Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.11.2004., 08:29   #11
Rekao mi je da ja mogu podici tuzbu za priznavanje ocinstva bez obzira na godine i da takav slucaj nemoze zastarjeti, da mi majka moze biti svjedok. Trebat ce mi jos jedan svjedok ali to mi je najmanji problem obzirom da cijela njegova obitelj zna za mene i ovo nase malo mjesto. Neznam kako ce se on ponasati, vrlo lako da i ne bude nekih vecih problema, da me jednostavno prizna kao djete. Jedino sto ce se prepasti za svoje nasljedstvo pa ce se malo opirati, ali necu mu pokazati da me to ne zanima.On kaze da je najbolje da cijeli slucaj zapocem ovdje u Bosni jer je to i moja i njegova maticna drzava pa ako bude potrebe prebacim slucaj u Hrvatsku.
Pitao me sta ja konkretno zelim od toga (nasljedstvo, itd...), mislim da mi je to u ovom trenutku najmanje vazno, bitnije mi je da sam mirna u dusi jer me ovo kopka godinama. Mislim na njegovo ponasanje i na neobzirnost. Zelim samo da mu dokazem da ipak postojim i da nemoze to poreci.
MoonShine is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.