je izjavio da se radi o tragediji da se netko uopće može ponašati na taj način (poput policajca Tensing-a), da bi zaključio: "On (policajac Tensing) ga (crnca DuBose-a) je namjerno ubio".

Stvarno se postavlja pitanje, pa dokle sežu više ove umobolne radnje američkih policajaca? Hajde, nekada može reći da se uplašio, da je bio u opasnosti, da je ovo, da je ono... No, u ovom slučaju, a kako ga je to nenaoružani DuBose ugrožavao? DuBose nije bio bjegunac, nije bio sporan, izuzev nižerangiranog prometnog prekršaja... I zavrijedio je biti ubijen od rasističkog policajca kojem se rasizam ogleda na njuški...

Kao što sam navodio i ranije, čak je i FBI utvrdio - u policiju se infiltriraju bjelački rasisti, supremacisti, bolesni ratni veterani... Jedan od njih je, van svake sumnje i Ray Tensing koji je u ovom slučaju, a samo zahvaljujući kameri, možda dolijao i možda će biti osuđen...

Sada se stvarno više ne čudim zašto policajce u SAD-u nazivaju svinjama.
flumen-day is offline  
Old 30.07.2015., 14:59   #9002
flumen_day dramatiziraš previše, postoji FBI statistika, crnce najviše ubijaju pripadnici njihove rase, pa crnci bijelce pa tek na kraju bijelci crnce, što se tiče njihove policije zna biti brutalna, ali nije ni čudo na njihovu stopu kriminala koja je najviša kod crnaca pa zatim kod latinosa, tako da ono #blacklivesmatter# ne prolazi od mene jer mediji namjerno dižu rasne tenzije pa tako su mediji slabo popratili situaciju kad je policajac ubio isto pljačkaša, a obadvoje su bili crnci, to je bilo u isto vrijeme kad su bili nemiri.

Crnci itekako mogu biti rasisti prema bijelcima i drugim skupinama, ali se skrivaju iza političke korektnosti, mrze američke bijelce jer ih smatraju uzrokom svih njihovih problema, a u stvari problem je u njima, ne mogu dočekati da SAD više ne bude zemlja većinski bijelog stanovništva kao da će to išta promijeniti jer već postoje rasne tenzije između njih i latinosa jer se socijalna pomoć sad preljeva na latinose, pa ima manje za njih, Asian American su već prešli bijelce po prihodima, kao i latinosi crnce i oni će s vremenom postati srednji stalež, a ovi će i dalje biti na dnu, samo ne znam koga će onda kriviti za probleme, valjda opet bijelce.
lavko is offline  
Old 30.07.2015., 16:04   #9003
Ma ubijaju bijeli policajci i bijelce i to u popriličnom broju ali kako znamo da nije vijest da je pas ugrizao čovjeka već obrnuto..
Robert Mugabe is offline  
Old 30.07.2015., 19:08   #9004
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
flumen_day dramatiziraš previše, postoji FBI statistika, crnce najviše ubijaju pripadnici njihove rase, pa crnci bijelce pa tek na kraju bijelci crnce, što se tiče njihove policije zna biti brutalna, ali nije ni čudo na njihovu stopu kriminala koja je najviša kod crnaca pa zatim kod latinosa, tako da ono #blacklivesmatter# ne prolazi od mene jer mediji namjerno dižu rasne tenzije pa tako su mediji slabo popratili situaciju kad je policajac ubio isto pljačkaša, a obadvoje su bili crnci, to je bilo u isto vrijeme kad su bili nemiri.

Crnci itekako mogu biti rasisti prema bijelcima i drugim skupinama, ali se skrivaju iza političke korektnosti, mrze američke bijelce jer ih smatraju uzrokom svih njihovih problema, a u stvari problem je u njima, ne mogu dočekati da SAD više ne bude zemlja većinski bijelog stanovništva kao da će to išta promijeniti jer već postoje rasne tenzije između njih i latinosa jer se socijalna pomoć sad preljeva na latinose, pa ima manje za njih, Asian American su već prešli bijelce po prihodima, kao i latinosi crnce i oni će s vremenom postati srednji stalež, a ovi će i dalje biti na dnu, samo ne znam koga će onda kriviti za probleme, valjda opet bijelce.
Daleko da je bilo što dramim, već ja samo prenosim dramu iz društva koje se diči kojekakvim imenima, koje sebe, svoje državljane i svoju ulogu u svijetu javno definira kao "izuzetničku", koja se naziva bastionom pravde, slobode, demokracije i čega sve ne... No, kada zaviriš pod tepih, shvatiš svu nakaznost... Neću ulaziti u sve nakaznosti, od one gospodarske ili političke ili vojne, već ove na koju ukazujem, a to je odnos jednog dijela stanovništva naspram drugom.

