Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 21:39   #141
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
Govoriti nekome da laže bez ikakvog argumentiranja-KLEVETA
Kako bi etiketirao svoje obmanjivanje ljudi da se radi o originalima?
Dobila sam semplić Angela i ne, nije original, dakle pišem argumentirano! Jak je, ali što to znači? Osobno mi čak i smrdi. Bilo bi mi jako drago da je original jer mi se ne da davati 400 kn za nešto što mogu dobiti za 100, no nažalost original nije!
Sigurno ima mirisa koji se mogu ljudima svidjeti, ne sumnjam u to, no nije riječ o originalima.
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 21:45   #142
Bila bih zadovoljna tezom da je DROM tvornica originalnih esencija,kada bi to igdje oficijelno i pisalo.
Spomenula sam prave tvornice parfema koje se ne skrivaju po Poljskoj niti igdje drugdje po svijetu pod inicijalima FM,nego stoje iza toga,da proizvode originalne parfeme i formule dobro čuvaju od javnosti.
Ne bih baš da napišem mail Dioru i da ih pitam u kojoj tvornici se njihovi parfemi proizvode,ili da pitam Chanel zašto sad više ne proizvode svoje esencije u Grasse-Eze nego u DROM-u...a na tim sajtovima customer service je i više nego uljudan,pa bi mi odgovorili što me točno zanima...da li DROM u Poljskoj,ili Grasse -Eze kod Pariza.
Ali to bi moglo pokrenuti gadnu pravnu lavinu,pa bolje da se ne pravimo naivni,nego-isprobajte sve,kupite ono što vam dobro miriše...pa bio to i Krka dezić,ako ti se sviđa,kupi i nosi...nije sve u cijeni.Ima nešto i u kvaliteti.



A za FM Code sam odmah napisala-isprobaj obavezno.Edp ili edt,Armani ili FM,to ni slično nije.A iznimke potvrđuju pravila.
evita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 01:04   #143
[QUOTE=mimozica 7;24500741]Kako bi etiketirao svoje obmanjivanje ljudi da se radi o originalima?
Dobila sam semplić Angela i ne, nije original, dakle pišem argumentirano! Jak je, ali što to znači? Osobno mi čak i smrdi. Bilo bi mi jako drago da je original jer mi se ne da davati 400 kn za nešto što mogu dobiti za 100, no nažalost original nije!
Sigurno ima mirisa koji se mogu ljudima svidjeti, ne sumnjam u to, no nije riječ o originalima.[/QUOTE

Ja vidim da se ponovo vraćam na isto a to mi se ne da..prvo bi te molio da pročitaš moje postove,ako smatraš da sam u krivu,argumentirano mi iskontriraj..ako si u pravu ja ću priznati da griješim..
ajmo sad nevezano sa FM-om..imaš neki miris,recimo Armani Code,koja je razlika između edt i edp istog mirisa..
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 01:41   #144
Quote:
evita kaže: Pogledaj post
Bila bih zadovoljna tezom da je DROM tvornica originalnih esencija,kada bi to igdje oficijelno i pisalo.
Spomenula sam prave tvornice parfema koje se ne skrivaju po Poljskoj niti igdje drugdje po svijetu pod inicijalima FM,nego stoje iza toga,da proizvode originalne parfeme i formule dobro čuvaju od javnosti.
Ne bih baš da napišem mail Dioru i da ih pitam u kojoj tvornici se njihovi parfemi proizvode,ili da pitam Chanel zašto sad više ne proizvode svoje esencije u Grasse-Eze nego u DROM-u...a na tim sajtovima customer service je i više nego uljudan,pa bi mi odgovorili što me točno zanima...da li DROM u Poljskoj,ili Grasse -Eze kod Pariza.
Ali to bi moglo pokrenuti gadnu pravnu lavinu,pa bolje da se ne pravimo naivni,nego-isprobajte sve,kupite ono što vam dobro miriše...pa bio to i Krka dezić,ako ti se sviđa,kupi i nosi...nije sve u cijeni.Ima nešto i u kvaliteti.


