Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2016., 01:50   #1
Hulu i ostali US streaming servisi

Koristi li netko Hulu? Kako ste zadovoljni ponudom, jel bolje od Netflixa? Može li se uopće koristiti u Hrvatskoj?

sixito is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 07:48   #2
Radi. Meni osobno je Hulu puno bolji od Netflixa, posebno ako više voliš serije pratit nego filmove Hulu je tu neusporedivo bolji, ponuda se daleko češće obnavlja, ono što se danas pušta u usa sutra je gore i praktički nema šta nema...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:44   #3
O lijepo! Što imaš Hulu ili Hulu Plus i na koliko uređaja to se može registrirat? Na njihovim stranicama stoji jedno, na internetu ljudi pričaju drugo?

Ja sam isto više tip za serije, imam Netflix no bolje bi prešo na Hulu.
sixito is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 16:05   #4
Hulu Plus, bez reklama. Nemaš tu nikakvog ograničenja po broju uređaja, ja sam svoj account koristio na mobu, kompu, laptopu, apple tv-u, smart tv aplikaciji... dao sam još dvoje ljudi da ga koristi (a jedan od njih stalno visi na njemu, lol) i sve šljaka još uvijek... jedino ograničenje koje piše na stranicama Hulua je broj ljudi koji koriste u isto vrijeme, to je kao jedna osoba po njima no niti to ne stoji kad sam sam streamao na 3 mjesta u isto vrijeme (čisto da vidim što će se desit) i sve radi. Kod servisa koji zaista se drže tih ograničenja (recimo Vip Now) iste sekunde čim upališ drugi streaming - onaj prvi se gasi. Ovdje baš ništa, a koliko čitam po forumima i Ameri su to primijetili.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 18:46   #5
Zar Hulu nije vise besplatan? Valjda su rekli da će od jeseni ugasti besplatni deo servisa i sve staviti pod Hulu Plus.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 19:40   #6
Nema više onog besplatnog "odjeljka", imaš sad 7.99$ pretplatu za Hulu sa reklamama (zove se samo "Hulu") te 11.99$ za verziju bez reklama, iliti Hulu Plus.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:21   #7
Nisam ni znao da je ovo dostupno kod nas...

soundvision, jel ima negdje lista serija koja se kod nas može gledati?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:57   #8
Dostupno je kod nas ali preko VPN-a.

Hulu se može samo sa američkom adresom koristiti, nikako drugačije.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:46   #9
sound može pomoć

sestra mi se želi pretplatiti na Hulu a jako joj je bitna The Mindy Project i Nashville serija, jel možeš mi reći što točno ima od sezona i epizoda tih serija i kada su zadnje apdejtali

ps. može i netko drugi tko ima račun na hulu, tnx!
__________________
Il treno per Genova

Zadnje uređivanje coldy_s : 16.02.2017. at 19:12.
coldy_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:17   #10
Imaš sve sezone i epizode za obje serije, stavljaju ih kako koja izlazi u USA odmah idući dan su gore..

The Mindy Project - svih 5 sezona, zadnja epizoda pete sezone dodana prekjučer (14/02)

Nashville - isto svih 5 sezona, zadnja epizoda dodana prije tjedan dana (09/02)
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 23:24   #11
to te ja pitam

hvala još jednom
__________________
Il treno per Genova
coldy_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:59   #12
čuo sam da je došla serija Perfect Strangers, Balki i Larry, kakva je kvaliteta, ima li eng titlove??
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 17:23   #13
skroz sam zaboravio na tu seriju da je to nekoć davno postojalo, tj. eto i sada postoji

imaš na svim sadržajima na hulu engleske titlove pa tako i na ovoj, kvaliteta slike je s obzirom na godinu odlična, mislim da je digitalno obrađena jer oni natpisi na početku serije mi nekako izgledaju previše "oštro" pa kao da su ih ponovno pisali

8 sezona - 150 epizoda, ne znam gdje se izgubila ona jedna epizoda jer na imdb stoji da serija ima 151 epizodu a hulu ima 150



soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:20   #14
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
skroz sam zaboravio na tu seriju da je to nekoć davno postojalo, tj. eto i sada postoji

imaš na svim sadržajima na hulu engleske titlove pa tako i na ovoj, kvaliteta slike je s obzirom na godinu odlična, mislim da je digitalno obrađena jer oni natpisi na početku serije mi nekako izgledaju previše "oštro" pa kao da su ih ponovno pisali

8 sezona - 150 epizoda, ne znam gdje se izgubila ona jedna epizoda jer na imdb stoji da serija ima 151 epizodu a hulu ima 150

[IMG]ht**s://image.ibb.co/cPBkWR/a03.jpg[/IMG]

[IMG]ht**s://image.ibb.co/eHverR/a01.jpg[/IMG]

[IMG]ht**s://image.ibb.co/iR8M5m/a04.jpg[/IMG]
Slika je HD. Entuzijastično sam upalio prvu epizodu I ugasio nakon 15-ak minuta, mislim da sam loše ostario, nije mi to bilo to.

Zadnje uređivanje soundvision : 24.10.2017. at 10:01. Reason: slike u citatu
ZnaSeTkoJe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:45   #15
Kakav im je to snimak za ABC logotipom?
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:01   #16
Taj logotip hulu sam ubacuje. Zavisi od mesta odajle pratis, pa automatski ubaci logo neke lokalne mreže. Retko kad stoji samo ABC ili NBC ili Fox.
@sound koji vpn provajder koristis. Razmisljam ja sa frendicom uplatiti.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:01   #17
Nisam znao da je to u pitanju jer ne koristim Hulu ali ne vidim poentu toga.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:44   #18
Tako Ameri rade uvijek na svojim nacionalnim kanalima, dijele se na lokalne ovisno o mjestu u kojem si. Pa tako ABC više nije samo ABC već uvijek ima neku oznaku uz sebe. Mjesto gdje je registriran moj Hulu account spada pod KMBC-TV9 ABC, za recimo FOX to je Fox4News, pa onda na svim FOX-ovim sadržajima ide taj logo, itd. To nije na slici uprženo (slika je čista) već baš webplayer izbacuje ta loga.

Isto tako taj logo ide i na LIVE sadržaju, svaki taj lokalni kanal ima dio svog lokalnog sadržaja i sl.

Sa druge strane, na mobitelu i TV-u (Apple Tv) ide samo ABC/FOX/NBC.. logo i to "zalijepljen" na sliku - dakle nema lokalnih oznaka kao na kompjuteru kad gledaš. Pretpostavljam da je problem kod playera na mobitelima/tv-ima i njihove tehničke (ne)mogućnosti da izmjenjuju logo ovisno o tvojoj lokaciji pa svima ide isto zalijepljeno na slici. Također razlika je i u titlovima, na kompjuteru sam ih radiš kako želiš (veličina, boja, font) dok na mobitelu i tv-u idu crni titlovi svima (postavio sam sliku gore) koji meni by the way izgledaju elegantije nego ovi koje sam kreiraš na kompjuteru, iako držim te žute jer su defaultni.


@PeterGriffin
VPNExpress koristim i super sam zadovoljan za sada. Taj VPN nudi i velik broj drugih zemalja, između ostalog i sve ove naše ex-YU zemlje (čak i crnogorski npr. ima što je ovako pronaći gotovo nemoguće) pa je to super kad trebaš nešto sa ovih prostora, recimo koliko puta sam palio srpski VPN za RTS kad ide neka tekma (a stream radi samo u Srbiji) i sve super radi u HR bez ikakvog prekidanja
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:25   #19
Znam kako radi američki TV sistem nego mi nije jasno zašto Hulu ubacuje te logotipe.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:42   #20
Zanima me jel radi na ovim besplatnim VPN provajderima (npr. Hola)?
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.