Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 20:25   #41
Franka je..
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 20:40   #42
Quote:
MrJennings kaže: Pogledaj post
To smo i sami zaključili.Ne vuci nas za nos nego reci ime i prezime

Nadam se da nije Maja Šuput.Sjećam se da je ove godine komentirala kako bi ona bila super izbor jer bi bila spremna na sve.
Je, samo što bi završila gore od Demy.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 04.09.2017., 21:40   #43
Prisjetimo se da je Jacques prošle godine već u lipnju znao da ide na Eurosong. Možda se već odavno nešto kuha na Prisavlju, samo što nema informacija. Držimo fige da je tako i da su nešto naučili od Jacquesa, čovik zna. Samo što je pjesma zakazala, to mu je jedini minus. Ali opet je ostao upamćen po duetu sa samim sobom.

Ja bih njega opet poslao nekad. Možda ne sljedeće, možda ne ni za dvije-tri godine, ali u roku od sljedećih pet-šest godina, sigurno bih.
casilda is offline  
Old 04.09.2017., 22:45   #44
Inače, danas sam poslala HRT-u mail vezan za Eurosong. Pogodite što su odgovorili.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 04.09.2017., 22:55   #45
Franka je i 2013.trebala ići.U Malmo.Umjesto Klape.Ono kad je u onoj anketi Eurosongovoj hr pobijedila. Ali Hrt to tako nije vidio,i išao je eksperimentirati s klapom.I poslije više nije ni imala prilike budući da su dvije godine pauzirali,a onda je bilo sve podređeno Voiceu i plan ići isključivo s nečim povezano s Voiceom.
Hrt nju jednostavno ne želi interno kao predstavnicu i to je to. Naći će sad bilo koga i bilo šta drugo pa i da im ne znam kakvu pjesmu i plan prezentira Franka s svojim timom.Pa čak i s stranim autorom.Ne žele ju i to je to.
Istraneo is offline  
Old 04.09.2017., 22:56   #46
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Inače, danas sam poslala HRT-u mail vezan za Eurosong. Pogodite što su odgovorili.
Programsko vijeće još nije donijelo odluku o sudjelovanju?
casilda is offline  
Old 05.09.2017., 08:19   #47
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Programsko vijeće još nije donijelo odluku o sudjelovanju?
Ma kako si samo znao?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 05.09.2017., 08:22   #48
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Franka je i 2013.trebala ići.U Malmo.Umjesto Klape.Ono kad je u onoj anketi Eurosongovoj hr pobijedila. Ali Hrt to tako nije vidio,i išao je eksperimentirati s klapom.I poslije više nije ni imala prilike budući da su dvije godine pauzirali,a onda je bilo sve podređeno Voiceu i plan ići isključivo s nečim povezano s Voiceom.
Hrt nju jednostavno ne želi interno kao predstavnicu i to je to. Naći će sad bilo koga i bilo šta drugo pa i da im ne znam kakvu pjesmu i plan prezentira Franka s svojim timom.Pa čak i s stranim autorom.Ne žele ju i to je to.
Problem te 2013. je bio što je ukazom jedne osobe (Velimir Đuretić) odlučeno da ide klapa i gotovo, nema tu druge opcije. I sami smo vidjeli njegove reakcije nakon što je ta ista klapa ispala u polufinalu. Kome je te godine odgovaralo da ide klapa, to vjerojatno ni bogovi s Olimpa ne znaju.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 05.09.2017., 10:23   #49
Da.A iskreno..I po ovome što čujem i nekim još stvarima,politika se i tu miješa malo..I Franka ima malo šanse,iako za idući Eurosong stvarno žele ona i njen tim.Čak su veće šanse da ova opcija ide na Eurosong od Franke,ili nešto drugo : https://www.youtube.com/watch?v=OxaJGFMFNdU . Sestre Palić su interesantnije Hrtu od Franke Batelić.
No prvo nek Hrt službeno potvrdi sudjelovanje.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 10:45   #50
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Da.A iskreno..I po ovome što čujem i nekim još stvarima,politika se i tu miješa malo..I Franka ima malo šanse,iako za idući Eurosong stvarno žele ona i njen tim.Čak su veće šanse da ova opcija ide na Eurosong od Franke,ili nešto drugo : https://www.youtube.com/watch?v=OxaJGFMFNdU . Sestre Palić su interesantnije Hrtu od Franke Batelić.
No prvo nek Hrt službeno potvrdi sudjelovanje.
Naravno da su interesantnije, katotalibanizacija u punom zamahu, Krišto vodja delegacije, fali samo mac u kamenu s pleterom i Thompson, hrt svakim danom tone sve dublje, zaostali u vremenu i prostoru...
Ak ove odu dobit cemo nastup u rangu susreta krscanske mladezi, nitko ne trazi sise i guzice, al bogami ni zapadnu verziju burkinija...
dokle-vise is offline  
Old 05.09.2017., 11:03   #51
I evo još jedna vijest,za još jednog izvođača/icu.Interes i razgovor o Eurosongu u Portugalu.Druga uz Franku zasad. Nije laž.Tako se sad poklopilo baš u ovom razdoblju da su stigla ta interesovanja i vijesti,izgleda da Hrt znači ipak ima interes za Esc u Portugalu. Iako su mnogi nagađali da ova osoba ne želi na Eurosong baš a i sama je izjavljivala tako,izgleda da želi.

Zadnje uređivanje Istraneo : 05.09.2017. at 11:27.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 11:20   #52
Evo i druge ozbiljno zainteresirane pjevačice(kako za koga doduše) za Eurosong:
https://www.youtube.com/watch?v=TeJTYZzvVBQ
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 11:47   #53
Indiri bi stvarno trebala vanserijska pjesma za finale ili nešto više od toga.Baš razmišljam kakva. Definitivno bolja od Dva luđaka.
I konkurirala bi mislim za Barbara Dex nagradu Indira .

Zadnje uređivanje Istraneo : 05.09.2017. at 12:08.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 13:18   #54
Nije li mrvicu prestara za Eurosong Indira.?Hm.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 13:25   #55
Super su mi ovi monolozi.
Hrmaks is offline  
Old 05.09.2017., 13:36   #56
Haha. Ali zbilja me sad ovo za Indiru -muči-. Pa jel teoretski moguće da bi Hrt baš toliko riskirao..
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 13:38   #57
I banficka se spominjala na prijasnjim stranicama a zena ima skoro 50.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 05.09.2017., 13:40   #58
UK 2012, ovaj imo skoro 90
edit; 76*
wtf
Hrmaks is offline  
Old 05.09.2017., 13:55   #59
Banfićka zasad nije zainteresirana,za 2018.ona i ivana kindl nekako su izgubile interes,ne da im se više baš.
Istraneo is offline  
Old 05.09.2017., 13:59   #60
Quote:
I banficka se spominjala na prijasnjim stranicama a zena ima skoro 50.
Indira je 73 godište.Kaliopi je 1966. Onda i nije tako strašno po pitanju godina..
Istraneo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.