Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 10:51   #1
Cijelu noc s neznancem ?!?

Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:56   #2
cuj, uvijek mozes otici doma. ponesi pare za taksi. vidis da je covo ulozio u sobu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:02   #3
Znaci covo je ozenjen a ti zivis sa starcima

Cuj tebe, nije te trta poseksat se par sati s nekim koga znas virtualno a frka te ostat jos par sati ekstra
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:25   #4
Nisi upoznala tipa i ides provesti noc s njime?
Kolko je to neodraslo, ali ne radi toga sto ces provesti noc sa nime vec ti ni ne znas privlaci li te fizicki i jedino sto o njemu znas je ono sto ti je on rekao, a ostalo si nadopunila sama.
Nadopuna je naravno idealna.

Bolje odi u neki klub pa vidi koji ti je privlacan i pojebi se sa njim.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:04   #5
Tri mjeeca se dopisujes s nekom osobom a niste kadri u međuvremenu otić na spoj? Ali jeste na ševicu?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:05   #6
Quote:
Think Different kaže: Pogledaj post
Tri mjeeca se dopisujes s nekom osobom a niste kadri u međuvremenu otić na spoj? Ali jeste na ševicu?
ja sam baš na ovo mislila ali nisam uspjela artikulirati jer sam bila toliko zbunjena uvodnim postom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:27   #7
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme. Ja zivim sa starcima, da. Ali to uopce nije bitno.

A nismo se prije nasli jer ja nisam bila spremna, tek sam prekinula vezu pa sam bila sva zbunjena i nisam se htjela upustiti u to ako nisam 100 % sigurna da zelim.A nisam bila. On je rekao da ce pricekati dok budem spremna i cekao je, nije navaljivao. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:34   #8
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
ostavi nekom točnu adresu gdje ćeš biti i njegovu sliku, imaš li kome?

ako te trta, nemoj to raditi

inače objasni mi molim te, a da ja ne otvaram novu temu, kako mi možemo znati tko je on i što je, pretvara li se, a ti si s njim pričala 3 mjeseca? ne bi li ti trebala više biti u stanju znati njegovu psihu?

moja pretpostavka je da taj tip to tako redovito radi. nalazi ranjive žene na internetu (povrijeđene, usamljene, razvedene, nabroji dalje) i onda ih uvlači u seks. to je njemu kao video igrica

Zadnje uređivanje blagotebi : 09.09.2017. at 15:46.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:47   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ostavi nekom točnu adresu gdje ćeš biti i njegovu sliku, imaš li kome?

ako te trta, nemoj to raditi

inače objasni mi molim te, a da ja ne otvaram novu temu, kako mi možemo znati tko je on i što je, pretvarala li se, a ti si s njim pričala 3 mjeseca? ne bi li ti trebala više biti u stanju znati njegovu psihu?

moja pretpostavka je da taj tip to tako redovito radi. nalazi ranjive žene na internetu (povrijeđene, usamljene, razvedene, nabroji dalje) i onda ih uvlači u seks. to je njemu kao video igrica
Da, psihopat ce znati reci sve carobne rijeci. To znam i ja koji nisam psihopat, samo sam pametan.

A i to sa stanom je bas sumnjivo. Sad valjda zivi na klupi?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:52   #10
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme. Ja zivim sa starcima, da. Ali to uopce nije bitno.

A nismo se prije nasli jer ja nisam bila spremna, tek sam prekinula vezu pa sam bila sva zbunjena i nisam se htjela upustiti u to ako nisam 100 % sigurna da zelim.A nisam bila. On je rekao da ce pricekati dok budem spremna i cekao je, nije navaljivao. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
Joj djeco, djeco.

Prvo kava, i to ne na bas najzabitijoj lokaciji. Mozda cak i dvije.
Ako klapa, rentate neku sobu po principu dnevnog najma.

Znaci ono par sati prijepodne, i obavezno unaprijed reci da imas nekog posla popodne i da imas par sati.

Kakva jebena cijela noc, jbt, ti jos tu bedastocu i propitujes na forumu? Ccccc.

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Pa u tome sto se ne mozemo doslovce cijelu noc seksati bez prestanka, do jutra. Izmedju bi valjda trebali odmoriti i odspavati malo. A on nema problena s tim, i to mi je skroz cudno, ja imam, kako da spavam kraj nekog stranog. To sam mu i rekla. Mislim, necu ni ostati s njim do jutra, nema sanse, i eto i tih par sati moze nesto biti.
Jer mi je jasno rekao da ne zeli nista vise od seksa, a niti ja sad ne zelim nista vise sa njim ni da ikime. Nista, ici cu na cugu s njim pa procijeniti kakav je. I kupiti suzavac
Naravno da nema nista protiv, kad vjerojatno ni ne zna kako je to, niti je ista takvo prosao.
On ima neku fantaziju provodjenja vremena s golim zenskim tijelom u koje ce moci prodrijeti kad mu se prohtije, tja.


Mislim, nista cudno zapravo. Puno ljudi bi na silu ostvarivalo bliskost kroz seks s nekim koga jedva znaju. Kriz danasnjeg vremena.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:57   #11
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Joj djeco, djeco.

Prvo kava, i to ne na bas najzabitijoj lokaciji. Mozda cak i dvije.
Ako klapa, rentate neku sobu po principu dnevnog najma.

Znaci ono par sati prijepodne, i obavezno unaprijed reci da imas nekog posla popodne i da imas par sati.

Kakva jebena cijela noc, jbt, ti jos tu bedastocu i propitujes na forumu? Ccccc.

Naravno da nema nista protiv, kad vjerojatno ni ne zna kako je to, niti je ista takvo prosao.
On ima neku fantaziju provodjenja vremena s golim zenskim tijelom u koje ce moci prodrijeti kad mu se prohtije, tja.


Mislim, nista cudno zapravo. Puno ljudi bi na silu ostvarivalo bliskost kroz seks s nekim koga jedva znaju. Kriz danasnjeg vremena.
a, soba jebarnik
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:57   #12
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.
Dakle - prvo će se nać na cugi. prvi fizički kontakt će biti u javnosti - gdje ga ako joj se ne svidi - i dalje može otfrljiti...

I ako su se dopisivali 3 mjeseca, pa valjda su si poslali malo više slika ...nebi trebalo biti da "otprilike" zna kako izgleda.

Meni nije jasno zašto se ne mogu poseksati u tom stanu koji se renovira?
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:03   #13
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto se ne mogu poseksati u tom stanu koji se renovira?
Mozda mu zena trenutno farba zidove. Ipak nije u redu dovest nekoga u stan koji vonja po pituri.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:23   #14
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme. Ja zivim sa starcima, da. Ali to uopce nije bitno.

A nismo se prije nasli jer ja nisam bila spremna, tek sam prekinula vezu pa sam bila sva zbunjena i nisam se htjela upustiti u to ako nisam 100 % sigurna da zelim.A nisam bila. On je rekao da ce pricekati dok budem spremna i cekao je, nije navaljivao. Samo je jednom nenametljivo pitao, i to sad nedavno pa sam pristala da se nadjemo.

Rekli smo da cemo otici na cugu, malo se upoznati, on ce rezervirati negdje sobu pa.ako budemo sigurni da i dalje zelimo, otici cemo. Ako ne, onda samo ostaje cuga.

Eto kad smo sad to rijesili, mozemo na ono zbog cega sam otvorila temu, a to je da mene trta ipak da mi nekaj ne napravi, da nije netko tko se predstavlja, pa se zato jos neckam. Makar sam svjesna da se to moze dogoditi i dasmo se prvo nasli na npr. tri cuge pa onda seks, jer se uvijek moze pretvarati.
..ne preuređuje stan, već ili je oženjen ili ne želi vezu i to je jasno podvukao...
ako si svega tog svjesna, odrasla i vjerovatno si već odlučila što želiš, to ćeš i učiniti, pogotovu što vam je prvi dejt sa vatrometom...

...da su danas žene voljne i lake, istina je jesu ali se to ne gleda tako, već to ovih dana zovemo emancipacija.
...da masa cura smatra da je sasvim ok da im neko daje lovu jer su lijepe , mlade i to brzo prolazi, i to je istina...
..mislim da se do sexa može doći lako, isuviše , da je skoro stvarno pretočen u tehnikalije, fiziologiju i bzveznost..

...seksualni dejtovi sa nepoznatima su jednostavno in i ovo je još neka i soft verzija za koju čitam, u odnosu na one gdje se sporazumno nalaze jedna žena i nekoliko muškaraca i sl...

..iskreno, zvuči zanimljivo, razumijem privlačnost ali ja bih nekako ipak morala baš ne znam šta da bih to učinila...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:47   #15
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
..ne preuređuje stan, već ili je oženjen ili ne želi vezu i to je jasno podvukao...
ako si svega tog svjesna, odrasla i vjerovatno si već odlučila što želiš, to ćeš i učiniti, pogotovu što vam je prvi dejt sa vatrometom...

...da su danas žene voljne i lake, istina je jesu ali se to ne gleda tako, već to ovih dana zovemo emancipacija.
...da masa cura smatra da je sasvim ok da im neko daje lovu jer su lijepe , mlade i to brzo prolazi, i to je istina...
..mislim da se do sexa može doći lako, isuviše , da je skoro stvarno pretočen u tehnikalije, fiziologiju i bzveznost..

...seksualni dejtovi sa nepoznatima su jednostavno in i ovo je još neka i soft verzija za koju čitam, u odnosu na one gdje se sporazumno nalaze jedna žena i nekoliko muškaraca i sl...

..iskreno, zvuči zanimljivo, razumijem privlačnost ali ja bih nekako ipak morala baš ne znam šta da bih to učinila...
Ne zeli vezu i to mi je jasno rekao, ali svejedno puno tipova dovede zenske u svoj stan samo na seks, u cemu je problem s njegove strane? Mislim za mene je to riskantno ako ga ne poznajem tako dolaziti u njegov stan, al kaj njemu moze biti ako me pozove kod sebe, poseksamo se i ja odem? To mi nije jasno, ali dobro.

Ionako mislim da nista o toga nece biti. Previse smo zakomplicirali to sve.. Tako da se moze zakljucati tema, pliz.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 03:55   #16
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme.


tema ima najvise elemenata one night stada, nekako sam siguran da ti se nece ostati spavati, to ponekad zna biti intimnije nego sami seks
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:06   #17
Quote:
Think Different kaže: Pogledaj post
Tri mjeeca se dopisujes s nekom osobom a niste kadri u međuvremenu otić na spoj? Ali jeste na ševicu?
To i meni cudno...

Al nije jednostavnije izac vanka i upoznat nekoga za ONS ako je to tvoj djir i bok

Ovaj ti vrlo moguce laze par sati da te povali, a ovaj misecima... Taj drugi je daleko opasniji po meni jer misli da ima nesto vise za izgubit zbog "ulozenog" ako ova odjebe zbog bilo cega.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:33   #18
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
jebe ti se,poseksaj se,samo nek navuče kondom
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:04   #19
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu jer me zanima sto forumasice (ajde moze i forumasi ako bas morate ) o ovome: dakle, dopisujem se s jednim likom vec neko vrijeme (vise mjeseci), uloznali se na jednom sajtu, i sad bi se napokon trebali naci i poseksati se

E sad, ne.mozemo kod mene, ne mozemo kod njega, pa je on nasao neku sobu u kojoj bi bili. S tine da je on planirao cijelu noc da bi ostali, cak i spavali jedno kraj drugoga Ja se bas jako zelim naci s njim, ali me i jako trta, ne radi samog sexa naravno, nego ono, ne poznajemo se, tj tek bi se tad upoznali i otisli tu sobu, apartman, sta vec.. A ja sam mislila da provedemo tamo par satu i odemo doma.

Zapravo ja sad ne zelim savjete sto da napravim, to jos razmisljam, nego vasa.misljenja opcenito je li to olasno, zene/cure - jel bi to ikad tako napravile, otisle tako odmah s nekim a da ste ga tek upoznale? Jel imate takvih iskustava..?
zašto sam ovo morala pročitati, o zašto

ti sama odlučuješ što ćeš sa sobom
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:15   #20
Bas to Lika nikada prije nije vidjela ,kud bas odmah dogovor za sex, a ne za spoj...Mozda je neki manijak,ne zna ga,moze biti svasta,ići s njim odmah negdje u apartman...nije pametno bas
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger