Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 07:47   #2901
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
Bas mi je drago čuti da netko to ima! Je li vam stigao? Kako ste zadovoljni? Mislim da ćemo mi naručiti sad za vikend. Piše da je dostava za HR 2do4 tjedna. Jeste uzeli dodatnu posteljinu ili samo ovo sto se dobije uz taj 7u1?


Nije nam jos stiglo. Narucila sam prije 4 tjedna, a vrijeme dostave je 5-6 tjedana za Njem.

Uzela sam i dodatnu posteljinu u bijeloj boji. I mene bas zanima kakav ce biti. Mogu uslikati kad dodje i kad ga sastavimo.

Iako cujem da su ljudi jako zadovoljni.

Nadam se da cemo i mi biti
Novartis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:45   #2902
Quote:
Novartis kaže: Pogledaj post
Nije nam jos stiglo. Narucila sam prije 4 tjedna, a vrijeme dostave je 5-6 tjedana za Njem.

Uzela sam i dodatnu posteljinu u bijeloj boji. I mene bas zanima kakav ce biti. Mogu uslikati kad dodje i kad ga sastavimo.

Iako cujem da su ljudi jako zadovoljni.

Nadam se da cemo i mi biti
Onda ste bijeli naručili? Mi bi u boji drveta i piše da je to vrijeme dostave, a i pitala sam mailom.
Možete mi svakako poslikati, bit će mi drago 😊 I gdje ste našli dodatnu posteljinu? Možete mi i na PM poslati link.
lanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 18:09   #2903
Quote:
lanica kaže: Pogledaj post
Onda ste bijeli naručili? Mi bi u boji drveta i piše da je to vrijeme dostave, a i pitala sam mailom.

Možete mi svakako poslikati, bit će mi drago I gdje ste našli dodatnu posteljinu? Možete mi i na PM poslati link.


Da, uzeli smo bijeli. Vise nam odgovara u stanu.
Posteljinu sam uzela na njihovoj stranici, kad narucujes imas mogucnost dodati i tu posteljinu u narudjbu.
Novartis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 23:09   #2904
Jeste vidjeli negdje kakav fora krevte za 3-godisnjaka, ali dimenzije 120x200? MOj spava u velikom od 180x200 i htjela bih ga iselitit da se muz moze useliti al toliko se navknuo na taj veliki prostor da mi se krevet od 90 cini turbopremalen - on obicno spava poprijeko, a ja na samom rubu
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 12:11   #2905
Ako netko razmatra Ikea krevetice, danska potrosacka agencija Tænk je testirala desetak raznih proizvodjaca (uglavnom skandinavskih) i Ikein Gulliver je ispao najbolji.
http://media.baby.dk/images/StoredImages/30/305449.jpg

stranica je na danski, nisam nasla engleski.
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 11:31   #2906
Ima li tko iskustva sa baby nestom? Zaljubila sam se u tu stvarčicu pa me zanima koliko je praktična.
O ovome pričam https://www.ethereal.hr/baby-gnijezdo
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:28   #2907
Imam Ikein Gulliver i prošlu subotu sam skinula bočnu stranicu krevetića kako bi dijete moglo samostalno ulaziti i izlaziti.
Tu dolazimo do problema. Fali mi bočna daska koja se montira nakon skidanja bočne stranice i ima funkciju da drži/spaja prednju i stražnju stranu krevetića.
Jel' moguće da se ta daska kupuje zasebno ili je ona negdje već "skriveno" montirana na krevetiću?
Stvarno ju ne mogu naći u stanu. Sve smo prevrnuli već par puta, a što je najbolje ne sjećam se ni da je postojala.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:30   #2908
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Imam Ikein Gulliver i prošlu subotu sam skinula bočnu stranicu krevetića kako bi dijete moglo samostalno ulaziti i izlaziti.
Tu dolazimo do problema. Fali mi bočna daska koja se montira nakon skidanja bočne stranice i ima funkciju da drži/spaja prednju i stražnju stranu krevetića.
Jel' moguće da se ta daska kupuje zasebno ili je ona negdje već "skriveno" montirana na krevetiću?
Stvarno ju ne mogu naći u stanu. Sve smo prevrnuli već par puta, a što je najbolje ne sjećam se ni da je postojala.
Imam i ja isti kinderbet i ta daska dodje u paketu sa kinderbetom.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 15:21   #2909
To si dobila s krevetićem, ali si je vjerojatno negdje spremila ja sam neki dan svoju našla u zajedničkoj prostoriji zgrade dolje, fino upakiranu u najlon i zalijepljenu
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 19:54   #2910
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa baby nestom? Zaljubila sam se u tu stvarčicu pa me zanima koliko je praktična.

