Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2010., 16:34   #3041
a kao puno se u školi uči o sexu i tin stvarima. bolje da pita neg da radi sranja.

ne beri brigu, tako ti se sigurno ništa neće dogodit. lipo prati plodne i neplodne dane. kad su ti plodni, malo više opreza i tako. uživaj
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 18:10   #3042
ma ti plodni i neplodni dani nisu baš pouzdani, treba se pazit isto i kad su plodni i kad su neplodni dani.
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 18:26   #3043
ma mislin ako uvik koriste kondom i ako pukne 27. dan ciklusa nije isto ako pukne 15.
pa možda, ako ih je toliko trta i sve to, da za vrime plodnih dana ne svrši u nju (naravno uz kondom)
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 19:06   #3044
Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
a kao puno se u školi uči o sexu i tin stvarima. bolje da pita neg da radi sranja.
Pa ne znam za vas, ali mi smo u skoli ucili kako nastaju djeca. Ne, mozda se ne uci o seksu dovoljno, ali se uci o reproduktivnom sustavu razlicitih bica, pa ujedno i covjeka. Ukoliko netko uspjesno svlada gradivo 4. ili 5. razreda, ne znam sad tocno kojeg, znat ce da do oplodnje ne moze doci bez spajanja spermija sa jajnom stanicom sto je naprosto nemoguce ukoliko spermij ne moze doci do jajne stanice usljed ejakulacije u kondom van vagine. Osim ako nisu spermiji od Xenomorpha pa progrizu lateks i sami upuzu u vaginu.

Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
ma mislin ako uvik koriste kondom i ako pukne 27. dan ciklusa nije isto ako pukne 15.
pa možda, ako ih je toliko trta i sve to, da za vrime plodnih dana ne svrši u nju (naravno uz kondom)
Cak i da im pukne kondom sanse za trudnocu su gotovo nemoguce posto on ejakulira van svaki puta kao sto je cura napisala.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 19:58   #3045
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Pa ne znam za vas, ali mi smo u skoli ucili kako nastaju djeca. .........


Cak i da im pukne kondom sanse za trudnocu su gotovo nemoguce posto on ejakulira van svaki puta kao sto je cura napisala.
Na ovo prvo, mogu reć iz vlastitog iskustva da nama niko u osnovnoj nije previše priča o seksu, bar ne u mojoj školi. Jedno je znat u teoriji kako nastaju dica, a drugo je to znat primjenit u praksi. Kad se neko prvi put sexa sa 15,16,17 godina, trta oko curenja sperme, ispadanja kondoma, nepravilnog stavljanja i ne znan ni ja čega je uvik prisutna.

Nama su se i roditelji bunili u 4. srednje (!) kad nam je prof iz bio tila pokazat kako se stavlja kondom. Koliko vidin, malo ko čita upute a još manje zna kako stavit kondom sa 15.

A na ovo drugo, mislila san ako svrši u nju.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 20:52   #3046
Quote:
Moschino_girl kaže: Pogledaj post
Na ovo prvo, mogu reć iz vlastitog iskustva da nama niko u osnovnoj nije previše priča o seksu, bar ne u mojoj školi. Jedno je znat u teoriji kako nastaju dica, a drugo je to znat primjenit u praksi. Kad se neko prvi put sexa sa 15,16,17 godina, trta oko curenja sperme, ispadanja kondoma, nepravilnog stavljanja i ne znan ni ja čega je uvik prisutna.

Nama su se i roditelji bunili u 4. srednje (!) kad nam je prof iz bio tila pokazat kako se stavlja kondom. Koliko vidin, malo ko čita upute a još manje zna kako stavit kondom sa 15.

A na ovo drugo, mislila san ako svrši u nju.
Pa ako u teoriji znas da ne moze doci do oplodnje bez spajanja jajne stanice i spermija kako onda mozes ici pitat da li mozes zatrudniti ako decko koristi kondom i svrsava van cure. Kako bi to bilo moguce? Nije cura pitala "Joj moj decko ne stavlja dobro kondom, bla bla bla" vec nesto sasvim drugo.
A ukoliko ne znas navuc kondom i ne zelis citati upute ili bilo sta drugo sa 15 godina onda se nemas sto ni seksat. Znaci da ocito nisi spreman.

Ti usporedjujes seksualno obrazovanje tipa da ti netko u skoli pokazuje kako se stavlja kondom, prica o odnosima, pozama i sto sve ne sa tim sto se uci, ali bas u svakoj skoli jos u nizim razredima. A to je reproduktivni sustav u covjeka. Ako imas malo pameti, obracas pozornost na satu, onda mozes komotno zakljuciti da ne mozes ostati trudan sa kondomom+ejakulacija van tijela.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:42   #3047
pitanje sam postavila i na osnove,al nisam dobila odgovor pa sam se zapitala da nisam možda temu falila,ugl,evo posta....


evo ovak,imam jedno pitanje...danas meni jedna frendica kaže da ju je sestra (mlađa cura,od svojih nekih 17-ak godina,našla kao nekog dečka pa bi oni sad jel spavali) pitala da kao jel može umijesto lubrikanta koristiti nekako baby ulje? e sad,ova se zgrozila,kao ti si moja mlađa sestra,kako me to možeš pitat,bla bla bla,al zapravo kad je malo stala i razmislila zapitala se šta će joj odgovorit...
mislim vjerojatno maloj neugodno kupit lubrikante ili nešto slično pa konta da je lakše ući u dm i kupit baby ulje...pa me baš zanima,u ime moje nadasve šokirane frendice dal je to moguće i kakve su posljedice...
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:47   #3048
Super su ova pitanja "od frendice".
A frendica "nema internet" pa ne može sama pitati na forumu, ha?
No, kako god, još stari Rimljani su koristili maslinovo ulje kao lubrikant.
Iako, koliko se sjećam, prva preporuka su lubrikanti na bazi vode. Tek onda dolazi uljna baza.
Ali, pričekajmo još koji komentar.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:52   #3049
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Super su ova pitanja "od frendice".
A frendica "nema internet" pa ne može sama pitati na forumu, ha?
No, kako god, još stari Rimljani su koristili maslinovo ulje kao lubrikant.
Iako, koliko se sjećam, prva preporuka su lubrikanti na bazi vode. Tek onda dolazi uljna baza.
Ali, pričekajmo još koji komentar.
pa slušaj,da meni to kojim slučajem treba,ja bih se fino otišla do dućana i kupila ono što mi već treba,čak sam ja "frendici" , koja vjerovao ili ne stvarno nema internet ponudila da ću ja mladoj dami kupit ako joj je već neophodan,na što se ova zgrozila,jer opet ponavljam,to je njena "mala seka"..
al svejedno hvala..
melody m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:09   #3050
Quote:
melody m. kaže: Pogledaj post
pa slušaj,da meni to kojim slučajem treba,ja bih se fino otišla do dućana i kupila ono što mi već treba,čak sam ja "frendici" , koja vjerovao ili ne stvarno nema internet ponudila da ću ja mladoj dami kupit ako joj je već neophodan,na što se ova zgrozila,jer opet ponavljam,to je njena "mala seka"..
al svejedno hvala..
Daj onda curicu razveseli lubrikantom koji kupiš na svoju ruku.
Dođeš i kažeš: evo, tu je, što sad....već je kupljeno, uzmi.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:20   #3051
Question hej pipl :)

iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....
S@riT@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:42   #3052
pozz svima vidim da je ovo grupa za sexualne odnose itd. pa eto... ja nemam nikakvi problema prvu sam sa 14 ^^ eeheh islo dobro ^^ :P
maki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:43   #3053
Thumbs up

Quote:
S@riT@ kaže: Pogledaj post
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....


pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari
maki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:45   #3054
Quote:
maki000 kaže: Pogledaj post
pozz svima vidim da je ovo grupa za sexualne odnose itd. pa eto... ja nemam nikakvi problema prvu sam sa 14 ^^ eeheh islo dobro ^^ :P
bravo za tebe eh vidiš da bi meni bilo tako dobro (pošto mi je neugodno s poznanicima o tome baš ehm ) i da se prestanem brinuti napisala sam ovaj post tamo iznad tvojeg no nitko niš ne odgovara... =/
S@riT@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:47   #3055
Quote:
maki000 kaže: Pogledaj post
pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari
pardon, počela sam pisat ono dok si već odgovorio xD
no nova sam na forumu i nezz di se briše...

kako je tebi bilo? nije valjda da vi dečki oko tog prethodno niš ne brinete..mislim ipak je 1. put -.-
S@riT@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 04:54   #3056
Quote:
maki000 kaže: Pogledaj post
pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari
Ima ih koje ne krvare shvati to
Margarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 10:24   #3057
Quote:
maki000 kaže: Pogledaj post
pa to uvjek mora prvi puta kod cure dok ima spolni odnos boljeti... a sto se tice tvoje frendice. znaci nju njezin decko nije probio tj probio mrezicu da krvari
Mrezicu
Cuj meni se po komentarima cini da tebi ne bi isto skodilo malo seksualnog obrazovanja...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:00   #3058
Quote:
S@riT@ kaže: Pogledaj post
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....
ulje NI POD RAZNO... jer ostecuje kondom, tj. lateks.. iskljucivo koristiti lubrikant na bazi vode
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 22:53   #3059
Quote:
S@riT@ kaže: Pogledaj post
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....
prvo-nije sramota, ni najmanje. nemoj to raditi "tek toliko da obaviš jer svi već jesu".
što se tiče bolova i krvi, to ti nitko ne može reći. može te boljeti, a ne mora. svakako je i više nego poželjno da to napraviš kad želiš i kad si spremna. ako to bude s osobom koju voliš i kojoj vjeruješ, vjerojatno ćeš se moći više opustiti i bit će ljepše i boljet će manje.
*Loona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 23:25   #3060
ja imam 17 godina i jos nikada nisam imao analnih niti oralnih iskustva s partnerom, vjerujem da necu imati ni sljedecih 2 godine ako budem cekao neku, zato sto se cure ne zanimaju bas za mene, inace sam jako povucen i sramezljiv, bojim se prici bilo kojoj curi, jednostavno mi treba pomoc. Kako to mogu riješiti?!
lukinaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger