Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2015., 11:31   #8061
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
pa može se pouzećem, i to mi savršeno odgovara! ali, ne može sve bit savršeno.. ako je pouzećem, onda je skuplje
Probaj pronaci nekoga s karticom jer je ipak 600 kn razlike, provukla bih ti ja no i ja ne narucujem sa svoje
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:42   #8062
a i to što kažeš... 600kn nije malo...
hvala! pokušat ću
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 16:24   #8063
ajme meni, sad nešto razmišljam o ghd peglama.

ok, šta velite? steampod ili neka ghd?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 17:07   #8064
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ajme meni, sad nešto razmišljam o ghd peglama.

ok, šta velite? steampod ili neka ghd?
Pogledaj onaj moj post usporedba 2 pegli, C9, GHD i Steampod. Možda ti pomogne
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 17:50   #8065
vidjeh! super, hvala!
sad sam za steampod, rekla bih, definitivno
i imam, čini mi se, kosu kao i ti... debela i gusta.. ekstremno suha sad...

no, sad imam problem jer ju sa so cap stranice ne mogu naručit, dostupna je samo frizerskim salonima. s*anje!

sad ću MORAT nać nekog s karticom jer mi nema druge nego naručit s lookfantastic.. hahaha... idem mamu zaposlit
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:37   #8066
ja se ispričavam, vjerojatno sam malčice dosadna... ali!
bila sam sva hepi što si mogu priuštit salonsku verziju steampod-a jer sam čitala da je bolji od ovog drugog, običnog nazovimo no na kraju izgleda ne mogu jer je - nedostupna mi (nema ni na lookfantastic ni feelunique ni so cap, ili su dostupne samo salonima). pa me zanima koja je ustvari razlika između salonskog i ovog drugog?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 10:52   #8067
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ja se ispričavam, vjerojatno sam malčice dosadna... ali!
bila sam sva hepi što si mogu priuštit salonsku verziju steampod-a jer sam čitala da je bolji od ovog drugog, običnog nazovimo no na kraju izgleda ne mogu jer je - nedostupna mi (nema ni na lookfantastic ni feelunique ni so cap, ili su dostupne samo salonima). pa me zanima koja je ustvari razlika između salonskog i ovog drugog?
Na looku dodje brzo , bar je tako prosli put bilo nakon sto su bile rasprodane
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:12   #8068
ma da, ali čini mi se da je tamo dostupna samo kućna verzija..
a ja bi salonsku, šmrc

ima li uopće razlike...?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 13:12   #8069
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ma da, ali čini mi se da je tamo dostupna samo kućna verzija..
a ja bi salonsku, šmrc

ima li uopće razlike...?
Eh to ne znam :-(
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 15:51   #8070
Cure, planiram staviti u prodaju svoju babyliss big hair cetku. Kupljena preko engleskog ebay-a, u odlicnom stanju, posve ispravna, s obzirom da ima englesku uticnicu, prilazem i nastavak na uticnici za nase uticnice. Cijena 250 kn, dostava moguca na podrucju zagreba (primopredaja), ili postom/tiskom sto nije u cijeni. Slike stavim kasnije tokom dana ili sutra u oglase, ako ima zainteresiranih slobodno mi se javite pm-om pa vam slike posaljem na mail. Razlog prodaje je jer jednostavno ne odgovara mojoj kosi, imam duuuugu kosu (vise od pola ledja) te gustu i jednostavno mi (nazalost) predugo traje da ju na taj nacin oblikujem. Kad sam si dala truda, rezultat je super, ali uz malu bebu mi stoji i ne upotrebljavym ju pa odlucih prodati...
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:42   #8071
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
ma da, ali čini mi se da je tamo dostupna samo kućna verzija..
a ja bi salonsku, šmrc

ima li uopće razlike...?
Koliko sam ja gledala samo je onaj spremnik za vodu veći, ali po meni nepotrebno veći jer se ionako voda sporo troši i on samo smeta. GDje si čitala da je bolja? Imaju na amazon.co.uk
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 09:34   #8072
da, to mi i nije neka prednost, a i ima smisla ako je veći, ipak je za salone.. a opet, nije valjda samo u tome razlika, hm...

uopće ne mogu više nać gdje sam pročitala! znam samo da sam pročitala da je salonska verzija bolja, ali je i kućna dobra. bilo jest neko objašnjenje, al ne mogu se sjetit

- evo nađoh na nekom forumu, ženska napisala da je kućna verzija manja... samo to... nadam se da nema drugih razlika.

Zadnje uređivanje modra : 30.01.2015. at 09:43.
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:47   #8073
Je li vam prošao koji kod za Steampod ? Narucujem preko looka. Ništa mi ne prolazi
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 13:14   #8074
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
Je li vam prošao koji kod za Steampod ? Narucujem preko looka. Ništa mi ne prolazi
KAd sam ja isprobavala prolazili su kodovi samo za special edition, ne za običan.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:18   #8075
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
KAd sam ja isprobavala prolazili su kodovi samo za special edition, ne za običan.
to su kodovi na njihovoj stranice sto objave?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 18:30   #8076
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
to su kodovi na njihovoj stranice sto objave?
Probavala sam kodove: Miss You i one koje se dobije kad se u google upiše lookfantastic code ili voucher
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 19:09   #8077
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Probavala sam kodove: Miss You i one koje se dobije kad se u google upiše lookfantastic code ili voucher
Hvala draga
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 20:52   #8078
Quote:
Blue00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, koristi li netko rotirajuću četku za kosu, kakva su vaša iskustva?
Zar nitko nema nikakvih iskustava?
Blue00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 21:28   #8079
Cure s pramenovima/blajhane, kakvo vam je stanje s vrhovima nakon steampoda?
Ne koristim ga dugo, mozda koja 2 tjedna, znaci jedno 5 puta sam se peglala, a neki dan sam primijetila da su mi vrhovi ( plavi ) uzasno ispucali.
Ne znam do cega je jer koristim zastitu od topline, a i peglala sam se na srednjoj temp.
Je li moguce da je to od pegle? Moguce da su i prije bili malo ispucani, a da nisam primijetila...
Ali pustam kosu i puno ulazem u nju i zao mi je sto se sad moram sisati 5 cm :/.
A ako je pegla, nastavit ce mi pucati kosa ( stvarno se nadam da nije, prezadovoljna sam kako mi kosa izgleda nakon peglanja- glada, sjajnija, mekanija, ne reagira na vlagu, a i nije pegla bas jeftina bila, a uzrok pucanja kose moram otkrit uskoro... )
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 09:42   #8080
Quote:
Blue00 kaže: Pogledaj post
Zar nitko nema nikakvih iskustava?
Imaš malo unazad lijepo napisan posto od bobice.
Imam i ja rotirajuću četku, dobro zagladi stršeće vlasi, ali nemože biti zamjena za peglu za kosu. Ako je vlaga kosa se zakovrča. Dobra je za lijeto jer ne zakuha glava dok se njome koristiš.Ne znam što te još zanima.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.