Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2022., 17:44   #1
Bol nakon spolnog odnosa

Pozdrav svima, ne znam jel ima tema vec, neka netko spoji ako se nastavlja.

Ma imam decka i zadnjih par puta me jako boli kad 'ulazi'... od pocetka imam svrbez koji prodje za par dana, zadnjih dana me stravicno peklo, a jucer bas bol jaka koju nisam izdrzala, a jutros i malo krvi nakon mokrenja.

Sta je to?

Inace mu slavko dosta sluzi pusta, nisam imala takvo iskustvo prije.

Pozdrav svima
julies is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 18:10   #2
Vjerojatno je neka upala, a po ovome sto si rekla, upala mjehura. Svakako treba otici doktorici opce prakse da ti da uputnicu za vadenje urina (a mozes i privatno za cca 50kn to obaviti). Piju se antibiotici za to pa sto prije odi, da se upala ne prosiri- to znaju biti jaki bolovi.
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 18:25   #3
Jel moguce da mjehur 😶, pila sam davno mislim nolicin za to , jednom u zivotu.
To je uzas teski, bas je peklo nakon mokrenja... ali tad sam se nahladila.

Ovaj put (jucer) je isao s ledja i bolilo me ko nikad, a sad i ovo sve... glupi sex.
julies is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 18:39   #4
Ako nije upala mjehura, moze biti upala rodnice, odnosno neki od CIN-ova. Tak je i mene uzasno boljelo tijekom odnosa, na kraju bio CIN3 (velika upala). Savjetujem da odeš prvo izvaditi urin, a potom i do ginekologa jer moze biti i jedno i drugo. Zbunilo me ovo sto si rekla krv nakon mokrenja. Moze biti i jedno i drugo, jer kad se dolje flora poremeti, nastane puno problema.

Ne znam koliko imas godina, ali samo hrabro kod doktora i ginekologa! Ako se upala ne rijesi moze izazvati velike posljedice, a to ne zelis.

Ja sam na kraju od stalnih upala rodnice (koju je izazivao hpv, bez obzira na to sto sam se uzasno pazila) morala ici na letz biopsiju cerviksa... sto nije nimalo ugodno.

Tako da, odi sto prije doktoru, jer sa zdravljem se nikad ne treba igrati.
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 18:42   #5
Ako imas osjecaj kao da ti on slavka zabija skroz do cerviksa, to je onda upala rodnice. Lijeci se relativno lako, tak da ne brines!
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 20:20   #6
Ok, hvala ti!! 🤗
julies is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.