Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2009., 11:25   #101
Quote:
BG-M kaže: Pogledaj post
Spinggg, hvala ti puno na informacijama! Mi posto idemo kolima odlucicemo se za tacno mesto boravka na licu mestu. Nekako smo resili da presecemo do Poreca kroz kopno, pa da krenomo odatle ka jugu i gde nam se dopadne plaza, tu da stanemo. Posto nam u prvih 5 krucijalnih stvari ne spada nocni provod, ovaj trip sa tisinom mi se jako svidja. Nekako racunam, vazno mi je da to bude neko malo mestasce, kucica koja ce biti na samom moru (da sa balkona mogu da skocim u isto), mirno i tiho, a uvece, ako nam se ide, uvek mozemo da skocimo do Poreca, Rovinja...
Ako bi jos bila ljubazna da mi kazes nesto malo o cenam, bila bih ti jako zahvalna. Znaci orijentaciono smestaj i kratka paralela restoranskih i kaficskih beogradskih i tamosnjih cena. Hvala ti jos jednom! Super si!!!!!
Da li možeš kad se vratiš da napišeš gde ste našli smeštaj i neke utiske. Krajem avgusta idem kolima u Istru i razmišljam se da li da rezervišem smeštaj preko interneta ili da odem 'na bum'.
Hvala
Sensimilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 15:58   #102
rovinj ima bolji noćni život
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 15:57   #103
da malo ozivimo topic...

kako je sada u rovinju i monviju ?
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 02:06   #104
može li neko dati informacije iz ove sezone?

interesuje me takodje kolike su cene soba u rovinju po osobi. ja bih došao sam, ali nalazim samo cene za dvokrevetne sobe i apartmane. prethodne dve godine sam bio u makarskoj i tučepima, i tamo su mi naplaćivali samo cenu po jednoj osobi bez obzira što su sobe bile dvokrevetne, a ja sam išao sam. uostalom, jednokrevetnih soba nije ni bilo.

funkcioniše li tako i u rovinju i drugim mestima po istri? inače, dolazim iz beograda, i ove godine bih baš malo severnije, tj u istru, a zanima me i koje cene smeštaja mogu da očekujem u single varijanti.

hvala unapred na svakoj pomoći
bal.balthazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 14:21   #105
pitanje za domace najblizi restoran blizu ROvinja koji ima u ponudi tartufe ?
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:17   #106
Quote:
LORDLORD kaže: Pogledaj post
pitanje za domace najblizi restoran blizu ROvinja koji ima u ponudi tartufe ?
Hm..evo imas ovdje
inaće, bio sam ti tom restoranu više puta i hrana je odlićna, ali nije ti baš jeftino:P tako da ako ti to nije problem onda samo daj:P
__________________
Klikni na link
Apartments is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:29   #107
Quote:
bal.balthazar kaže: Pogledaj post
može li neko dati informacije iz ove sezone?

interesuje me takodje kolike su cene soba u rovinju po osobi. ja bih došao sam, ali nalazim samo cene za dvokrevetne sobe i apartmane. prethodne dve godine sam bio u makarskoj i tučepima, i tamo su mi naplaćivali samo cenu po jednoj osobi bez obzira što su sobe bile dvokrevetne, a ja sam išao sam. uostalom, jednokrevetnih soba nije ni bilo.

funkcioniše li tako i u rovinju i drugim mestima po istri? inače, dolazim iz beograda, i ove godine bih baš malo severnije, tj u istru, a zanima me i koje cene smeštaja mogu da očekujem u single varijanti.

hvala unapred na svakoj pomoći
Ovako, jako teško ćeš naći jednokrevetnu sobu, tako da tražiš dvokrevetnu i sad vidiš sa vlasnicima dali ce ti spustit cijenu ukoliko dolazis sam ( vecina pristaje na to ) ali ne u sezoni pošto tada mogu dobit punu cijenu pa im se ne isplati..dakle ovisi o tome u kojem mjesecu dolazis..
__________________
Klikni na link
Apartments is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 15:54   #108
Zanimljiva je ova rasprava Poreč ili Rovinj.

Budući nisam bila niti u jednom niti u drugom gradu (nadam se da jednom hoću), gledala sam dosta slika po netu obaju gradova i moj je zaključak da je taj centar, odnosno stara gradska jezgra Rovinja ipak veća nego kod Poreča (znači sam grad Rovinj je veći) i Rovinj mi se čini ipak ljepši nego Poreč.
A plus toga i plaže oko Rovinja su ipak nešto ljepše nego kod Poreča (ima više šljunka).

Tako da ja (ako mi se pruži prilika jednog dana) ipak ću izabrati Rovinj.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 18:27   #109
Rovinj je puno ljepsi.
I sam grad, i smjestaj, i okolica, i plaze, i zabava.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 08:08   #110
što se toga tiče, za zabavu se slažem, puno je bolja u rovinju

iako ne vidim problem obići oba mjesta,jer ja idem iz poreča van u rovinj,nije to tako daleko
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:47   #111
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
što se toga tiče, za zabavu se slažem, puno je bolja u rovinju

iako ne vidim problem obići oba mjesta,jer ja idem iz poreča van u rovinj,nije to tako daleko
Da malo oživim temu...
Skoro ću na more, Rovinj po mojem mišlenju ljepši ali Poreč interesantniji naročito Zelena laguna my favourite place.
Razlog? Ruski turisti odnosno ruskinje uvijek spremni na akciju
Tamo gdje su rusi nije dosadno od opijanja pa do drugih stvari
Kako je ove godine situacija. zna li netko? Navodno ima puno manje rusa nego prije. Ako netko zna gdje su smješteni u Rovinju a gdje u Poreču?
Unaprijed zahvaljujem.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 10:31   #112
Dobro si cuo, daleko je manje Rusa nego lani, Istrani se pozalili na to (dobri su potrosaci).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2019., 23:05   #113
Kako stoje stvari danas u 2019-oj?

Porec ili Rovinj?
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2019., 01:18   #114
Ovisi za što. Rovinj je prilično dosadan bez ikakvpg noćnog života ako tj to što igra ulogu
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2019., 20:55   #115
Ma vise ovako za razgledat, odmorit i tako, nekih tjedan dana chillat
Porec ili rovinj, nikako se odlucit
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2019., 10:52   #116
Za mene nema dileme, Rovinj je za odmor na visokoj razini, a Poreč je zapeo u nekadašjoj viziji turizma i tek kreće ka modernizaciji.
Za Rovinj je dobro imat malo dublji džep, ali isplati se
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2019., 21:57   #117
Posto dolazim iz tih krajeva, svakako preporucujem Rovinj. Bez dileme. Puuuno je lijepsi i simpaticniji. Ako zelite mirnu setnju ima lijepu borovu sumu kod Monte Mulinija. Sami stari grad je predivan i pun zanimljivih ulicica. Istina je da je skuplji ali i to ovisi o vasim zeljama, mozete bez problema proci i sa "normalnim" cijenama.

Svakako Rovinj. Porec cete prosetati u jedno popodne i to je to. Nista posebno, nista ekstra i nista toliko privlacno.

Ovo je moje misljenje koje je dano dobronamjerno. Nama kad se seta idemo pravac Rovinja.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
n1no is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 18:30   #118
Quote:
luka_08 kaže: Pogledaj post
Kako stoje stvari danas u 2019-oj?

Porec ili Rovinj?
Apsolutno Rovinj. Poreč je s betoniranjem i nasipavanjem plaža kamenčugama postao živi očaj, do te mjere da ja ne znam di bi se više otišao okupati (dakle ni ne pričam o nekom dužem boravku na plaži).
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.