Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 10:48   #4221
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
Obavijest studentima 1. godine redovitog i izvanrednog studija predškolskog odgoja da dođu potpisati aneks ugovoru koji im omogućava prelazak sa trogodišnjeg Stručnog studija predškolskog odgoja na trogodišnji Preddiplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja.

Može mi netko ovo malo objasniti pa da vidim jel to to na kaj ja mislim =)
Gdje to piše? Do kad možemo to potpisati i gdje? (referada?)
Šta to znači?-da nakon 3će godine možemo studirati još dvije i biti diplomirani odgajatelji
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 12:38   #4222
na stranici fakulteta
http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/oba...-studentima-4/

http://www.ufzg.unizg.hr/studiji/pre...eljski-studij/
evo tko nije vidio =)

Uvod u metode znanstvenog istraživanja sa statistikom,kaj mi imamo taj predmet??? to bi trebali imat u subotu

Zadnje uređivanje Alpagueur : 10.10.2011. at 23:16. Reason: Spajanje postova
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:30   #4223
hvala na obavijesti keti92
UnluckyToBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 15:15   #4224
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
Ajde neka mi netko sad lijepo objasni kakav je to predmet Uvod u metode znanstvenog istraživanja sa statistikom (Božidar Tepeš) koji nam je na rasporedu 15. 10. 2011. 13:00-16:30 h?!?!?!
Ja ga u indexu nemam, pa molim neku dobru dušu za pojašnjenje?

Po ovom rasporedu prva godina PO izvanredni u četvrtak ima samo Uvodni sat – upoznavanje s pravilima studiranja do 18:30 i za taj dan smo gotovi jel tak?

Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
Uvod u metode znanstvenog istraživanja sa statistikom,kaj mi imamo taj predmet??? to bi trebali imat u subotu
Da, to i mene zanima?!

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...2011_20121.pdf

tu na popisu (str.124) ga nema tako da...zbunj...
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 10.10.2011. at 23:17. Reason: Spajanje postova
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 18:01   #4225
Dakle, ako je meni tu išta jasno....već sat vremena kopam i iščitavam silne tablice, predmete, profesore, naputke i tako to i što više čitam to mi je manje jasno

Kakav je to Diplomski sveučilišni studij ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja?
Jel to ta neka nova fora za koju moramo potpisati aneks ugovora i koji nam omogućuje studiranje još dvije godine dulje do diplome ili?!
Jel to baš moramo potpisati ili?!


http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf

Kakvi su to predmeti?!?!!?!?

Piše da su obavezni za 1.godinu (I i II semestar)

Hrvatski jezik akademske komunikacije obavezan predmet u II.semestru?!

Kineziološke transformacije

Suvremene književne teorije u dječjoj književnosti

Odnosi s javnošću

Psihologija roditeljstva

Etika

Istraživanje dječjeg likovnog stvaralaštva

Osnove menadžmenta

Tekstovi odgojiteljske struke na njemačkom jeziku

Metodologija istraživanja u ranom odgoju i obrazovanju

Samovrednovanje i razvoj predškolske ustanove

WTF?!?!?!?!
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 18:44   #4226
mislim da su nam se predmeti promijenili jer se sad cijeli program za 3-godišnji studij razvuko na 5 godina (3+2), što i nije loše jer imamo manje predmeta... na tom potpisivanju ugovora će nam valjda reć kaj s indexom... ili ćemo dobit novi (nadam se ovom "dobit") ili ćemo jednostavno prekrižit prvu stranicu i pisat predmete na sljedeću XD al ono što mene sad zanima je to da li sutra onda imamo faks po novom rasporedu ili kaj... ako da, dal ima S3 onu neku statistiku u pola 10...???? ja sam dns zvala referadu da ih pitam to al mi se nisu javili jel možda neko imo više sreće??
__________________
*snježna pahuljica nikad ne padne na krivo mjesto*
pinky *.* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 20:02   #4227
Sto se tiče indexa rečeno je da ćemo ili preskociti stranicu ili cemo dobiti neke naljepnice koje cemo samo zaljepiti...
A ovo za str to i mene zanima dali moramo doci ili ne i kako znamo koja smo grupa VA ili VB..-.-

Ovak sada sam saznala da su grupe potpuno razlicite od onih starih...i da ne moramo doci str na one vjezbe jer kao nismo jos imali to predavanje...

Zadnje uređivanje Alpagueur : 10.10.2011. at 23:18. Reason: Spajanje postova
Nauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 20:25   #4228
super!! hvala... samo sam to htjela čuti
__________________
*snježna pahuljica nikad ne padne na krivo mjesto*
pinky *.* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 20:47   #4229
ček vi ste redovni??a mi izvanredni??'Tipfeler gdje si našla te predmete
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:02   #4230
Quote:
keti92 kaže: Pogledaj post
ček vi ste redovni??a mi izvanredni??'Tipfeler gdje si našla te predmete
Čuj, obzirom da u obavijesti piše da se potpisivanje aneksa ugovora tiče redovnih i izvanrednih studoša, pretpostavljam da novi predmeti kače i nas
Iskreno, ovako po nazivu mi se predmeti uopće ne sviđaju, a i nema instrumenta?! Barem ga nisam našla?!

Evo, tu sam našla tu zavrzlamu od predmeta...

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf

....kreni od str.34 prema dolje...ima da ti se zavrti u glavi...

Mislim, predmet...Tekstovi odgojiteljske struke na njemačkome jeziku WTF?!?! Kakav njemački jezik?! Pa u životu nisam učila njemački! Tko je tu lud?!

Onda...Osnove menadžmenta?! Mislim, nije da mi ovak na prvu baš nešto ima veze s predškolskim odgojem?

