Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 10:30   #61
Stigli moji quelle grudnjaci za dojenje - 2 komada za 99 kn i ODLIČNI SU!

Udobni, pamučni, široka traka na leđima, dobro drže.

Preporučam.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:00   #62
I ja sam ih upravo dobila, zvala me sestra, bila je znatiželjna koji sam ja to paket dobila pa me zvala može li ga otvoriti
Kaže da su super, ja ih još nisam vidila... I poklon parfem
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:21   #63
Joj, muko moja, ja sam u cetvrtom mjesecu trudnoce vec na 85D. I cice mi imaju po tonu svaka. Jesu li ovi Quelle-ici koje spominjete dovoljno cvrsti za cice-slonice? Ili su samo za neke prcaste? Razmisljam si da si i ja to narucim, ali u najvecem mogucem izdanju!
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:25   #64
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Joj, muko moja, ja sam u cetvrtom mjesecu trudnoce vec na 85D. I cice mi imaju po tonu svaka. Jesu li ovi Quelle-ici koje spominjete dovoljno cvrsti za cice-slonice? Ili su samo za neke prcaste? Razmisljam si da si i ja to narucim, ali u najvecem mogucem izdanju!
probaj grudnjake od trimupha...meni su izvrsni...moje su cice ineče 90d...pa si zamisli kolke će tek biti...ali ti grudnjaci su mi mrak...koštaju cca 150kn...al nisu za dojenje...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:29   #65
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Joj, muko moja, ja sam u cetvrtom mjesecu trudnoce vec na 85D. I cice mi imaju po tonu svaka. Jesu li ovi Quelle-ici koje spominjete dovoljno cvrsti za cice-slonice? Ili su samo za neke prcaste? Razmisljam si da si i ja to narucim, ali u najvecem mogucem izdanju!
Javit ću ti sutra kakvi su ovi grudnjaci iz Quelle-a, još ih nisam vidjela, putuju prema meni
Ja sam skeptična kupovanju svega iz kataloga i interneta, više sam za ono dođoh, vidjeh, isprobah, kupih! Ali ovi su mi se učinili simpa i ribitza ih preporučila pa eto, da probam i to
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:40   #66
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Javit ću ti sutra kakvi su ovi grudnjaci iz Quelle-a, još ih nisam vidjela, putuju prema meni
Ja sam skeptična kupovanju svega iz kataloga i interneta, više sam za ono dođoh, vidjeh, isprobah, kupih! Ali ovi su mi se učinili simpa i ribitza ih preporučila pa eto, da probam i to
za nas koje imamo velike cice,ipak je najbolje isprobati...ja nemrem kupovati bez probe...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:45   #67
Ma znam, ja nemam sad velike , onako 'normalne' ali nisam samo mislila na kupovanje grudnjaka, nego općenito svega... Može mi se nešto na slici sviđati, a kad to dobiješ i probaš - katastrofa
Zato i nisam ništa naručivala baš da izbjegnem ovakve situacije
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:48   #68
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ma znam, ja nemam sad velike , onako 'normalne' ali nisam samo mislila na kupovanje grudnjaka, nego općenito svega... Može mi se nešto na slici sviđati, a kad to dobiješ i probaš - katastrofa
Zato i nisam ništa naručivala baš da izbjegnem ovakve situacije
moja prvorođena si je povremeno naručila majcu iz neckermana (one kaj si napol gola), ali njoj nije bed kad stane po svim proporcijama...i povremeno dobije kakav poklonček (torba za plažu,novčanik)...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:11   #69
Pa i meni su sad uvalili parfem skupa s grudnjacima
Prvi put naručila
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 15:05   #70
Kmek! Ja nisam ništa dobila na poklon

Oću i jaaaaaaaa
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 15:56   #71
Evo... držim te grudnjake u ruci...
Onako, malo su bapski ali ako udovolje funkciji onda dobro.
Jedino mi je ova kopčica malo sumnjiva, oće li izdržat
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:10   #72
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
probaj grudnjake od trimupha...meni su izvrsni...moje su cice ineče 90d...pa si zamisli kolke će tek biti...ali ti grudnjaci su mi mrak...koštaju cca 150kn...al nisu za dojenje...
Vidim da su nas putevi isto vodili . I ja sam obozavatelj Triumpha vec neko vrijeme otkad sam otkrila njihovu liniju za velike ciconjke "Confort minimizer". Iz njih se zasad ne vadim, ali nisu pamucni. A pamucne iz te linije nisu imali. Probala sam i neki njihov za dojenje, cisto da vidim na sto to lici, ali bio mi je prelabav.
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:12   #73
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Vidim da su nas putevi isto vodili . I ja sam obozavatelj Triumpha vec neko vrijeme otkad sam otkrila njihovu liniju za velike ciconjke "Confort minimizer". Iz njih se zasad ne vadim, ali nisu pamucni. A pamucne iz te linije nisu imali. Probala sam i neki njihov za dojenje, cisto da vidim na sto to lici, ali bio mi je prelabav.
ja bila presrtetna da sam našla nekaj kaj ih uopće može držati...a cijene relativno pristojne...za dojenje mi netreba...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:12   #74
hojla........cure...ovo i mene muči...
prokopala sam u ormaru onaj neki topić iz DM-a, star je, ali mi tako paše sad..ma milina.
morat ću još jedan ubost, samo da nije preskup...

prije trudnoće imala sam trojku, a sad stremim ponosno ka četvorki i bole me ko sam vrag..još malo i kad ću još ovo malo vremena spavati na trbuhu, ruke i noge će mi bit u zraku, ko na luftiću

primjetih da me sisojke ne bole jednako u svim dijelovima dana...
__________________
.: glavu imam zato da mi kiša ne pada u želudac :.
ordinary wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:01   #75
Quote:
ordinary wife; kaže:
prije trudnoće imala sam trojku, a sad stremim ponosno ka četvorki i bole me ko sam vrag..još malo i kad ću još ovo malo vremena spavati na trbuhu, ruke i noge će mi bit u zraku, ko na luftiću

primjetih da me sisojke ne bole jednako u svim dijelovima dana...
Mene su jako bolile na pocetku, a sad su se upristojile (sad sam 4 mjeseca). Ja jos uvijek veselo spavam na trbuhu i grozim se casa kad vise necu moci, jer mi je to apsolutno najdraza spavanac poza. Veli literatura da se moze njonjati na trbuhu jos debelo u drugo tromjesjecje, i da je beba zasticena, pa se ne ustrucavam. Kad zaspim na tvrdom kaucu pred tv-om, nabacim jastucice pod cice, da ne zulja

Meni topici nisu dostatni, jer bas imam teske cice i treba neka jaca armatura da drzi to sve na mjestu.
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:48   #76
I tako... išla ja kupiti nešto za bebu, ali mi se niš nije sviđalo( boje su brrrr).
Vidim Liscu i odo vidit imaju li kakav "pametan" grudnjak za mene.
Do sad sam nosala svoje stare i rastegnute
Uzmem ja 95D (inače nosim 90 D,al reko sad su narasle, pa još i "kipe"...) i ne ide...
Cura mi je dala 105 D (majko mila to je PADOBRAN) i bio je ok.
I gledam ja sebe u ogledalu i počnem se histerično smijati.
Visina 152 cm, trbuh ko za 6 mjeseci , a ne 4, sise 105....
Prestrašno nešto
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:49   #77
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
I tako... išla ja kupiti nešto za bebu, ali mi se niš nije sviđalo( boje su brrrr).
Vidim Liscu i odo vidit imaju li kakav "pametan" grudnjak za mene.
Do sad sam nosala svoje stare i rastegnute
Uzmem ja 95D (inače nosim 90 D,al reko sad su narasle...) i ne ide...
Cura mi je dala 105 D (majko mila to je PADOBRAN) i bio je ok.
I gledam ja sebe u ogledalu i počnem se histerično smijati.
Visina 152 cm, trbuh ko za 6 mjeseci , a ne 4, sise 105....
Prestrašno nešto
i neznaš ženo kako si me utješila...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:53   #78
Jel to zbog grudnjaka
Izdržat ćemo mi to paspa
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:55   #79
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Jel to zbog grudnjaka
Izdržat ćemo mi to paspa
e baš zbog toga...ja kupujem u padobranskom društvu...i popust mi daju...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:56   #80
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
e baš zbog toga...ja kupujem u padobranskom društvu...i popust mi daju...
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.