Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2004., 15:42   #1
Hondine explozije

Ne znam vise gdje da stavim svoj post vezan za raspravu glede explozija Hondinih motora koje se dogadaju samo na Satovom bolidu.

Prva dva puta to je i moglo proc kao slucajnost, ali evo sada se to dogodilo tri puta za redom...

Postoje glasine da Sato testira neke nove djelove Hondinih motora a Button ne. Kazu da je Sato ponekad osjetno brzi od Buttona na pravcu...

James Allen and Martin Brundle and vaguely remember hearing Brundle saying that with semi-automatic gearboxes and some kind of electronic rev limiter at the top end, it is somewhat difficult to over rev the engine and induce a blow-up but the drivers' style of revving and using the gearbox (perhapd referring to the timing of the upshifts) can still have an effect on the engine's overall well being during the races.



http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=54391
Certainly, Sato - 27 - is more aggressive than super-smooth JB. "Actually, we don't understand [the failures], to be honest."

BAR's team principal David Richards cautiously added that he doesn't 'think' Sato can be blamed. "But we have got to look at it, and try to figure it out. [But] in the end it's a technical issue and there'll be a technical reason."



Molim, iznesite vasa misljenja i to samo ako se slauzu s mojim, a to jest da je Honda nepouzdana...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:52   #2
Talking

U pravu si, Sato je nepouzdan!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:50   #3
Sato je debil. To je dokazao izletavajući, sudarajući se s kim je stigao, a kad nema toga, onda razvali motor...
Krsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 19:43   #4
Quote:
Krsto kaže:
Sato je debil. To je dokazao izletavajući, sudarajući se s kim je stigao, a kad nema toga, onda razvali motor...
Imas na www.formula1.com pod drivers, IQ test, i ako malo bolje pogledas, vidjet ces da Sato ima uz Panisa najveci...
Mislim na IQ...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 19:47   #5
Quote:
Damson kaže:
Imas na www.formula1.com pod drivers, IQ test, i ako malo bolje pogledas, vidjet ces da Sato ima uz Panisa najveci...


Na veliku žalost, IQ nema prevelike veze sa umijećem vožnje.
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 19:58   #6
Quote:
Damson kaže:
Imas na www.formula1.com pod drivers, IQ test, i ako malo bolje pogledas, vidjet ces da Sato ima uz Panisa najveci...
Mislim na IQ...
Pa mormalno kad je Japanac, pa oni su obdareni samo na tome području!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 20:11   #7
Quote:
Krsto kaže:
Sato je debil. To je dokazao izletavajući, sudarajući se s kim je stigao, a kad nema toga, onda razvali motor...
Potpisujem...

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 20:29   #8
Re: Hondine explozije

Quote:
Damson kaže:
explozija...
E nije da prcam ali od kad se eksplozije pisu s x?
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 21:09   #9
Talking Re: Re: Hondine explozije

Quote:
morski_pljas kaže:
E nije da prcam ali od kad se eksplozije pisu s x?
Za Hondu, Sata a i sve ostale vozace bilo bi najbolje da stvarno jesu EXplozije!!!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 09:10   #10
sato je zakon
volim beskompromisne vozače, takav je u početku bio i sena
fali mu malo iskustva i sreće i bit će top drajver
to što mu motor gruva je vjerojatno jer gazi do kraja
tako je i rajikonenu gruva češće nego koltardu
sato je trenutno jedini vozač koji ne kalkulira, nego vozi
ushirlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 10:52   #11
Kao što reče ushirlo, Sato je zakon, bilo bi ga lijepo vidjeti malo više u bodovima. Isti je kao Daijiro Katoh, oštra vožnja na nož, samo da mu ne uvaljuju te razvojne motore
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 11:39   #12
Re: Re: Hondine explozije

Quote:
morski_pljas kaže:
E nije da prcam ali od kad se eksplozije pisu s x?
Pa ne boj se ti, ja vrlo dobro znam da se ni jedna rijec u hrvatskom jeziku ne pise sa x...

I jos se nadam da me niste ozbiljno shvatili glede onoga da Sato ima najvec IQ od vozaca, tj. da su ti podatci uopce dostupni...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 12:57   #13
Quote:
ushirlo kaže:
sato je zakon
volim beskompromisne vozače, takav je u početku bio i sena
fali mu malo iskustva i sreće i bit će top drajver
to što mu motor gruva je vjerojatno jer gazi do kraja
tako je i rajikonenu gruva češće nego koltardu
sato je trenutno jedini vozač koji ne kalkulira, nego vozi
Jedno je biti beskompromisan vozač, a drugo raditi gluposti. Ako to što netko izletava ili razbija sebe ili druge znači da ne kalkulira, onda mu je bolje neka ide na one utrke gdje je cilj porazbijati što više ekipe i ostati zadnji.
Krsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:32   #14
Quote:
ushirlo kaže:
sato je zakon
volim beskompromisne vozače, takav je u početku bio i sena
fali mu malo iskustva i sreće i bit će top drajver
to što mu motor gruva je vjerojatno jer gazi do kraja
tako je i rajikonenu gruva češće nego koltardu
sato je trenutno jedini vozač koji ne kalkulira, nego vozi
Samo sto je bit vozaca u f1 pobjedjivati i donositi bodove a ne zabavljati publiku...
Ipak netko mora i to raditi...
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:50   #15
Re: Re: Re: Hondine explozije

Quote:
Damson kaže:
Pa ne boj se ti, ja vrlo dobro znam da se ni jedna rijec u hrvatskom jeziku ne pise sa x...

I jos se nadam da me niste ozbiljno shvatili glede onoga da Sato ima najvec IQ od vozaca, tj. da su ti podatci uopce dostupni...
Ja sam cuo da je pao na IQ testu tj. da je negativan...
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 18:34   #16
Quote:
Alfa Romeo kaže:
Samo sto je bit vozaca u f1 pobjedjivati i donositi bodove a ne zabavljati publiku...
Ipak netko mora i to raditi...
Zamisli kakva bi to dosadna utrka bila sa 20 kloniranih Schumachera... Svi bi se 70ak krugova vozili u koloni jedan iza drugoga... nitko ne bi prestiza nego bi se nadali prolasku kroz boxove...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 18:38   #17
Quote:
Krsto kaže:
Jedno je biti beskompromisan vozač, a drugo raditi gluposti. Ako to što netko izletava ili razbija sebe ili druge znači da ne kalkulira, onda mu je bolje neka ide na one utrke gdje je cilj porazbijati što više ekipe i ostati zadnji.
Da Schumacher pokusa nekoga pretec na stazi, mislim da bi porazbijao sve bolide na stazi jer covik to nije radija vec pun k vrimena i ne virujen da bi prosa nista bolje od Sata.
A ne znam bas koga je sve to Sato izrazbija ove godine... zvucis ka da je pobija 10ak vozaca... i zabija se u svaki zid na stazi...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 18:48   #18
Quote:
Damson kaže:
Da Schumacher pokusa nekoga pretec na stazi, mislim da bi porazbijao sve bolide na stazi jer covik to nije radija vec pun k vrimena i ne virujen da bi prosa nista bolje od Sata.
A ne znam bas koga je sve to Sato izrazbija ove godine... zvucis ka da je pobija 10ak vozaca... i zabija se u svaki zid na stazi...
Na predzadnjoj utrci Sato se bez razloga zabio u Baričela kojeg na sreću nije izbacio ali je zeznuo sebe i ostao bez fantastičnog plasmana.
A Šumi nema koga preticati kad je uvijek prvi!
Krsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 21:44   #19
Quote:
Krsto kaže:

A Šumi nema koga preticati kad je uvijek prvi!
Netočna konstatacija. Šumi nije bio prvi u Monacu a nemoj reči da se tamo ne može prestizati jer je Montoya prestigao Rubensa na stazi nego samo treba znati.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 22:43   #20
Quote:
Anđeo kaže:
Netočna konstatacija. Šumi nije bio prvi u Monacu a nemoj reči da se tamo ne može prestizati jer je Montoya prestigao Rubensa na stazi nego samo treba znati.
ma LOL
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.