A za FM Code sam odmah napisala-isprobaj obavezno.Edp ili edt,Armani ili FM,to ni slično nije.A iznimke potvrđuju pravila.
Ne razumijem kakve veze ima DROM sa Poljskom?Tvornica Droma se nalazi u Njemačkoj..
Tvoji stavovi su mi iskreno presmješni..sad ću ponovo biti totalni amater,znači uopće me ne interesira gdje se parfem prizvodi ako sam dobio isto ono što je zapakirano u originalnoj ambalaži i u nekoj petoj..od parfema koje imam zaboravio sam navesti i Hugo Boss-Hugo i Hugo Boss-Boss..od 10 originala koje ja imam,4 se nalaze u ponudi FM-a i oni su identični..
Sad ti ulaziš u filozofiju,pa tražiš od mene da ja tebi dokažem kojoj tvornici je Dior dozvolio da pravi parfem..kako vidim imaš kontakte u dotičnim tvornicama,customer service je toliko uljudan pa će ti sigurno odgovoriti na tvoje pitanje,stoga bih te molio da pokreneš tu lavinu u kojoj pričaš i da nas sve ovdje prosvjetliš..ja nigdje na internetu nisam pronašao ništa protiv ovoga što ja tvrdim pa bi bilo lijepo od tebe pošto mi kontriraš i da argumentiraš svoju priču..jer ova priča izgleda nema kraja..
A uostalom i da tvoje tvrdnje piju vodu,pa zar ti misliš ako je DROM fake da ga sve ove "legalne" tvornice ne bi davnih dana pokopale..

drom fragrances was founded in 1911 by Bruno Storp, the grandfather of today’s managing partners.

Corporate headquarters: Munich, Germany
Managing partners: Dr. Ferdinand Storp, Dr. Andreas Storp
Worldwide employees: 400
Turnover by region: Europe 44%, North and South America 30%, Asia-Pacific-Mideast 26%
Turnover by segment: Fine Fragrance 34%, Personal Care 24%, Home Care 23%, Hair Care 16%, Others 3%
Creative centers: Munich, Paris, New York, Guangzhou, Sao Paulo
Production sites: Germany, USA, China, Brazil, India
Locations: Branches in 43 countries
Production capacity: 40,000 tons/year
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 02:39   #145
Moram priznati da sam se sad stvarno zamislio,no neke stvari mi i dalje nisu jasne..ja radim za FM,preko 50 zemalja u svijetu uključujući i USA surađuje sa FM-om..da citiram Balaševića-jer ako su lagali mene i ja lažem vas..i odmah ću se ispričati svima vama za širenje dezinformacija..
No,zar je moguće da su 300000 ljudi u svijetu koji rade za FM ustvari samo žrtve jedne prevare i da takav posao ustvari može biti laž..zar je sve bilo samo fol,zar je sve samo jeftin trik..
Ako je laž,zar bi stvarno prave tvornice dozvolile toliki gubitak svog novca..
Mislim,to je onda stvarno svjetska krađa..
Prije nego sam ušao u ovaj posao,pretraživao sam sve moguće jer je firma tek došla u Hrvatsku..u ovih skoro 2 godine,nigdje,ali baš nigdje nisam našao ništa da bi se moglo naslutiti da je prevara..
A sad Evita gledaj s poslovne strane..FM ima jaču esenciju nego parfimirana ili toaletna voda samog "originala#..znači da su to 3 različita proizvoda bazirana na istim esencijama..u ovoj priči nitko ne gubi,svi dobivaju..jer svaki od tih proizvoda ima svoju klijentelu,jer se radi o 3 različite cijene..sad se postavlja pitanje a šta je uopće original?
Znaš li da kad kupuješ Marlboro u Hrvatskoj ne pušiš isti kao što je u USA ili Rusiji..a sve je Marlboro..šta je sad pravi Marlboro?
Ja to gledam ovako,sve je to Hugo Boss u različitim varijacijama..neka mi se možda sviđa a neka ne,ali ne mogu reći da ona koja mi se ne sviđa nije prava..iz ponude od 200 parfema,sigurno ću naći nešto što mi se sviđa..i kad nađem to nešto recimo Gucci/Gucci i kad ga usporedim da kod mene 100 ml košta 145,00 a taj isti od 75 ml u parfumeriji dođe 500,00 onda smatram da sam izuzetno dobro trgovao..da ne zaboravim napomenuti da mene taj parfem kao distributera košta 102,00..E vidiš,onda ću za tih 500 kn koje sam i onako planirao potrošiti na parfeme pronaći još 4 komada i imat ću 5 parfema od 100 ml za cijenu jednog od 75 ml u parfumeriji..i još na to sve dobivam dio povrata novca od firme..
Pa čak i da si ti 100% u pravu i da je sve fake,jednostavno sada iz principa ne bi dao 2500 kn za parfeme a mogu dati 500..jer ja sam sebi našao parfeme koji mi odgovaraju nebitno o kojem brandu se radi..
Volio bih kad bi se na ovom forumu priča nastavila u smjeru koji FM parfem se nekome sviđa,a koji ne,koji na nečijoj koži duže ostaje a koji ne,jer ovdje je ipak tema FM proizvodi,a ne da li se proizvode u jednoj ili drugoj tvornici..
Nemoj zaboraviti da su ovdje ipak veliki novci u igri od strane samih dizajnera,jer prvenstveni cilj je dobit a tek onda tvoj užitak u određenom parfemu i oni su mogli sami otići iz jedne tvornice u drugu,zato što im je jeftinija proizvodnja..a to ne znamo ni ja ni ti..i daljna priča stvarno nema smisla..
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 02:49   #146
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Kako bi etiketirao svoje obmanjivanje ljudi da se radi o originalima?
Dobila sam semplić Angela i ne, nije original, dakle pišem argumentirano! Jak je, ali što to znači? Osobno mi čak i smrdi. Bilo bi mi jako drago da je original jer mi se ne da davati 400 kn za nešto što mogu dobiti za 100, no nažalost original nije!
Sigurno ima mirisa koji se mogu ljudima svidjeti, ne sumnjam u to, no nije riječ o originalima.
Sad sam tek skužio koji si parfem spomenula,ako misliš na Angel od Muglera,moja jako dobra legica je bila ovisnik o tom parfemu godinama..kad sam joj donio testere prvi puta,poludila je od sreće što ga može kupiti za tako male novce i uzela je 2 kom,jedan njoj a jedan za poklon za rođendan..ovakve situacije je jako teško objasniti ili iskomentirati..neka ostane na individualnom razmišljanju tipa,sviđa mi se ili ne
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 17:11   #147
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
Volio bih kad bi se na ovom forumu priča nastavila u smjeru koji FM parfem se nekome sviđa,a koji ne,koji na nečijoj koži duže ostaje a koji ne,jer ovdje je ipak tema FM proizvodi,a ne da li se proizvode u jednoj ili drugoj tvornici...
Nemoj zaboraviti da su ovdje ipak veliki novci u igri od strane samih dizajnera,jer prvenstveni cilj je dobit a tek onda tvoj užitak u određenom parfemu i oni su mogli sami otići iz jedne tvornice u drugu,zato što im je jeftinija proizvodnja..a to ne znamo ni ja ni ti..i daljna priča stvarno nema smisla..
Oprosti molim te, ali priča se tako i razvijala dok nisi ti uletio. Ti nikome ni ne daš da takvo nešto iskomentira jer ga odmah u sljedeća 3 posta iznapadaš. Sam sebi skačeš u usta...
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:53   #148
pa dobro,kakva panika.Osobno koristim FM-ove proizvode prezadovoljna sam ,a tko nije to je njegov problem
šeširić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 21:17   #149
vi fm-ovci ste stvarno smiješni,nekužim zašto pokušavate uvjeriti ljude u laž. fm nisu original parfemi i tu je i početak i kraj priče. nerkome pašu,super nekome ne pa si kupi original i opet super. šta se tu ima filozofirati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 08:07   #150
Dobila sam testere FM parfema i mogu samo reći da sam pozitivno iznenađena i u neku ruku oduševljena...meni su super...

Radi se o:
*Chanelu 5
*Coco Madmaselle
*Versace Crystal Noir (jedino on mi malo odskače od originala u početku, kako se razvija, tak sve više liči na original)
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.

Zadnje uređivanje Meravigliosa Creatura : 21.01.2010. at 08:13.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 10:56   #151
Da li znate je li stigla FM GROUP dekorativna kozmetika?Je li netko isprobao?
šeširić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:03   #152
Ja nisam ni znala da to postoji


Tražila sam malo po netu i da, očito to neki selleri već nude:

http://anaparfemi.blogspot.com/2010/...-u-ponudi.html

http://www.svijet-mirisa.com/index.p...news&Itemid=50


Baš i nema nekih sličica kozmetike i nijansi i ja to ne bih ovako na neviđeno naručivala
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:07   #153
Stigla je kozmetika i novi parfemi i zadovoljna sam......naručila sam si sjajilo...odlično je
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 19:21   #154
www.fmgroup.hr tamo ima stiglo je
šeširić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 18:59   #155
Kenzo_Amor..isti ko original,bočica je i tako samo stvar ukusa meni je najbitniji miris koji je isti i postojani...moje frendice također dijele mišljenje..zadovoljne i kupuju
ako nekog zanima može se javiti na pm,testere imam a dostava svega dan,dva! ak ima više zainteresiranih možemo se dog.da napravimo ko malu prezentaciju
Kiarič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 07:23   #156
Ova tema je već jednom bila maknuta baš zbog ovakvog bezočnog nuđenja FM proizvoda...

Za prodaju imate temu za prodaju..a ovo ostavite ljudima koji komentiraju ne/kvalitetu tih prizvoda...

by the way... ja sam testere dobijala besplatno...

Hvala
Molim

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 16:12   #157
Eto prije cca mjesec dana naručila sam black code i dva testera, jedan s mirisom cvijeta naranče i drugi s vanilijom.Black code me razočarao ..Sam miris je ok i dosta je sličan originalu no postojanost je katastrofa ..Nemogu reći ni da drži pola sata ..Znam da je to i do kože ali eto, na mužu ga ne osjetim a bome ni na sebi ..Što se ženskih tiče s njima sam skroz zadovoljna, jako fino mirišu i fino se osjete, odnosno osjete ga drugi na meni ..Neznam kakvi su drugi muški ali iskreno nakon ovoga više nebih riskirala
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 06:08   #158
Quote:
Carol_zg kaže: Pogledaj post
Ovo mi je koooooma i iskreno nisam nikad čula da je itko ikad naplaćivao te testere za FM!
Carol,ti testeri nas koštaju 2,25 kom..znaći,cura ih nije dobila besplatno pa ih sad tebi prodaje..osobno sam poslao kolegici sa foruma besplatno nekoliko testera i mene je to koštalo cca 10 kn..nije problem u 10 kn,ali bi bio problem kad bi vam svima slao a ima vas sigurno nekoliko stotina koji bi ih htjeli probati..

@sunčica o ovakvim stvarima sam bio pisao..stvarno mi je žao što vam ne odgovara no black code je u top 3 najprodavanija muška parfema..to ne mora ništa značiti(osobno ga ne preferiram) ali nije mi jasno ako već imaš osobu od koje si kupila parfeme(testere) pa zar nije lakše iz cijele ponude naći nešto što ti odgovara nego dati 300-500 kn u parfumeriji..ne kužim taj stav-neću riskirati-šta riskiraš 72 kn?pa špricaj prostoriju s njim,Ambi Pur te košta 20 kn pa rađe uzmi parfem nego 3 Ambi Pura

Tako mi bude krivo kad pročitam ovakve stvari tipa da ne traje ni pola sata..pa nisu ovo parfemi sa Arizone..

Kao što sam već rekao,ne tvrdim da su svi 100% isti originalima(FM ima više esencije pa je normalno da se kod nekih osjeti razlika),ali mi je žao kada se spominju oni parfemi za koje to stvarno ne stoji..o postojanosti da ne govorim..

Toliko od mene,ja se ovdje više neću pojavljivati,eventualno ću vas čitati..Vidim da i dalje jedan dio vas nije shvatio poantu,a to je da predrasude i dalje blokiraju vaš pogled na svijet..ja nisam želio mijenjati vas i vaše mišljenje,samo sam htio dati do znanja o kakvim proizvodima se radi jer prije nego sam se uključio u razgovor bilo je svakakvih izjava..no,neznanje nije opravdanje za gluposti..samo jedna djevojka je konkretno objasnila koji parfem nije isti(i to na prvu) i u pravu je..kako parfem lapi tako dolazi do izražaja ona njegova nota poznata kod originala..sve ostale izjave su bile neosnovane i neargumentirane..odgovorno tvrdim da nije istina da izlape za pola sata,a to može potvrditi i svaki od mojih 300 kupaca jer nitko nikada mi nije vratio niti jedan parfem..raznorazne evite,mimozice izbacuju svoje frustracije na pogrešnom mjestu..
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:17   #159
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post
@sunčica o ovakvim stvarima sam bio pisao..stvarno mi je žao što vam ne odgovara no black code je u top 3 najprodavanija muška parfema..to ne mora ništa značiti(osobno ga ne preferiram) ali nije mi jasno ako već imaš osobu od koje si kupila parfeme(testere) pa zar nije lakše iz cijele ponude naći nešto što ti odgovara nego dati 300-500 kn u parfumeriji..ne kužim taj stav-neću riskirati-šta riskiraš 72 kn?pa špricaj prostoriju s njim,Ambi Pur te košta 20 kn pa rađe uzmi parfem nego 3 Ambi Pura
Ne, nisu svi originali 300 do 500 kn!U tom periodu kada sam kupovala taj black code mogla sam kupiti bvl u metrou(tamo su parfemi znatno jeftiniji nego bilo gdje drugdje u gradu) za nekih 170kn 30ml, al reko neću jer neznam dali će mu se svidjeti jer je do sada koristio black code a bvl nije ni probao.I ne, mene vaš parfem nije koštao 72kn nego 110 ..tak da sam ušparala 60 kn, a za šta?da ga sad špricam po kući umjesto ambi pura?yeah right!mislim da bi se i ambi pur više osjetio

Ali dobro, drugi put ću znati da bez testera neću ništa kupovati, ni od vas, ni od nikoga tko prodaje kopije.Eto ona dva testera koja sam dobila uz parfem(besplatno)bili su čist ok i njih ću vjerojatno kupiti.Tako da ne kažem da svi parfemi ne valjaju kao black code.A ja valjda mogu reći svoje mišljenje za određeni a da me se odmah ne napadne.
Ovo što ja pričam da mi se parfem ne sviđa neide vas distributere već proizvođače, tak da nema potrebe da se vrijeđa itko od vas, pa niste vi to proizveli.To što ga vi prodajete opet nemam ništa protiv jer ja ionako skoro pa nikad ne slušam prodavača jer on gotovo nikad neće reći da nešto ne valja.Ja nikoga ne odgovaram da kupuje taj parfem ali bih samo savjetovala da najprije proba tester koji dođe tih 2,25kn pa onda neka kupi ako mu se svidi, jer Bože moj, možda nekome svejedno bude bolji nego meni, .
Ali svakako neka proba tester
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 13:44   #160
Quote:
lambodara kaže: Pogledaj post

.raznorazne evite,mimozice izbacuju svoje frustracije na pogrešnom mjestu..
'ko o cemu, ti o izbacivanju frustracija na pogresnom mjestu
upozoravam da se suzdrizis ovakvih komentara, jer se oni klasificiraju kao vrijedjanje. jos jedan ispad i slijedi karton.

hvala.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.