Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2007., 20:59   #1
Arrow vise svega-manje kila

pozdrav svima...evo prije tjedan dana sam odlucila smanjiti jelo jer sam sama ne zadovoljna svojim tijelom...ovak...za dorucka pojedem jednu-dvije jabuke....rucam oko 16h...normalno...mesko,krumpri...sto bude..i poslije toga vise nista ne jedem...pijem ogromnu kolicinu tekucine (voda,cajevi)... dnevno napravim 30-50 trbusnjaka i cucnjeva...

pa je li tko to isprobao...sta mislite za koliko mogu smrsati...savjeti...iskustva....


unaprijed zahvalna
__________________
Duboko vjeruje u ono sto zelis i zapamti ...IZGUBLJENO JE SAMO ONO CEGA SE ODREKNEMO!!!
beautiful_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 21:08   #2
Quote:
beautiful_soul kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...evo prije tjedan dana sam odlucila smanjiti jelo jer sam sama ne zadovoljna svojim tijelom...ovak...za dorucka pojedem jednu-dvije jabuke....rucam oko 16h...normalno...mesko,krumpri...sto bude..i poslije toga vise nista ne jedem...pijem ogromnu kolicinu tekucine (voda,cajevi)... dnevno napravim 30-50 trbusnjaka i cucnjeva...

pa je li tko to isprobao...sta mislite za koliko mogu smrsati...savjeti...iskustva....


unaprijed zahvalna
Ovako - nikad. Probaj procitati neki od postojecih topica, recimo
https://www.forum.hr/showthread.php?t=215156
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 22:23   #3
Quote:
beautiful_soul kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...evo prije tjedan dana sam odlucila smanjiti jelo jer sam sama ne zadovoljna svojim tijelom...ovak...za dorucka pojedem jednu-dvije jabuke....rucam oko 16h...normalno...mesko,krumpri...sto bude..i poslije toga vise nista ne jedem...pijem ogromnu kolicinu tekucine (voda,cajevi)... dnevno napravim 30-50 trbusnjaka i cucnjeva...

pa je li tko to isprobao...sta mislite za koliko mogu smrsati...savjeti...iskustva....


unaprijed zahvalna
Hm

Prehrana ti je skroz losa i promasena.
Vjezbas nimalo.

Smrsavit nesto mozda i hoces (ovisno o tome koliki visak imas), ali ne vjerujem da ces uspjeti dugorocno odrzati neku tezinu. I definitivno na taj nacin neces oblikovati tijelo.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 22:27   #4
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Hm

Prehrana ti je skroz losa i promasena.
Vjezbas nimalo.

Smrsavit nesto mozda i hoces (ovisno o tome koliki visak imas), ali ne vjerujem da ces uspjeti dugorocno odrzati neku tezinu. I definitivno na taj nacin neces oblikovati tijelo.
Vidi kak je Plavva smrsavila, a nes je slicno radila.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 22:30   #5
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Vidi kak je Plavva smrsavila, a nes je slicno radila.
Nisam vidila Plavvu

Nisam rekla da ne moze smrsaviti. Ako je kalorijski unos mali, onda ce kile ici dole. Ali je to jako nezdrav nacin mrsavljenja, te stvara jako plodno tlo za jojo - tren u kojem cura pocinje prozdirati sve ispred sebe i dobije duplo vise nego sto je izgubila. Mislim, zivjeti na jednom obroku dnevno?

Plus, tesko da ce imati lijepo oblikovano tijelo od 30 trbusnjaka dnevno
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 22:45   #6
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Nisam vidila Plavvu

Nisam rekla da ne moze smrsaviti. Ako je kalorijski unos mali, onda ce kile ici dole. Ali je to jako nezdrav nacin mrsavljenja, te stvara jako plodno tlo za jojo - tren u kojem cura pocinje prozdirati sve ispred sebe i dobije duplo vise nego sto je izgubila. Mislim, zivjeti na jednom obroku dnevno?

Plus, tesko da ce imati lijepo oblikovano tijelo od 30 trbusnjaka dnevno
Tocno tak. Potpisujem. Gladovanjem se usprava metabolizam i tijelo je u stanju gladovanja, tko bi rekao, je l' , i kile se gube, jasno, ali onda kada pocne opet normalan kalorijski unos sve ide u salo, ali sve.

Da ne bi sada ispalo da je Plavva neki fatass, i da je zato treba gledati , to je ona samo rekla da je gladovala, izgubila 7, ali je vratila tih 7 i jos natukla poneku kg kada se vratila u normalan rezim prehrane.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 09:34   #7
Quote:
beautiful_soul kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...evo prije tjedan dana sam odlucila smanjiti jelo jer sam sama ne zadovoljna svojim tijelom...ovak...za dorucka pojedem jednu-dvije jabuke....rucam oko 16h...normalno...mesko,krumpri...sto bude..i poslije toga vise nista ne jedem...pijem ogromnu kolicinu tekucine (voda,cajevi)... dnevno napravim 30-50 trbusnjaka i cucnjeva...

pa je li tko to isprobao...sta mislite za koliko mogu smrsati...savjeti...iskustva....


unaprijed zahvalna
Evo, ovdje u prvih par topica imaš odgovor...ja sam se toga držala i sve 5!
https://www.forum.hr/showthread.php?t=249455
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.