Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 17:38   #1001
Nisam ni znao da na Netflixu ima i hrvatskih filmova, sad sam sasvim slučajno naletio tako što sam na tražilici pod audio odabrao "croatian" pa mi izbacilo You carry me (Ti mene nosiš), hrvatski film. Zanimljivo.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:36   #1002
Vidi stvarno... Znam da ima Becoming Zlatan odavno nije hrvatski, al je o susjedu Bosancu 😊
Sadržaja s hrvatskim titlovima svakako još nemaš puno tako da ako ne baratas njemačkim ili engleskim nećeš se baš usrećiti...
Ima nekih alata za lijepljenje titlova, al sve je to ajme kuku lele. Bolje bez njih.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 01:46   #1003
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Nisam ni znao da na Netflixu ima i hrvatskih filmova, sad sam sasvim slučajno naletio tako što sam na tražilici pod audio odabrao "croatian" pa mi izbacilo You carry me (Ti mene nosiš), hrvatski film. Zanimljivo.
Je. Sjecam se da su to u novinama i na portalima popratili.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:16   #1004
Ovo je postalo smijurija. Imam Netflix vec dvije godine, i stvarno sam se razocarao. Netflix-ove serije i filmovi, dolaze zadnje na Netflix. Na netu mozes skinuti originalne serije i filmove od Netflix-a, a na Netflix-u ih jos nema. I to sa zakasnjenjem od nekoliko tjedana, a da ne govorim da naprimjer House of Cards, koja je njihova originalna serija, su prodali Sky-u, i uopce je vise nema na Netflix-u. Barem ovdje u DE. Otkazao bi ga odavno da mi mala ne gleda crtice. Uzas....
nadimak_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:49   #1005
A ne može ti mala gledati crtane na TV-u ili YouTubeu?
http://www.dailymotion.com/video/xvm29v
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:51   #1006
Jesu nam dali stranger things, season 2?otkazala pretplatu, ali obnoviti ću je ako jesu.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:08   #1007
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jesu nam dali stranger things, season 2?otkazala pretplatu, ali obnoviti ću je ako jesu.
Jesu. S hr prijevodom

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
kolani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:56   #1008
Nema hr prijevoda.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:27   #1009
Pitanje za redovne korisnike Netflixa: koliko se često mijenjaju sadržaji ? koristio sam netflix par mjeseci u ljeto 2016. i nisam baš bio zadovoljan 'ažuriranjem' sadržaja, a i bilo je govora o tome da korisnici u Hrvatskoj imaju manji izbor za razliku od onih u SAD-u.
Je li se situacija od tada poboljšala i jeste vi osobno zadovoljni?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:46   #1010
osobno sam poluzadovoljna, ima sadržaja za pogledati no neke aktualne serije nisu dostupne za Hr iako su njihove produkcije (Dirk Gently i Travelers druga sezona npr.). s druge strane Alias Grace je puštena valjda istovremno kad i u US.

ovdje možeš vidjeti sve što je dostupno kod nas i kad se uklanjaju trenutačni sadržaji.
opaska: stranica me na desktop chromeu zeza, ne mogu doći do podizbornika čak ni nakon isključivanja ad blockera. no na mobu radi kako treba.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:30   #1011
I ja koristim Firefox već neko vrijeme. Chrome mi pokaže izbornik, ali kad idem pokrenuti kaže da nema neki plugin, a zadnja verzija je, u početku bi reinstalirala Chrome pa bi proradilo, ali shvatila sam da idući put opet piše pa radije upalim Mozzilu Iako nju inače uopće ne koristim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:39   #1012
Travelersi još nigdje nisu dostupni na Netflixu, ne samo u Hrvatskoj.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 01:28   #1013
Pa tko ih onda prikazuje? Znam sigurno da je bila objava da ih Netflix preuzima nakon prve sezone.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 10:44   #1014
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Pa tko ih onda prikazuje? Znam sigurno da je bila objava da ih Netflix preuzima nakon prve sezone.
Kanađani, koji ih i rade. http://deadline.com/2017/02/traveler...ck-1201904918/

Netflix je preuzeo prava na potpunu globalnu distribuciju serije NAKON što, epizodu po epizodu, tjedan po tjedan, bude emitirana na Showcaseu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:05   #1015
Hvala na pojašnjenju
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 18:56   #1016
Nešto su u zadnje vrijeme usporili sa prijevodom novih naslova. Nije valjda da su im prevoditelji već otišli na blagdanski godišnji odmor
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:29   #1017
Mene su raspizdili sa drugom sezonom The Fall, imaju samo rumunjske titlove, ne i engleske, cak ni CC na engleskom.
Kaj da usred Hrvatske radim sa rumunjskim prijevodom?!?!

Ali ionako im fali i treca sezona, pa sam to gledala iz alternativnih izvora.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:43   #1018
? Da nemaš kakvu grešku? Ja sam cijeli Fall uredno odgledala.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 23:13   #1019
fakat, samo rumunjski titlovi
ni ja nisam mogla vjerovati dok nisam sama provjerila. kako se takve stvari javljaju netflixu?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 07:38   #1020
I ja išla pogledat, stvarno... Prijavila sam im grešku. Kad naiđete na takve stvari prijavite. Tko radi taj i griješi, očito je netko nešto krivo cut/pasteao...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.