Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 00:45   #1
Nesudjena ljubav

evo jedne glupe pricice ali meni je nerazjasnjena
prije par mjeseci sam se spetljala s jednim deckom...znali smo se prije i uvijek smo si nesto dobacivali,najcesce perverzno i tako se poceli nalaziti.
i bilo je lijepo,sve je navodilo da ce biti veze i to vise s njegove strane nego s moje.on je mene zvao i htio da se vidjamo po 2-3 puta dnevno(on je radio u mom kvartu),upoznao me s roditeljima,govorio je dosta o "nasoj" buducnosti i uvijek naglasavajuci AKO budemo u vezi...i tako.uglavnom on je imao jednu duzu vezu prije godinu dana i od tada samo avanture...i rekao je da mora vidjeti dal je spreman za vezu i da mu stavno pasem ko osoba jer smo znali satima pricati i uvijek smo nasli temu za razgovor.i tako sve bilo divno i krasno i samo od jednog dana on se prestao javljati,dao otkaz tamo di je radio i izbrisao me sa facebooka.i proslo je vec 3 mj i neki dan on mene doda opet na face...i isti taj dan sam predvecer isla u setnju sa frendicom na jarun i otisle smo u kafic u koji nikad nejdemo,mene je jednostavno nesto privlacilo tamo i evo njega radi tamo kao konobar...moja reakcija je bila "idemo negjde drugdje" a on se samo smjeskao i oped su pocela neka dobacivanja,stalno mi salje tako neke porukice i ponasa se kao da nista nije bilo osim sto se ja sada ne vidjam s njim jer ne zelim da opet patim jer moram priznati da sam se zaljubila.ali u medjuvremenu kad nismo bili u kontaktu je on bio u nekoj kratkoj vezi.a ja sam do sada bila u dugim vezama i kad smo razgovarali o tome bas je rekao "da sam ocito ja kao droga,postanes ovisan o meni"
i tako sam danas o tome opet razgovarala sa frendicom i ona je uvjerena da je njemu stalo do mene i posto oboje imamo 21 godinu da se on prepao toga sto je shvatio da bi samnom bio duze od par tjedana i da se zato povukao...
ja vise iskreno neznam sto da mislim o svemu tome ali sam sigurna da nikada necemo biti u vezi
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 00:56   #2
Jednu stvar ću ti reći - kad se dečku sviđaš, kad mu je stalo do tebe i kad želi biti s tobom, ništa ga neće prestrašiti niti će ti se samo tako prestati javljati...neće igrati igrice.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 00:58   #3
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Jednu stvar ću ti reći - kad se dečku sviđaš, kad mu je stalo do tebe i kad želi biti s tobom, ništa ga neće prestrašiti niti će ti se samo tako prestati javljati...neće igrati igrice.
bas tako
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:06   #4
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Jednu stvar ću ti reći - kad se dečku sviđaš, kad mu je stalo do tebe i kad želi biti s tobom, ništa ga neće prestrašiti niti će ti se samo tako prestati javljati...neće igrati igrice.
neznam onda sto da kazem.zar je njemu bio cilj da se ja zaljubim u njega pa da me ostavi?zar mu je to neki fetish?jer on se ponasao kao da zeli vezu,ja tesko pokazujem osjecaje...vec je govorio o nasem zajednickom zivotu
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:09   #5
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
govorio je dosta o "nasoj" buducnosti i uvijek naglasavajuci AKO budemo u vezi...

...

i tako sve bilo divno i krasno i samo od jednog dana on se prestao javljati,dao otkaz tamo di je radio i izbrisao me sa facebooka.i....
i kad smo razgovarali o tome bas je rekao "da sam ocito ja kao droga,postanes ovisan o meni"
i tako sam danas o tome opet razgovarala sa frendicom i ona je uvjerena da je njemu stalo do mene i posto oboje imamo 21 godinu da se on prepao toga sto je shvatio da bi samnom bio duze od par tjedana i da se zato povukao...
Moraš manje slušati što dečko govori, a više se fokusirat na ono što radi. Pa svi znamo biti slatki i umiljati s riječima kad nešto trebamo.

Znači, on se PRESTAO javljat (dio o face-u neću ni spominjati ) - i to ti je jedina činjenica. I drugi put kad počneš fantazirat, samo se sjeti toga.

I nemoj toliko slušat prijateljice - imamo potrebu secirat, analizirat i uljepšavat stvari. On se prepao? čega? činjenice da mu je bilo lijepo s tobom i da te želi duže vrijem u svom životu? pa se onda prestao javljat? ne bih rekla.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:11   #6
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Moraš manje slušati što dečko govori, a više se fokusirat na ono što radi. Pa svi znamo biti slatki i umiljati s riječima kad nešto trebamo.

Znači, on se PRESTAO javljat (dio o face-u neću ni spominjati ) - i to ti je jedina činjenica. I drugi put kad počneš fantazirat, samo se sjeti toga.

I nemoj toliko slušat prijateljice - imamo potrebu secirat, analizirat i uljepšavat stvari. On se prepao? čega? činjenice da mu je bilo lijepo s tobom i da te želi duže vrijem u svom životu? pa se onda prestao javljat? ne bih rekla.
ok ali cemu upoznavanje sa njegovim roditeljima,cemu vidjanje jer je to bila njegova zelja,cemu pozivi i razgovori satima,cemu sve to?da me odvede u krevet?
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:12   #7
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
zar je njemu bio cilj da se ja zaljubim u njega pa da me ostavi?zar mu je to neki fetish?
Zar mora imati cilj? I nema se pravo predomislit?

Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
jer on se ponasao kao da zeli vezu,ja tesko pokazujem osjecaje...vec je govorio o nasem zajednickom zivotu
....i onda ti se prestao javljat, ako sam dobro shvatila? I ti sad očajnički tražiš potvrdu da se jadničak prepao jer te tolikooooo želi?
Ma daaaaaj.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:14   #8
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Zar mora imati cilj? I nema se pravo predomislit?



....i onda ti se prestao javljat, ako sam dobro shvatila? I ti sad očajnički tražiš potvrdu da se jadničak prepao jer te tolikooooo želi?
Ma daaaaaj.
ne to je teorija moje frendice...ja mislim da je zenskaros koji se skriva pod nevinacevom maskom
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:16   #9
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
ok ali cemu upoznavanje sa njegovim roditeljima,cemu vidjanje jer je to bila njegova zelja,cemu pozivi i razgovori satima,cemu sve to?da me odvede u krevet?
Ma nije to ništa neobično. Pa nije svima big deal upoznat nekoga s kim se trenutno viđaš s roditeljima. Kako te predstavio?

Pozivi i razgovori satima - bila si mu zanimljiva - u to vrijeme i krevet kao takav sigurno je bila opcija.

nemoj se mučit, secirat svaki vaš razgovorčić, svaki zajednički proveden trenutak. Priče da se dečko (ili cura) prepadne su za male bebe. a rasprave radi, pretpostavimo da se stvarno prepao i zato te otkantao - pa zar nakon toga stvarno želiš biti s njim?
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:17   #10
čista situacija: on se prestao javljati, dakle nije zainteresiran.

na daj se vući za nos od njega (malo bilo čije ženske pažnje muškima dobro dođe - oni su tašti. to što ti se malo smješka ne mora značiti baš ništa nego da želi oprobati je li ti još stalo do njega!)... ignoriraj ga!

i ne navraćaj više u kafić u kojem radi.
fredičina teorija ti je bez veze. kao što je netko rekao, kad je muškima stalo do neke cure, zapnu ko blesavi.
Maelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:20   #11
Quote:
Maelys kaže: Pogledaj post
čista situacija: on se prestao javljati, dakle nije zainteresiran.

na daj se vući za nos od njega (malo bilo čije ženske pažnje muškima dobro dođe - oni su tašti. to što ti se malo smješka ne mora značiti baš ništa nego da želi oprobati je li ti još stalo do njega!)... ignoriraj ga!

i ne navraćaj više u kafić u kojem radi.
fredičina teorija ti je bez veze. kao što je netko rekao, kad je muškima stalo do neke cure, zapnu ko blesavi.
a onda sam ja bila u pravu iako me svi drugacije uvjeravaju...
dobro al jel ikome pada na pamet zasto onda kad smo se vidjali je toliko pokazivao da mu je "kao" stalo do mene?znam da cete rec da je zbog sexa...ali zasto je to trajalo i kad je dobio svoju porciju...nije bio nista drugaciji
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:26   #12
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
a onda sam ja bila u pravu iako me svi drugacije uvjeravaju...
dobro al jel ikome pada na pamet zasto onda kad smo se vidjali je toliko pokazivao da mu je "kao" stalo do mene?znam da cete rec da je zbog sexa...ali zasto je to trajalo i kad je dobio svoju porciju...nije bio nista drugaciji
kako ti je to pokazivao?

i još nešto: trebala si slučajno doći u taj kafić u kojem radi da ti to pokaže (moglo se desit da nikad ne dođeš tamo)?!
a on vjerojatno ima i tvoj broj moba itd... šta ga je sprečavalo da stupi u kontakt s tobom?

nemoj nasjedati na filozofiranja tipa: nije te nazivao, pozivao niti kontaktirao s tobom "zato što mu je previše stalo do tebe". to je glupost! ljudi tako ne funkcioniraju. kad nam je stalo do nekoga, želimo što više biti u njegovoj blizini i kontaktirati s njim, viđati ga, čuti.
Maelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:26   #13
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
a onda sam ja bila u pravu iako me svi drugacije uvjeravaju...
dobro al jel ikome pada na pamet zasto onda kad smo se vidjali je toliko pokazivao da mu je "kao" stalo do mene?znam da cete rec da je zbog sexa...ali zasto je to trajalo i kad je dobio svoju porciju...nije bio nista drugaciji
Ne želim te bedirat, ali zašto ti je tako teško povjerovat da si ga jedno vrijeme zanimala (i tko je rekao da se pravio da mu je stalo?), a više ga ne zanimaš?

Da pogodim - kao tipično žensko trebaš closure - odgovore zašto se prestao javljati, što je pošlo po krivu i slično.... I normalno je da želiš.
Baš kao što ti je ekipa rekla - nema tu previše filozofiranja - cure i dečki ponašaju se jednako kad upoznaju nekog do koga im je stalo.

Znam da ti je teško krenuti dalje, jer očito imaš neke osjećaje prema njemu - ali dečko se ohladio. Isto savjetujem i tebi.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:28   #14
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Ne želim te bedirat, ali zašto ti je tako teško povjerovat da si ga jedno vrijeme zanimala (i tko je rekao da se pravio da mu je stalo?), a više ga ne zanimaš?

Da pogodim - kao tipično žensko trebaš closure - odgovore zašto se prestao javljati, što je pošlo po krivu i slično.... I normalno je da želiš.

Znam da ti je teško krenuti dalje, jer očito imaš neke osjećaje prema njemu - ali dečko se ohladio. Isto savjetujem i tebi.
tesko mi je kad mi stalno salje neke porukice i nagovara me da se nadjemo
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:34   #15
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
tesko mi je kad mi stalno salje neke porukice i nagovara me da se nadjemo
ne želim te odgovarati. jako si mlada i ako kažeš da si se i zaljubila u njega, izađi s njim...

ali, pokušaj ga dobro procijeniti. ako ćeš mu biti samo ogledalo u kojem se on ogleda koliko je poželjan - prereži to drastično i više ne odgovaraj na nikakve porukice. sve je moguće... ali nemoj biti previše sentimentalna na svaki događaj, na svaku njegovu riječ. i zabrijavati na fatalnu ljubav, suđenu-nesuđenu...
jer on se do sad stvarno ponio neozbiljno, tako da meni baš ne vuče na karakternog tipa (nestati bez riječi, kao što je on učinio, uvijek mi je karakterno bljak - puno govori o čovjeku!). i ako je jednom to napravio, računaj na to da bi to mogao opet napraviti.
Maelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:39   #16
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
tesko mi je kad mi stalno salje neke porukice i nagovara me da se nadjemo
Maelys ti je sve rekla - ako ti se nalazi s njim, nađi se.

Mlada jesi, ali i pametnija za jedno iskustvo. Iskoristi ga u svoju korist.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:43   #17
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Moraš manje slušati što dečko govori, a više se fokusirat na ono što radi. Pa svi znamo biti slatki i umiljati s riječima kad nešto trebamo.

Znači, on se PRESTAO javljat (dio o face-u neću ni spominjati ) - i to ti je jedina činjenica. I drugi put kad počneš fantazirat, samo se sjeti toga.

I nemoj toliko slušat prijateljice - imamo potrebu secirat, analizirat i uljepšavat stvari. On se prepao? čega? činjenice da mu je bilo lijepo s tobom i da te želi duže vrijem u svom životu? pa se onda prestao javljat? ne bih rekla.
pazi, ima istine u ovome sto si napisala, mada mislim da ima malo i toga da se on "uplasio", jer pazi, ako samo nece vezu sa njom, ne bi je tako "grubo" odsekao, nego bi se retko javljao, malo kulirao, izbegavao poneki susret, a on je izbrise sa FB, promeni posao, ma sve zivo, totalni rez. To se radi kada bas zelis pobeci ne toliko od nekoga, nego vise od samog sebe!

sad, cega se on to "uplasio"? Svojih osecanja, neka su se pojavila koja ga ocito zbunjuju. Gledala sam svoju bracu dok su odrastala, imali su te faze, mi ovako mislimo da su svi muski vrlo odredjeni, ali vraga, i oni imaju "strahove"...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 01:52   #18
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
pazi, ima istine u ovome sto si napisala, mada mislim da ima malo i toga da se on "uplasio", jer pazi, ako samo nece vezu sa njom, ne bi je tako "grubo" odsekao, nego bi se retko javljao, malo kulirao, izbegavao poneki susret, a on je izbrise sa FB, promeni posao, ma sve zivo, totalni rez. To se radi kada bas zelis pobeci ne toliko od nekoga, nego vise od samog sebe!

sad, cega se on to "uplasio"? Svojih osecanja, neka su se pojavila koja ga ocito zbunjuju. Gledala sam svoju bracu dok su odrastala, imali su te faze, mi ovako mislimo da su svi muski vrlo odredjeni, ali vraga, i oni imaju "strahove"...
pa mislim da je strah taj sto je on do sad bio sam...radio je sto je htio,bio s kojom je htio i s koliko ih je htio.i kad smo razgovarali govorio mi je neke stvari koje se ne govore svima...zastajao je i onako na glas sam sebe pitao "zasto ja to tebi govorim?"
ja sam se i sama prepala zasto tako nagli sto se tice tih nekih stvari koje se ne govore svima.
i sam je rekao da se nemoze odluciti dal bi vezu jer prvo ga je strah da me ne prevari i zajebe sve a drugo sto nije rekao ali znam da je tako,ako je u vezi treba se suzdrzavati...a njemu je to tesko kad radi ko konobar zadnjih 2 godine
njemu je posao biti ljubazan i zasprehavati
razocarana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 02:04   #19
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
i sam je rekao da se nemoze odluciti dal bi vezu jer prvo ga je strah da me ne prevari i zajebe sve
oprosti, ali molim te pročitaj ovo još jednom - stvarno glupo zvuči. Pa prevara je izbor, ne nešto što se eto dogodi na putu na posao/u grad i sl.


Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
a drugo sto nije rekao ali znam da je tako,ako je u vezi treba se suzdrzavati...a njemu je to tesko kad radi ko konobar zadnjih 2 godine
njemu je posao biti ljubazan i zasprehavati
poznajem nekoliko muških i ženskih osoba koje rade kao konobari - što stalno, što honorarno - svi su jako dobri u svom poslu, neki od njih su zauzeti i vjerni.

ljubazan moraš biti u većini poslova, nije ograničeno na konobarenje. a zašprehavanje - mislim da nije nužno za posao, ali eto, što da se tu i tamo nasmješi nekoj curici ili iskomentira nešto? I tu sve stane. Ponavljam, prevara je izbor.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 02:07   #20
Quote:
razocarana88 kaže: Pogledaj post
pa mislim da je strah taj sto je on do sad bio sam...radio je sto je htio,bio s kojom je htio i s koliko ih je htio.i kad smo razgovarali govorio mi je neke stvari koje se ne govore svima...zastajao je i onako na glas sam sebe pitao "zasto ja to tebi govorim?"
ja sam se i sama prepala zasto tako nagli sto se tice tih nekih stvari koje se ne govore svima.
i sam je rekao da se nemoze odluciti dal bi vezu jer prvo ga je strah da me ne prevari i zajebe sve a drugo sto nije rekao ali znam da je tako,ako je u vezi treba se suzdrzavati...a njemu je to tesko kad radi ko konobar zadnjih 2 godine
njemu je posao biti ljubazan i zasprehavati
Aahahahha, znam sve, ne brini... Imala sam i ja nekog konobara...
A pazi to sto ima strah da ce te prevariti, normlano je to, puno ljudi ima tu dilemu... On je mnogo mlad, 21g je malo, iako naravno neko od 21g misli za sebe da je popio pamet celog sveta!
Meni je pozitivno to sto prica sa tobom, ocito ima potrebu sa nekim pricati, no sigurno je jedno, a to da on u sebi ima jaaaako puno neresenih stuacija u glavi.
Zato, daj vam vremena, izadjite na kafu, caskajte, ljubite se, mazite, balbalbal, ali nemoj ocekivati odmah vecnu ljubav, brak, makar raskinuli za 2 nedelje, nije tragedija, uzivaj u iskustvu vise!
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger