Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 21:35   #701
Ocekujete drakonske kazne za ovaj chat/offtopic.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:48   #702
Procisceno, te ce sad biti tiše.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:34   #703
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
privacy settings?
🤣🤣
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:14   #704
I, jeste se prasnuli?
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:45   #705
mozda se jos prase
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:55   #706
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
I, jeste se prasnuli?
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda se jos prase
'Alo vas dvoje , ne uplićite hranu.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:57   #707
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
'Alo vas dvoje , ne uplićite hranu.
a vjerojatno ju je i pojeo, inace jadna ona.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:02   #708
Nije li ona odustala?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:08   #709
uplašila se
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:52   #710
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda se jos prase
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 03:55   #711
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nije ozenjen nego preuredjuje stan vec neko vrijeme.


tema ima najvise elemenata one night stada, nekako sam siguran da ti se nece ostati spavati, to ponekad zna biti intimnije nego sami seks
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:53   #712
Mislim da bi dotičnoj "dami" bilo lakše da je na Tinderu (iako sam protiv toga) objavila da traži ONS i stvar riješena. A tam se možeš dopisivati, vidjet slike, jer se koristi Fejs.
Ovu temu bi trebalo zatvoriti. I pametnije joj je da odustane. Daj si nađi dečka pa se s njime svaki dan praši. Ovako riskiraš promiskuitetnu osobu s boleštinama, osobu koja je u vezi i vara ili oženjenu osobu (još gora sramota!).
Te ženske fantazije su fakat vrh ovog foruma. Nimalo srama ovdje otvarat temu kako bi ona zabavu sa strancem.
Kao da provocira, zna da ovdje ima hrpa napaljenih samaca. Pogledaj temu "usamljena srca" masa dečkiju koji žele postati muškarci, samo treba napraviti od njih jednog. lol Doduše ona mašta nekog "mačo muškarca". Dakle sve se svodi na fantaziju koja će to i ostati. A tema je totalan klick bait!
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:31   #713
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Te ženske fantazije su fakat vrh ovog foruma. Nimalo srama ovdje otvarat temu kako bi ona zabavu sa strancem.
Kao da provocira, zna da ovdje ima hrpa napaljenih samaca. Pogledaj temu "usamljena srca" masa dečkiju koji žele postati muškarci, samo treba napraviti od njih jednog.

Ah, ah, sramote, kako zena uopste sme da pozeli nesto, a da to nije tip iz kluba ili sa foruma?!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:43   #714
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ah, ah, sramote, kako zena uopste sme da pozeli nesto, a da to nije tip iz kluba ili sa foruma?!
Ma smije poželjet što god hoće, al de nek se onda u retorici m-ž odnosa na ovom forumu izostavi retorika "da žene moraju pažljivo birati da bi preživjele" koja propagira bio-evolutivnu paradigmu kao okosnicu dinamike tih odnosa. Postaje licemjerno već.

Note bene - ne ide osobno tebe.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:36   #715
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ah, ah, sramote, kako zena uopste sme da pozeli nesto, a da to nije tip iz kluba ili sa foruma?!
Niko joj ništa ne brani, ima tipova gdje hoćeš. Ali daj svoje fantazije zadrži za sebe... ima ljudi koji imaju fetiš na stopala pa ne pišu ovdje kako bi lizali prste ili što ti ja znam...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:42   #716
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Niko joj ništa ne brani, ima tipova gdje hoćeš. Ali daj svoje fantazije zadrži za sebe... ima ljudi koji imaju fetiš na stopala pa ne pišu ovdje kako bi lizali prste ili što ti ja znam...
Ti si novi ovdje?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:17   #717
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ti si novi ovdje?
a e... baš gledam... ko to ne piše? jesam li na forumu? što je ovo? odakle je ovaj pao? s kruške?

hahahha

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:15   #718
Možda sam pogriješio s pretpostavkom da ovdje ima admin koji radi red i briše gluposti?
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:03   #719
Možda bi bilo dobro da pripaziš koje teme otvaraš ovdje, mogao bi se jako šokirati
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 20:41   #720
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Mislim da bi dotičnoj "dami" bilo lakše da je na Tinderu (iako sam protiv toga) objavila da traži ONS i stvar riješena. A tam se možeš dopisivati, vidjet slike, jer se koristi Fejs.
Ovu temu bi trebalo zatvoriti. I pametnije joj je da odustane. Daj si nađi dečka pa se s njime svaki dan praši. Ovako riskiraš promiskuitetnu osobu s boleštinama, osobu koja je u vezi i vara ili oženjenu osobu (još gora sramota!).
Te ženske fantazije su fakat vrh ovog foruma. Nimalo srama ovdje otvarat temu kako bi ona zabavu sa strancem.
Kao da provocira, zna da ovdje ima hrpa napaljenih samaca. Pogledaj temu "usamljena srca" masa dečkiju koji žele postati muškarci, samo treba napraviti od njih jednog. lol Doduše ona mašta nekog "mačo muškarca". Dakle sve se svodi na fantaziju koja će to i ostati. A tema je totalan klick bait!
Potpis na svaku rijec.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger