Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2009., 13:47   #181
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Je li to ono kad dođe "guru" i onda curetcima prodaje priče o enerđijama, a ove sve ushićene daju pičke? "Guru" ih uči kurcem, i puni ih vis vitalisom u vidu bjelkasto-žućkaste ljigave tekućine, a one misle da su dohvatile samog boga kada se popnu na "guruov" kurac? Dostignu nirvanu, iz koje se brzo vrate, a uskoro im treba nova doza...

Samo pitam.
A ti si Stančićev student?
Samo pitam.
__________________
Anđele moj mili, svojom snagom me zakrili.
albaharija is offline  
Old 29.07.2009., 13:57   #182
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Awww,tantra.. Inače baš ne volim odugovlačiti sa ničim jer sam preživčana osoba...ali kad odugovlačim..onda je za pamćenje (mislim,sex). Joj kako me izluđuje kada želim da me....khm.... jel....a on samo stoji u meni..pa ga ja stišćem svojim unutarnjim mišićima....pa onda i on poludi.....ajme koji to slapovi budu dolje ......a orgazam...jednom su se i susjedi bunili...
ovo zvuci zanimljivo... improvizacija tantre
Morčić.pizza is offline  
Old 29.07.2009., 14:14   #183
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Awww,tantra.. Inače baš ne volim odugovlačiti sa ničim jer sam preživčana osoba...ali kad odugovlačim..onda je za pamćenje (mislim,sex). Joj kako me izluđuje kada želim da me....khm.... jel....a on samo stoji u meni..pa ga ja stišćem svojim unutarnjim mišićima....pa onda i on poludi.....ajme koji to slapovi budu dolje ......a orgazam...jednom su se i susjedi bunili...
Mislim da bi to trebala ponoviti
vatra_sa_sunca is offline  
Old 29.07.2009., 14:17   #184
Quote:
Morčić.pizza kaže: Pogledaj post
ovo zvuci zanimljivo... improvizacija tantre
Quote:
vatra_sa_sunca kaže: Pogledaj post
Mislim da bi to trebala ponoviti
treba prvo kandidata naći za to.








Kuš,ne zanimaju me virtualni hebači.
Rainbow Lady is offline  
Old 29.07.2009., 14:21   #185
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
treba prvo kandidata naći za to.



Kuš,ne zanimaju me virtualni hebači.
Ma mislim da ti to neće biti problem
vatra_sa_sunca is offline  
Old 29.07.2009., 14:23   #186
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
treba prvo kandidata naći za to.








Kuš,ne zanimaju me virtualni hebači.
ma nije problem,samo malo dobre volje i sve se moze naci. cak i neki kaj tantra,mantra
antun is offline  
Old 29.07.2009., 14:28   #187
Quote:
vatra_sa_sunca kaže: Pogledaj post
Ma mislim da ti to neće biti problem
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
ma nije problem,samo malo dobre volje i sve se moze naci. cak i neki kaj tantra,mantra
Neće,problem je što meni trenutno nije do toga. razmišljam da trajno odustanem od muškoga roda i nepovratno se otisnem u celibatske ili lezbiljske vode...
Rainbow Lady is offline  
Old 29.07.2009., 14:31   #188
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Neće,problem je što meni trenutno nije do toga. razmišljam da trajno odustanem od muškoga roda i nepovratno se otisnem u celibatske ili lezbiljske vode...
Ajde probaj, al znaš i sama da zavaravaš samu sebe. Deep inside svi mi znamo da šta rupica napravljena

I šta je usrećuje hihihi
vatra_sa_sunca is offline  
Old 29.07.2009., 14:36   #189
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Neće,problem je što meni trenutno nije do toga. razmišljam da trajno odustanem od muškoga roda i nepovratno se otisnem u celibatske ili lezbiljske vode...
uh,ajd onda radje lezbijske. ja sam se jednom odrekao sexa,cuge i cigareta
antun is offline  
Old 29.07.2009., 14:43   #190
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
uh,ajd onda radje lezbijske. ja sam se jednom odrekao sexa,cuge i cigareta
Mislim nisam ti ni ja rekao bezveze. Jednom sam se odrekao cuge, pušenja cigareta i drkanja. To je bilo nakon jednog prekida sa jednom curom. Neznam šta mi je došlo al uglavnom sam uletio totalno jako u to.

Jedno vrijeme mi je bilo predobro jer sam bio prejak. Stvarno pun energije i bio sam kao navinut. Al to je trajalo samo do ljeta (jedno 3 mjeseca)....upoznao sam jednu prekrasnu žensku i kad smo legli zajedno bilo je prestrašno.

Nisam mogao dugo izdržati jer mi je glavić bio totalno osjetljiv, i na svaki dodir mi je došlo do prsnem...
Naravno da sam prskao sam na sve strane. E sam zašpricao i sebe i zid i krevet i nju. Al imala je razumjevanja pa smo se smijali do suza

Drugi put je bio već puno bolji

Zadnje uređivanje vatra_sa_sunca : 29.07.2009. at 14:48.
vatra_sa_sunca is offline  
Old 29.07.2009., 14:44   #191
meni je to bilo najgorih pola sata u zivotu
antun is offline  
Old 29.07.2009., 15:29   #192
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Je li to ono kad dođe "guru" i onda curetcima prodaje priče o enerđijama, a ove sve ushićene daju pičke? "Guru" ih uči kurcem, i puni ih vis vitalisom u vidu bjelkasto-žućkaste ljigave tekućine, a one misle da su dohvatile samog boga kada se popnu na "guruov" kurac? Dostignu nirvanu, iz koje se brzo vrate, a uskoro im treba nova doza...

Samo pitam.
ne.

to je manipulacija ljudima slabijeg obrazovanja i intelektualnih kapaciteta.

Tantra je predanost Božici i štovanje Nje.
nešto što bi na Zapadu proglasili Sotonizmom
a i prakticira se najčešće u sotonizmu bliskim pokretima/organizacijama/učenjima, pri čemu postoji i legitimni termin- zapadna tantra.



sve ostalo su priče za malu djecu i nemaju veze sa Tantrom.
Soror Gorgone is offline  
Old 03.08.2009., 23:51   #193
Quote:
maestro kaže: Pogledaj post
Slazem se sa ovim zadnjim.Nemojte me krivo shvatiti,nisam mislio da treba zanemariti one impulsivne i vatrene seve iz vedra neba ali kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.
potpisujem
zanimljivo mi to,bilo je nekih citanja o tome,mm kad sam prepricavala-digla mu se kosa na glavi
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 19.10.2009., 17:34   #194
TANTRA,KRIJA I SL...

Koga zanima praksa Tantre,krije i sl. može pogledati na ovu stranicu:
www.maitrejanet.tk
ANANDA25 is offline  
Old 19.10.2009., 18:57   #195
Quote:
Enygma kaže: Pogledaj post
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli


Kako ne....ja npr. uživam kad ženska svrši nekoliko puta a ja još napaljen ko zvijer. To onda potraje i nije tanculanje.
doktor_zg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger