Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 22:03   #2261
Marija (Vinkova) je meni osobno vrlo zgodna zena, karizmaticna i simpaticna cega je vjerojatno svjesna. Ali ono sto mi nije fer s njene strane jest to da je svjesno zavrtila jadnog Vinka te da je u konacnici ciljala samo na provod, a ne na mogucu ljubav.
Rain8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:16   #2262
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Pa, namontirana je cijelo vrijeme, kud je gledao do sad?
Kad ovako reagira pred kamerama, kako li tek reagira nasamo?
Ma da, ali je mozda vjerovao da ce se s vremenom opustiti (kada ostanu sami), a ona je postala jos gora.. na kraju krajeva, zao mi ju je iako ni meni kao osoba nije bas sjela, ali sad da cu je bas tako psihicki maltretirati..
Rain8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:57   #2263
Veceras sam propustila epizodu al vidim po komentarima da je bilo veselo.
Koliko godina ima Sonja meni izgleda prestaro za 39 koliko je pisalo ili sam krivo vidjela...
Ja bih voljela biti kao ona bas je nekima lijepo u zivotu.Ja sam u banani kad ju gledam onako sredjenu a generacija smo..Ja se ujutro ustanem ne stignem se ni umit spremam jedno za vrtic drugo u jaslice.Obicno navucem na sebe prvo sto mi dopadne ruke najcesce i sa pokojom mrljom od jogurta il kasice po sebi.Kakve sminke i kremice i dr p.m.Eh ne znam i uz svu tu sminkicu zenska izgleda kao da ima 49 a ne 39
E al da li se vi sjecate Sonje iz dokumentarnog filma Zasto dama sjedi sama gdje je pricala zasto ne moze naci partnera prije par godina.Tamo mi nije ostavljala dojam takve damice...
ana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:05   #2264
Quote:
Rain8 kaže: Pogledaj post
Marija (Vinkova) je meni osobno vrlo zgodna zena, karizmaticna i simpaticna cega je vjerojatno svjesna. Ali ono sto mi nije fer s njene strane jest to da je svjesno zavrtila jadnog Vinka te da je u konacnici ciljala samo na provod, a ne na mogucu ljubav.
Meni ta Marija bas izgleda jeftino.Babac od 55 koji bi htio imat 25
Izbacila sise I trbusinu ispod onog crnog topa, uzas
Nikak joj ne stoji
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:10   #2265
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Najbolja zenska ove sezone je crvenokosa Nikolina. Djeluje mi posteno u smislu da nije glumica, ostrokondza, zeljna paznje, umisljena, ocajno se zeli udati i tako... kod ostalih kandidatkinja se tocno vidi po neka od tih mana
Izgleda da I ona mijenja plocu
Ocito je skontala da je ovaj njen psiho koji bi joj najradije feređu stavio da ju nebi slucajno susjed pogledao
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:16   #2266
Quote:
ana30 kaže: Pogledaj post
Veceras sam propustila epizodu al vidim po komentarima da je bilo veselo.
Koliko godina ima Sonja meni izgleda prestaro za 39 koliko je pisalo ili sam krivo vidjela...
Ja bih voljela biti kao ona bas je nekima lijepo u zivotu.Ja sam u banani kad ju gledam onako sredjenu a generacija smo..Ja se ujutro ustanem ne stignem se ni umit spremam jedno za vrtic drugo u jaslice.Obicno navucem na sebe prvo sto mi dopadne ruke najcesce i sa pokojom mrljom od jogurta il kasice po sebi.Kakve sminke i kremice i dr p.m.Eh ne znam i uz svu tu sminkicu zenska izgleda kao da ima 49 a ne 39
E al da li se vi sjecate Sonje iz dokumentarnog filma Zasto dama sjedi sama gdje je pricala zasto ne moze naci partnera prije par godina.Tamo mi nije ostavljala dojam takve damice...
Znala sam da mi je od nekud Sonja poznata. Gledala sam taj dokumentarac. Svasta je ona pricala tamo, o brojnim uletima i svasta nesto ako se dobro sjecam

Ljepo mi je vidjet zgodnu i sredenu zensku, al kod nje se bas vidi da je zbog te “ljepote” sva umjetna, ukocena i sputana. Ono da bas i na plazi i na ronjenju svaka dlaka mora bit na svom mjestu... meni je to too much. Dode mi u rangu onih zena koje spavaju nasminkane da stalno budu lijepe svom muskarcu
Da se razumijemo, kapetanova reakcija je isto bila seljacka i primitivna tamo na bazenu. Vjerojatno se napio
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:17   #2267
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Izgleda da I ona mijenja plocu
Ocito je skontala da je ovaj njen psiho koji bi joj najradije feređu stavio da ju nebi slucajno susjed pogledao
Da, nek se spasi dok stigne. Simpa je zenskica
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:44   #2268
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Znala sam da mi je od nekud Sonja poznata. Gledala sam taj dokumentarac. Svasta je ona pricala tamo, o brojnim uletima i svasta nesto ako se dobro sjecam

Ljepo mi je vidjet zgodnu i sredenu zensku, al kod nje se bas vidi da je zbog te “ljepote” sva umjetna, ukocena i sputana. Ono da bas i na plazi i na ronjenju svaka dlaka mora bit na svom mjestu... meni je to too much. Dode mi u rangu onih zena koje spavaju nasminkane da stalno budu lijepe svom muskarcu
Da se razumijemo, kapetanova reakcija je isto bila seljacka i primitivna tamo na bazenu. Vjerojatno se napio
Ma da meni je bila isto vec vidjena faca i onda sam se sjetila tog filmica.Samo ne uspjevam ga naci na netu...Slazem se s tobom al sto je previse je previse.Ne znam ne zelim nikoga suditi svatko ima svoje veselje.Kako moji starci vele "pitat ce te starost gdje je bila mladost"...
ana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:04   #2269
Quote:
ana30 kaže: Pogledaj post
Veceras sam propustila epizodu al vidim po komentarima da je bilo veselo.
Koliko godina ima Sonja meni izgleda prestaro za 39 koliko je pisalo ili sam krivo vidjela...
Ja bih voljela biti kao ona bas je nekima lijepo u zivotu.Ja sam u banani kad ju gledam onako sredjenu a generacija smo..Ja se ujutro ustanem ne stignem se ni umit spremam jedno za vrtic drugo u jaslice.Obicno navucem na sebe prvo sto mi dopadne ruke najcesce i sa pokojom mrljom od jogurta il kasice po sebi.Kakve sminke i kremice i dr p.m.Eh ne znam i uz svu tu sminkicu zenska izgleda kao da ima 49 a ne 39
Potpis.
Toliko vremena posvećivati svojoj vanjstini je meni osobno apsurd i gubljenje vremena, ali tko ga ima i cini mu gust, neka ali treba imat mjeru (osobito s godinama), kod nje je sve too much (toliki da odbija).
Rain8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:33   #2270
cek! sta ?! sonja tvrdi da joj je 39 ?
onda marina ima 29
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:46   #2271
Ja moram priznati da dugo, jako dugo nisam imao osjećaj "transfera blama" od ovog večeras kad sam Zokija i Marinu gledao kako se maljaju onim blatom i onda swag šetnjica po plaži onako umazani po faci. Hjaooo!
A kad ga je odjebala, razočarao sam se što je lik koji slaže muziku u pozadini nije stavio od TBF-a "Odjeb je lansiran", al lik inače briljira (npr. ona vožnja na početku u autu i "Ridin", genijalno)

I Kapitano i Sonja su cugeri, nema druge. Ovaj se nacvrcao jer se očito razočarao u izbor (ona Ruža bi mu bolje stajala), a Sonja je isto potegla da se tamo izvalila na ležaljku i nije makla jer bi se utopila takva pijana. U teaseru za sutra se nešto rasplakala, bit će da je alkohol u priči, nema druge.

Pi**icu Cervantesa neću komentirat, to je prestrašno, onaj zipline za djecu, hjaooo! čudim se što nije izvadio knjigu i uvalio onom liku šta ga je htio zakačit.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 03:22   #2272
Quote:
ana30 kaže: Pogledaj post
E al da li se vi sjecate Sonje iz dokumentarnog filma Zasto dama sjedi sama gdje je pricala zasto ne moze naci partnera prije par godina.Tamo mi nije ostavljala dojam takve damice...
ajme hvala

Otpočetka sezone se mislim odakle mi je poznata i nikako se sjetit
Lamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 07:25   #2273
Sta nije Sonja bila i u soping kraljici?
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:25   #2274
Meni je jako glupo od tipa da je odabrao ženu koja se sređuje, a sad joj želi nametnuti svoje mišljenje. Kako bi njemu bilo da ona njemu veli daj skini taj trbuh?

Ako je ženi stalo do svog izgleda i da uvijek bude dotjerana nije grijeh, osobito pred kamerama. A tip mi izgleda kao nasilnik i nije u redu kako se ponaša prema njoj, kak god da pogledate. Izgleda da je jedan od onih koji vole sliniti za sređenim ženama, a svojoj doma brane da se uređuje. Dno dna po meni.
Pobjegla bih glavom bez obzira. Ako ju ne želi sa šminkom, ne želi je niti bez šminke, tip glumata. I da, razbiti staklenu čašu u bazenu? Ja bih mu naplatila čišćenje bazena
username21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:44   #2275
Andro je sam birao i bila sam uvjerena da će upravo nju izabrati i da će upravo tako i završiti.Bolje imati napirlitanu glupaču nego ženu s motikom.
Ajme jeste li joj vidjeli sličice na facebooku?
Sonja = Narcis... koliko ti vremena i truda samo treba za takvo sređivanja ili je žena očito sposobna a mi jadne kućanice dinstamo kapulu i zlobno ju pljujemo na forumu
ana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:48   #2276
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Pa sta je isao tamo ako se boji visine. Koja konjina.
Ultimat borac? Ma daj
nije problem u visini nego u brzini spuštanja. komu ne paše sve ga presječe od pupka do glave po sredini tijela vrlo neugodan osjećaj ni ja ne bi išao. i znam da sam vezan i ne bi pao ali takva brzina na otvorenom vrlo vrlo neugodno
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:00   #2277
Quote:
ana30 kaže: Pogledaj post
Ma da meni je bila isto vec vidjena faca i onda sam se sjetila tog filmica.Samo ne uspjevam ga naci na netu...Slazem se s tobom al sto je previse je previse.Ne znam ne zelim nikoga suditi svatko ima svoje veselje.Kako moji starci vele "pitat ce te starost gdje je bila mladost"...
https://hrti.hrt.hr/video/show/30211...umentarni-film

evo vam na HRTi pa studirajte. ali na prvi pogled mi se čini još kompliciranija nego što je bila. kad je zgodna žena u tim godinama da se nikad nije udavala to je najbolji znak da tu nešto ne štima
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:06   #2278
Quote:
Ginekolog Djuro kaže: Pogledaj post
https://hrti.hrt.hr/video/show/30211...umentarni-film

evo vam na HRTi pa studirajte. ali na prvi pogled mi se čini još kompliciranija nego što je bila. kad je zgodna žena u tim godinama da se nikad nije udavala to je najbolji znak da tu nešto ne štima
Kako se nije nikad udavala?
Na netu sam pročitala da ima jednogodišnji brak iza sebe. Možda sam nešto krivo shvatila...ili se taj staž ne računa
ana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:17   #2279
Quote:
ana30 kaže: Pogledaj post
Kako se nije nikad udavala?
Na netu sam pročitala da ima jednogodišnji brak iza sebe. Možda sam nešto krivo shvatila...ili se taj staž ne računa
i ako je istina brak od godinu dana samo pokazuje nezrelost onih koji u takav ulaze. za kaznu bi trebali gostima i kumovima vratit poklone što su ih povukli za nos. i ne moraš zbog njenog izgleda bit u banani vrijednija ti je tvoja kuća puna djece nego sve njene krpice, šminke i slike po fejsbucima. a i sigurno je jedna od onih što hodaju preko pješačkog i stišću po mobitelu. bože me sačuvaj takvih
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:31   #2280
Zenska radi, zaraduje i nekako mi je normalno da trosi lovu i svoje vrijeme na sebe, ocito voli biti u svakoj prilici sredena i meni je to pohvalno.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.