Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 23:47   #21
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
za fanove matrixa, cloud atlasa, The Years of Rice and Salt ks robinsona, sayida iz losta, lgbt ekipu i one kojima već 13 godina fali ispit da diplomiraju na filozofskom.

ja sam odgledala svih 12, prilično dobar opis
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 04:12   #22
Jesu li igdje rekli da ce biti druga sezona ili je ovo zamisljeno kao mini serija?

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:41   #23
ja pogledao pola prve epizode i odustao. previše je zamršeno i nešto mi se ne da upuštat u ovo.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 21:15   #24
blesava mi nekako serija
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 17:16   #25
Ja sam pogledala dosad šest epizoda i još uvik neman pojma o čemu se radi tj.koja je svrha njihovog "rođenja" i povezivanja ali serija mi se ipak sviđa i uvik vuče da pogledam sljedeću.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:26   #26
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
za fanove matrixa, cloud atlasa, The Years of Rice and Salt ks robinsona, sayida iz losta, lgbt ekipu i one kojima već 13 godina fali ispit da diplomiraju na filozofskom.
hahaha.... odličan opis.

Evo baš sam pogledao zadnju epku. I pobrisao cijeli folder "Sense8".

Onako, niti miriše nit smrdi.
Mali_Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 23:43   #27
super je

mislim da će brzo postat it kao orange s the new black ili orphan black....vrlo je onako sveobuhvatna i ezo i hip i meta i trip.
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 23:55   #28
Da li je ovo sf ? Nema tu ni Matrixa ni Cloud Atlasa već još jedna promidžba LGBT kulture koja zauzima barem 70% serije tako da za ovih ostalih 30% i nemam neku volju. razvučeno i dosadnjikavo...
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 00:45   #29
Temu nisam pročitao da si ne spojlam.

Pogledao sam prve dvije i meni se ovo sviđa, a da me netko pita zašto ne bih mu znao reć'....ima atmosferu slično "Lost"-u
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 08:40   #30
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prve dvije i meni se ovo sviđa, a da me netko pita zašto ne bih mu znao reć'....ima atmosferu slično "Lost"-u
U tom slučaju - skidam!!!
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 00:07   #31
Došao do druge epizode. Uglavnom, za sada nekih 10% radnja, a 90% nekakva LGBT druženja po parkovima, tranny-lezbo seks sa strap-on u duginim bojama i nekekav gay pride.
Čeka li me ovo u nastavku pa da odmah bacim delete ili da nastavim gledati?

edit: sad sam na kraju druge došao i do onog pederluka

Zadnje uređivanje cave troll : 16.06.2015. at 00:49.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 03:52   #32
Samo preskoci to i gledaj radnju..tako sam barem ja.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:06   #33
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Došao do druge epizode. Uglavnom, za sada nekih 10% radnja, a 90% nekakva LGBT druženja po parkovima, tranny-lezbo seks sa strap-on u duginim bojama i nekekav gay pride.
Čeka li me ovo u nastavku pa da odmah bacim delete ili da nastavim gledati?

edit: sad sam na kraju druge došao i do onog pederluka
bit će samo još gore
ako ti to smeta bolje nemoj ni gledati, ali u nekoj pod radnji ili ne znam kako da to nazovem samo je naglašeno podržavanje različitosti...u vjeri, boji kože, seksualnom opredjeljenju...bar sam ja to tako shvatila
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 02:57   #34
Pogledah sve

A niš, ja sam oduševljen serijom. Meni je to fantastično

U početku me taj gejluk malo smetao no što je serija išla dalje sve je to poprimalo neki smisao. Kako bi se prilagodili postojećem društvu i evolucija mora napraviti kompromise u cluster obuhvatiti sve elemente društva. Naravno, Wachowski banda ima neke "interne" informacije pa zna ovlaš spomenuti pokoju mističnu stvar nepoznatu svekolikom puku

Bilježim se kao fan ove serije. Odlično napravljeno.

