Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2016., 13:06   #1981
Samo da prijavim da na ekupi ima dosta robe za nas plus size cure, uz Bonprix drže Blanche Porte i Venca marke, to je isto neka kataloška prodaja i imaju velike brojeve. Sad je dosta tog na sniženju. Ima grudnjaka stvarno svih veličina. Samo dajte se dobro izmjerite prije naručivanja, Blanche Porte npr. ima drugačije veličine za grudnjake nego bonprix pogledajte tablice i uspoređujte si, tak sam ja barem. Poštarina je ok, 20 kuna. Postoji opcija plaćanja preuzimanjem. Vjerojatno već znate za to, al možda nekom pomogne.
Jel ima di kakvih sniženja inače?
Malo nam je zamrla tema.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 22:33   #1982
Ja imam jedan novi 110c kojeg nikako da se riješim....odgovara inače više 100c, ako se mene pita, pa mi je zato i došao iz Dojčlanda premali. A šteta, lijep je...i ne baš jeftin. A meni samo stoji u ormaru...pa ako koga zanima...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 22:46   #1983
Jel se M&S skroz zatvorio ili još uvijek radi?

Tražim crnu haljinu koja ide u zvono.... Veličina 46

Kao ova npr. http://www.c-and-a.com/de/de/shop/da...2schwarz%22%29

Baš tu sam probala u c&a, ali mi je 44 bila preuska na sisama, a 46 nisu imali.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 22:11   #1984
Cure, zene... Jel znate gdje bih u Zagrebu mogla naći haljinu za maturalnu za neku pristojnu cijenu (do 800kn)??
NymeriaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 10:46   #1985
Ovaj vikend na mango outletu 20% na plus size liniju violeta
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 14:46   #1986
Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Ovaj vikend na mango outletu 20% na plus size liniju violeta
oni još uvijek samo na netu postoje ili ima negdje igdje probat vidjet???
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 19:20   #1987
Još uvijek su samo na netu.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 17:13   #1988
Pogledajte koliko sam neki dan platila ovu jaknu u c&a - zadnji primjerak.



Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 01:09   #1989
Ajme, kako sam zavidna! Odlična je i fenomenalan ulov!
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 16:17   #1990
Ma nemoj biti. Budi sretna zbog mene. Em ne radim još, a treba mi nešto pošteno, pa...sve što sma do tad gledala - ili nema broja, znamo svi kako je kupovati "za punije" ili je oko 500kn.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:29   #1991
Ej, ma jesam! I znam da te sigurno razveselilo. Baš je divna jaknica, a cijena da padneš u nesvijest.
Htjela sam samo reći, baš bih i ja da naletim na takvu nekakvu priliku. A moš mislit što hoću, ovo mi djeluje ko SF. Super da ti se tako potrefilo i samo ti uživaj!
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 17:58   #1992
Cure, ja idem u subotu u Seiersberg. Ako kojoj što treba iz H&M-a, imaju plus size odjel - javite se. Provizija je 3 eura po komadu robe, i plaćate slanje Tiskom.

http://www.hm.com/at/products/ladies/hm_plus
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 18:20   #1993
drage curke, imate na ravnicama tj kod golog spomenika sa diskom, outlet dućan , 2 komada, po vrlo smiješnim cijenama veličine za sve, tko je blizu vjerojatno zna za to.(blizu maksimira)
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 22:01   #1994
Žene, kod nas u Osijeku povukli sve veće veličine iz KIK-a! Pritom mislim baš na označene vješalice "veće veličine". Razočarana sam jer sam znala tu i tamo naći nešto simpa, pogotovo kad su sniženja, a Janine majice bez rukava i tajice su im baš kvalitetne. Još pitam prodavačice znaju li zašto su povučene, a one kažu da nemaju pojma, nije da se roba nije prodavala, štoviše, odlično je išla. Samo su dobili jedan dan nalog da sve maknu.
Zanima me kakva je situacija u Zagrebu, jesu li isto povukli ili kod vas još stoji? Da znam kad budem dolazila

EDIT: Ah, čitajući prethodne stranice vidim da se u ZG počelo povlačiti još prije pola godine :-/ Kod nas je još bilo oko Nove godine...

Kupujete li na asos i evans? Ja sam si zadnje ovo naručila, stiglo mi prije nekoliko dana i baš mi je super Kupujem tamo godinama, uvijek se nađe nešto super na sniženju.

http://www.asos.com//Pink-Clove/Pink...px?iid=6093345

http://www.asos.com//ASOS-Curve/ASOS...px?iid=6329032

Zadnje uređivanje SmthSpecial : 12.03.2016. at 22:17.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 00:06   #1995
E da, i New Look ima dobrih stvari. Jedino im je poštarina skupa. Ako je netko za zajedničku narudžbu (iznad 55 funti je bespla poštarina), javite se na pp, možda uspijemo zajedno
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:50   #1996
Ako kojoj PLUS SIZE-ici treba proljetna jakna za par kuna...evo...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 16:44   #1997
Cure, gdje u Zagrebu naći relativno jeftine (cca do 200 kn) uske hlače/traperice dužine do gležnja? Ja sam konf. broj 42.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:26   #1998
To je "punije"? 42. ima u svakom dućanu, H&M npr. ide do 46.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 08:24   #1999
Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Cure, gdje u Zagrebu naći relativno jeftine (cca do 200 kn) uske hlače/traperice dužine do gležnja? Ja sam konf. broj 42.
vidjela sam više tih modela u c&a, ne znam cijene ali oni su uvijek povoljni...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 08:45   #2000
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
Žene, kod nas u Osijeku povukli sve veće veličine iz KIK-a! Pritom mislim baš na označene vješalice "veće veličine". Razočarana sam jer sam znala tu i tamo naći nešto simpa, pogotovo kad su sniženja, a Janine majice bez rukava i tajice su im baš kvalitetne. Još pitam prodavačice znaju li zašto su povučene, a one kažu da nemaju pojma, nije da se roba nije prodavala, štoviše, odlično je išla. Samo su dobili jedan dan nalog da sve maknu.
Zanima me kakva je situacija u Zagrebu, jesu li isto povukli ili kod vas još stoji? Da znam kad budem dolazila

EDIT: Ah, čitajući prethodne stranice vidim da se u ZG počelo povlačiti još prije pola godine :-/ Kod nas je još bilo oko Nove godine...

Kupujete li na asos i evans? Ja sam si zadnje ovo naručila, stiglo mi prije nekoliko dana i baš mi je super Kupujem tamo godinama, uvijek se nađe nešto super na sniženju.

http://www.asos.com//Pink-Clove/Pink...px?iid=6093345

http://www.asos.com//ASOS-Curve/ASOS...px?iid=6329032
Koma za KIK,i u Zg su povukli ima par mjeseci poludila sam,jer sam kupila par puta super jaknu, majicu....za stvarno smijesne novce... I meni je prodavacica rekla da ne zna razlog i da je super isla prodaja... Kreteni!!

ovo sto si kupila je super,pogotovo crna haljina...preslatko. Koji broj nosis?
Meni Evans ima super stvari ali nije bas povoljan i postarina je skupa..pa nikako da narucim... ja nosim 50-52 al skidam kile
Najveci problem su mi hlace...njih nosim 52-54 i tesko mi je naci model....uzas.... Ako tko zna...osim C&A neka napise...klasika crne poslovne hlace..ili eventualno sportske casual,samo ne traper..to ne nosim bas.
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.