Nisam jednom, već više puta i to ne samo ja, ovdje prezentirao ubojstva nenaoružanih crnaca od strane bijelih policajaca. To se u SAD-u događalo oduvijek, no u zadnje je vrijeme učestalije upravo iz razloga što su rasističke organizacije, bjelački supremacisti i srodna im marva, impregnirali američku policiju do beskraja. Neću niti spominjati masovan ulazak američkih vojnih plaćenika u policijske redove, a koji su se po svijetu naučili ubijati ljude kao muhe.

Eto, općeniti tip razgovora, kao što si ga ti prezentirao, ja ne volim. Meni to smeta jer to nije način na koji se nešto dokazuje ili odbacuje. No, kada ja navedem konkretan primjer, kao što to ovaj gore jest i to snimljen službenom kamerom, to je jedan izniman primjer koji dokazuje ono što ja ovdje navodim, a to je da policajci bijelci itekako lakše potežu oružje na crnce nego na pripadnike svoje rase. To je činjenica. Zanemariti istu, ravno je sudioništvu ili barem pilatovskom pranju ruku.

Hajdemo mi o još nečemu. Svi se iščuđuju crncima i njihovim stopama kriminala... Ok... Stopa kriminala u crnačke populacije veća je od one u bilo kojoj drugoj. No, gdje je uzrok takvom nečemu? U boji koži? Neee... U siromaštvu, beznađu, besprizornoj društvenoj poziciji? Daaa... Nisu li ono crnci uživali u ropskom statusu u SAD-u do iza polovice 19. stoljeća? Daaa... Nisu li ono crnci uživali segregaciju u državama juga do kraja 60-ih prošlog stoljeća? Daaa... Nije li istina da se sustav uopće nije brinuo za crnce koji su izašli iz ropstva, koji su i dalje bili potlačivani od strane bijelaca i koji su se zbog toga u masama selili na područja američkog sjevera, a kasnije i zapada, mahom kao nekvalificirana radna snaga? Daaa... Nije li istina da su veliki sjevernjački kapitalisti uživali u novopridošloj jeftinoj radnoj snazi, a crnce se smještalo u geta, čak i na sjeveru? Daaa... Nije li istina da se crnce danas osuđuje puno lakše nego bijelce pod istim uvjetima i nije li istina da crnci u odnosu na bijelce dobivaju veće (duže) kazne zatvora? Daaa...

Mogli bi do sutra ovako, vjeruj mi. No, ovo je samo forum, pa tko bi toliko vremena na istom "protratio"!?

Dalje, crnci kao rasisti. Zanimljiva mi je ta floskula. No, hajdemo mi na empiriju... Ovako stoji u jednoj analizi The Washington Post-a:

http://www.washingtonpost.com/blogs/...an-hate-crime/

Kao što sam ranije u svojim upisima navodio, empirijski je dokazano da crnci doživljavaju najviše zločina mržnje na svojoj koži. Znači, na 1 miljun crnaca, njih je 53 bilo žrtvom zločina mržnje... Slijede druge skupine, a na kraju su bijelci od kojih je samo 3 na njih 1 milijun doživjelo zločin mržnje (ovo je navod za 2012. godinu)!!! Omjer 53 : 3!!! Zar ovo nije za zapitati se, a što to ne valja u korporaciji zvanoj SAD? Oni koji su bili roblje, potlačeni, ubijani, izrabljivani, sakaćeni, pareni jedno s drugim kao stoka, čak su i američki predsjednici imali te "stavri", na čijem su znoju othranjeni deseci milijuna bijelih Amerikanaca i posljedično njihovih potomaka, danas doživljavaju ovakve, nesrazmjerne izljeve mržnje!

Da li treba spominjati masovno ubojstvo crnaca usred crkve u južnjačkom Charlestonu iz lipnja ove godine? Ono je stvarno, skoro pa nenadmašno u svojoj zločinačkoj naravi. No, ništa ne može nastati iz ničega, pa tako niti ovaj zločin nije proizvod malog teroriste, već je on proizvod društvenog tovljenja mržnjom protiv crnaca, a u tu priču se uklapa sve veći i veći postotak bijelih policajaca, fanatičnih, desničarskih, rasista ekstremista. Ubrzani rast događanja ubojstava nenaoružanih crnaca, dokazuje ovo što navodim, a i opet ću se pozbati na studiju FBI-a koja je iznijela zabrinjavajuće trendove infiltracije policije od strane bjelačkih rasista i supremacista:

https://s3.amazonaws.com/s3.document...filtration.pdf

Što se Azijata tiče, a što je tu čudno što su pretekli bijelce? Meni bi bilo čudno da nisu. Ne zato što su oni pametniji ili sposobniji ili bilo što drugo. Ne, nipošto. Iz Azije su se u SAD otiskivali i otiskuju se skoro isključivo najsituiraniji i najobrazovaniji pojedinci i obitelji, a ne nedostaju niti oni materijalno jako dobro potkoženi. Ljudi koji su u svojim zemljama, bilo to Filipini, Pakistan, Indija, Kina, uspjeli i koji su donijeli znanja superiorna američkom akademskom prosjeku, pa jasno da imaju pod nogama "američki put k uspjehu"... To je za njih, uz malo truda, skoro pa zabava. Ako se ne varam, Filipinci su na broju 1, slijede Indijci/pakistanci, a onda Kinezi...

No, pustimo to... Kažeš, kada latinosti preteknu na društvenoj ljestvici crnce (a, kada su oni to bili ispod crnaca?), opet će crnci biti na dnu (a, kada to nisu bili u američkoj povijesti i sadašnjosti?), pa kao, a tko će im onda biti kriv? Biti će im kriva zla sudbina jer u zemlju čiji su sada državljani, nisu došli, već su dovođeni i prodavani, a potom i sustav koji ih je sustavno ugnjetavao i posljedično doveo u poziciju u kojoj jesu. Jednostavno, sustavom kojim ravnaju osobe koji ljude razvrstavaju u rase, a to je većina na američkim ključnim položajima u vlasti, oni crncima osiguravaju ostanak na dnu! I to vrlo učinkovito i dugoročno + sve više i više rasistička policija nađe za shodno ubijati ih nenaoružane. Potpuno sam uvjeren da rasist Tensing nije imao službenu kameru na tijelu, da bi se i njegova izjava, baš kao i ona desetina drugih rasista ubojica, proglasila za neporecivu istinu. No, ovog puta, malo su okolnosti krenule po zlu...
flumen-day is offline  
Old 30.07.2015., 19:21   #9005
ono

na brzinu jer nemam vremena sad

ali flumen NE SERI

pogotovo ovo o zutima u Jamerici......NE SERI
indra2 is offline  
Received Infraction
Old 31.07.2015., 23:35   #9006
Baltimore grad u kojem kriminalci imaju veća prava od policije je oborio rekod od 187 ubojstava u prvih 6. mjeseci ove godine , grad ima samo 600 000 st.
Samo u lipnju broj je iznosio 43 najveći od 72. kada je bio 45.
Broj ubojstava porastao za čak 68 u odnosu na prošlu godinu u isto vrijeme...
arizin is offline  
Old 04.08.2015., 17:52   #9007
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post
Daleko da je bilo što dramim, već ja samo prenosim dramu iz društva koje se diči kojekakvim imenima, koje sebe, svoje državljane i svoju ulogu u svijetu javno definira kao "izuzetničku", koja se naziva bastionom pravde, slobode, demokracije i čega sve ne... No, kada zaviriš pod tepih, shvatiš svu nakaznost... Neću ulaziti u sve nakaznosti, od one gospodarske ili političke ili vojne, već ove na koju ukazujem, a to je odnos jednog dijela stanovništva naspram drugom.

Nisam jednom, već više puta i to ne samo ja, ovdje prezentirao ubojstva nenaoružanih crnaca od strane bijelih policajaca. To se u SAD-u događalo oduvijek, no u zadnje je vrijeme učestalije upravo iz razloga što su rasističke organizacije, bjelački supremacisti i srodna im marva, impregnirali američku policiju do beskraja. Neću niti spominjati masovan ulazak američkih vojnih plaćenika u policijske redove, a koji su se po svijetu naučili ubijati ljude kao muhe.

Eto, općeniti tip razgovora, kao što si ga ti prezentirao, ja ne volim. Meni to smeta jer to nije način na koji se nešto dokazuje ili odbacuje. No, kada ja navedem konkretan primjer, kao što to ovaj gore jest i to snimljen službenom kamerom, to je jedan izniman primjer koji dokazuje ono što ja ovdje navodim, a to je da policajci bijelci itekako lakše potežu oružje na crnce nego na pripadnike svoje rase. To je činjenica. Zanemariti istu, ravno je sudioništvu ili barem pilatovskom pranju ruku.

Hajdemo mi o još nečemu. Svi se iščuđuju crncima i njihovim stopama kriminala... Ok... Stopa kriminala u crnačke populacije veća je od one u bilo kojoj drugoj. No, gdje je uzrok takvom nečemu? U boji koži? Neee... U siromaštvu, beznađu, besprizornoj društvenoj poziciji? Daaa... Nisu li ono crnci uživali u ropskom statusu u SAD-u do iza polovice 19. stoljeća? Daaa... Nisu li ono crnci uživali segregaciju u državama juga do kraja 60-ih prošlog stoljeća? Daaa... Nije li istina da se sustav uopće nije brinuo za crnce koji su izašli iz ropstva, koji su i dalje bili potlačivani od strane bijelaca i koji su se zbog toga u masama selili na područja američkog sjevera, a kasnije i zapada, mahom kao nekvalificirana radna snaga? Daaa... Nije li istina da su veliki sjevernjački kapitalisti uživali u novopridošloj jeftinoj radnoj snazi, a crnce se smještalo u geta, čak i na sjeveru? Daaa... Nije li istina da se crnce danas osuđuje puno lakše nego bijelce pod istim uvjetima i nije li istina da crnci u odnosu na bijelce dobivaju veće (duže) kazne zatvora? Daaa...

Mogli bi do sutra ovako, vjeruj mi. No, ovo je samo forum, pa tko bi toliko vremena na istom "protratio"!?

Dalje, crnci kao rasisti. Zanimljiva mi je ta floskula. No, hajdemo mi na empiriju... Ovako stoji u jednoj analizi The Washington Post-a:

http://www.washingtonpost.com/blogs/...an-hate-crime/

Kao što sam ranije u svojim upisima navodio, empirijski je dokazano da crnci doživljavaju najviše zločina mržnje na svojoj koži. Znači, na 1 miljun crnaca, njih je 53 bilo žrtvom zločina mržnje... Slijede druge skupine, a na kraju su bijelci od kojih je samo 3 na njih 1 milijun doživjelo zločin mržnje (ovo je navod za 2012. godinu)!!! Omjer 53 : 3!!! Zar ovo nije za zapitati se, a što to ne valja u korporaciji zvanoj SAD? Oni koji su bili roblje, potlačeni, ubijani, izrabljivani, sakaćeni, pareni jedno s drugim kao stoka, čak su i američki predsjednici imali te "stavri", na čijem su znoju othranjeni deseci milijuna bijelih Amerikanaca i posljedično njihovih potomaka, danas doživljavaju ovakve, nesrazmjerne izljeve mržnje!

Da li treba spominjati masovno ubojstvo crnaca usred crkve u južnjačkom Charlestonu iz lipnja ove godine? Ono je stvarno, skoro pa nenadmašno u svojoj zločinačkoj naravi. No, ništa ne može nastati iz ničega, pa tako niti ovaj zločin nije proizvod malog teroriste, već je on proizvod društvenog tovljenja mržnjom protiv crnaca, a u tu priču se uklapa sve veći i veći postotak bijelih policajaca, fanatičnih, desničarskih, rasista ekstremista. Ubrzani rast događanja ubojstava nenaoružanih crnaca, dokazuje ovo što navodim, a i opet ću se pozbati na studiju FBI-a koja je iznijela zabrinjavajuće trendove infiltracije policije od strane bjelačkih rasista i supremacista:

https://s3.amazonaws.com/s3.document...filtration.pdf

Što se Azijata tiče, a što je tu čudno što su pretekli bijelce? Meni bi bilo čudno da nisu. Ne zato što su oni pametniji ili sposobniji ili bilo što drugo. Ne, nipošto. Iz Azije su se u SAD otiskivali i otiskuju se skoro isključivo najsituiraniji i najobrazovaniji pojedinci i obitelji, a ne nedostaju niti oni materijalno jako dobro potkoženi. Ljudi koji su u svojim zemljama, bilo to Filipini, Pakistan, Indija, Kina, uspjeli i koji su donijeli znanja superiorna američkom akademskom prosjeku, pa jasno da imaju pod nogama "američki put k uspjehu"... To je za njih, uz malo truda, skoro pa zabava. Ako se ne varam, Filipinci su na broju 1, slijede Indijci/pakistanci, a onda Kinezi...

No, pustimo to... Kažeš, kada latinosti preteknu na društvenoj ljestvici crnce (a, kada su oni to bili ispod crnaca?), opet će crnci biti na dnu (a, kada to nisu bili u američkoj povijesti i sadašnjosti?), pa kao, a tko će im onda biti kriv? Biti će im kriva zla sudbina jer u zemlju čiji su sada državljani, nisu došli, već su dovođeni i prodavani, a potom i sustav koji ih je sustavno ugnjetavao i posljedično doveo u poziciju u kojoj jesu. Jednostavno, sustavom kojim ravnaju osobe koji ljude razvrstavaju u rase, a to je većina na američkim ključnim položajima u vlasti, oni crncima osiguravaju ostanak na dnu! I to vrlo učinkovito i dugoročno + sve više i više rasistička policija nađe za shodno ubijati ih nenaoružane. Potpuno sam uvjeren da rasist Tensing nije imao službenu kameru na tijelu, da bi se i njegova izjava, baš kao i ona desetina drugih rasista ubojica, proglasila za neporecivu istinu. No, ovog puta, malo su okolnosti krenule po zlu...
Da krenemo ponovno, crnci imaju najvišu stopu zločina i područja u kojima su oni većina su najopasnija

http://jussi.halla-aho.com/colorofcrime.html
http://newobserveronline.com/new-fbi...-areas-safest/

ovdje im se ne sviđa da dijele beneficije sa latinosima

http://www.amren.com/news/2013/07/hi...s-with-blacks/

samo 69% crnaca završi srednju školu

http://www.governing.com/gov-data/ed...ethnicity.html


Ako crncima rasizam predstavlja prepreku u SAD-u, koji je onda razlog da je Afrika tako nerazvijena, JAR ima ogromne probleme s korupcijom, kriminalom i veliku stopu oboljelih od side.

Kao što je jedan forumaš napisao, prije 2000 godina Rimljani su izgradili veličanstvene građevine, dok u danas u Africi većina njih živi u nekakvim šatorima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ancien...n_architecture
lavko is offline  
Old 04.08.2015., 20:44   #9008
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Da krenemo ponovno, crnci imaju najvišu stopu zločina i područja u kojima su oni većina su najopasnija

http://jussi.halla-aho.com/colorofcrime.html
http://newobserveronline.com/new-fbi...-areas-safest/

ovdje im se ne sviđa da dijele beneficije sa latinosima

http://www.amren.com/news/2013/07/hi...s-with-blacks/

samo 69% crnaca završi srednju školu

http://www.governing.com/gov-data/ed...ethnicity.html


Ako crncima rasizam predstavlja prepreku u SAD-u, koji je onda razlog da je Afrika tako nerazvijena, JAR ima ogromne probleme s korupcijom, kriminalom i veliku stopu oboljelih od side.

Kao što je jedan forumaš napisao, prije 2000 godina Rimljani su izgradili veličanstvene građevine, dok u danas u Africi većina njih živi u nekakvim šatorima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ancien...n_architecture

Ovo je rasizam par exellance.

Perm ban in 3...2...1...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 04.08.2015., 22:08   #9009
SHOCK VIDEO=> Radical Imam Tells Pamela Geller on Live TV She Should be KILLED

http://www.jewsnews.co.il/2015/05/07...uld-be-killed/

Islamic Imam Anjem Choudary told Pamela Geller tonight that she should be slaughtered for her Texas cartoon contest.

Islamistički imam Choudary večeras, uživo, rekao voditeljici Pamela Geller da će biti zaklana.

