Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2010., 23:53   #3061
Quote:
lukinaj kaže: Pogledaj post
ja imam 17 godina i jos nikada nisam imao analnih niti oralnih iskustva s partnerom, vjerujem da necu imati ni sljedecih 2 godine ako budem cekao neku, zato sto se cure ne zanimaju bas za mene, inace sam jako povucen i sramezljiv, bojim se prici bilo kojoj curi, jednostavno mi treba pomoc. Kako to mogu riješiti?!
Sve u svoje vrijeme opustićeš se jednog dana i ne trebaš se sad time opterećivat što nemaš djevojku.
niko i ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 09:18   #3062
Quote:
niko i ništa kaže: Pogledaj post
Sve u svoje vrijeme opustićeš se jednog dana i ne trebaš se sad time opterećivat što nemaš djevojku.
hehe nadam se
lukinaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:48   #3063
ja ne znam šta se to događa danas... curice od 13god imaju kao dečke... ovoj govore da je sramota što je sa 19god djevica... Svijet malo puno poludio?!

Opustite se... i budite SAMI SEBI mjerilo... kao da je bitno što kaže ovaj..onaj... Bitno je jedino da VI budete spremni...sve ostalo će se posložiti...

Ja sam prvi put spavala s dečkom sa 20,5god.. bili smo par mj. u vezi...i to zato što prije nisam bila spremna / nisam pronašla dečka s kojim bi to htjela.

Nemojte dopustiti da netko vrši pritisak na vas (bilo prijateljica,prijatelj...a pogotovo ne dečko/cura).
Prije sadašnjeg dečka bila sam vrlo kratko s jednim likom koji je nakon tjedan dana veze izjavio kako je on prije cure čekao max mjesec dana..i u tih mjesec dana se dogodi prekid,a veza nije niti došla do vrhunca (sex) i zbog toga sada više ne čeka ništa Odjeb je lansiran u roku oooodmaah!!!
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:35   #3064
ja cu sad 15 godina, cura ima 16, napravili sm, nije ju bolilo, nije bilo, krvi, bili smo oboje nevini, svi odrasli govore da klinci to rade tek na kraju srednje , mogu vam rec da to apsolutno nije istina, ima likova iz moje generacije koji su se sevili u 7 razredu, cure oko 8. i svima potpuno normalno, a bilo bi veselo da mi stara sazna,...
Sven1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 14:48   #3065
Quote:
Sven1337 kaže: Pogledaj post
ja cu sad 15 godina, cura ima 16, napravili sm, nije ju bolilo, nije bilo, krvi, bili smo oboje nevini, svi odrasli govore da klinci to rade tek na kraju srednje , mogu vam rec da to apsolutno nije istina, ima likova iz moje generacije koji su se sevili u 7 razredu, cure oko 8. i svima potpuno normalno, a bilo bi veselo da mi stara sazna,...
da, i? svi su skočili pa si morao i ti?
ne čini te facom što si se seksao s 14, iako ti trenutno vjerojatno misliš da je tako. al kad već to radiš, daj bar koristi kondome da ne bi kasnije imao većih briga.
*Loona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 01:16   #3066
Quote:
*Loona* kaže: Pogledaj post
da, i? svi su skočili pa si morao i ti?
ne čini te facom što si se seksao s 14, iako ti trenutno vjerojatno misliš da je tako. al kad već to radiš, daj bar koristi kondome da ne bi kasnije imao većih briga.
Mah joj,sex je zapravo postao nužna stvar koja se jednostavno "mora" što prije "obavit".
Jadno.Najžalosnije je to što velika skupina ne prihvača u društvo nas "zaostale".Mislim onak,14 mi je godina još se nisam seksala i naravno nisam kul.HAH!
Jednom će mu bit žao kad shvati da prvi put nije bio iz ljubavi prema toj osobi nego iz fore
A ako još postane tata..Udri brigu an veselje
__________________
Kao ja da poludiš
Jednom kad se zaljubiš!!
Muškarci su svinje-vikala sam TVOJE IME!I svi da su isti,prljavi šovinisti!
Just Different. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 02:01   #3067
Pa neka se seksa ako želi, briga vas..

I ja bi volio da sam jebao s 15, ali neeeeeee, moram ja bit djevac do zadnje kapi života u meni..


lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 15:49   #3068
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Pa neka se seksa ako želi, briga vas..

I ja bi volio da sam jebao s 15, ali neeeeeee, moram ja bit djevac do zadnje kapi života u meni..


Da, zato sto ti imas/si imao nekih problema oko seksa znaci da se svi drugi moraju posevit vec sa 9. Ja ne mogu vjerovati koliko si ti time opterecen. Pa jebote ako ti je to toliki problem u zivotu da na svakoj temi gdje se spominje djevicanstvo i seks se moras javit sa ovim identicnim komentarom, a uzmi pare, plati nekoj i mir.
Fakat ne znam zasto toliko polemike, ako ti je samo do seksa odi u prvi cajka klub, zene tamo dijele sakom i kapom. Platis 2 redbull vodke i vec si na konju.
Seks je danas najmanji problem, tesko je naci nekoga s kim ces podijelit sve ostalo van postelje.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 16:11   #3069
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Pa neka se seksa ako želi, briga vas..

I ja bi volio da sam jebao s 15, ali neeeeeee, moram ja bit djevac do zadnje kapi života u meni..


nije da me briga, ali ako je već to napisao i došao se pohvaliti (kao da ima čime), onda valjda mogu komentirati...
mene nitko nije jebao kad sam imala 14 i ne smatram da je trebao ili da sam zbog toga zaostala. ta tvoja rečenica zvuči kao da to svi moraju "obaviti" do 15, a ako nisu-onda nikad ni neće.
*Loona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:12   #3070
Eto zašto ne volim ovaj pdf. Sve neki filozofi i dežurni dušebrižnici.

Al ajd, nek' vam bude, ok.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:04   #3071
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Eto zašto ne volim ovaj pdf. Sve neki filozofi i dežurni dušebrižnici.

Al ajd, nek' vam bude, ok.
Pa cekaj, sad smo mi filozofi. Zasto se onda stalo javljas s istom porukom? Ocito je da trazis paznju oko te teme. Ili te muci ili mislis da si super radi toga. Po sadrzaju bi rekao da te muci. Ali koliko vidim apsolutno nista ne poduzimas u povodu tog pitanja. I onda se ljutis kada te ljudi komentiraju. Pa ok, nisam komentirao 1., 2. ili 7. put kad sam vidio da si to napisao. Al covjece pa ne moras svugdje gdje se spominje prerana dob stupanja u seksualne odnose iznosit to stajaliste. I onda jos ocekivat ne znam... ili ignoriranje ili sucut.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:26   #3072
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Pa cekaj, sad smo mi filozofi. Zasto se onda stalo javljas s istom porukom? Ocito je da trazis paznju oko te teme. Ili te muci ili mislis da si super radi toga. Po sadrzaju bi rekao da te muci. Ali koliko vidim apsolutno nista ne poduzimas u povodu tog pitanja. I onda se ljutis kada te ljudi komentiraju. Pa ok, nisam komentirao 1., 2. ili 7. put kad sam vidio da si to napisao. Al covjece pa ne moras svugdje gdje se spominje prerana dob stupanja u seksualne odnose iznosit to stajaliste. I onda jos ocekivat ne znam... ili ignoriranje ili sucut.


@lupus_est
a ti ne filozofiraš? ne možeš nekog drugog kriviti što si ti još nevin. i onda još zbog svojih frustracija podržavaš da bi se svi trebali seksat s 10 jer ako nisu onda, sigurno ni neće. nije ti nitko kriv što smatraš da je seks (tj. nepostojanje istog u tvom životu) odredio cijeli tvoj život. valjda očekuješ da ti neka cura padne s ormara u naručje. nije nikom, neće ni tebi...
*Loona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 19:29   #3073
Zanimljiv mi je taj forum naučio sam dosta toga pametnog, samo se brinem kako će to u praksi funkcjonirat....
SasQuach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 21:32   #3074
Quote:
S@riT@ kaže: Pogledaj post
iam par pitanja... iam skoro 19 godina i djevica sam..za što mi mnogo ljudi koje znam i koji to znaju kažu da je sramota za moje godine.... i ono...iam dečka i tako to... pa me zanima..to 1. put..kolko boli, kolko krvi bude, ono šta se (ne)smije radit ugl.... evo recimo moju best frendicu nije skoro uopce bolilo a krvi nije uopce bilo, a mene koja sam dost fizički osjetljiva osoba mi valjda onda moglo (pretpostavka :/ )....
nije sramota i nemoj si mislit ako je frendica da onda odma moras i ti
boli- ovisno od osobe do osobe, najbolje da ti ga prvi put gurne samo jedanput, dvaput ako te boli
krv- moze je bit, a i nemora, moze je biti tek sljedeci dan ili par dana-najbolje ti je odma poslije toga otić do ginekologa prije idućeg sex-a -kondom obavezno koristit
moras bit opustena i moras bit spremna to je najbitnije
sretno
Ana_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:27   #3075
Unhappy Radi se o želji za prvim sexom

Vjerojatno vam je dosadno čitat stalno jedno te iste postove,prvi sex itd, ali ovaj je malo drukčiji.Radi se o tome da sam djevica,imam 17 godina i dečka s kojim sam jako dugo.Jednom smo pokušali ali njemu se zbog nekog razloga spustio prije nego je trebao ući u mene,možda nervoza il slično i nije bilo ništa od toga tada,al od tad je prošlo dosta vremena i stvarno želim taj sex i spremna sam al on kao da nema želju,možda i ima al ništa ne spominje.On nije djevac inače.I inače ga zadovoljavam oralno al ja nemam ništa od toga i želim sex al ne znam kako da mu to kažem.Molim vas ak imate neku ideju kak da mu dam do znanja da želim sex!
Jedna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:29   #3076
stvarno neznam odgovor na ovo pitanje


nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:29   #3077
Mozda za pocetak razgovorom
__________________
Za Svakoga poNeŠto
-moj albumcic sa robicom-
*Lee* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:31   #3078
Pa reci mu jednostavno, razgovarajte o tome i pokušajte ponovo
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:31   #3079
hehe a znam al nezgodno je.jednom sam probala nekako na fini način al nije me shvatio ozbiljno nije obraćo pažnju uopće:S
Jedna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 22:33   #3080
ma kakvim razgovorom joj mrzim to razgovaranje o svemu i svačemu. ... kada počnem razgovarati s Njim o sexu neće bit dobro ode se radi o tome da su već

dugo zajedno, i neznam kako on nema želju kada su već u krevetu da ekšueli to i napravi . i još su dugo zajedno. koliko STE zajedno? papčina
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger