Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2007., 11:52   #1
pourer

e s obzirom da ja nemam pojma kak se to kaze na hrvatskom, nemam pojma di bi ih trazila... trebaju mi oni nastavci kaj se utaknu na boce alkohola da uspore mlaz... za radit koktele i to...
jel netko ima ideje di to mogu nac, ili bar kak se to kaze na hr da znam googlat?
tnx
EDIT: evo slika da budem jasnija

missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 21:53   #2
Znam da sam to negdje vidjela, al nisam sigurna gdje. Čini mi se,čini da je to bila Kika. Ak si u Zgb, pogledaj tam na odjelu posuđa.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 12:47   #3
hvala!
danas sam bila, nema u kiki al sam se zaletila do pevca i nasla
missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 17:12   #4
ja kupila u intersrapu i fakat su losi... nemogu stavit do kraja grlica boce jer ga vakum izbacuje do polovice van pa mi malo curi sa strane dok tocim.. ima ko kakav savjet kako da to promjenim? pretpostavljam da postoji neki nacin stavljanja toga i da ja grijesim negdje...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 19:11   #5
a jel ti zgleda ovako?


mora imat ovak gumene ringove razlicitih velicina (koji bi trebali biti po nekim standardnim sirinama boca)
u biti ne kuzim kako mogu uspjet da to bude lose... ja sam svoje vec isprobala na razlicitim bocama... ugl sam trebas gurnut dok ne "klikne", onda je doso taman do sirine boce...
missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:55   #6
ma da, tako izgleda. al ova guma je jako kruta, u biti to je ko neka plastika i svi rinkovi(3-4 ih je) su iste velicine...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:40   #7
pa ak su svi iste velicine onda bas i nije ludilo... nis, pravac pevec
2 komada za 18kn
missB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.