Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2010., 21:29   #21
JKoš jednom pitam o kakvim Iluminatima pričamo kad oni ne postoje stotinama godina. Potom, gde je dokaz da je Zbigniew Brzezinski, koji je u dobroj meri oponentan onoj politici koju optužuju da je plan "zaverenika", nekakav Iluminat i i ako jeste što je protivnik onome što se ovde predstavlja kao zavera? Nije li to onda malo šizoidna situacija?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 21:34   #22
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Iluminati ne postoje, a ja bih voleo da vidim i jedan jedini dokaz da je Zbigniew Brzezinski iluminat..
Ne podvaljuj ono čega nema niti na netu, a niti sam tako nešto napisala.
Napisala sam da je on marioneta:

".... ta šačica egoističnih moćnih psihopatskih manipulatora poput ove marionete koji kroji ratove po svijetu:"

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Zbigniew Brzezinski je neko ko je kritikovao Izrael i bio za dijalog sa Hamasom, dakle ko god priča jedno, pa onda u kontekstu te priče potegne Zbigniew Brzezinskog koji govori i deluje drugačije, ne rizkuje da ispadne smešan. Taj neko će definitivno ispasti smešan.
35 godina savjetnik predsjednicima i savjetnik za nacionalnu sigurnost taj hladnokrvni, psihopat Brzezinski za dijalog, nemoj pliz......

BTW, jedan sin mu je bio u izbornom stožeru Obame, a drugi u stožeru McCaina.. he he....toliko o tome kako su predsjednički izbori i politički igrokazi samo dobra farsa i predstava za publiku.
kin52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 21:43   #23
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Iluminati ne postoje, a ja bih voleo da vidim i jedan jedini dokaz da je Zbigniew Brzezinski iluminat. Sem naravno lupetanja po netu. Zbigniew Brzezinski je neko ko je kritikovao Izrael i bio za dijalog sa Hamasom, dakle ko god priča jedno, pa onda u kontekstu te priče potegne Zbigniew Brzezinskog koji govori i deluje drugačije, ne rizkuje da ispadne smešan. Taj neko će definitivno ispasti smešan.


Obozavam sitne "Iluminatice" koji su mislili da ce se uclanjenjem u jedno od "tajnih" drustava uspeti visoko i prosvijetliti. Znas frater cemu sluzi drustvo kojeg si clan (prethodno izreceno ukazuje da si OTO-vac): kao i svako drugo "Iluminatsko" drustvo, tvoje sluzi samo za filtraciju potrebnih od nepotrebnih medju redovima dusevno poremecenih individua. Da fratre, svi najvise pozicionirani pod svjetskim politickim nebom dolaze iz jednog ili drugog ili treceg(...) tajnog drustva, koja ih privalace tematski, ovisno o interesima doticnih pojedinaca. Doslovno vas shebu pricama o nedostupnosti znanja van vasih redova, a onda vam kap po kap cijede smisljeno selekcionirane i poslozene elemente kako bi vas mentalno porobili a "odabrane" profiltrirali. Izgled da se vinu u "nebo" imaju oni pojedinci koji su na pravi nacin mentalno izdeformirani i koji nude pogodne mentalne sposobnosti ("talentirani" psihopati).

Riječ "Iluminati", izašla iz usta "teoretičara" zavjera, označava samo psihopate s vrha upravljačkog dijela populacije, a ne pripadnika tajnog društva koje se zove "Iluminati". Drugim riječima, najviše pozicionirani iz redova OTO-a, Rozenkrojcera, Masona..., sve njih redom nazivaju ILUMINATI. A u tu skupinu ti zacijelo ne spadas.

edit: ...niti ćeš ikada spadati!
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)

