Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 14:10   #21
ja u zadnje vrijeme čujem puno dobrih riječi o mađarskim toplicama!!

pogotovo za nove toplice u Nagytadu il kak se već piše. ma Nađtad
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 21:17   #22
za dobar wellness odaberi austriju. oni su maheri za wellness ponudu. i ljeto im je vrhunac sezone pa pazi da rezerviraš na vrijeme. vjeruj, opće ti more neće falit
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 00:23   #23
Quote:
Thurgood kaže:
ja u zadnje vrijeme čujem puno dobrih riječi o mađarskim toplicama!!

pogotovo za nove toplice u Nagytadu il kak se već piše. ma Nađtad
E bio sam i u Mađarskoj u zoplicama prije kojih 3-4 mjeseca, ali ne znam u kojima I bilo je oke samo je nekako sve socijalističko, i nije bilo žeba, bilo je baba. A u Čateškima sam bio prije 2 tjedna i bilo mi zakon. Bilo je loše vrijeme tako da smo nas 3 bili jedni od desetoro ljudi na cijelom onom vanjskom prostoru. Al oke je i otić u Mađarsku ali po meni su Čateške definitivno najjače
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 10:34   #24
u austriji kod Graza (a Graz ima i aerodrom ak se ne varam?) imaš rogner bad-blumau, welness komplex u stilu hundertwasseera. klikni ga u tražilicu i pogledaj web stranice. centar je apsolutno ludilo.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 19:39   #25
Quote:
Ljelja kaže:
u austriji kod Graza (a Graz ima i aerodrom ak se ne varam?) imaš rogner bad-blumau, welness komplex u stilu hundertwasseera. klikni ga u tražilicu i pogledaj web stranice. centar je apsolutno ludilo.
ayurveda masaže su im ...
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2004., 10:55   #26
Istarske toplice i toplice opcenito

Jel netko bio u Istarskim toplicama? Kakvi su dojmovi? Opcenito, jeste li bili u nekim hrvatskim toplicama, kakva su vasa iskustva i sto biste preporucili?
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2004., 11:54   #27
Pa ovisi zbog čega ti trebaju Toplice. Samo kupanje, rehabilitacija ili? Ja sam bila u Istarskima alin nije me se baš dojmilo, to nije ni mjesto neko samo taj hotel i jedan dućan, bazen koji nije baš neki. Lijepa je priroda. Bila sam i u Varaždinskim i Stubičkim, najviše mi se dopalo u Varaždinskim.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2005., 11:27   #28
Mislila sam na toplice čisto za vikend odmora, opuštanja i plivanja. Našla sam na internetu te Istarske toplice, al teško je dobit neki dojam o svemu kad ni pravih fotka nema (pravih u smislu da se vidi nešto više od ćoška recepcije i sl.). Zvuči zanimljivo jer je u unutrašnjosti Istre pa se može okolo ić po gradićima, al sad ispada da su to zbilja samo toplice s jednim dućanom i neatraktivnim bazenom.
Povirila sam u detalje o Varaždinskim toplicama... znači, u redu je tamo? Onako, čisto da pobjegnem malo od grada... Jel bi preporučila polupansion ili puni pansion (3 dana su u pitanju)? I ima li još kakvih preporuka?
I puno ti fala!
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 09:10   #29
Quote:
hajdi kaže:
[B]Mislila sam na toplice čisto za vikend odmora, opuštanja i plivanja.
Na žalost, nisu.
Meni je u Varaždinskima bilo lijepo, bila sam puno puta.Preko ljeta je na bazenima vikendom gužva ali preko tjedna je skoro prazno. Proljeće mi je tamo jako lijepo. Sad- polu ili puni pansion , teško mi je reći. Oni čak imaju te neke vikend programe za žene, pa za poslovne ljude. Pogledaj malo na ovoj stranici http://www.varazdinsketoplice.com/index.htm l nek te ne zbuni naziv Specijalna bolnica. Minerva je hotel, a Terme su taj bolnički centar. Čujem da se zadnjih mjeseci dosta toga obnovilo, pa bi trebalo biti još bolje.
http://www.varazdinske-toplice.hr/gr...showpage&pid=7
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 13:46   #30
Odi u Olimiu,ako je samo zbog uzivanja
Maree is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:05   #31
Pa gledala sam i slovenske toplice i istina da izgledaju bolje, al su zato i skuplje pa sad više ni sama ne znam... A terme Dobrna - jel netko tamo bio?
Anyone?
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 10:28   #32
Wellness

Imate li kakva iskustva?
Svaka preporuka bi mi dobro dosla, pogotovo za Hrvatsku i Sloveniju.
Thanks
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 10:59   #33
Ja sam bila u Rogaškoj iako kažu da je bolje u Čateškim toplicama. Obično u agencijama prodaju te wellness pakete koji uključuju bazen, kneipp kupke, saunu i masažu. Ostalo platiš tamo ako želiš ići na nešto drugo. Super stvar za odmoriti se. što se tiče Hrv nisam nigdje bila i pomalo me strah, jer sam čula da su u Opatiji znali dobit gljivice jer nisu baš čistili .
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:02   #34
U kojem si hotelu bila u Rogaskoj i sto ti je sve bilo ukljuceno u cijenu paketa (masazice, saunice, tretmani itd)?
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:07   #35
Hotel Zagreb, uključeno je bilo posjet bazenu, sauni, kneipp kupka ( to ustvari točaš noge malo u hladnoj, pa u toploj vodi - ona se nalazi gdje i bazen), aerobik u vodi jutarnji ( ili tako nešto) i masaža čini mi se oko 45 min. A u bazenu imaš i onaj jaccuzzi i gejziriće. Sve ovisi od paketa koji platiš.Tamo imaš čudo tih masaža pa možeš birati. E da i u sobi te dočeka Donat mg pa ak ga se napiješ previše možeš ići na wc češće nego inače
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:47   #36
Quote:
Crveni Vrag kaže:
Ja sam bila u Rogaškoj


Ja ti radim u agenciji i surađujemo s Rogaškom i do sada samo pozitivne povratne informacije od ljudi.
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:50   #37
cuo sam da se otvara uskoro neki Wellness centar u Malom Losinju.

Navodno ce biti Dobar
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:31   #38
Wellness je trend i vjerojetno će biti tih hotela koji ga nude sve više.Nadam se da će zadovoljavati standardima čistoće.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 17:54   #39
Čatež je razvikano smeće, uvijek je gužva, pogotovo vikendom, bazeni su sumnjive čistoće, što nije ni čudno s obzirom na protok ljudi, cijene svega su apsolutno prenapuhane i nerealne, ponuda nikakva, hrana loša..., svemu, ja se tamo ne bih vratila.
Jedino preporučam irsko-rimske kupelji.

Ovo je iz iskustva, za drugo ne znam.
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 18:08   #40
Question Krapinske toplice

Next week idem u Krapinske toplice a nemam pojma kak je najlakse i najbrze doci do tamo. Automobil nemam tak da mi preostaje samo vlak ili bus pa molim one koji su putovali do K.P. da napisu gdje treba presjesti ako se ide vlakom, da li postoji direktna bus linija, da li postoji u Krapini/Zaboku taxi koji bi me dovezao do K.P....

Hvala
tomm44 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.