Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 12:12   #5601
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
Ma rodio se normalno kao i svi.nije stvar u roditeljima nego u meni i ovim čudnim bićima kojih ,pazi sad ovo,ima više na svijetu nego nas muški i ja svejedno nemogu naći niti jednu.!!?? Šta je vama ženama ?? Ispada da ste bile sa više tipova nego što je stereotip da muškarci su ti koji broje cifre s koliko su njih se sexali..haha mdaj! Zna se da vi Žene to radite...samo o tome NE pričate okolo kao mi muškarci.-Živa istina!To mi reklo bar 5 cura ! Ne,ako nisam u vezi NE znači da ne komuniciram sa ženama.


Završio pravni faks ,ne radim i onda naravno živim sa starcima a već 35god.A ne brijem se nikad jer mi ljudi i ovako davaju po 24-26god.A tek cure...ajme Jbt ispada ako izgledam mladoliko i DA IMAM kosu (za razliku od skoro većinu mojih vršnjaka) da je to minus kod pronalaženja cura/žena. A da radim i vozim traktor te izgledam kao jadna 3-ica imao bih curu i ženu koja je nedavno doktorirala internu te se bavi trčanjem svaki dan..-a u tajicama uhhh jbt koja guz...ma 10 -etka ! - E to,takav sretnik je moj jedan frend. I sad ja vas cure/žene pitam - ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
Stari moj, up your medication.

A kaj vidi... sve ono kaj ne vidi u tebi. A sudeci po ovom postu - mnogo toga.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 24.09.2017., 19:21   #5602
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
Čovjeka koji nešto radi u životu i ne živi s 35 godina s roditeljima? Ono, samo nagađam
lurker312 is offline  
Old 25.09.2017., 11:49   #5603
Koji će vam kurac prijatelji
astor pec is offline  
Old 25.09.2017., 20:34   #5604
dada

Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Ma ti nas zajebavas da si zavrsio faks.
A ti mene kao poznaš ,A i tvoj komentar govori da ti je to bitno ! hahah E jesi se izdala!:klap:
Dwead is offline  
Old 25.09.2017., 20:36   #5605
Budalo pametna

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Čovjeka koji nešto radi u životu i ne živi s 35 godina s roditeljima? Ono, samo nagađam

E jesi se zajebao,živi sa starcima i on ! :klap:
Dwead is offline  
Old 25.09.2017., 20:40   #5606
Mladi glupi ljudi na topicu

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Stari moj, up your medication.

A kaj vidi... sve ono kaj ne vidi u tebi. A sudeci po ovom postu - mnogo toga.

E ne ne Medication !! Pa da izgledam kao jedan debeli robot.
A vi svi mi možete reći šta god hoćete jer niste dijete rata,NITI neznate kako je živjeti u Vukovaru. Ajd Budi frajer ili frajerica i živi ovdje mjesec dana.-Sumnjam da ćeš se bolje osijećat.
Dwead is offline  
Old 25.09.2017., 21:47   #5607
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
E ne ne Medication !! Pa da izgledam kao jedan debeli robot.
A vi svi mi možete reći šta god hoćete jer niste dijete rata,NITI neznate kako je živjeti u Vukovaru. Ajd Budi frajer ili frajerica i živi ovdje mjesec dana.-Sumnjam da ćeš se bolje osijećat.
Eto ja proživio rat i djetinjstvo pod granatama pa se osjećam baš fine i ne mrzim žene nit mislim da su sve glupače koje ne tnaju što valja. Doduše imam stomaka, valjda mi.je to kao i tom tvom drugu pomoglo s njima
lurker312 is offline  
Old 29.03.2019., 01:35   #5608
Nit ja nemam prijatelje (nisam puno niti ocekivao od njih al su pokazali da mogu i dno probiti) i iskreno mi ne smeta. Tu i tamo popijem kavu s nekim al sve skupa saka jada
Texas113 is offline  
Old 29.03.2019., 09:30   #5609
Prijatelja je malo...dobro je bar imati ljubazne poznanice i poznanike
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 31.03.2019., 22:03   #5610
e vidis meni je bivsa bila dovoljna i sad sam bez frendova i nis mi ne fali, locem po birtijama sam i nikom nisam duzan!
Razocaran is offline  
Old 31.03.2019., 22:09   #5611
Quote:
Texas113 kaže: Pogledaj post
Nit ja nemam prijatelje (nisam puno niti ocekivao od njih al su pokazali da mogu i dno probiti) i iskreno mi ne smeta. Tu i tamo popijem kavu s nekim al sve skupa saka jada
Poznanici se mogu naći,ali prijateljstvo se gradi i nije niti malo lako za ostvariti.To je oduvijek veliki problem.
mgrci43 is offline  
Old 31.03.2019., 22:16   #5612
Quote:
Razocaran kaže: Pogledaj post
e vidis meni je bivsa bila dovoljna i sad sam bez frendova i nis mi ne fali, locem po birtijama sam i nikom nisam duzan!
Nadam se da ne ločeš zbog nje

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
divljivrt is offline  
Old 31.03.2019., 23:38   #5613
Quote:
savagegarden kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne ločeš zbog nje

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Naravno da loče radi nje.

Inače, prijatelji su za sve dobro i sve loše sto prolaziš. Tu su da se cerekaju s tobom kad si u dobroj fazi, tu su da pruže podršku i utjehu kad si u onoj lošoj.
__________________
Life may not be the party we hoped so. But while we are here, we should dance.
Tikamoon is offline  
Old 23.06.2019., 18:48   #5614
Imam nešto prijatelja, ali neodgovarajućih, pa onda ispada ko da ih nemam. Uglavnom, tražim nove, bolje, kvalitetnije, zanimljivije, sebi sličnije, ali ih baš ne nalazim. Gdje upoznati ljude sličnih svjetonazora u 30-ima?
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Old 23.06.2019., 19:11   #5615
Quote:
free.thinker kaže: Pogledaj post
Imam nešto prijatelja, ali neodgovarajućih, pa onda ispada ko da ih nemam. Uglavnom, tražim nove, bolje, kvalitetnije, zanimljivije, sebi sličnije, ali ih baš ne nalazim. Gdje upoznati ljude sličnih svjetonazora u 30-ima?
Gdje ih želiš upoznati?

Zvuči kao blesavo pitanje, ali nije. Savjeti i preporuke ne pomažu ako ti predlažu stvari za koje nisi zainteresirana.

Puno bolji način za prići situaciji je da smisliš gdje ili na koji način želiš upoznati ljude, i onda da pitaš za savjet kako to ostvariti. Tako ujedno i stavljaš neku odlučnost iza želje za upoznavanjem, a ne samo da mutno pitaš pitanje koje se stalno vrti tu negdje
nemouzagrebu is offline  
Old 23.06.2019., 19:39   #5616
Ma bilogdje. Na netu, kroz posao, u bircu, vani u izlasku, u šopingu, u šetnji, otvorena sam za sve, ali je problem jer znam šta tražim pa vrlo brzo eliminiram ove koji se ne uklapaju u moj profil traženih. Nije problem upoznati ljude, problem je upoznati one prave.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Old 23.06.2019., 19:43   #5617
Quote:
free.thinker kaže: Pogledaj post
Imam nešto prijatelja, ali neodgovarajućih, pa onda ispada ko da ih nemam. Uglavnom, tražim nove, bolje, kvalitetnije, zanimljivije, sebi sličnije, ali ih baš ne nalazim. Gdje upoznati ljude sličnih svjetonazora u 30-ima?
Kad se idući put budeš vozila autom po užeglom danu, možda prođeš kraj njive gdje se balira sijeno. Uzmi bocu mineralne iz auta iako je topla, pa odnesi muškarcu za volanom traktora. I reci mu da si se izgubila.
smoothjazz is offline  
Old 23.06.2019., 19:47   #5618
Što si lijevije ili desnije od sredine Gaussove krivulje karaktera to je teže naći nekog kompatibilnog.
Aquasky is offline  
Old 23.06.2019., 20:16   #5619
Quote:
free.thinker kaže: Pogledaj post
Ma bilogdje. Na netu, kroz posao, u bircu, vani u izlasku, u šopingu, u šetnji, otvorena sam za sve, ali je problem jer znam šta tražim pa vrlo brzo eliminiram ove koji se ne uklapaju u moj profil traženih. Nije problem upoznati ljude, problem je upoznati one prave.
I gdje je tu pitanje?

Nemoj mi zamjeriti, ali malo cu cjepidlačiti oko nejasnog izražavanja

Kako da ti netko odgovori oko toga gdje upoznati ljude istog svjetonazora, ako to pitanje postaviš strancima koji nemaju pojma o tvojim svjetonazorima?

Kako da netko shvati tvoj problem brze eliminacije ovih koji se ne uklapaju, ako su stranci koji nemaju pojma o tome što ili tko se uklapa u tvoj profil traženih?

Zašto uopće pitati "gdje", ako ti je i samoj odgovor "bilo gdje"?

Pokušavam ovo shvatiti, tj pokušavam ovo vidjeti kao stvarno pitanje, a ne oglas/pozivnicu da se jave ljudi koji pročitaju. Jer ako je ovo prvo, odista je nebulozno složeno. Ako je ovo drugo, opet je loše složeno iz ranije navedenih razloga, a i postoje bolja mjesta na forumu za to
nemouzagrebu is offline  
Old 23.06.2019., 21:28   #5620
Pitanje je bilo općenito, ne tražim od nikoga konkretan odgovor za sebe već me zanima generalno, odn. želim čuti tuđa iskustva. Imaš li ti neka svoja za ponuditi?

Logično je da ljudi od 30 koji traže društvo imaju drukčiji svjetonazor od prosjeka ljudi tih godina, jer da nemaju ne bi tražili nove prijatelje u 30-ima. Društveni standard iliti nepisano pravilo je da su takvi uglavnom već ubračeni i zadovoljava ih obiteljski život koji su si stvorili. Takvih vjerojatno ni nema na ovoj temi, pa te molim da ne cjepidlačiš.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.