Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 12:26   #21
Konavoski dvori zahtjevaju automobil, a ona ga nema

A lokal jeste razvikan, i namjenjen je uglavnom za turiste. Turisticke rute za Boku, pa svrate do Ljute.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:32   #22
Quote:
Vanjushka kaže:
Ma naravno da znam, vec ces se ti tesko snaci u onom lavirintu ako ti ja sad budem tu crtao.

U principu nisam izbirljiv pa je meni svugdje ok, ako je klopa dobra i atmosfera odgovarajuca. Zato kazem ulicice, jer je meni svejedno.
Meni je recimo milina otici u expres restoran u starom gradu i jesti cufte sa pireom, dok neko se na to sablaznjava.
Ma volim i ja cufte I isto tako mi je sve u redu, ako je klopa dobra i atmosfera u redu. Samo, ne placa mi se skupo negdje gdje ne znaju ni rizot skuhati, a to je barem osnovna stvar na dubrovackim jelovnicima.

Znam ja Dubrovnik dosta dobro, samo ti napisi ime restorana ako se sjecas ili otprilike gdje se nalazi.

Evo kao sto sam rekla meni je nekad buffet Skola bio odlican za sendvice, od domaceg kruha s prsutom i sirom, a Sesame (na Pilama, kod IUC) mi je imao zanimljiv i inovativan jelovnik, jako ugodnu atmosferu i ok cijene, medjutim cujem od prijatelja da je strasno poskupio.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:36   #23
Quote:
da lee boor kaže:
Poučen vlastitim iskustvom od pred neki dan, preporučam izbjegavati Konavoske dvore osim ako:
- ne izgledaš kao tipični turist sa zapada
- ne govoriš stranim jezikom
- ako se ne diviš i čudiš mlinskom kotaču koji se, gle čuda, okreće tjeran vodom
A zašto to sve?
Želeći nešto dobro pojesti poslušao sam preporuku i sa curom i frendicom otišao u K. dvore...Umjesto gospođe u narodnoj nošnji posluživao nas je tipični prenapuhani socijalistički konobar sa crnom leptir mašnom (cca 50g) i pokvarenim osmjehom...narudžbu je primao preko kurca, bio nestrpljiv, ništa nije preporučivao niti se trudio pomoći, umjesto krumpir salate donio mi je kuhani slani krumpir pa sam mu to vratio....ponovo mi je donio isto ali preliveno masl. uljem i octom....
Couvert "Dvori" koji košta 15kn je običan ispodprosječni kajmak....mala pivica 25kn....sve u svemu nas troje, juha, glavno, i desert plus jedno piće 500kn....
A ono najgore (jebeš novac, bit će ga) ostaje jak dojam neljubaznosti i diskriminacije domaćeg gosta (babetini Amerikanki kesili se kad je išla i pišat...).
Ukratko, Konavljani dragi, vidimo se u nekom drugom životu....
Je li to jos uvijek drzavno poduzece?
Posluga je u dubrovackim drzavnim ugostiteljskim firmama uvijek bila losa...sjecam se legendarne konobarice u Cele, onoj slasticarni na Stradunu, zvane Godzila.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:21   #24
Quote:
puffko kaže:
Je li to jos uvijek drzavno poduzece?
Posluga je u dubrovackim drzavnim ugostiteljskim firmama uvijek bila losa...sjecam se legendarne konobarice u Cele, onoj slasticarni na Stradunu, zvane Godzila.

jel to ona crna, jaka kratke kose? ili ona druga s naočalama, u ranim šezdesetim?
u toj slastičarni nemreš normalno naručit dvije kuglice sladoleda nego 3 i još ti oš neš opizde šloooaaag....(20kn)
onda ak ti je tri premalo može samo 6 i opet šloooaaag....
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 17:36   #25
Quote:
puffko kaže:
Evo izgleda da nakon 4-5 godina opet idem u dio Hrvatske koji sam nekad jako dobro znala--no u medjuvremenu se dosta promijenilo, turisti se vratili, a cujem i jako poskupilo.

Imate li kakve preporuke? Nekada sam, u Dubrovniku, rucala u Kamenicama, vecerala kod Miska u Sesame (gore na terasi ) ili u Orhanu (ne Orsanu! taj bas ne volim) na Lapadu. Jesu li ti jos uvijek dobri, jesu li jako poskupili, ima li novih mjesta?

Necu imati auto pa restorani izvan grada u principu otpadaju.
Kamenica je još uvijek tamo i još uvije dobra! Slična ponuda je i na peskariji (u gradskoj luci).

skola i dalje ima super sendvice, poskupili unazad par godina!

super mi je i sarajevska cevabdzinica "taj mahal", od pizzerija je dobra Mea Culpa.

ne znam jel jos uvijek otvoren riblji sendvic bar u sirokoj ulici?

e da, i ima neka nova pekarnica u ulici od puca koja ima dobru ponudu i slatkog i slanog.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 04:27   #26
pizzerie:mea culpa, mamma mia
riblji:lokanda
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 10:48   #27
U Dubrovniku obavezno LOKANDA PESKARIJA. Odlična hrana po pristojnim cijenama.

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 17:42   #28
Evo posto sam ja odozdo s juga, onda cu nadam se biti od pomoci...
Sto se tice K. dvora, tamo sam jeo 3-4 puta i zadnji put prije godinu dana ili tako nesto i moram priznati da je sve bilo u redu - hrana odlicna, narodna nosnja i to sve...E sada, smatram da je bolje ako se tamo ide poci nekim obicnim danom oko 15h ili oko 12h jer onda je mala guzva, bolji je izbor mjesta i naravno manja nervoza... Prema meni je bila ljubazna posluga i moram priznati da su bili zadnji put vidno umorni (malo ljudi a puno posla) ali konobar je bio dobar (mislim taj isti )
Hehe, mozda mu je nosnja bila na pranju kada si ti dosao a bio je zivcan jer ga je zena naljutila!
A ako se bas ide u Stari Grad i ne zeli se icu u top restorane, mislim da je najbolje poci s lijeve strane Straduna u prvu, odnosno drugu ulicu lijevo i onda dodete na jednu malo siru ulicu paralelnu sa Stradunom i tamo imate restoran do restorana - 3 po redu je najbolji (po meni...) a sada ne znam ime - ima ih 27 samo u Starome Gradu
E da, glavno jelo je u vecini tih restorana bilo gdje u Gradu ili mjestu oko 50-60 kuna plus ostalo ali za nekih 100 kuna po osobi se moze imati lijepa vecera s picem...(usput vina su precijenjena!!!) a bez obzira na price dobiti cete smrznutu ribu i morske plodove (ono sto u Getra imate 1kg = 25-30 kuna) sto je ali eto da se ne zanosite kako jedete nesto sto je mlade od vas E da, jos najprije cete dobiti svjeze musule u vecini tih restorana (jer eto one se ne zamrzavaju onako u skoljkama pa je potrebno da su svjeze).
Ovo je malo opcenito receno jer ne znam sto kome odgovara dok ja osobno izbjegavam Stari Grad jer je to sve napravljeno za "brzu zaradu"...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 22:15   #29
ako imaš para i ako si bonvivan onda idi u Nautiku
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 22:14   #30
[QUOTE=Zjena]Evo posto sam ja odozdo s juga, onda cu nadam se biti od pomoci...
Sto se tice K. dvora, tamo sam jeo 3-4 puta i zadnji put prije godinu dana ili tako nesto i moram priznati da je sve bilo u redu - hrana odlicna, narodna nosnja i to sve...E sada, smatram da je bolje ako se tamo ide poci nekim obicnim danom oko 15h ili oko 12h jer onda je mala guzva, bolji je izbor mjesta i naravno manja nervoza... Prema meni je bila ljubazna posluga i moram priznati da su bili zadnji put vidno umorni (malo ljudi a puno posla) ali konobar je bio dobar (mislim taj isti )
Hehe, mozda mu je nosnja bila na pranju kada si ti dosao a bio je zivcan jer ga je zena naljutila!


nije meni problem kad sam sam, najel bi se i lepo mu se potpisal u knjigu žalbe...ali bio sam u ugodnom društvu pa nisam glumil kretena. ali je ostal bez trinkgelta....
nije da sam pederčina koja komplicira, kad sam gladan zaletim se bilo kam pojesti ali kad si hoću zguštat onda tražim protuuslugu za visoku cijenu...inače, kad sam nabrzaka u dubrovniku najdraže mi je stat kod šimnovića u marini i usput maznut grah s kobasicama...
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 17:39   #31
Quote:
Imate li kakve preporuke?
Ja ti preporučujem da odeš u restoran Dundo Maroje.
leonela7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 11:56   #32
Ako želiš vrhunski gastro doživljaj i dobru atmosferu, Nuatika.
Od pizzeria Mea Culpa, izvrsna je.
Restiće u uskim uličicama izbjegavati. Ja sam dobila podgrijani rižot od plodova mora, pripremljen i zamrznut još od jeseni. Kasnije sam doznala od domaćih da vlasnici tih restorana (većina njih) imaju u najmu velike škrinje za zamrzavanje jer u periodu van sezone skupljaju i nakuhavaju (pripremaju) hranu koju kasnije u sezoni, u svojim malim kuhinjicama dovršavaju, podgrijavaju i prodaju. Daleko od sježeg, pogotovo svježe ribe, čak dosta rabe i mkrovalnu.
Njima je svjejedno da li će se tko vratiti jer u Dubrovnik obično dolaze turići koji su u proputovanju, ili u razgledavanju na par dana i to je to, a i takvi većinom ni ne skuže da se radi o sitnoj prevari takve vrste.
Mi smo svoju večeru degustirali i ostavili, pa se zaputili ka Nautici.
Ali najbitnija stvar koju sam u životu samo tamo doživjela, kad smo tražili račun koji je iznosio cca 190 kn (ne sjećam se točne cifre) konobar je donio ručno ispisan slip na kome je pisalo 490 kn. Inače sam dosta nepažljiva u potpisivanju slipova, vjerujem ljudima, ali ovaj ručno ispisani u današnje doba zapljenio mi je pažnju. Kad sam ga pitala odkud tolika cifra, bez isprike i imalo crvenila na obrazima otišao je unutra izraditi novi koji je bio na ispravnu cifru, ali je 1 pisalo vrlo tanko i samo sa crtom (I). Šta da mu čovjek kaže, potpisala sam račun, od jedinice napravila pravi broj 1 i bez prepirke napustili mjesto. Nema smisla nervira se na godišnjem, promejnit njih i njihov stil rada i života je nemoguće.
Ime restića zaboavila sam, znam da je u okomitoj ulici u odnosu na stradun i da je u nizu sa ostalima. Čovjek ima crne brkove, mislim da je vlasnik.
ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 13:43   #33
Evo da i tu malo reklamiram - prepisujem s topica Gdje ste zadnji put vani jeli:

U Dubrovniku sam bila prije par dana, preporucujem riblji restoran Lokanda Peskarija u Starom gradu kraj ribarnice. Ugodna atmosfera, odlicna morska spiza, svjeza, ogromne porcije (ja svoju nisam mogla pojest do kraja), solidan izbor vina, simpaticna posluga, cijene i vise nego prihvatljive (pogotovo kad uzmete u obzir da se radi o Dubrovniku - mislim, 50 kuna za predobar crni rizot).

U Korculi sam bila proslo ljeto, zajebali smo se pa jeli jedan dan negdje bezveze u gradu, preskupu prekuhanu tjesteninu s gorgonzolom koja je bila napravljena s vrhnjem za kuhanje
Sutra smo se bolje raspitali i dobili preporuku za konobu Maslina - nalazi se malo izvan grada, kad se ide cestom prema Lumbardi. Izvrsna pasticada s njokima, pita s grillanim povrcem zapecenim sa sirom, pecena hobotnica; mekane pogacice pecene u ulju (ko krafne, ali slane) umjesto kruha, odlicno domace crno vino i rozata za kraj. A izaslo nas je oko 80 kuna po glavi
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 14:23   #34
Nautika svakako. Nisu me razočarali, bez obzira na cijenu.
Konavoski dvori također, nisam primjetila da su neljubazni i da, posluživala nas je teta u nošnji.
Definitivno glasam za Peskariju... pristupačno i jako ukusno...
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 10:50   #35
Quote:
da lee boor kaže: Pogledaj post
šloooaaag....
he he



Quote:
B&B kaže: Pogledaj post
U Dubrovniku obavezno LOKANDA PESKARIJA. Odlična hrana po pristojnim cijenama.

Pozdrav!
Slažem se, dodala bi još Felini kraj teniskog terena, cijene sasvim pristojne, izbor odličan, a velike porcije!
Izbjegavaj male fast fude u zabiti. Jedni moji gosti su povračali cijeli dan od starih ćevapa
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 09:49   #36
Quote:
CHE-Guerrilla kaže: Pogledaj post
ako imaš para i ako si bonvivan onda idi u Nautiku
Dajte prestanite hvaliti Nautiku, to je jedan od najlošijih restorana, ne samo u Dubrovniku, nego mislim da se bolje može jesti u bilo kojoj rupi koja nudi gablece
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:19   #37
Quote:
Martinn kaže: Pogledaj post
Dajte prestanite hvaliti Nautiku, to je jedan od najlošijih restorana, ne samo u Dubrovniku, nego mislim da se bolje može jesti u bilo kojoj rupi koja nudi gablece
Ne bih se mogla složit s ovim komentarom. Nautika je jedan od kvalitetnijih restorana u Hrvatskoj, ne samo u Dubrovniku. Ponuda i posluga im je izvrsna, od hrane, do vinske liste. Istina je daje skuplji, ali cijene su u skladu sa tipom restorana, kvalitetom i klijentelom koja to cijeni i podržava.
obi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 12:14   #38
Quote:
obi kaže: Pogledaj post
Ne bih se mogla složit s ovim komentarom. Nautika je jedan od kvalitetnijih restorana u Hrvatskoj, ne samo u Dubrovniku. Ponuda i posluga im je izvrsna, od hrane, do vinske liste. Istina je daje skuplji, ali cijene su u skladu sa tipom restorana, kvalitetom i klijentelom koja to cijeni i podržava.
Gle, tri puta tamo na večeri prošle godine (nisam ja odlučio), od toga 2 puta izvan top sezone.

Prvo, smrde stare školjke i riba iz kuhinje.
Većina hrane neukusna i vidi se da imaju stare namirnice koje pokušavaju prikriti čudnim kombinacijama začina.
Posluga katastrofalna, užasno neljubazna.
Porcije mimimalističke.

I na kraju račun ispadne blizu 1000 kn po osobi .... ma daj.

Na takvom mjestu i za te novce mora biti vrhunska hrana a ne splačine.
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:25   #39
[QUOTE=Martinn;8719423]Gle, tri puta tamo na večeri prošle godine (nisam ja odlučio), od toga 2 puta izvan top sezone.

QUOTE]

Ja sam imala sreću, odnosno bila samo u sezoni i klopaje bla izvrsna, škampe božanstvene, ogromne, svježe, riba svavshunska.
Možda je off sezona razlog, ali ukoliko je to top restoran, off sezona i sezona ne bi smjele imati razliku.
obi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 23:19   #40
ja bila s dragim prije nekih mjesec i pol dana.

menu dosadan i nemastovit.
ne pretjerano ukusna hrana, skroz prosjecno.
posluga katastrofa, kao iz komunjarskih drzavnih gostionica.
nemaju pojma o vinima.
skupo ko sam vrag, u nekom postenom restoranu se za te pare triput najedes i bude ti fino.

ocaj zivi.

da se razumijemo, bili smo tamo i prije par godina i svaki put nam je bilo odlicno. znaci, kvare se. a to mi je ne-do-pus-ti-vo za restoran koji se tako reklamira i toliko kosta.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.