Religija mira ?
Yehudi du Nuvas is offline  
Old 05.08.2015., 01:14   #9010
Amerikanci bez obzira bilo lijevi ili desni, cijene iznad svega slobodu govora (freedom of speech). Oni ne vide nista lose u ismijavanju Muhameda i islama jer to je sve zagarantirano slobodom govora, i najostrije osudjuju sve te muslimanske prijetnje i terorosticke napade. Freedom of speech je pravo koje ima svaki Amerikanac i oni su na to veoma ponosni.

Za sad nisam cuo da bi se itko isprdavao ili pravio karikature iz vrhunskog americkog sveca, Martin Luther Kinga. Kako i koliko bi doticna osoba bila zasticena konstiticionim pravom na slobodu govora, to ne znam. Znam samo da se ugledni javni radnici, biznismeni, itd. otpustaju s posla, bojkotiraju, itd. samo kad javno kazu N-word.

Ocito kad se radi o americkim svecima i svetinjama, konstiticijom garantirani freedom of speech ne postoji.
Dilberth is online now  
Old 06.08.2015., 23:44   #9011
Američki policajci oboljeli od "božanskog kompleksa", nastavljaju sa ubijanjem nenaoružanih ljudi

Strava koju provode američki policajci nije ograničena samo na ubijanje crnaca od strane bijelih policajaca. To je svima jasno, to pokazuju i statistike i tu dvojbe nema, no ono što vam njihove statistike neće pokazati je činjenica da američki policajci sve više i više oboljevaju od "božanskog kompleksa" i dozvoljavaju si uzeti za pravo ubijati nenaoružane ljude.

Upravo su ovo učinili u gradiću Seneca u saveznoj državi Južna Karolina 26.07. Naime, policajac je tijekom pretrage konkretnog područja za drogom, prišao automobilu u kojem se nalazio devetnaestogodišnji bijelac Zachary Hammond. Prema policijskim izvještajima, nesretni je Zachary Hammond pokušao prilikom kontrole pregaziti policajca, te je ovaj morao posegnuti za vatrenim oružjem i, naravno, ubiti devetnaestogodišnjaka.

http://www.theguardian.com/us-news/2...south-carolina

Sve bi to bilo onako, po pravilima službe, no obitelj ubijenog mladića je uzela odvjetnika i zatražila izvršenje nezavisne obdukcije. Treba li naglašavati kako je ta obdukcija pokazala da je policija lagala? Naravno da ne treba, a da je lagala kazuje i to da nisu obitelji htjeli dati nalaze službene obdukcije ubijenog!

Suštinski, ostaje kao otvorena mogućnost da je nesretni Zachary Hammond pokušao pobjeći nakon što je policija krenula pregledavati njegovo vozilo, te je u tom trenutku ubijen od strane policije. Zanimljivo, policajac koji je tvrdio kako je pucao da nebi bio pregažen, uspio je ustrijeliti Zacharyja Hammonda u bočni i stražnji dio tijela, a što je nemoguće ako stojite ispred osobe koja na vas juri automobilom.

Ovo policijsko ubojstvo skoro da je identično onom koje se dogodilo nešto ranije kada je ubijen, također nenaoružani Samuel DuBose. No, ovdje izgleda da nije bilo kamere na tijelu ubilački sklonog policajca, pa postoji šansa da se isti izvuče od optužbe za ubojstvo.

Ova strava proizvod je stvarno bolesnih policijskih umova koji su očigledno oboljeli od "božanskog kompleksa" i gdje se vatreno oružje poteže na ljude i koristi, ne kao sredstvo odvraćanja ili obrane, već kao sredstvo napada s ciljem ubijanja. Zaista, dobro je FBI naveo kako se policija infiltrira sa bolesnicima, a posebno su opasni oni koji su služili neke vojne rodove u kojima su ubijali ljude bez odgovornosti. Sada to čine i u policijskoj odori i to protiv nenaoružanih ljudi.

Zaista, prava služba za bastion demokracije... Čuvajte se ljudi lopova i ubojica, ali pripazite i na policajce, postaju opasni i skloni su ubiti kada stoje bočno od vašeg vozila...
flumen-day is offline  
Old 07.08.2015., 00:32   #9012
Jeste gledali možda You've Been Trumped?
Sforza Aspang is offline  
Old 07.08.2015., 01:28   #9013
Danas prva službena debata Republikanaca na Fox-u! Također, Fox je bio okrutan pa je pozvao samo prvih 10 kandidata prema anketama, tako da je 7 njih izvisilo. Ali eto, naš Kasich je na jedvice jedva izborio se u prvih 10.

U svakom slučaju, biti će gušt gledati izljeve Trumpa!
SiXo is offline  
Old 07.08.2015., 01:30   #9014
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Danas prva službena debata Republikanaca na Fox-u! Također, Fox je bio okrutan i po prvi put je podvučena crta poslije 10. kandidata prema anketama, tako da je 7 njih izvisilo. Ali eto, naš Kasich je na jedvice jedva izborio se u prvih 10.
Da poniženje za ovih 7 bude potpuno, mediji su počeli tu debatu zvati "Kids Table".

http://www.buzzfeed.com/buzzfeednews...ht#.ftNZr4rLLY

Zadnje uređivanje JollyRoger13 : 07.08.2015. at 01:42.
JollyRoger13 is offline  
Old 07.08.2015., 01:41   #9015
A stvarno čemer i jad. Mogao je to Fox puno bolje urediti ako im je već 17 ljudi od jedanput previše. Malo sam i škicnuo tu debatu s njih sedmero. Baš ono, očajno i depresivno.
SiXo is offline  
Old 07.08.2015., 09:35   #9016
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
A stvarno čemer i jad. Mogao je to Fox puno bolje urediti ako im je već 17 ljudi od jedanput previše. Malo sam i škicnuo tu debatu s njih sedmero. Baš ono, očajno i depresivno.
Fox je loša lokalna farsa koja se s godinama izmakla kontroli i počela samu sebe smatrati ozbiljnom medijskom kućom. Redovito se bavi teorijama zavjera, ciljano i zlonamjerno manipulira ili čak besramno izmišlja podatke, a toliko su neorganizirani, potkapacitirani i izgubljeni da bi me čudilo da svi kolektivno mogu 17 ovaca čuvati, kamoli što drugo.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 07.08.2015., 16:28   #9017
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
A stvarno čemer i jad. Mogao je to Fox puno bolje urediti ako im je već 17 ljudi od jedanput previše. Malo sam i škicnuo tu debatu s njih sedmero. Baš ono, očajno i depresivno.
Da, zaista steta sto tebe nisu pitali. Ti bi to najbolje uredio i znao.
Dilberth is online now  
Old 07.08.2015., 16:32   #9018
Nije ni čudo što Trump rastura u anketama kad je čitava republikanska scena podijeljena na "generic white guy" likove poput Randa, Kasicha, Busha i Perrya te "generic white guy wannabe" likove poput Jindala, Cruza i Rubia.

Na sva škakljiva pitanja su odgovarali tipičnim ljigavim politčkim izvlačenjem. S druge strane, Trump, koliko god sirov i primitivan bio, je brutalno iskren, i to birači puše.
JollyRoger13 is offline  
Old 07.08.2015., 16:37   #9019
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Fox je loša lokalna farsa koja se s godinama izmakla kontroli i počela samu sebe smatrati ozbiljnom medijskom kućom. Redovito se bavi teorijama zavjera, ciljano i zlonamjerno manipulira ili čak besramno izmišlja podatke, a toliko su neorganizirani, potkapacitirani i izgubljeni da bi me čudilo da svi kolektivno mogu 17 ovaca čuvati, kamoli što drugo.
Nazalost izgleda da im ludi Amerikanci vjeruju. Sto da se radi?

http://static4.businessinsider.com/~...00000000baf327

FNC = Fox News Chanel
Dilberth is online now  
Old 07.08.2015., 16:42   #9020
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Nije ni čudo što Trump rastura u anketama kad je čitava republikanska scena podijeljena na "generic white guy" likove poput Randa, Kasicha, Busha i Perrya te "generic white guy wannabe" likove poput Jindala, Cruza i Rubia.

Na sva škakljiva pitanja su odgovarali tipičnim ljigavim politčkim izvlačenjem. S druge strane, Trump, koliko god sirov i primitivan bio, je brutalno iskren, i to birači puše.
To je valjda njihov odgovor na Hillary's pokusaj da bude crnacki wannabe. Ona kad drzi govor pred crnackom publikom akcentira svoj govor na nacin kako crnci govore i izgovaraju.
Dilberth is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.