Joj majko mila, muka mi je od svega toga.....nakon milijonosamstopedeset godina se odlučim opet studirati i sve lijepo proučim, predmete...vježbe i bla bla...i onda se desi ovo....

E da, zanimljiv mi je i broj sati predavanja, vježbi i seminara?!

Recimo za predmet Samovrednovanje i razvoj predškolske ustanove piše ovako....P+V+S 2+0+2 ?! Samo 2 sata predavanja i 2 sata seminara?!
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:18   #4231
ja sam išla na ono drugo ne na diplomski i tam nema menadžment al zato ima ovo glupo sa statiatikom....
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:22   #4232
Nego, nešto mi upravo sinulo...već toliko blejim u ove sulude predmete koje kakti imamo na prvoj godini izvanrednog PO da mi padaju na pamet razno razni scenariji....

Zapelo mi za oko što u tablicama piše samo prva i druga godina(a što je s trećom godinom?)...e sad...to što oni zovu prva i druga godina može biti zapravo četvrta i peta godina, odnosno, taj novitet koji su sad po novom uveli i za koji moramo potpisati aneks ugovora.
Ako je to tako, onda super...znači, oni predmeti koje smo upisali u index ostaju i osobno, ti su mi nekako draži

Jedino što me zbunjuje u cijeloj priči je ovaj predmet koji kakti imamo po rasporedu u subotu Uvod u metode znanstvenog istraživanja sa statistikom?
Tog predmeta nema navedenog niti u jednoj tablici, barem ga ja nisam nigdje našla

E sad, druga stvar koja me zbunjuje, a to je...od kud vama informacije za ove naljepnice i prepravljanje predmeta u indexima?! Jesu li vam to rekle tete u referadi ili se samo tako priča među studentima na faxu?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:26   #4233
Ljudi,to su predmeti za diplomski,a ne preddiplomski koji vama sad treba..

Ovo su vaši predmeti

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf
mia0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:26   #4234
kažem ti taj je predmet na ovoj drugoj stranici ne diplomski već nekaj drugo....
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:43   #4235
Evo, bit će da je u ovom caka....

Quote:
RAZLIKOVNI ISPITI ZA STUDENTE KOJI SU ZAVRŠILI
STRUČNI TROGODIŠNJI STUDIJ ZA ODGOJITELJE, A ŽELE UPISATI
Diplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja
Studentima koji su završili stručni trogodišnji studij omogućuje se nastavak obrazovanja
(studiranje) po novom programu na diplomskom studiju za stjecanje naslova magistar
struke prema slijedećim uvjetima:
Studenti upisuju razliku između nastavnih programa (trogodišnjeg stručnog i sveučilišnog
preddiplomskog studija) u statusu izvanrednog studenta.
Student je obvezan položiti razlikovne kolegije prije upisa u IV. semestar diplomskog
studija.
U slučaju paralelnog upisa razlikovnih kolegija (15 ECTS-a) i diplomskog studija, neovisno o
dodatnim kolegijima iz preddiplomskog studija student treba upisati izborne kolegije iz
diplomskog studija prema predviđenom programu.
Studentu se izdaje novi index u koji se upisuju razlikovni kolegiji na kraju indeksa, a na početnim stranicama redom semestri diplomskog studija.
Quote:
mia0208 kaže: Pogledaj post
Ljudi,to su predmeti za diplomski,a ne preddiplomski koji vama sad treba..

Ovo su vaši predmeti

http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf
Istina, gledala sam po krivim tablicama, al sad vidim da su nam ipak predmeti izmixani, a bo'me ima i nekih novih među kojima je i ta bajna statistika
Vidim da u prvom semestru nemamo instrument nego tek u drugom.
I imamo svega 8 predmeta.
Izborni također imamo u drugom semestru.
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 10.10.2011. at 23:23. Reason: Spajanje postova
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 11:28   #4236
Ima li itko da je već potpisao aneks ugovora i da je ispravljao predmete u indexu?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 12:11   #4237
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ima li itko da je već potpisao aneks ugovora i da je ispravljao predmete u indexu?
ja sam potpisala jucer, ali nismo nista ispravljali jer jos niti oni ne znaju kaj ce radit, ocemo imat naljepnice, ili ce ponistit one predmete koje nemamo...barem su tak nama rekli jucer, ne znam dal su u meduvremenu kaj odlucili
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:52   #4238
Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
ja sam potpisala jucer, ali nismo nista ispravljali jer jos niti oni ne znaju kaj ce radit, ocemo imat naljepnice, ili ce ponistit one predmete koje nemamo...barem su tak nama rekli jucer, ne znam dal su u meduvremenu kaj odlucili
A daj mi reci, znališ li, jesmo li svi to obavezni potpisati?
Pretpostavljam da jesmo, al me zanima dal taj potpis znači da moramo studirati 5 godina (do zvanja magistra) ili i dalje možemo ostati na trogodišnjem studiju (zvanje odgajatelj)?
Taj aneks koji potpisujemo, dal to donosimo od doma onaj ugovor koji su nam dali kad i index ili?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:18   #4239
otvara se konačno mogućnost diplomskog studija predškolskog odgoja u zg?ne vidim to nigdje na stranicama ufzg?
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 15:17   #4240
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
otvara se konačno mogućnost diplomskog studija predškolskog odgoja u zg?ne vidim to nigdje na stranicama ufzg?
http://www.ufzg.unizg.hr/2011/10/oba...-studentima-4/



Preddiplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja
http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf



Diplomski sveučilišni studij ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja
http://www.ufzg.unizg.hr/wp-content/...brazovanja.pdf
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.