Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 23:08   #81
Quote:
ARTETUREN kaže: Pogledaj post

a voliš aganora ha?




ne volim dvosmislenosti, uvjerena sam da se u njima drži laž

i podmetačina

eto
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 01:16   #82
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
ozbiljno, kad kompromis počne narušavat tvoju osobnost, kad budeš nesretna i počneš se tražit u izgubljenosti, znači da si dala više no što si trebala i mogla relizirat


ako te tlači, napravi nešto da tako ne bude, ne trebaš baš čekat ljubavnika
Slažem se s prvim, valjda sam iz straha da mi se ne dogodi još gore i otvorila topic. Dobre ideje imaš o spajanju različitih karaktera, one sheme o ribičiji i knjigama Ne bi mi nikad palo napamet, znam se kvalitetno družit samo sa ljudima sličnima sebi neinventivna sam i nemaštovita kad su različiti u pitanju

Šta se ljubavnika tiče - trebam čekat jer mi to obično bude jedina dovoljno jaka motivacija za pokret, osim toga - bojim se boli i samoće - uz ljubavnika je to lakše prebrodit Kukakvica sam, šta mogu, ima li netko za to recept ? Mislim ono da postanem odjednom hrabra
__________________
Još nemam potpis.
Nicole Krauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 01:20   #83
Arteturen dosta mi je savjeta bez konkretnih ideja kako i šta, i ja sama sebi mogu reć da moram nešto sredit, tu sam zato jer ne znam kako. Ok ?
__________________
Još nemam potpis.
Nicole Krauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 00:30   #84
@ Nicole Krauss

Bolje od sexa je smijeh ili su barem tu negdje.

Dakle, ako nije funkcionalno jedno od tog dvoje noga.

Dobila si SF probaj, a ne odbiti - sa ne volim. Najviše naučiš iz stvari ne volimo, naravno ima jako puno smeća u tome što ne volimo, ali ima i pravih stvari.
Razgovor, ali zaista kao malom djetetu kako i zašto. Iste riječi nemaju isto značenje za žene i muškarce.
Ako ništa ne pali - noga. Ima i konkrevetnih ideja, no njih će biti lakše izvesti.
ARTETUREN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.