Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 10:09   #1
Svjetlosni ključ

Nisam sigurna da sam pogodila u pravu rubriku, a možda se ovo pitanje već provlačilo tu, ja ga nisam uspjela pronaći.

naime, bila sam kod bioenergetičara i između ostalog dao mi je nešto o Svjetlosnom ključu i sliku ključa. s obzirom da je slika fotokopija, na jednom dijelu se ne vidi ništa, osvjetljeno je, i ta bijela rupa mi odvlači pozornost, a potencijalne koristi nikakve onda, naravno.

tražila sam i na netu pa nema.

ovo kažu za svjetlosni kljuuč:

"SVJETLOSNI KLJUČ

Svjetlosni ključ je kanaliziran sa viših dimenzija radi transformacije ljudske vrste i planeta za njihovu Tranziciju u Novo doba svijesti i Duhovnosti (Zlatno doba). Svjetlosni Ključ ima Svjetlosne šifre koje aktiviraju Sjećanje i aktiviraju proces transformacije koji aktivira unaprijed podešene programe Odluke za Transformaciju (Prosvjetljenje) u staničnoj memoriji (kao unaprijed podešen sat).

To je dragocjen dar u procesu Planetarne Transformacije - uskladen s Božanskim planom za Liječenje i Transformaciju Planeta.

Njegova važnost za ljudski rod je ogromna - ima važnu ulogu u planetarnim duhovnim Strategijama za transformaciju Čovjecanstva - djeluje vizualno i utječe na svakoga tko ga samo pogleda. Aktivira Budenje u svim ljudskim bićima...

UPUTA ZA UPORABU

Svjetlosni Ključ aktivira Svjetlosne šifre kada osoba pogleda u njega (čak i na prvi pogled). Može se rabiti pojedinačno - na primjer gledanjem u njega 5 minuta ili više svaki dan, uvijek u isto vrijeme. Može se postaviti na zid... ili bilo gdje drugdje.

Od velike je važnosti šira uporaba Svjetlosnog Ključa - na javnim mjestima, trgovima, kao poster na zidu... gdje može utjecati na velike mase i aktivirati Svjetlosne šifre Sjećanja i Budenja u masovnoj svijesti. Može katalizirati aktivaciju duhovne Transformacije Čovjecanstva kao cjeline...

Svjetlosni KljuČ se može širiti slobodno što je vise moguće, fotokopirati u boji i davati ljudima.

Neka Spiritualna Transformacija, Buđenje i Prosvjetljenje Čovjecanstva budu aktivirani..."


samo me zanima odakle da ga ljudi fotokopiraju kad ga nema...

ima netko? zna li netko?

fala vam
__________________
Ask me no questions and I tell you no lies...
ojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:51   #2
Daj nađi neku sliku tog ključa. O tome nisam ništa ćuo, a zvući.. zanimljivo
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 13:47   #3
Ovo me neodoljivo podsjeća na upute za farbanje jaja koje počinju:

ovaj divni, ovaj krasni ovaj čudotvorni papirić stavite u litru vode...

Koliko je naplatio fotokopiju?
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 14:27   #4
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Daj nađi neku sliku tog ključa. O tome nisam ništa ćuo, a zvući.. zanimljivo
ma tražim i tražim i niš. pokušat ću preko jednog tipa doći do te slike..
__________________
Ask me no questions and I tell you no lies...
ojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 14:40   #5
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Ovo me neodoljivo podsjeća na upute za farbanje jaja koje počinju:

ovaj divni, ovaj krasni ovaj čudotvorni papirić stavite u litru vode...

Koliko je naplatio fotokopiju?
lol lol lol nije niš htel, ja sam ostavila lovu, nevjerni Tomo!

i s kakvim ti to bojama jaja farbaš?!
__________________
Ask me no questions and I tell you no lies...
ojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:36   #6
Nikad čuo.

A mislio sam da me njuejđarija više ne može iznenaditi svojim maštovitim izmišljotinama.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 10:45   #7
Dakle peca na sentiment i osjećaj odgovornosti. Dajte se uozbiljite, kako loše fotokopirani papir može nekog prosvijetliti osim ako ne sadrži upute za izradu A bombe?
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:28   #8
samo sam pitala jel ima tko sliku

a vidi ovo sad
__________________
Ask me no questions and I tell you no lies...
ojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 22:14   #9
Quote:
ojla kaže: Pogledaj post
samo sam pitala jel ima tko sliku

a vidi ovo sad
Pa odi kod onog tipa koji ti je dao prvu sliku.
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.