Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 18:23   #101
Jerry, nismo još dobili terapiju, obavila sam opsežan razgovor sa doktoricom od nekih sat vremena i više, pa će ona sve dobivene podatke unijeti u kompjuter, u neki specijalni program, te će tako izabrati lijek, koliko sam shvatila. Doktorica se dosta dugo bavi time, ima puno pozitivnih iskustava, pa mislim da će uspjeti!
Andro, šta je sve jadno dijete moralo proći, baš mi je žao.. Ali srećom ste dospjeli u dobre ruke, pa na kraju imate izliječeno dijete!
janabanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 03:42   #102
bok svima, ja sam antonela i s pet godina mi je dijagnosticirana kronična upala mjehura, ciste na mjehuru i e.coli na prvu pretragu sam otišla kod odlične nefrologice dr. Vukić na Firulama u Splitu i kod nje konstantno išla na pretrage godinu dana čime mi se stanje znatno poboljšalo ali ne i izlječilo stoga me 2003. godine poslala u Klaićevu na urodinamiku kod prof.dr.sc. Andree Cvitković - Roić (koju je tada samo ona obavljala u cijeloj Hrvatskoj) koja je odmah pokazala veliku susretljivost,pozitivnu energiju i volju da mi pomogne što sam i ja tad sa svojih šest godina osjetila. U naredne dvije godine sam najmanje dva puta godišnje odlazila na urodinamiku u Zagreb i redovite kontrole u Split koje su pokazale znatan napredak u mom zdravlju. Kada je prof. Cvitković 2005. godine otvorila svoju polikliniku u Sveticama i otišla iz Klaićeve moji roditelji su bez razmišljanja mene nastavili voditi na pretrage kod nje makar to i značilo da moraju plaćati kontrole. Punih 11 godina moje se stanje mijenjalo sa odličnog na loše, te uz stalne odlaske na biofeedback u Polikliniku Helena i urodinamiku (prvo u Helenu, a kasnije kod dr. Vukić u Split) te dvije cistoskopije u Splitu, zahvaljujući prof. Cvitković, dr.Vukić i najboljim medicinskim sestrama koje sam srela u dosadašnjim odlascima kod doktora, sada imam 18. godina i već tri godine nemam nikakve naznake upale, e.coli ili bilo kakvog drugog nefrološkog problema. tako da mogu bez problema reći da je prof. dr. sc. Cvitković definitvno jedna od najboljih doktorica u svom području a tako i poliklinika Helena, zajedno s dr.Vukić i sestrom Željkom iz Splita, te da nijedan roditelj neće pogriješiti ako svoje dijete odvede kod najveselijeg i najljubaznijeg bolničkog osoblja koje sam ja u životu upoznala! Moji roditelji sigurno nisu pogriješili!
antonelac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:40   #103
Pozdrav svima,

Ima li tko iskustva s testiranjima na alergije u Heleni? I znate li mozda koje su cijene? Hvala
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 02:17   #104
i mene zanima isto - Alergolog i alergoloska testiranja, iskustva u Heleni??
__________________
♥LPD♥v.v.n.n.s.
Committed fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2022., 23:12   #105
Quote:
Committed fate kaže: Pogledaj post
i mene zanima isto - Alergolog i alergoloska testiranja, iskustva u Heleni??
Odgovaram nakon 7 godina jer imam iskustva upravo s tim, mozda bude korisno.

Naime, moje su alergijske tegobe dolazile prije svega iz uha, grla i nosa, pa sam zbog njih ne znajuci da je to alergija isao otorinolaringolozima dok mi nije dr.Babic, ORL u Klaicevoj rekla da mi te tegobe dolaze od zelucanog refluksa. I tako sam ovdje bio prvo kod gastroenterologa (dr. Jaklin) da bi ona rekla da to moze biti refluks ali da bi trebalo obaviti I pulmoalergologa. Nekoliko dana kasnije sam bio ovdje kod dr.Mihatov Stefanovic I ona je napravila alergijske festive kojima je dokazana alergija. Testovi ne bole niti su neugodni, a obje su doktorica bile vrlo ljubazne. Cijene se ne sjecam.

Uglavnom ova mi je poliklinika ostala u dobrom sjecanju zato sto sam nakon 6 mjeseci lutanja sa stalnim "virozama" na znajuci sto mi je ovdje napokon nasao dijagnozu.
Gafsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.