Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2010., 11:10   #2001
@Kela - Jesam, dvaput čak ono totalno volio da sam bio autodestruktivan s tim malo. Izgleda da ponekad volim bit u emocijonalnom čemeru, budem produktivniji i kreativniji pošto se bavim pisanjem. Nakon nekog vremena sam shvatio da volim duboko i emocijonalno patiti što nije normalno. Bio sam i zaluđen par puta ( krivo zamjenivši to sa zaljubljenošću ili ljubavi radi prevelike ljepote tih cura ), pa sam i tu bio intenzivan previše, i to toliko da sam potjerao te cure glavom bez obzira od pustih nježnosti i posvećene poezije Imao sam samo jednu ozbiljnu i dugotrajnu vezu u životu ( dvije i pol godine ), i jedno 5 jako strastvenih i intenzivnih ljubavnih pa ajmo to nazvat saga


@Slizim - Nemamo se što ljutit, bar ne ja kad si rekla/rekao istinu. Ego sam odavno naučio malo smirit pa poslušam svaki zdravorazumski savjet. I need therapy xD xD
DeviantGonzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:46   #2002
Gonzo, ovo što pišeš više sliči na Ribu...nego na Škorpiju...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:11   #2003
da i meni ovo lići na neku ribu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 01:26   #2004
meni zapravo dosta slici i na Skorpiona - nije rijetkost da budu autodestruktivni, jedino sto mozda ovaj dio s patnjom i uzivanjem u njoj vuce na Ribe, iako ima dosta toga i u Skorpionima, makar ih svi nazivali sadistima
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 02:20   #2005
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Pogotovo ako si u odonosu sa škorpionom kojeg je netko već izigrao, onda je to mukotrpna borba za povjerenje...
Ja sam u vezi 2 godine i mislim da će mi trebat još 22 da bi se otvorila svom dragom, ali potpuno nikada...
Škorpion svoju Ahilovu petu čuva i teško da će ti je ikad otkriti pogotovo ako je već bio ranjen...
Tražiš savjet kako ukrotiti škorpiju? Mislim da taj škorpionski karakter nećeš nikad ukrotiti niti podesiti po svome.. ili ga voli takvog kakav je ili bolje odustani, jer teško da ćeš imati neke pozitivne pomake po tom pitanju.....
:klap: rijetko iskren post
Ali pozitivne pomake kod neke skorpije po tom pitanju jednostavno nema... Sta god da uradis koliko i da se trudis -nepoverenje! pokusas nekolkiko puta ... razgovori...strpljenje,poverenje.... nista
Na kraju "Ucinio sam sve,max sto mogu" cista savest,odustajem!

Mozda je moj mj u vodenjaku ili uran u 7 polju kriv ko zna?
__________________
Sometimes i feel like i live in a dream alone in my paradise lost
ivopop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 10:49   #2006
jel ima ovdje škorpion sa mjesecom u vodenjaku? Kako kod vas ta kombinacija funkcionira?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 01:02   #2007
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jel ima ovdje škorpion sa mjesecom u vodenjaku? Kako kod vas ta kombinacija funkcionira?
meni je bratic Skorpa s Mjesecom u Vodenjaku.
ludjak
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 01:33   #2008
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
meni je bratic Skorpa s Mjesecom u Vodenjaku.
ludjak
he he znači pozitivno je ovo luđak il se varam?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 02:48   #2009
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
he he znači pozitivno je ovo luđak il se varam?
ma super je on, zajedno smo odrasli, mogla bih rec da mi je najbolji prijatelj, svaki dan se maltene vidimo i super se slazemo.
dosat ej onak aktivan i otvoren za jednog Skorpiona, al mozda mu to zbog podznaka u Ovnu - dosta explozivna licnost, brzo razmislja i djeluje, veseo gotovo stalno, dosta razmazen, usminkan, cure ga vole voli podjebavati i pravit se pametniji, cesto sebi tolerira puno vise nego ostalima i dopusta si rec svasta drugima, dosta je svestran, izvrstan komicar, dobro oponasa razboli se svaki puit prije ispita na faxu i tak
u vezi s Lavicom (podznak Rak), dosta dramaticna veza, dosta se svadjaju, sto se vise kolju, to se vise vole puno drame i ljubomore, posesivnosti, voli flertat al je u osnovi vjeran