O ovome pričam https://www.ethereal.hr/baby-gnijezdo


I mene zanima taj nest. Ima li tko iskustva? Treba li nam to?
Novartis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 20:00   #2911
Quote:
Novartis kaže: Pogledaj post
I mene zanima taj nest. Ima li tko iskustva? Treba li nam to?
Ne treba. Previse novaca za nešto takvo. Totalno bespotrebna stvar. Ali meni su bespotrebni i jastuci za bebe, koljevke i sve u čemu su skučeni.
Ja sam svoje i u rodilištu vadila iz jastuka.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:32   #2912
Quote:
Novartis kaže: Pogledaj post
I mene zanima taj nest. Ima li tko iskustva? Treba li nam to?
Ne treba
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 08:20   #2913
Ahhahahah zašto ste rekle da ne trebaaa baby nest . Meni se činio praktičan za spavanje na nekom putovanju (jedni baka i deda su u drugoj državi, drugi van zg), pa recimo ja kuham a dijete leži u kuhinji na stolu da ga imam na oku, pa u krevetu ako mi se ne bude dalo dizat dojit nego mu samo gurnem cicku (ne bi baš da spava između nas bez ikakve zaštite) itd. Tak sam si ja to zamislila .
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 09:00   #2914
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Ahhahahah zašto ste rekle da ne trebaaa baby nest . Meni se činio praktičan za spavanje na nekom putovanju (jedni baka i deda su u drugoj državi, drugi van zg), pa recimo ja kuham a dijete leži u kuhinji na stolu da ga imam na oku, pa u krevetu ako mi se ne bude dalo dizat dojit nego mu samo gurnem cicku (ne bi baš da spava između nas bez ikakve zaštite) itd. Tak sam si ja to zamislila .
A gle, mozda ti uopce nece htjeti spavati u tome. I stranice su tako niske da ne mogu zamisliti da visemjesecnu bebu stavim u to na sredinu stola. Moj mladji se odmah poceo tako intenzivno gibati da mislim da bi za cas zavrsio na podu.
Mi smo putovali kada su imali i manje od mjesec dana i nije nam trebao niti putni krevetic niti gnijezdo.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:27   #2915
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Ahhahahah zašto ste rekle da ne trebaaa baby nest . Meni se činio praktičan za spavanje na nekom putovanju (jedni baka i deda su u drugoj državi, drugi van zg), pa recimo ja kuham a dijete leži u kuhinji na stolu da ga imam na oku, pa u krevetu ako mi se ne bude dalo dizat dojit nego mu samo gurnem cicku (ne bi baš da spava između nas bez ikakve zaštite) itd. Tak sam si ja to zamislila .
ma to ti je za bebe do 3-4 mjeseca tak da ti se ne isplati

a za zaštitu kad spava između vas posluži i jastuk ili jastuk za dojenje

i pitanje je koliko je debelo dno toga, da li je mekano za stavit na stol ili je predviđeno da se stavi samo na krevet

ma u svakom slučaju ti to ne treba

radije te novce uloži u dobar baby gym, njega ćeš lakše kasnije prodati
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:59   #2916
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ma to ti je za bebe do 3-4 mjeseca tak da ti se ne isplati

a za zaštitu kad spava između vas posluži i jastuk ili jastuk za dojenje

i pitanje je koliko je debelo dno toga, da li je mekano za stavit na stol ili je predviđeno da se stavi samo na krevet

ma u svakom slučaju ti to ne treba

radije te novce uloži u dobar baby gym, njega ćeš lakše kasnije prodati
Ili viper/didakticku sjedalicu👍
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:04   #2917
Ah ok uvjerile ste me ��, hvala vam, ne volim bacat novce ��.
@cepin40 i ostali s putujucim iskustvom, gdje staviti bebu na spavanje kad se ide negdje? Npr kod mojih imamo dva mala odvojena kreveta za nas dva velika i fakat ne znam kam bi bebu stavila ��. A iskreno neda mi se kupovat/vuci sa sobom prijenosni krevetic jer ga vjerojatno ne bumo puno koristili? Ima neka funkcionalna stvar koja moze posluziti i u neke druge svrhe a ne samo da jednom mjesecno prespava u tome?!
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:27   #2918
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Ah ok uvjerile ste me ��, hvala vam, ne volim bacat novce ��.
@cepin40 i ostali s putujucim iskustvom, gdje staviti bebu na spavanje kad se ide negdje? Npr kod mojih imamo dva mala odvojena kreveta za nas dva velika i fakat ne znam kam bi bebu stavila ��. A iskreno neda mi se kupovat/vuci sa sobom prijenosni krevetic jer ga vjerojatno ne bumo puno koristili? Ima neka funkcionalna stvar koja moze posluziti i u neke druge svrhe a ne samo da jednom mjesecno prespava u tome?!
Ja sam spavala na jednom krevetu s bebom u kutu. Stavis nesto da ne bude direktno do zida. Gle, nikada mi se nije desilo da ju zdrobim. Nije skroz opusteno spavanje, ali kada dojis ionako ces svako malo stavljati bebu na sisu pa ti je to najjednostavnije.
Ako ces imati kosaru za kolica i u tome moze spavati. Od moje prijateljice sin nije htio spavati niti u kreveticu, niti s njima u krevetu do cca 6 mj, vec iskljucivo u kosari od kolica.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:19   #2919
Quote:
ivanah kaže: Pogledaj post
Ah ok uvjerile ste me ��, hvala vam, ne volim bacat novce ��.
@cepin40 i ostali s putujucim iskustvom, gdje staviti bebu na spavanje kad se ide negdje? Npr kod mojih imamo dva mala odvojena kreveta za nas dva velika i fakat ne znam kam bi bebu stavila ��. A iskreno neda mi se kupovat/vuci sa sobom prijenosni krevetic jer ga vjerojatno ne bumo puno koristili? Ima neka funkcionalna stvar koja moze posluziti i u neke druge svrhe a ne samo da jednom mjesecno prespava u tome?!
Moj je kod bake imao prijenosni ali je tamo stajao a nosili smo ga i na more
Mama ga je dosta cuvala pa mi se isplatilo

Jel postoji mogucno da ta dva mala krevefa spojite pa gore neki nadmadrac?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:59   #2920
Ma bas su mali kreveti, i sad jedva spavam tako da mi je nezamislivo da imam jos i bebu pokraj. I ne mozemo ih spojiti na zalost. Onda ce morati tu i tamo u kosari od kolica kaj sad, bude prezivjela ��
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.