Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 16:42   #41
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
AS nam je isključivo u autu a i nije baš malena-prešli smo na veću AS
ma, dobro, može i nosiljka neka, samo sam htjela sugerirati jednostavnije riješenje + reć da ne moraš nužno ovisiti o drugima (mene bi živciralo da svaki put kad idem s bebom van, a to je bilo svakodnevno, moram nekog žicat da ju pričiva dok ja ne rasklopim kolica)

al ak se tebi kupuju kolica - ti kupi. samo rijetko koja u tvom cjenovnom rangu, a s tim karakteristikama se rasklapaju jednom rukom. baš me zanima koja ćeš naći.

edit: kak u veću as već, ja sam mislila da ti je ovo u potpisu datum rođenja djeteta?! no, dobro, onda ga odnesi u garažu u toj manjoj as, za to ti može poslužiti
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:46   #42
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
dobro, a koliko onda kostaju mclaren koja imaju za lezati i sjediti, kad mala zaspi da ju ipak mogu ispruzit, ne da joj glava visi, sto cesto znam vidjet, bas mi nekak grozno zgleda
da li se na tim mc prećka može skinuti?
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:47   #43
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma, dobro, može i nosiljka neka, samo sam htjela sugerirati jednostavnije riješenje + reć da ne moraš nužno ovisiti o drugima (mene bi živciralo da svaki put kad idem s bebom van, a to je bilo svakodnevno, moram nekog žicat da ju pričiva dok ja ne rasklopim kolica)

al ak se tebi kupuju kolica - ti kupi. samo rijetko koja u tvom cjenovnom rangu, a s tim karakteristikama se rasklapaju jednom rukom. baš me zanima koja ćeš naći.

edit: kak u veću as već, ja sam mislila da ti je ovo u potpisu datum rođenja djeteta?! no, dobro, onda ga odnesi u garažu u toj manjoj as, za to ti može poslužiti

da, u potpisu je datum rođenja a L stoji i prešao je 9kg-a.

tražim savjete, možda postoje takva kolica..možda ne..zato sam i otvorila temu da čujem mišljenja drugih.
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:50   #44
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
da, u potpisu je datum rođenja a L stoji i prešao je 9kg-a.
svejdno, što dulje je u jajetu to je sigurniji. no, dobro, sigurno ga nećeš sad vraćat u jaje, stoga jaje možeš iskoristit da ga odneseš u garažu i da je u njemu dok ti ne rasklopiš kolica
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:51   #45
od koliko mjeseci se prelaze u kisobran, sad mi eto palo na pamet da bi mi nasoj mogli za ljeto ta nabaviti, jednostavnije nam i lakse, a da ne govorim zbog mjesta u gepeku
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:51   #46
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
svejdno, što dulje je u jajetu to je sigurniji. no, dobro, sigurno ga nećeš sad vraćat u jaje, stoga jaje možeš iskoristit da ga odneseš u garažu i da je u njemu dok ti ne rasklopiš kolica
znam da je sigurniji ali je jaje prerastao
hvala na savjetu
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:58   #47
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
dobro, a koliko onda kostaju mclaren koja imaju za lezati i sjediti, kad mala zaspi da ju ipak mogu ispruzit, ne da joj glava visi, sto cesto znam vidjet, bas mi nekak grozno zgleda
ma skupa su...
sama kolica kod nas 2300 kuna.. ne dobiješ niš.. samo kišnu navlaku i okovratnik za glavu u kolicima i neko sranje što montiraš na naramenice...

sve se dodatno kupuje....

ali zaista kolica su

vozila sam 3-4 modela različitih dosad (svoja i posuđivala)... boljih kišobran kolica nema.. ma definitivno nema
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:00   #48
pa prije mjesec dva dana ih je na sajmu tu jedna cura prodavala.. stara cca 4-5 mjeseci model XT za 1200 kuna
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:01   #49
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
od koliko mjeseci se prelaze u kisobran, sad mi eto palo na pamet da bi mi nasoj mogli za ljeto ta nabaviti, jednostavnije nam i lakse, a da ne govorim zbog mjesta u gepeku
Mi smo svom kupili kada je imao tri mjeseca, a imas i ona 0+ koja mogu od rođenja.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:03   #50
Tema ko stvorena za mene

Srela sam puno mladih mama u kvartu sa Maclaren kolicima,i mnoge su rekle da ne vrijede iiipaaak tih novaca

100 ljudi,105 mišljenja

Evo ova su u Slo 120 eura:

__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:03   #51
Mclaren quest, 4 položaja,uključujući i ležeći, 1650 kn... dobije se samo kišna navlaka, nema prečke koja je cca 200 kn
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:06   #52
ma imaju ona svojih mana...
mrežica.. u nju mi ne stanu ni pljuge ni upaljač a kamo li išta (tako da im je to mana i to velika velika)
kada skupe prašinu u kotačima.. teško se voze (ali i svaka su takva)

ali za manevar, što se tiče lakoće, težine... ma nema boljih...
pa čak i ova za blizance su konstriurana da možeš sa njima kroz vrata proći...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:07   #53
180 kuna i niš ne vrijedi
suncobran za maclaren cca 400 kuna - niš ne vrijedi

imaju ona svojih mana.. ali što će mi suncobran kada im se krov spusti da preklopi dijete u njemu i otvara na zip

jebo vas.. još ću otkaz dobit jer forumarim umjesto da šljakam
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:08   #54
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma skupa su...
sama kolica kod nas 2300 kuna.. ne dobiješ niš.. samo kišnu navlaku i okovratnik za glavu u kolicima i neko sranje što montiraš na naramenice...

sve se dodatno kupuje....

ali zaista kolica su

vozila sam 3-4 modela različitih dosad (svoja i posuđivala)... boljih kišobran kolica nema.. ma definitivno nema
Mi svoja platili 2.400 i dobili smo zimsku navlaku, liners i kišnu navlaku.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:09   #55
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
Mi svoja platili 2.400 i dobili smo zimsku navlaku, liners i kišnu navlaku.
ovisi koji model uzimaš...

koliko sam skužila najskuplju su ovi 0+
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:17   #56
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
.. boljih kišobran kolica nema.. ma definitivno nema
potpis na ovo........

mi smo se od rođenja vozili sa Maclarenom Techno XT i vrijedile su svaki euro...............
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 18:00   #57
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
da, u potpisu je datum rođenja a L stoji i prešao je 9kg-a.

tražim savjete, možda postoje takva kolica..možda ne..zato sam i otvorila temu da čujem mišljenja drugih.
Mi smo neki dan kupili ova kolica i ja sam oduševljena koliko su lagana. Isto su mi trebala neka samo za grad i da su jednostavna.
purdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:01   #58
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
Nama se rucka ne spusta. Nisam ni znala da se na nekima moze.
..sad sam išla provjerit moja i mislim da se ručke ne mogu podesiti(quest sport model)..to bi mi baš bilo dobro da ih mogu malo povisiti jer za mene visoku (182cm) duža šetnja zna biti pogubna za leđa...
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:04   #59
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
od koliko mjeseci se prelaze u kisobran, sad mi eto palo na pamet da bi mi nasoj mogli za ljeto ta nabaviti, jednostavnije nam i lakse, a da ne govorim zbog mjesta u gepeku
..mi smo našem kupila pred prvi rođendan jer je kipio iz starih..sad ima 21 mjesec i još uvijek se vozimo u njima..na obostrano zadovoljstvo..
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:13   #60
ja ima no name k kolica. Imaju 3 polozaja, precku, kosaricu, tendu. Sve se da skinuti i oprati u ves masini. Sklapaju se s nogom, lagana su i stanu svugdje. Prosla sam s njima i more i planine i svasta nesto. Prednji kotaci se daju i zakociti. Inace se vrte u svim smjerovima. Kupila sam ih jer bi mi bilo zao unistavati kolica od preko 1000 kn.
Kupljena u nami za 350 kn
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.