hehehe
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 08:38   #2010
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
ma super je on, zajedno smo odrasli, mogla bih rec da mi je najbolji prijatelj, svaki dan se maltene vidimo i super se slazemo.
dosat ej onak aktivan i otvoren za jednog Skorpiona, al mozda mu to zbog podznaka u Ovnu - dosta explozivna licnost, brzo razmislja i djeluje, veseo gotovo stalno, dosta razmazen, usminkan, cure ga vole voli podjebavati i pravit se pametniji, cesto sebi tolerira puno vise nego ostalima i dopusta si rec svasta drugima, dosta je svestran, izvrstan komicar, dobro oponasa razboli se svaki puit prije ispita na faxu i tak
u vezi s Lavicom (podznak Rak), dosta dramaticna veza, dosta se svadjaju, sto se vise kolju, to se vise vole puno drame i ljubomore, posesivnosti, voli flertat al je u osnovi vjeran

hehehe
a vidim da mu je ovan podznak ,meni je lav tako da isto vatrena kombinacija u podznaku+ mjesec u vodenjaku
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 15:47   #2011
hej skorpije,

sto mislite o nama strijelcima? zanimljivi? iritantni? privlacni? nezamjetni?
jel bite mogli bit s jednim strijelcem a da se ne radi samo o pod uvjetom da je taj jadni strijelac na vas stvarno jaaako pao...
zaphod is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 18:55   #2012
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
nos al ozbiljno, skoro sve škorpije imaju jak ili primjetan nos. promatrah to malo... ili je kukast, ili poveći, ili poprilično prćast, ili krumpirast... čim vidim nos pomislim škorpija
osim toga, oštre crte lica, netko je rekao prodoran pogled...

potpisujem...definitivno se slažem s ovim u vezi nosa

Al meni je to tako dobro, kad netko ima izražajan nos...i sama tu pripadam, Škorpion sam u podznaku

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 05.04.2010. at 13:06. Reason: quote
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 19:25   #2013
Pa šta se tiče izražajnog nosa to mi je čist ok kod frajera,al neznam kolko to na ženi može bit privlačno. Ja sam škorpion imam normalan nos i ove još moje 3 frendice isto, al kod nekih frajera sam vidla izražajniji nos. I da ako je tipičan škorpion oči su onako "vučje" prodorne.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:41   #2014
Definitivno!Nos i oci kod skorpiona u 99% sucajeva su bas izrazeni,nos na bilo koji nacin osim pravilan

Kod mene je sve navedeno plus izrazene crte lica,zilavost i misicavost

Ljubim sliku svoju
bibaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:56   #2015
Quote:
zaphod kaže: Pogledaj post
hej skorpije,

sto mislite o nama strijelcima? zanimljivi? iritantni? privlacni? nezamjetni?
jel bite mogli bit s jednim strijelcem a da se ne radi samo o pod uvjetom da je taj jadni strijelac na vas stvarno jaaako pao...
Ja sam imala prilike upoznati par strijelaca pa cu reci ono sto mislim da sam primjetila kod vas.
Na prvi pogled privlacite jer ste zabavljaci,u drustvu sa vama moze biti izuzetno dobro,takodjer ste malo drugaciji od vecine ustvari kao frenda nije vas lose imati iako se sa vama mora biti na oprezu jer znate tako gadno uprskati stvari dal u prijateljstvu ili vezi posto niste iskreni i znate dosta lagati ali bez razloga
Mene osobno je privuklo par strijelaca,ali nakon nekog vremena primjetim da su nekako previse flegma i ono sto mi je mozda najvise zasmetalo dosta padate pod utjecaj drugih a kada se zaljubite vi kao da ste vec ozenjeni a to mislim bas bas zaljubljeni inace ste zenskarosi i to veliki

Eto toliko o mom iskustvu sa strijelcima nadam se da neces nista krivo shvatiti
bibaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 23:11   #2016
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Pa šta se tiče izražajnog nosa to mi je čist ok kod frajera,al neznam kolko to na ženi može bit privlačno. Ja sam škorpion imam normalan nos i ove još moje 3 frendice isto, al kod nekih frajera sam vidla izražajniji nos. I da ako je tipičan škorpion oči su onako "vučje" prodorne.