Zadnje uređivanje Debunked : 31.07.2010. at 21:48.
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 21:58   #24
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Izuzetno malo znamo šta se tamo stvarno dešava. Jedni mediji prećutkuju jedno, drugi drugo. Kada su teoretičari zavere objavili da Palestinci bombarduju raketama civile u Izraelu, da njihova politička elita javno zastupa uništenje Izraela i likvidaciju svh Jevreja? Šroblem sa teoretičarima zavere je u tome što su oni anti-semiti i neo-nacisti tako da im to zapravo i odgovara.
Vrlo zanimljiv stav. Stav koji kaze: "Ako kritiziras cionisticku ideologiju, onda si definitivno antisemit."
A pitam ja tebe kako to da su teoreticari zavjera anti semiti kada 95% bijelih zidova u Izraelu uopce nije semitskog, nego Hazarsko-Askenaskog porijekla? A bijelu zidovi u Izraelu cine vise od 90% pucanstva. Druga stvar je to sto vodeca zidovska politika sikanira, zlostavlja i ugnjetava pravi semitski narod, Palestince. Za tvoju informaciju, arapi i zidovi Sefardi jesu semiti, ali Aksenazi/Hazari nisu. Askenazi vuku istocnoeuropsko porijeklo i jedni su od zasluznijih za zaustavljanje mongolske provale u Europu, no ono sto ces naci tek kod pojedinih povjesnicara je cinjenica da je kompletno Hazarsko Carstvo preslo na judaizam u jednom trenutku svoje povijesti i to zato sto je vodeci monarh presao na njega. Palestina se u povijesti vodila kao domovina zidova i muslimana te nije postojala klasicna podjela izmedu te dvije skupine, a najteze zlocine protiv zidova su pocinili krscani a ne muslimani. Cionizam je s druge strane ideologija koju se pojedini izraelski politicari trude usko povezati sa judaizmom iako je svaka ideja cionizma protivna zakonima Tore i osnovnim pravilima judaizma. Sto je ocigledno potpuna glupost jer se i ortodoksni zidovi protive cionizmu kao glavnoj ideji vodilji o modernom Izraelu. Dakle, kada cionisti, obicni ljudi i zadojene skupine trude koristiti izraz anti semit, dolazi do potpuno ironicne situacije u kojoj se tlacitelji semitskih naroda usuduju nekoga prozvati anti semitom. Vrlo vazna stvar kod Izraela jest i to sto kod dodjele stanova u Izraelskim gradovima i naseljima, prvo pravo imaju zidovi Askenazi koji zive u Izraelu, potom pripadnici iste skupine koji su doselili i Izrael, pa zidovi Sefardi (semitski narod) i tek na kraju Jemenski zidovi (semitski narod) arapskog porijekla te na samom kraju crni zidovi iz Etiopije. Dakle, zemlja koja se protivi fasizmu provodi fasizam, ne samo nad muslimanima nego i nad vlastitim pripadnciima drugoga porijekla i boje koze. Samo glupan to ne bi uzeo kao moderani oblik fasizma.

Kada se spomete antisemitizam i judaizam u istoj recenici bude mi zlo od kolicine gluposti koju ljudi mogu izgovoriti. Prva stvar, judaizam je religija a biti semit znaci pripadati odredenoj rasi te je time anti semitizam diskriminacija i segregacija odredenog naroda i rase a ne religijske pripadnosti. U ovom slucaju nekom od bliskoistocnih semitskih naroda. Cak i clanovi JINSA-e priznaju tu pricu o porijeklu zidova ali umanjuju cinjenicu da se ostale zidove tlaci. Dakle, ja sutra mogu otici u sinagogu, pozdraviti rabina, obrezati pimpek i staviti okruglu kapicu na glavu i biti cu stopostotni zidov, ali ako mi netko jebe majku zidovsku, nemam ga pravo nazvati anti semitom jer sa semitskim narodima nemam apsolutno nikakve krvne niti genetske veze.
Druga je stvar da su price zidovske elite krajnje rasisticke. Oni kazu; "Mi smo izabrani narod, poslani smo od Boga a svi drugi su manje vazni i zato tko kod nam ne zeli prepustiti svoj krvavo zaradeni dom je anti semit i treba ga hitno na rehabilitaciju u nase koncentracijske logore." To je apsolutni i krajni, ilegalni oblik ugnjetavanja i pokusaja rasne podijeljenosti, ali je dopustiv zbog visokopozicioniranih elitista unutar vodecih skupina u modernom drustvu.

Najgora je stvar sto teoreticari zavjera govore o "Zidovskoj utori" ne pojasnjavajuci pritom da se ne radi o cijelom zidovskom "narodu" nego o eliti Izraelskih politicara, vlasnika korporacija i vojne elite te njihovih zapadnih prijatelja koja sa zidovstvom imaju veze kao i ja sa Americkim svemirskim programom. Ostatak Izraelskog naroda i pripadnika religije judaizma u drugim dijelovima svijeta o tome nema pojma kao niti bilo tko drugi bilo koje druge vjere. Mogu tek naslucivati nijanse ali tesko vidjeti cijelu sliku.

Ima jedan jako dobar covjek koji zestoko kritizira cioniste a zove se Aaron Cohen. Inace je rabin i pravi ortodoksni zidov. Pise o nepravdama u Izraelu i otvoreno Palestince zove svojom semitskom bracom. Pa ti fino proguglaj internetom, potrazi kontakt Aarona Cohena i posalji mu mail u kojem ga optuzujes da je antisemit zato sto otvoreno kritizira gradnju zida, istrebljenje Palestinaca i sto mu smetaju socijalne i pravne nepravde u zemlji Iz-Ra-El-u. Nemoj smetnuti s uma da je covjek zidov, pripadnik, od Boga "izabranog naroda".
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:01   #25
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
E sad, što se tiče teorije zavere.....
Tvoje bajke o teorijama urota i zavjera me iskreno uopće ne zanimaju.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
... a sve ide u dobrom smeru uključujući tu i Bosnu gde se uz teške muke stvari konstantno odvijaju ka boljem....
Kome je bolje? Nezaposlenost, dugovi, neimaština, podijeljenost i druga svjetska sranja velik su teret koji nose narodi u bosni. Na kojoj ti planeti živiš? Spusti se na zemlju.

Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
...Civilizacija je do sada bio nezaustavljiv proces i nadam se da će biti i od sada. Amen i mašala!
Da, CIVILIZACIJA! ali ne njihova imperija nad ruševinama i krvi nevinih u ime egoizma, materijalizma i ideala moći!!!!
Konačno civilizacija koja treba ići naprijed, ali ne sa njima, jer to je nemoguće!
Tisućama godina su stvarali podjele, ratove, ugnjetavali, porobljavali, lagali, manipulirali! Iskreno se nadam da je kraj njihovim sranjima!
I amen, i mašala i agape i 93! i šejtan i sve!
kin52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:02   #26
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post


Obozavam sitne "Iluminatice" koji su mislili da ce se uclanjenjem u jedno od "tajnih" drustava uspeti visoko i prosvijetliti. Znas frater cemu sluzi drustvo kojeg si clan (prethodno izreceno ukazuje da si OTO-vac): kao i svako drugo "Iluminatsko" drustvo, tvoje sluzi samo za filtraciju potrebnih od nepotrebnih medju redovima dusevno poremecenih individua. Da fratre, svi najvise pozicionirani pod svjetskim politickim nebom dolaze iz jednog ili drugog ili treceg(...) tajnog drustva, koja ih privalace tematski, ovisno o interesima doticnih pojedinaca. Doslovno vas shebu pricama o nedostupnosti znanja van vasih redova, a onda vam kap po kap cijede smisljeno selekcionirane i poslozene elemente kako bi vas mentalno porobili a "odabrane" profiltrirali. Izgled da se vinu u "nebo" imaju oni pojedinci koji su na pravi nacin mentalno izdeformirani i koji nude pogodne mentalne sposobnosti ("talentirani" psihopati).

Riječ "Iluminati", izašla iz usta "teoretičara" zavjera, označava samo psihopate s vrha upravljačkog dijela populacije, a ne pripadnika tajnog društva koje se zove "Iluminati". Drugim riječima, najviše pozicionirani iz redova OTO-a, Rozenkrojcera, Masona..., sve njih redom nazivaju ILUMINATI. A u tu skupinu ti zacijelo ne spadas.

edit: ...niti ćeš ikada spadati!
Inicijacija, tu i tamo, imam puta više u raznim pričama. Iluminati ne postoje, a jedino gde ja vidim duševno poremećene osobe to je medju teoretičarima zavere i njihovim poklonicima. Nego, hoće li teoretičari zavere krenuti da odgovaraju na pitanja koja ja postavljam i koja su veoma konkretna i direktna, ili će samo da prete i vredjaju?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:08   #27
Apkenazi su Jevreji koji potiču od Jevreja koji su se bli naselili u Nemačkoj i istočnoj Evropi, za razliku od Sefarda koji su se naselili u Španiji, pa i Bosni na primer. Svi oni su došli seobama sa Bliskog Istoka, a do podele na Aškenaze i Sefarde je nastalo tek kasnije shodno tome gde se ko naselio. Dakle i jedni u drugi su Jevreji, zato bih molio bez iznošenja netačnosti ovde.
Iza Teorije zavere stoje neonacističlki krugovi, da nije tako ne bi Icke glorifikovao anti-semitski falsifikat zvan Protokoli sionskih mudraca.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:22   #28
E da, št ose tiče cionizma nema tu nikakve zavere ni nekih čudnih ljudi. On je krenuo od jednog Zemunca koji je bio zgrožen anti-semitskim demonstracijama u Parizu. Sve transparetno i jasno ko zora rujna...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:23   #29
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Inicijacija, tu i tamo, imam puta više u raznim pričama. Iluminati ne postoje, a jedino gde ja vidim duševno poremećene osobe to je medju teoretičarima zavere i njihovim poklonicima. Nego, hoće li teoretičari zavere krenuti da odgovaraju na pitanja koja ja postavljam i koja su veoma konkretna i direktna, ili će samo da prete i vredjaju?


Vrlo slabo vidiš, jer je duševno poremećenih ima jako mnogo u svijetu oko nas, a psihopata dobrih, neki kažu, 6%. Ili su i psihijatri i psiholozi teoretičari zavjera.

Unutar tajnih društava je, rekao bih, 99.999% mentalno poremećenih osoba. A kako ne znam tko si, nemam namjeru mučiti se i objašnjavati ti zašto je to tako.

Tvoja pitanja su vrlo malene težine, apsolutne provokacije i besmislice. Ne vidim ništa vrijedno odgovaranja.
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:53   #30
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post


Vrlo slabo vidiš, jer je duševno poremećenih ima jako mnogo u svijetu oko nas, a psihopata dobrih, neki kažu, 6%. Ili su i psihijatri i psiholozi teoretičari zavjera.

Unutar tajnih društava je, rekao bih, 99.999% mentalno poremećenih osoba. A kako ne znam tko si, nemam namjeru mučiti se i objašnjavati ti zašto je to tako.

Tvoja pitanja su vrlo malene težine, apsolutne provokacije i besmislice. Ne vidim ništa vrijedno odgovaranja.
Moja pitanja su krajnje logična i racionalna. I od krucijalne su važnosti za ovu diskusiju, no očigledno neki ovde na njih nemaju odgovore. A i ne mogu imati kad im je jedina edukacija koju u životu imaju očigledno ona na osnovu par stranica teorija zavere za lju8de diskutablnog mentalnog zdravlja. Kad smo već kod istoga, da bi neko o tome govorio morao bi da poznaje ljude iz tajnih društava. Sumnjam da ovde diskutanti poznaju makar jednoga...

Alexander Fleming
Aleksandar Puškin
Alfred Edmund Brehm
Andre Gide
Benjamin Franklin
Biskup Maksimilijan Vrhovac
Carl Gustav Jung
Cecil deMille
Charles Dickens
Charles Lindberg
Charlie Chaplin
Davy Crocket
Duke Elington
Edwin E. Aldrin
Francois Rableais
Franz Joseph heidn
Franz Schubert
George Byron
George Gershwin
Giuseppe Garibaldi
Heinrich Heine
Hermann Hesse
Honore Mirabeau
Ivan Sergejewitsch Turgenjew
Jawaharlal Nehru
Jean Sibelius
Johann Sebastian Bach
Johann Wolfgang Goethe
Johann Wolfgang Goethe
Kemal Ataturk
Lav Tolstoj
Ludwig van Beethoven
Marc Chagal
MArk Twain
Mikhail Illarionovich Kutuzov
Oliver Kromwell
Oscar Wilde
Pierre Joseph Proudhon
Rabindranath Tagore
Rudyard Kipling
Salvador Allende
Simon Bolivar
Victor Hugo
Voltaire (François-Marie Arouet)
Walter Scott
Wolfgang Amadeus Mozart

Dakle samo mali deo te elite tajnih društava. Kako te nije sramta da ovakve ljude nazivaš ludacima, znaš li ti da je pitanje da li bi hrvatskog narodnog preporoda uopšte i bilo da nije bilo Biskupa Vrhovca, sram da te bude? Takvog čiveka si ti našao da vredjaš i minimizuješ? Sramota!
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:54   #31
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Apkenazi su Jevreji koji potiču od Jevreja koji su se bli naselili u Nemačkoj i istočnoj Evropi, za razliku od Sefarda koji su se naselili u Španiji, pa i Bosni na primer. Svi oni su došli seobama sa Bliskog Istoka, a do podele na Aškenaze i Sefarde je nastalo tek kasnije shodno tome gde se ko naselio. Dakle i jedni u drugi su Jevreji, zato bih molio bez iznošenja netačnosti ovde.
Iza Teorije zavere stoje neonacističlki krugovi, da nije tako ne bi Icke glorifikovao anti-semitski falsifikat zvan Protokoli sionskih mudraca.
Ja ne znam kako ne kuzis osnovne stvari. Niti su svi krscani europski bijelci, niti su svi zidovi sefardi i semiti. Zapravo najveca vecina nije jer je bilo nemoguce ocuvati rasnu cistocu kada je narod raseljen po cijelom svijetu i mijesa se sa drugima.

Spominjes Icke-a, ali koliko sam od njega procitao, on kaze da je zidovski narod jadan jer je progonjen prvo od krscana, pa potom od zaludjelih nacista a potom i od vlastitih voda koji ih koriste kao pijune u igri uspostave globalne drzave. Tu ne vidim nista neonacisticko.

Sion ti je inace drugi naziv za brdo Sinaj kojega zidovi smatraju svetim mjestom, a u razlicitim se jezicima pise i zove drugacije ali vrlo slicno, Sion u hrvatskom, Zion u njemackom i engleskom. Te od njemackog Zion (Cion) i potice ideja cionizma koja je nastala upravo u srednjoj i istocnoj Europi, dakle od Askenaza koji su to podrucje naselili sa zeljom d avrate zidove u Izrael.

Wikipedija ti nije jedini izvor informacija, pa kad se potrudis nesto relevatno iznjeti, mozemo raspravljati. Tvrdnja da su Askenazi Jevreji je toliko glupa upravo zbog toga sto cijeli svijet zna da su Askenazi Jevreji, jer je Jevrej (Hebrej) stari izraz za zidova. A zidovstvo nije rasa nego religija. Ne zelim vise zachatavati temu pa te pozdravljam do neke druge teme do koje ces, nadam se nauciti razlike izmedu zidova, Izraelaca i semita, isto kao sto postoje razlike u pojmovima izmedu krscan, Poljak i slaven.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 23:07   #32
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Ja ne znam kako ne kuzis osnovne stvari. Niti su svi krscani europski bijelci, niti su svi zidovi sefardi i semiti. Zapravo najveca vecina nije jer je bilo nemoguce ocuvati rasnu cistocu kada je narod raseljen po cijelom svijetu i mijesa se sa drugima.

Spominjes Icke-a, ali koliko sam od njega procitao, on kaze da je zidovski narod jadan jer je progonjen prvo od krscana, pa potom od zaludjelih nacista a potom i od vlastitih voda koji ih koriste kao pijune u igri uspostave globalne drzave. Tu ne vidim nista neonacisticko.

Sion ti je inace drugi naziv za brdo Sinaj kojega zidovi smatraju svetim mjestom, a u razlicitim se jezicima pise i zove drugacije ali vrlo slicno, Sion u hrvatskom, Zion u njemackom i engleskom. Te od njemackog Zion (Cion) i potice ideja cionizma koja je nastala upravo u srednjoj i istocnoj Europi, dakle od Askenaza koji su to podrucje naselili sa zeljom d avrate zidove u Izrael.

Wikipedija ti nije jedini izvor informacija, pa kad se potrudis nesto relevatno iznjeti, mozemo raspravljati. Tvrdnja da su Askenazi Jevreji je toliko glupa upravo zbog toga sto cijeli svijet zna da su Askenazi Jevreji, jer je Jevrej (Hebrej) stari izraz za zidova. A zidovstvo nije rasa nego religija. Ne zelim vise zachatavati temu pa te pozdravljam do neke druge teme do koje ces, nadam se nauciti razlike izmedu zidova, Izraelaca i semita, isto kao sto postoje razlike u pojmovima izmedu krscan, Poljak i slaven.
Hvala na uputama, ali ja govorim činjenicama. Ne informišem se na wikipedii,
konkretno mogu ti preporučiti knjigu: Ashkenazim and Sephardim: Their Relations, Differences, and Problems As Reflected in the Rabbinical Responsa (Hirsch Jakob Zimmels). Već u uvodu imaš nekoliko teorija kojima se objašnjavaju razlike izmedju te dve grupe Jevreja, te kako su išle migracije iz Palestine. Toliko o tome.
A Icke u svojoj knjizi veliča Protokole sionskih mudraca, tako da teško da neko može reći da Icke nije neonacista i antisemita. To je tačka na tu priču.

Zadnje uređivanje Frater HPK : 01.08.2010. at 00:09.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 23:59   #33
Lightbulb 93!

U svakom slučaju vatreni sam pobornik NWOa-zagovaratelj&borac za NWO utemeljen na Volji&Ljubavi; manifestiran&ukorijenjen kroz umjetnost, znanost, duhovnost.

Kao što je Frater HPK mudro primjetio, svaka promjena uzrokuje NWO; boriti se protiv promjene znači prizvati na sebe prokletstvo stagnacije&smrti koja onemogućava uskrsnuće&evoluciju.

Svaka promjena je dobrodošla, čak i ona koja nam nije po Volji; jer jača Volju i omogućava da prevaziđemo privremeno nametnuto ograničenje; čisti nas od nečistoća&troske i dovodi Volju do bjelog usijanja; učvršćava postojanost, nepokolebljivost, odlučnost i ubrzava nas u realizaciji Velikog Djela.
__________________
TELEMAAGAPE
LJUBAWOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 00:20   #34
Koliko je samo očito da ljudima futraju glave antifašizmom da samo što ne izlijeće iz konzervi pašteta Mesić i Josipović sa glasnim urlikom: antifašizam !
Dakle, poruka glasi;
ne brinite da će vam fašisti nauditi jer mi smo ovdje ( a fašizam je krepao kada ? 1945 ako se ne varam. Mussolini obješen za noge, a Hitler se upucao u svom bunkeru....i amen ).

No kako privući neuku rulju na stranu ljevice ? Snažno i često izgovaraj ovu riječ i u glavama mase stvori prijeteću blokadu da misle tako od buđenja ujutro do odlaska na spavanje. Tako da se unaprijed onesposobi svaki pokušaj stvaranja još jedne političke opozicije, jer tko neda glas antifašistima; taj je lako mogući fašist.

Ovi reciklirani komunisti zapravo izbacuju Boga kojeg propovijeda Crkva ( što je bilo očito iz Mesićevih sukoba sa tom institucijom ), a sebe postavljaju za jedini i neporecivi autoritet koji je skoro pa blizu nekakvoj političkoj dogmi.
To uvelike ide u korist masoneriji i bilderberzima koji sada stoje rame uz rame sa svima koji potiču iz komunističkih vlada.
Ključ ovog uspjeha jest u intelektualnim krugovima ljudi tj. kada pridobiješ intelektualnu elitu na svoju stranu, ne ostaje ti suviše posla nego pričekati da se protivnik sam pokopa jer bez glave će se prije ili kasnije zabiti negdje i tu ostati.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 01:34   #35
Quote:
kin52 kaže: Pogledaj post
O kakvoj promjeni na bolje pričaš čovječe? Jedina promjena koja može dovesti na bolje jest da se stane na kraj toj tisućljetnoj tiraniji.

Sad je tek konačno izgledno da će kroz UN i ratove uspjeti u svojoj namjeri da čitav svijet drže na dlanu, jer samo još nekoliko zemalja nije u njihovim rukama i pod njihovom kontrolom. Da, Hitlera su oni postavili, da napravili su religijske raskole, izumili kršćanstvo i druge religije! Trebali su podijeliti narode na sve moguće načine, jer je tako lakše upravljati.

Što je išlo na bolje kroz povijest? Ti ovdje manipuliraš ili si glup, ha Fratre?

NWO znači apsolutnu moć šačice, iliti elite - kraljeva, kraljica, bilderberg grupe i sličnih moćnika kojima više nije niti do love, jer imaju sve, već MOĆ!!!


Kužiš li ti što smo mi za njih?
Dogovorite se prvo pričate kako "masoni" žele ujediniti svijet u jednu mega državu sa jednom svjetskom vladom a sada govorite da su kroz povijest činili sve da razjedine svijet.
NWO je kratica za novi svjetski poredak a ne vladavinu elite kad god je neki novi poredak snaga u svjetu to se zove novi svjetski poredak.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 01:49   #36
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Dogovorite se prvo pričate kako "masoni" žele ujediniti svijet u jednu mega državu sa jednom svjetskom vladom a sada govorite da su kroz povijest činili sve da razjedine svijet.
NWO je kratica za novi svjetski poredak a ne vladavinu elite kad god je neki novi poredak snaga u svjetu to se zove novi svjetski poredak.
Mudrijaši i "činjenica znalci" što propagiraju teoriju zavere nisu nikad ovde odgovorili ni na jedno pitanje. Recimo, da ponovim pitanje kako je moguća svetska zavera masona kada ne postoji jedinstvena svetska masonerija? I kako se u tu priču o "masonskoj zaveri" uklapa kongres iz 1875? Moja pitanja su veoma raconalna i logična, ali eto niko ne ume da da ni jedan jedini odgovor. O tome ne pišu u knjigama teorije zavere. Dakle mene ovde ne interesuju sumanute ideje o nekim aerodromima, već činjenice. Aškenazi su Jevreji, to što su rasistčke teorije, tipa onih renanovih, sa kraja 19. veka tvrdili da Aškenazi nisu Jevreji može biti lčegitimna teorija ako je neko i dokaže. Ok, ali onda su pre nekoliko godina genetičari utvrdili, kko već to utvrdjuju, da bi eventualno svega 11% Aškenaza moglo da bude stranog porekla, dok su svi ostali bez pogovora potomci Jevreja iz Palestne. I to su onda argumenti, kraj priče i lupetanja rasističkih teoretičara zavee.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 01:49   #37
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Koliko je samo očito da ljudima futraju glave antifašizmom da samo što ne izlijeće iz konzervi pašteta Mesić i Josipović sa glasnim urlikom: antifašizam !
Dakle, poruka glasi;
ne brinite da će vam fašisti nauditi jer mi smo ovdje ( a fašizam je krepao kada ? 1945 ako se ne varam. Mussolini obješen za noge, a Hitler se upucao u svom bunkeru....i amen ).

No kako privući neuku rulju na stranu ljevice ? Snažno i često izgovaraj ovu riječ i u glavama mase stvori prijeteću blokadu da misle tako od buđenja ujutro do odlaska na spavanje. Tako da se unaprijed onesposobi svaki pokušaj stvaranja još jedne političke opozicije, jer tko neda glas antifašistima; taj je lako mogući fašist.

Ovi reciklirani komunisti zapravo izbacuju Boga kojeg propovijeda Crkva ( što je bilo očito iz Mesićevih sukoba sa tom institucijom ), a sebe postavljaju za jedini i neporecivi autoritet koji je skoro pa blizu nekakvoj političkoj dogmi.
To uvelike ide u korist masoneriji i bilderberzima koji sada stoje rame uz rame sa svima koji potiču iz komunističkih vlada.
Ključ ovog uspjeha jest u intelektualnim krugovima ljudi tj. kada pridobiješ intelektualnu elitu na svoju stranu, ne ostaje ti suviše posla nego pričekati da se protivnik sam pokopa jer bez glave će se prije ili kasnije zabiti negdje i tu ostati.
Fašizam nije krepao ima dovoljno mladih ustašoida u Hrvatskoj koje su zatrovali stari ustašoidi.
A šta se tiče Crkve u Hrvata i njihovog Boga mješaju se tamo di im nije mjesto u sekularnoj državi: u zakone o umjetnoj oplodnji,uvodili bi križeve u škole..
A poznato je da rade i mise za dragog im Antu Pavelića.
Masoni vjeruju u Boga to je uvjet da bi se postalo članom čak imaju i Biblije u ložama.

Iz certifikata za treći stupanj masonerije:


http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ister_1876.jpg

Zadnje uređivanje mau123 : 01.08.2010. at 02:02.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 02:19   #38
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Mudrijaši i "činjenica znalci" što propagiraju teoriju zavere nisu nikad ovde odgovorili ni na jedno pitanje. Recimo, da ponovim pitanje kako je moguća svetska zavera masona kada ne postoji jedinstvena svetska masonerija? I kako se u tu priču o "masonskoj zaveri" uklapa kongres iz 1875? Moja pitanja su veoma raconalna i logična, ali eto niko ne ume da da ni jedan jedini odgovor. O tome ne pišu u knjigama teorije zavere. Dakle mene ovde ne interesuju sumanute ideje o nekim aerodromima, već činjenice. Aškenazi su Jevreji, to što su rasistčke teorije, tipa onih renanovih, sa kraja 19. veka tvrdili da Aškenazi nisu Jevreji može biti lčegitimna teorija ako je neko i dokaže. Ok, ali onda su pre nekoliko godina genetičari utvrdili, kko već to utvrdjuju, da bi eventualno svega 11% Aškenaza moglo da bude stranog porekla, dok su svi ostali bez pogovora potomci Jevreja iz Palestne. I to su onda argumenti, kraj priče i lupetanja rasističkih teoretičara zavee.
Moje je mišljenje da ljudi poput David Ickea i Alexa Jonesa izmišljaju razne zavjere kako bi zaradili masnu lovu na prodaji svojih knjiga ,DVD-a i na postotku koji dobivaju od firmi koje reklamiraju svoje lažne lijekove na njihovim web stranicama.

Na primjer David Icke i Alex Jones govore o otrovima koje prskaju avioni,govore protiv službene medicine kako elite skrivaju lijek za rak, da stavljaju čipove za kontrolu uma u cijepiva a onda reklamiraju razne preparate na svojim stranicama za koje tvrde da liječe sve moguće bolesti i čiste tijelo od otrova.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:12   #39
Našli se pravi igrači na temi ... Ajde još 100 stranica kako je sve u svijetu super i lijepo i da to samo pišu bedastoće razni neonacisti, antisemiti i komunisti i to je to ...

Bolesni likovi uništili temu ... ne da mi se pisati pored ovakvih manijaka , jer čitajući njihove postove samo dobijem osjećaj vladari svijeta nas drže u šaci ko od šale , a ovakvi postanemo ko npr. ovaj frater kada nam isperu mozak...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:14   #40
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Moje je mišljenje da ljudi poput David Ickea i Alexa Jonesa izmišljaju razne zavjere kako bi zaradili masnu lovu na prodaji svojih knjiga ,DVD-a i na postotku koji dobivaju od firmi koje reklamiraju svoje lažne lijekove na njihovim web stranicama.

Na primjer David Icke i Alex Jones govore o otrovima koje prskaju avioni,govore protiv službene medicine kako elite skrivaju lijek za rak, da stavljaju čipove za kontrolu uma u cijepiva a onda reklamiraju razne preparate na svojim stranicama za koje tvrde da liječe sve moguće bolesti i čiste tijelo od otrova.
Ma da ja čuo da su ustvari David Icke i Alex Jones zaradili milijarde na svojim lijekovima i cjepivima... Moramo popraviti ljestvicu najbogatijih...

Povlačim se, jer ima i boljih mjesta nego ovdje čitati budalaštine bolesnih likova koji pričaju da uzmem red vožnje NATO-ovih aviona, ili da ovi teoretičari urote su ustvari najbogatiji ljudi svijeta jer prodaju lijekova na svojim stranicama...

Hvala Diogenu Balkanskom , chembri i još nekima na kvalitetnim informacijama i budemo se vidjeli negdje drugdje...

Zadnje uređivanje Busolavk : 01.08.2010. at 11:19.
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.