Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2008., 21:09   #21
Ja idem u petak 30.5. i mogu poslati skripte nekome ako treba...(105 stranica)

Zanima me da li se mogu prošvercati sutra na predavanja u hotelu Dubrovnik, s obzirom da mi banka nije platila polaganje ispita, nego sve plaćam sam...
Čujem da prozivaju, ali to znači da onda evidentiraju koga NEMA, a ako mene ne prozovu- sumnjam da će skužiti da sam ja višak...?

Bilo bi lijepo ako neko ima tipa 300 pitanja koja su se nekad pojavila na ispitu, jer ja imam jednu varijantu gdje ih ima 405, ali sa pitanjima koja sigurno nisu na ispitu, jer ih je jedan dio opisnih, a na na zaokruživanje...
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:16   #22
na mom predavanju nisu prozivali
ušla u salu, sjela....
samo su dali papir na koji si se trebao upisati, ali to jednostavno preskočiš i to je to
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 22:44   #23
jeste li vi to uspjeli naštrebati?
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 22:47   #24
taman plačem lucasu da nisam niti počela
obrukat ću seeeeeeee
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 23:00   #25
anasib ispravi me ako griješim, no tvoje skripte nisu tako velike, eduka koju je imao allianz je, koliko sam čula, bila dosta dobra ... ono što je, materijal je malo teže pamtiti, ali opet ... nisi ni počela ...

ajd, bjež ... skripte u ruke i piči
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 23:01   #26
ma nisu velike, zato i odugovlačim
idem teta lavice
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 23:04   #27
nadam se da si u petak ...

da te nisam vidjela na forumu do subote
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 23:06   #28
u srijedu sam
nada zadnja umire
ma šalim se, zakon o obveznim odnosima znam, predavanje je stvarno bilo ok.... moram sad još ova dva dana zapet i bit će ok (valjda )
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 21:04   #29
@anasib

@lucas ... jesi li se uspio prošvercat?
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 21:17   #30
Položio! 35 od 40 na pismenom, a na usmenom sam zadnji odgovarao (u 16h). Nešto između polovice i 1/3 ih nije prošlo pismeni, a usmeni su svi prošli.

Ekipa koja nadgleda i ispituje je stvarno ok i pomažu (i prilikom pismenog i prilikom usmenog).
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:41   #31
pa @lucas ... čestitam ...

no nisi mi odgovorio na tamo neki post ... a i reci, koliko dugo si to učio?
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:11   #32
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
pa @lucas ... čestitam ...

no nisi mi odgovorio na tamo neki post ... a i reci, koliko dugo si to učio?
Aha... ma odgovor je: apsolutno

A učio sam: subota 3-4 sata, nedjelja 2 sata, dva dana priprema 9-16 i 9-13, pa onda još dva dana po 2-3 sata ponavljanja, čitanja...
Ali najviše su pomogle pripreme i onda utvrđivanje toga sa ponavljanjem.
Osim toga, u osiguranju sam zadnjih 5 godina, pa me ta materija kao nadogradnja stečenog znanja zanimala, za razliku od kolegica iz banke kojima je to dodatni teret i veliki stres...
Po meni potpuno bezveze, odnosno dovoljno dobro rješenje bi bilo da idu na nekakav certificirani tečaj o životnim osiguranjima i da im to plati osiguravatelj kojeg prodaju u banci.
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 16:31   #33
koliko se plaća kad se padne ispit? tko ej vama plaćao te ispite osim onih koji već negdje rade? ja sam se nedavno zaposlila u jednoj agenciji za fin. savjetovanje i nagodinu u ovo doba ću imati ispit pa me zanima sve o tome...znam da ću skripte dobiti i da moram redovno na seminare...recite mi nešto i tom ispitu i što ste prije radili i kakvoj firmi. hvala! svaka čast svima!!
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:54   #34
Quote:
pashazg kaže: Pogledaj post
koliko se plaća kad se padne ispit? tko ej vama plaćao te ispite osim onih koji već negdje rade? ja sam se nedavno zaposlila u jednoj agenciji za fin. savjetovanje i nagodinu u ovo doba ću imati ispit pa me zanima sve o tome...znam da ću skripte dobiti i da moram redovno na seminare...recite mi nešto i tom ispitu i što ste prije radili i kakvoj firmi. hvala! svaka čast svima!!
Ispit za zastupnika košta 1000+100+ biljezi i ostalo cca 70tak kuna.
Ja sam shvatio da je POLAGANJE 100 kn + neke takse, tako da prvi put plaćaš maksimalnu cifru, a ako padneš, samo za pristupanje ispitu ovih 100+ kuna...

Do sljedeće godine se stvarno stigneš pripremiti, a dosta oko samog ispita smo ti već tu odgovorili, pa pročitaj lagano od početka teme...
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 10:33   #35
čitala,hvala... no nisi mi odg. na nekoliko pitanja:tko ej vama plaćao te ispite osim onih koji već negdje rade? i što ste prije radili i kakvoj firmi?
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 15:02   #36
Quote:
pashazg kaže: Pogledaj post
čitala,hvala... no nisi mi odg. na nekoliko pitanja:tko ej vama plaćao te ispite osim onih koji već negdje rade? i što ste prije radili i kakvoj firmi?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...1&postcount=21
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 10:41   #37
evo ja sam bio i polozio,
ispit zapravo nije tolik tezak ako se je ucilo i ako se stvari shvacaju ako nije bas sve nabubano,pitanja ima 40 a vremena 1 sat,pitanja su dosta komplicirano postavljena te ih treba jako dobro citati,
al opet,ljudi koji tamo paze na prepisivanje su ok,treba ih samo pitati i pomoci ce vam sigurno..
Ok ja sam imao i pripreme pa je to sve proslo super..
a da usmeni je kako svi kazu tako i ja,vise neka formala,skoro svi prolaze,padaju oni koji stvarno neznaju ni zinut..
igor640 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 10:58   #38
ispit je zbilja lagan, ja sam polagala u drugoj turi, prošle godine negdje u proljeće, smnjili su kriterij. Pitanja u ispitu su malo triki i dvoznačna, no ako se to prođe. na usmenom pričaš gdje ljetuješ i kako ti se zove pas...tako da nije neka frka
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:02   #39
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Ja ima jednu tak super skriptu od 30-ak stranica i mislim da ju uopće nije problem naučit a dvoljna je za prolaz.. sam se morate strpit do ponedjeljka da ju na poslu skeniram i šaljem vam...

Osim ak ne idete na ispit već ovaj mj onda znam da su idući tjedan..ko i uviejk krajem mjeseca!
ispit je sutra
al ja bi svejedno ako može..? stignem još sutra nabubat tih 30-ak strana lakše bude neg ovo sve kaj kombiniram
tica_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:29   #40
eeeeeeeee a jel to možda "Tržište osiguranja" od Jelene Rafaj pripremljeno baš od strane HANFA-e???
iako to nije 30-ak strana već 52 točnije al ima dosta fotki i sveg pa ne izađe tak puno na kraju...
reci mi da je to to priti pliiiiz
tica_vz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.