Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 11:10   #81
Ako nestane dio s bajkom, onda to postaje sasvim obična serija I nadam se da mali nije sve umislio nego da stvarno jesu likovi iz bajke.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 12:23   #82
I ja se nadam, ovako mi je baš zanimljivo. P.S. Hoću više Maleficent
__________________
/The purpose of life is a life of purpose./
dr.Tooth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:09   #83
Quote:
dr.Tooth kaže: Pogledaj post
Hoću više Maleficent
+1
Skroz sam se iznenadila kad sam je vidjela
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:30   #84
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ako nestane dio s bajkom, onda to postaje sasvim obična serija I nadam se da mali nije sve umislio nego da stvarno jesu likovi iz bajke.
Ma ja bih samo da manje prikazuju baš bajku na tv-u, a da nestane glavni zaplet serije
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:36   #85
Quote:
Pea kaže: Pogledaj post
Ma ja bih samo da manje prikazuju baš bajku na tv-u, a da nestane glavni zaplet serije
Onda dobro. Istina, ima dosta te bajke, ali mislim da će se s vremenom to malo smanjiti kad ispričaju čitavu priču koja je prethodila tome da su oni sad zarobljeni u vremenu.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:52   #86
A smiješno mi je bilo kad sam vidio Maleficent, ona je inače u bajkama vrlo-vrlo zla, a ovdje Zla kraljica ispada gora (a inače mi je vazda gora bila Zlobnica za koju ispada da ima više savijesti)
__________________
/The purpose of life is a life of purpose./
dr.Tooth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 01:14   #87
Sa FB:

Quote:
How much do you really know about Snow White?
Quote:
We asked the magic mirror if we would get picked up for a full season, and he said yes. Thank you all for making his vision a reality!
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 01:20   #88
oook, ova snjeguljica djeluje jako čudno

za sezonu
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 09:41   #89
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ako nestane dio s bajkom, onda to postaje sasvim obična serija I nadam se da mali nije sve umislio nego da stvarno jesu likovi iz bajke.
Slažem se

I ja mislim da će čitavo vrijeme biti bajka u seriji, imaju oni hrpu priča za ispričati. Ne samo od Zle vještice, već i od svih drugih likova iz priče
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 02:01   #90
Baš mi se sviđa serija za sad

Ali da, šta je to Snežan uradila Kraljici kad je ova tako kivna za osvetom? Da nije njen muž (Snežanin tata, ako se držimo teorije da joj je Kraljica maćeha) možda umro zbog nje ili tako nešto? Ne verujem da se ovde radi samo o lepoti... Zapravo sam otišla na wiki i pročitala bajku i nejasno mi je šta se zapravo desilo sa Kraljem pošto se oženio u doveo zlu maćehu u kuću...

I da, zamalo se nisam onesvestila kada sam videla Giancarla Esposita u ovoj epizodi Pa juče sam gledala Breaking Bad S04E01 (ko je gledao, znaće na šta mislim )
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 10:39   #91
Quote:
Rozmeri kaže: Pogledaj post
I da, zamalo se nisam onesvestila kada sam videla Giancarla Esposita u ovoj epizodi Pa juče sam gledala Breaking Bad S04E01 (ko je gledao, znaće na šta mislim )
da, da!!! Gus rula!
__________________
''...noone is innocent...''
quazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 10:43   #92
evo i ja sam počela gledat ovu seriju
OK je, dobra postava, dobra šminka, nadam se da neće izgubiti na napetosti, jer ovo je tip serije koji bi lako mogao prijeći u sapunicu
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 12:51   #93
Pridružujem vam se
Pogledala obje epizode, zasad je serija super i veselim se novim nastavcima
I ja bila sretna kad su se pojavili Giancarlo iliti Gus (totalni car u Breaking Bad) i Pam iz True Blooda hehe
Mother Earth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:31   #94
meni je onaj princ zgodan
*aquamarine* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:17   #95
pogledala obje epizode i super su mi.

uvjerena sam da gold zna sve, pošto je njegova kletva, za zlu vješticu nisam sigurna, možda se počinje prisjećati jer se razbijanje kletve pokrenulo.

barem bi to tako opisala, da od trenutka kada je emma došla i ostala započeto je skidanje kletve tj ta borba, i mislim da postoji mogućnost da će se svi sad polako, dio po dio prisjećati tko su zapravo.

a mali Henry, on bi trebao biti nešto kao reinkarnacija tate od zle vještice ili to samo meni tako izgleda.

i ako su oni stali u vremenu, sada kada se sat pokrenuo , to bi trebalo značiti da je sada i njima vrijeme krenulo, možda se zbog toga i muž od snjeguljice uskoro probudi.
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:54   #96
Henry nije reinkarnacija Zličinog tate. Poanta je bila samo u imenu. Da ipak na kraju prikažu kako Zloj kraljici nije baš bilo ipak tako lako ubit oca kako je ona to prikazala kad ga je koknula i kako ju je i bez sjećanja nešto vuklo na to ime (neki unfinished business u njoj samoj). Henry je biološki sin od Emme. Mislim da je legitimnije pitanje tko mu je tata.
be.redy is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:02   #97
a zanimljivo je kako je mali došao do toga svega da su oni svi dio te knjige, da li je on to i prije već mislio ili tek kad mu je snjeguljica dala knjigu, ni to nisam baš skopčala, zašto je mali toliko uvjeren da je to sve istina.
i čudno je kako mali od početka mamu doživljava kao zlu vješticu i kao svjestan je da ga mama ne voli.
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 10:45   #98
ja mislim da se gold čitavo vrijeme svega sjeća, ali da bi tek sad mogao imati koristi od upletanja, pa je zato tek sad dao zloj kraljici do znanja da se sjeća
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 16:56   #99
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
a zanimljivo je kako je mali došao do toga svega da su oni svi dio te knjige, da li je on to i prije već mislio ili tek kad mu je snjeguljica dala knjigu, ni to nisam baš skopčala, zašto je mali toliko uvjeren da je to sve istina.
i čudno je kako mali od početka mamu doživljava kao zlu vješticu i kao svjestan je da ga mama ne voli.
Vjerovatno je mali skopčao da nitko osim njega u gradu ne stari, svi uvijek isti, samo on raste.. Niti itko osim njega može napustiti grad..
Pa je nekako sve povezao..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 17:51   #100
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Vjerovatno je mali skopčao da nitko osim njega u gradu ne stari, svi uvijek isti, samo on raste.. Niti itko osim njega može napustiti grad..
Pa je nekako sve povezao..
vidiš to mi nije palo na pamet , dobro si ovo primijetila...pa da, nitko od njih zapravo ne stari.
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.