Pa dobro, nisam rekla da mi je nos predimenzioniran...nego, onako, malo izraženiji...bar ga ja takvim vidim ...u svakom slučaju, ja ne volim male noseve...bez obizra radilo se o ženi ili muškarcu...no, izražajniji nos, u svakom slučaju bolje stoji muškarcu nego ženi, ali opet mi nije ni kod žene lijepo vidjeti mali nos...
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:32   #2017
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
jel ima ovdje škorpion sa mjesecom u vodenjaku? Kako kod vas ta kombinacija funkcionira?
ulala
imam ga ja
ta kombinacija je totalno disharmonicna ako se mene pitate
(ako tome dodas moj asc strelac i Ne0Asc-stvar se dodatno komplikuje)

a propo ove kombinacije ...
kao da u jednoj osobi imas vise
nekad sam posesivna
nekad previse slobodna i nesebicna
i onda to zna biti zanimljivo okolini pa kazu da sam uvrnuta i cudna
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:40   #2018
nego Skorpije kako se slazete sa lavovima?
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 15:25   #2019
Quote:
bibaccc kaže: Pogledaj post
Ja sam imala prilike upoznati par strijelaca pa cu reci ono sto mislim da sam primjetila kod vas.
Na prvi pogled privlacite jer ste zabavljaci,u drustvu sa vama moze biti izuzetno dobro,takodjer ste malo drugaciji od vecine ustvari kao frenda nije vas lose imati iako se sa vama mora biti na oprezu jer znate tako gadno uprskati stvari dal u prijateljstvu ili vezi posto niste iskreni i znate dosta lagati ali bez razloga
Mene osobno je privuklo par strijelaca,ali nakon nekog vremena primjetim da su nekako previse flegma i ono sto mi je mozda najvise zasmetalo dosta padate pod utjecaj drugih a kada se zaljubite vi kao da ste vec ozenjeni a to mislim bas bas zaljubljeni inace ste zenskarosi i to veliki

Eto toliko o mom iskustvu sa strijelcima nadam se da neces nista krivo shvatiti

ma uglavnom sve sta si rekla si dobro rekla, nije da ni mi vama ne bi mogli koju spocitnut ali srecom smo jako tolerantni a ta vasa tajnovitost i to sta ste izunutra ziva vatra a izvana hladni me totalno oborila kod jedne skorpije...
ako ne bude islo, jadno moje srdasce, ne znam kolko ce mi trebat da zaboravim (inace se u 3 dana oporavim od bilo koga i cega) jednog takvog skorpijonskog stvora...
zaphod is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:12   #2020
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
kao da u jednoj osobi imas vise
nekad sam posesivna
nekad previse slobodna i nesebicna
i onda to zna biti zanimljivo okolini pa kazu da sam uvrnuta i cudna

Skorpion podznak vodenjak. Nekad ljubomoran do bola, nekad totalno hladan.
Nekad obavezna osveta, nekad me zaboli ona stvar
Nekad bi se svadjao i mlatio, a nekad bi sa svima se sprijateljio
Nekad odlucan, nekad smusen i zbunjen

Imam osjecaj kao da se nekad u meni "ukljuci" skorpion, a nekad vodenjak.
I to mi bas ne smeta toliko, jer zbog toga nisam tipican skorpion.
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
nego Skorpije kako se slazete sa lavovima?
Za pričati, družiti se i za neko površno prijateljstvo su ok. S njima sam na ti premda ih nekad volim zezati i spuštati jer neki lavovi znaju biti jako umisljeni.

I neznam zasto, ali izgledom mi se jako svidjaju lavice. Mislim da nijednu lavicu nisam vidio a da nije na nekin način lijepa ili barem privlačna.
Tiki is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.