Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2006., 11:02   #1
Krvarenje iz uha

...ajme...jutros ugledah krvave točkice i flekice na plahti...u prvi mah mi ništa nije bilo jasno ...pregledah sinčića (1,5g) od pete do glave i vidim da ima osušene krvi u uhu...to sam mu lagano obrisala i izgleda da više ništa ne izlazi
...on se ponaša normalno, neizgleda kao da ga nešto boli...pedijatrica radi popodne...da čekam još 3h ili da idem na hitnu???
ambrozija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 11:22   #2
ako se ponasha normalno i ne vidish da boli ja mislim da ne bi trebala ichi...
jesi mu chistila mozda uho sa shtapichima pa prejako.....?
nazovi 060 501 501 ...to ti je halo doktore pa....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 11:26   #3
upala uha? meni se to znalo dogadjati

ali to boli... jako
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 12:05   #4
Odi svakako doktoru. Mojoj maloj se to dogodilo s 4 godine i isto preko noći. Bili smo kod otorinolaringologa i radilo se o infekciji i upali uha. Na membrani se stvore nekakvi plikovi koji pucaju i tada krvare... tako mi je nešto objasnio otorinić. Dobili smo kapi za uho koje se kapaju kroz nos i mislim da se radilo (slabije me pamćenje služi jer je to ipak bilo prije 12 g) i o nekakvoj gustoj masti koju smo mazali štapićem u uho. Znam da smo išli i par puta na kontrolu.
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 14:49   #5
Moda se dijete ogreblo pa odtuda krv.Ipak odi doktorici da budeš mirna.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 15:07   #6
[QUOTE=duda] Bili smo kod otorinolaringologa i radilo se o infekciji i upali uha. Na membrani se stvore nekakvi plikovi koji pucaju i tada krvare... [QUOTE]

...ovo mi reče i pedijatrica kao jednu od mogućnosti, ali kaže i da bi ga onda to i bolilo, a ja baš i nevidim da mu nešto smeta...druga mogućnost je da se ozlijedio nečim, neznam možda u vrtiću-doma mislim da nije ???
...uglavnom dala mi je uputnicu za otorinolaringologa jer do upale može doći i za par dana ako se ozlijedio...iako se u biti njoj čini da je unutra sve ok
...hvala svima na odgovorima -otići ću odmah danas da to skinem sa dnevnog reda-pa vam javim
ambrozija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 15:51   #7
...jedna jako mlada otorinolaringologica mu temeljito pregledala uha (i zdravo i "bolesno")... i reče da je uho potpuno u redu, nikakve rupture, upale ni ogrebotinice, ema baš ništa... na moje pitanje pa otkud onda krv ona me laganini upita dal' sam baš sigurna da je to bila krv ... ljudi moji čistila sam mu je iz ušne školjke i vidjela po tragu da dolazi iznutra (kao blažu opciju sam pretpostavila da se možda nekako ogrebao na vanjskom dijelu zvukovoda??? ), pokazala sam suprugu i uho i plahtu jer sam se bila baš uplašila
...kontrola za 10 dana... kakvih crnih 10 dana...sinoć stavih čistu bijelu plahtu i bingo sranje-ujutru dvije malecke krvave flekice (predvidjela bih te flekice da nisam ciljano razrogačila oči i gledala), a sad fakat uho čisto, pa da nije onog krvavog uha od jučer mogla bih pomisliti da je recimo iz nosa (btw.jel' bi mogla tako puknuti nekakva žilica u nosu, pa pri spavanju iscuriti u uho-iznutra, jer vani na obrazu nije bilo krvi...)
...presretna sam što mu nije ugledala nikakvu rupturu ili slično sranje, ali jebi ga opet sam nigdje i dalje se mislim otkud to krvaruckanje
ambrozija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.