A opet, ja sam samo subjektivan....pa pobogu, meni je njihov Jupiter Ascending odlična mračna i depresivna bajka koju ljudi ne vole jer podsvjesno znaju da su obična stoka za klanje...kao što je i prikazano u filmu

Nadam se još bar 5 sezona
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 21:22   #35
pogleda, meni je serija dobra pogotovo kako ide prema kraju.
inače mi je obrnuto, kad sam gledao slične serije kao što su Preostali ili noa serija sa Jack Bauerom i njegovim autističnim klincem u kojima su me zaintrigirale početne epizode, a poslje mi je bilo predosadno pa zadnjih par epizoda nisam ni pogledao. Tu je situacije bila drugačije, jedva sam se natjerao pogledati prve tri, skoro odustao, vrtio naprijed, ali poslje sam se navukao i pruguato sve epizode u dva dana.
inače pederluk je u zadnje vrijeme jako popularan, ako može u black sails onda može i tu. treba stisuniti zube gledati
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 22:43   #36
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Bilježim se kao fan ove serije. Odlično napravljeno.

A opet, ja sam samo subjektivan....pa pobogu, meni je njihov Jupiter Ascending odlična mračna i depresivna bajka koju ljudi ne vole jer podsvjesno znaju da su obična stoka za klanje...kao što je i prikazano u filmu

Nadam se još bar 5 sezona
Potpisujem, predobra mi je serija
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 09:25   #37
Ja zakocila i ne ide dalje. Prepateticno. Patetika. Patetika. Patetika.

Pocela sam gledat jer nacuh da se ne vrti iskljucivo oko heteoseksualaca i bijelaca za razliku od svega ostalog. :klap:

Medjutim, neke scene su tako njonji da moram okrenut glavu od laptopa. Indijka i Lito su mi uzeli zadnji zivac. Sama ideja price valja, al kad mi iskoci ovo spajanje religije i znanosti koje samo razlicito objasnjavaju magiju i plakanja bez obzira jel se u vezi il nije, odbija me.

Not for me.

Ali plus za sve scene koje uznemiravaju patrijarhalno-homofobski otpad planete.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:15   #38
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pogledah sve

A niš, ja sam oduševljen serijom. Meni je to fantastično

U početku me taj gejluk malo smetao no što je serija išla dalje sve je to poprimalo neki smisao. Kako bi se prilagodili postojećem društvu i evolucija mora napraviti kompromise u cluster obuhvatiti sve elemente društva. Naravno, Wachowski banda ima neke "interne" informacije pa zna ovlaš spomenuti pokoju mističnu stvar nepoznatu svekolikom puku

Bilježim se kao fan ove serije. Odlično napravljeno.

A opet, ja sam samo subjektivan....pa pobogu, meni je njihov Jupiter Ascending odlična mračna i depresivna bajka koju ljudi ne vole jer podsvjesno znaju da su obična stoka za klanje...kao što je i prikazano u filmu

Nadam se još bar 5 sezona

Dakle , pogledala čak 2x i bilježim se kao fan.
Kome smeta pederluk i ostala nazovi čudna i bolesna sfera društva u kom je priča fantastično ispričana pa i uklopljena..neka ne gleda - amen !
To je današnjica i ko želi zatvarati oči pred time , neka mu , ali to ne umanjuje kvalitetu priče.
Meni , je sve jasno od prve epizode , ali ja imam maštu ... ebi ga , nisu svi nadareni za taj apsurd današnjice.
Evolucija radi svoje , dopalo se to nekima ili ne....i to na svoj način...

Samo radi lakšeg uvida u priču ,
http://http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Sensei&prev=search

ovo je moderna verzija , koja nije za ograničene i homofobe.
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 00:37   #39
Pogledala sve epizode, prilično brzo, meni je serija neloša. Vidim da je pišanje po očevom grobu postala it stvar u serijama
Nemam problem s promoviranjem LGBT zajednice ni možda pretjeranih scena seksa uopće (mislim okej, radi se o 8 relativno zgodnih mladih ljudi, normalno da će bit seksa), al neke stvari su zaista glupo napravljene. Priča mi je dosta zanimljiva a u seriji se 80% vremena posvećuje vezi Nomi i Amanite jer eto, transgender.

Ostali likovi su mi okej, možda mi je Will neuvjerljiv, a Lito mi je urnebesan, ta faca, on kao da zaista glumi u jednoj od svojih sapunica

Al moramo bit iskreni i svi priznat da je Wolfgang jedini razlog zbog kojeg se ovo gleda.

spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 18:02   #40
Meni su Wolfgang i Lito najdraži likovi. Lito ka gej, glumac sapunica rastura
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.