Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: dakle što mislite
cura sam,ako se skinem on može raditi što mu volja 7 9.72%
cura sam, mogu raditi što hoću, ali on neka šuti 24 33.33%
dečko sam,divim se njenom tijelu,pokazao bih slike 30 41.67%
dečko sam, ali njeno tijelo me se ne tiče 11 15.28%
Glasovatelji: 72. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 14:53   #1
topless... slikati ju, ili ne? :))

daklem, opet netko digao temu o toplessu... palo mi na pamet kako ljudi stalno govore da je to ok, sve je super i sve je za pet, živimo u 21.stoljeću, liberalni smo i te fore...

imam jednu"maštariju" u vezi toga... zamislio sam se u hipotetskoj situaciji da imam curu s kojom mogu otići na more(to je san), i koja se obožava sunčati u toplessu(ili kak ja to vidim, skidati se pred desecima drugih ljudi-ovaj dio je noćna mora)

u čemu se sastoji maštarija? razmišljam ak je to sve tako normalno, ako smo tako liberalni, zašto da ne pitam nekoga da nas uslika... pa nisam iz pećine izišao... zašto ne bi ljudi na fejsu, prijatelji, rodbina vidjeli kako mi uživamo na moru, okupani suncem i morem? mislim ako je to sve tako super i normalno, te slike ne bi njoj, meni, a ni ostalima trebale smetat(niti značiti) više nego slike iz večernje šetnje, ili?

ova tema služi tome da zadovoljim svoje mazohističke porive na ljes-u, a možda netko skuži i bit, zašto to nekima smeta... a i malo mi je dosadno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 14:58   #2
Je, to je sve normalno. Zašto bi se ograničavali samo na plažu? Izađimo u toplessu vani na popodnevnu kavicu. Mislim, zašto ne?

Ah, da! Ti zli zakoni!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 10.02.2010., 15:01   #3
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Je, to je sve normalno. Zašto bi se ograničavali samo na plažu? Izađimo u toplessu vani na popodnevnu kavicu. Mislim, zašto ne?

Ah, da! Ti zli zakoni!
a javna plaža je druga država? mislim da važe isti zakoni

izjeba me ova anketa, stoput sam morao skraćivati odgovore, valjda će svi skužiti što je pjesnik htio reći...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 10.02.2010. at 15:10.
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 15:05   #4
anketa ti je blesava.... a ni tema nije daleko.

Jednostavno je, ako ONA želi i njoj ne predstavlja problem da je uslikaš, slikaj. U svakom drugom slučaju nemoj.
Prije objave tih fotki svakako pitaj jel ona ok s tim. I ne, ne objavljuj ih ako ona to ne "odobri".


Ili se radi o komadu kvalitetnog mesa koje treba u izlog?
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 10.02.2010., 15:06   #5
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
daklem, opet netko digao temu o toplessu... palo mi na pamet kako ljudi stalno govore da je to ok, sve je super i sve je za pet, živimo u 21.stoljeću, liberalni smo i te fore...

imam jednu"maštariju" u vezi toga... zamislio sam se u hipotetskoj situaciji da imam curu s kojom mogu otići na more(to je san), i koja se obožava sunčati u toplessu(ili kak ja to vidim, skidati se pred desecima drugih ljudi-ovaj dio je noćna mora)

u čemu se sastoji maštarija? razmišljam ak je to sve tako normalno, ako smo tako liberalni, zašto da ne pitam nekoga da nas uslika... pa nisam iz pećine izišao... zašto ne bi ljudi na fejsu, prijatelji, rodbina vidjeli kako mi uživamo na moru, okupani suncem i morem? mislim ako je to sve tako super i normalno, te slike ne bi njoj, meni, a ni ostalima trebale smetat(niti značiti) više nego slike iz večernje šetnje, ili?

ova tema služi tome da zadovoljim svoje mazohističke porive na ljes-u, a možda netko skuži i bit, zašto to nekima smeta... a i malo mi je dosadno


točno to!Pitanje na mjestu. I ja sam to shvatila prije par godina,pa sam prestala sa sunčanjem u toplessu.
misty_view is offline  
Old 10.02.2010., 15:07   #6
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
zašto ne bi ljudi na fejsu, prijatelji, rodbina vidjeli kako mi uživamo na moru, okupani suncem i morem? mislim ako je to sve tako super i normalno, te slike ne bi njoj, meni, a ni ostalima trebale smetat(niti značiti) više nego slike iz večernje šetnje, ili?
A, može i kao slika na zidu u budućoj dječijoj sobi.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.02.2010., 15:08   #7
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a javna plaža je druga država? mislim da važe isti zakoni

izjeba me ova naketa, stoput sam morao skraćivati odgovore, valjda će svi skužiti što je pjesnik htio reći...
Ja prva nisam skužila o čemu je riječ.

Naketa ili anketa tipfeler te jebe malo.

Što se tiče topless slika na fejsu nisam sigurna da fb to dozvoljava.

Nemam ništa protiv toplessa i nudizma ukoliko je o lijepom tijelu riječ. Znam fašista sam i boli me kita. Ne želim gledati gole ružne ljude.

Općenito nemam ništa protiv nudizma. Ako mi smeta otići ću na drugu plažu. Nije problem. Ima dovoljno mjesta za sve.

Za slikanje baš i nisam. Osim ako je za privatnu kolekciju ali, tada osobi trebam doista vjerovati.

@prosječan: potpis
Princess Leia is offline  
Old 10.02.2010., 15:12   #8
a koja bi bila svrha te slike osim tvog kurčenja njenim sisama i tijelom i (tvoje, ofc) neandertalske zadovoljštine ''vid' šta ja jebem, a ti ne''?
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 10.02.2010., 15:14   #9
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
diskrecija je u pitanju... naime, na forumu bi ljudi mogli saznat tko sam(ili tko je ona)...

samo prijateljima, roditeljima, njenoj baki i djedu, tetama


edit:"dečko sam,divim se njenom tijelu,pokazao bih slike"

pa nisam iz pećine izišao da mi to smeta
ma koja diskrecija... svi znamo da si to ti Milivoje ( Pećinski čovječe)



a šta ćeš im pokazivati slike, onda je jednostavnije da ona u toplesu hoda po kući i da oni to uživo vide
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 10.02.2010., 15:16   #10
Quote:
zuzu24 kaže: Pogledaj post
ma koja diskrecija... svi znamo da si to ti Milivoje ( Pećinski čovječe)



a šta ćeš im pokazivati slike, onda je jednostavnije da ona u toplesu hoda po kući i da oni to uživo vide
A mogu i ispipat ju malo pa da osjete kako je dobra
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 10.02.2010., 15:16   #11
Quote:
prosjecan kaže: Pogledaj post
anketa ti je blesava.... a ni tema nije daleko.

Jednostavno je, ako ONA želi i njoj ne predstavlja problem da je uslikaš, slikaj. U svakom drugom slučaju nemoj.
Prije objave tih fotki svakako pitaj jel ona ok s tim. I ne, ne objavljuj ih ako ona to ne "odobri".


Ili se radi o komadu kvalitetnog mesa koje treba u izlog?
a mene tko jebe... i činjenicu da mi se cura skida gola na javnom mjestu? dakle, ja nemam pravo glasa u vezi
Quote:
misty_view kaže: Pogledaj post


točno to!Pitanje na mjestu. I ja sam to shvatila prije par godina,pa sam prestala sa sunčanjem u toplessu.
bingo... ovo možda nadopunjava dio moje teorije...

Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post
Ja prva nisam skužila o čemu je riječ.

Naketa ili anketa tipfeler te jebe malo.
jel sad dobro
Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post
Što se tiče topless slika na fejsu nisam sigurna da fb to dozvoljava.

Nemam ništa protiv toplessa i nudizma ukoliko je o lijepom tijelu riječ. Znam fašista sam i boli me kita. Ne želim gledati gole ružne ljude.

Općenito nemam ništa protiv nudizma. Ako mi smeta otići ću na drugu plažu. Nije problem. Ima dovoljno mjesta za sve.

Za slikanje baš i nisam. Osim ako je za privatnu kolekciju ali, tada osobi trebam doista vjerovati.
fb dozvoljava sve što netko ne prijavi... pouzdano znam jer ima jako puno golih slika jedne striperke u jednom profilu...ja nisam govorio općenito o slikanju, nego samo s ciljem da joj pokažem(možda) koliko mi to skidanje smeta...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje Simple Fille : 10.02.2010. at 16:16.
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 15:20   #12
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
a koja bi bila svrha te slike osim tvog kurčenja njenim sisama i tijelom i (tvoje, ofc) neandertalske zadovoljštine ''vid' šta ja jebem, a ti ne''?
pa mislim da je ono što kupaći kostim i kupaće gaće prekrivaju dio naše zajedničke intime... nije mi želja slikati, ali isto tako ni dijeliti našu intimu slučajnim prolaznicima... ako ona nema obzira prema mojim osjećajima, možda bih joj na taj način uspio dokazati...


mislim da je stvar toga što ja jebem isključivo moj problem, pa mislim da nema potrebe za javnim pokazivanjem toga(na plaži) ali kad je bal, nek je maskenbal
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 15:21   #13
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
fb dozvoljava sve što netko ne prijavi... pouzdano znam jer ima jako puno golih slika jedne striperke u jednom profilu...ja nisam govorio općenito o slikanju, nego samo s ciljem da joj pokažem(možda) koliko mi to skidanje smeta...

Ti meni nisi jasan? Šta ti hoćeš?

Ti hoćeš reći nama da ti smeta da drugi gledaju tijelo tvoje cure. Meni je to potpuno razumljivo.

Ali mi nisi jasan sa anketom i sa temom.
Princess Leia is offline  
Old 10.02.2010., 15:23   #14
Quote:
zuzu24 kaže: Pogledaj post
ma koja diskrecija... svi znamo da si to ti Milivoje ( Pećinski čovječe)



a šta ćeš im pokazivati slike, onda je jednostavnije da ona u toplesu hoda po kući i da oni to uživo vide
pa to si i mislim, kako je normalno skinuti se u hrpi neznanaca, ali ne i pred najbližima
Quote:
zuzu24 kaže: Pogledaj post
pa skini se i ti u topless
još mi sise nisu došle do pupka, pa većinom i jesam samo u kupaćima... hm, da, muški kupaći se sastoji samo od gaća
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 15:23   #15
A tako znači. Ti je želiš izvesti na pravi put? Ja mislila da si neki manijak, koji uživa u pokazivanju svoje gole cure.

U tom slučaju, ne znam što bih ti rekla. Nisu mi te osobe uopće jasne, niti simpatične.
I ne bih ni bila s takvom osobom.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 10.02.2010., 15:25   #16
Ne bi bila s rocketom ili sa egzibicionistom?
Princess Leia is offline  
Old 10.02.2010., 15:27   #17
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a mene tko jebe... i činjenicu da mi se cura skida gola na javnom mjestu? dakle, ja nemam pravo glasa u vezi
Pa... ako si dovoljno glup da budeš u vezi u kojoj nemaš pravo glasa i s onom koja ne mari za činjenicu da tebe to smeta... onda da... ko te jebe.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 10.02.2010., 15:27   #18
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
pa mislim da je ono što kupaći kostim i kupaće gaće prekrivaju dio naše zajedničke intime... nije mi želja slikati, ali isto tako ni dijeliti našu intimu slučajnim prolaznicima... ako ona nema obzira prema mojim osjećajima, možda bih joj na taj način uspio dokazati...


mislim da je stvar toga što ja jebem isključivo moj problem, pa mislim da nema potrebe za javnim pokazivanjem toga(na plaži) ali kad je bal, nek je maskenbal
sad tek kužin

da, definitivno, slikaj ju i nakelji na fejs
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 10.02.2010., 15:28   #19
Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post

Ti meni nisi jasan? Šta ti hoćeš?

Ti hoćeš reći nama da ti smeta da drugi gledaju tijelo tvoje cure. Meni je to potpuno razumljivo.

Ali mi nisi jasan sa anketom i sa temom.
ajmo ovako... ona se skine... ja kažem nemoj, ona ne posluša, i nakon duge rasprave i nagovaranja, neće... ako je to normalno, uzimam stvari u svoje ruke(fotić) i foto session

tema je postavljena s ciljem da vidim koliko je moje razmišljanje zapravo točno, ili pogrešno... ne znam koliko bih zapravo bio spreman na to slikanje, ali žešća svađa je skoro zajamčena...

eto, recimo ti si shvatila(i jedna cura gore)... meni smeta da je drugi gledaju golu... makar bili ljudi s kojima se nikad nisam vidio i nikad više neću...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 15:30   #20
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ajmo ovako... ona se skine... ja kažem nemoj, ona ne posluša, i nakon duge rasprave i nagovaranja, neće... ako je to normalno, uzimam stvari u svoje ruke(fotić) i foto session

tema je postavljena s ciljem da vidim koliko je moje razmišljanje zapravo točno, ili pogrešno... ne znam koliko bih zapravo bio spreman na to slikanje, ali žešća svađa je skoro zajamčena...

eto, recimo ti si shvatila(i jedna cura gore)... meni smeta da je drugi gledaju golu... makar bili ljudi s kojima se nikad nisam vidio i nikad više neću...
pa ona se skida sam,o za to da se nevidi razlika u boji između sisa i ostatka tijela!!!!


a zašto to toliko tebi smeta, jebote pa samo je sisu pokazala... a sisa ko sisa
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger