Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2006., 10:42   #41
Quote:
Pahuljica79 kaže:
U limachu?
Mi smo tamo gledali isto sve one 140x70, koje kasnije mozes pretvoriti u krevet.
Jeste taj neki kupili? Imas sliku?
mi kupili u Os, u nekakvoj ogromnoj robnoj kuci, jos ljetos kad smo bili u posjeti kod staraca
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 10:43   #42
Quote:
Luu kaže:
http://www.turbolimac.com/turbolimac...log=TurboLimac

evo tu link mi razmisljamo o ovome.
meni se ovaj svidio al je malo preklimav, više volim spavat na čvrstome....strah me da beba kad je stavim na bok spavat da se ne prevrne na trbuh kad je sav llelujav.....al fora je ima i vibracije za uspavat bebu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 10:44   #43
Quote:
Luu kaže:
ovo mi se cini, da je dobro za onog tko ima mali stan, pa nema pretjerano mjesta.
Pa istih je dimenzija kao i normalan krevetić......bar onaj koji smo mi gledali.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 10:47   #44
nemojte se samo na TL skoncentrirat, sad oko bozica skicnite i po Namama i u Kiku i take sl. ducane, mozda naletite ko i mi
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 10:48   #45
Ja letim posvuda, al još se nismo ni za jedan odlučili.....čekam sniženja
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 10:50   #46
Quote:
mandy kaže:
Ja letim posvuda, al još se nismo ni za jedan odlučili.....čekam sniženja
pa sad ce bozic i ja sam si tako mislila, cekat do tad al nam je eto izuzetno povoljno uletilo, a i dobro da je jer bi mm sad to sve morao sam
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 11:42   #47
Baš mi mama veli, da to ne valja, jer je plastika, da je najbolje drvo.
Tako da cemo ipak uzet drveno krevetić.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 11:45   #48
drvo i pravi madrac
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:11   #49
KAk vam izgledaju ove kadice

http://www.adax.hr/proizvodi.php?kateg=10

4. slikica odozgora
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:01   #50
kadica mi je lijepa ali me zivo zanima kakvo je unutra dno.
mi smo se ipak odlucili za ovu zelenu http://media-commerce.com.hr/proizvo...d1=28&id2=228#
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:10   #51
Neznam kakvo je dno.
Čitala sam na ROdi iskustva i svi kažu da je najbolje uzet skroz ravnu unutra, bez ikakvih izbočina jer samo počnu smetat sa vremenom.

MAgic tvoja mi je kadica skroz ljepa, samo neznam šta sad sa tim izbočinama...tak ne mogu djete stavit unutra da samo leži...vidjet ću još
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 12:10   #52
Quote:
mandy kaže:
MAgic tvoja mi je kadica skroz ljepa, samo neznam šta sad sa tim izbočinama...tak ne mogu djete stavit unutra da samo leži...vidjet ću još
ima samo jedna izbocina i to mala i obla kad bebac bude dovoljno cvrst da moze sam sjediti i da ne proklize, a na drugoj strani ti je blagi nagib da mozes bebaca polozit i da su ti ruke slobodnije dok ga kupas
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:10   #53
Cure, koliko je potreban stol za previjanje? Mogu ga dobiti od bivše trudnice pa me zanima...
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:12   #54
Quote:
ksenija_2 kaže:
Cure, koliko je potreban stol za previjanje? Mogu ga dobiti od bivše trudnice pa me zanima...
Mi ga kupili.Meni se to jako sviđa jer ti kasnije ostane komoda za slagat robicu.Ne znam još dali ćemo koristit prvijalište i kadicu koju dobiješ sa stolom,ali svakako si to uzmi.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:18   #55
Quote:
MarinkaD kaže:
Mi ga kupili.Meni se to jako sviđa jer ti kasnije ostane komoda za slagat robicu.Ne znam još dali ćemo koristit prvijalište i kadicu koju dobiješ sa stolom,ali svakako si to uzmi.

Super! Hvala. Baš me razveselilo kad sam čula da ga mogu dobiti, a i čujem da je gotovo kao nov
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:19   #56
Ma sve što ti se nudi-uzimaj!Kad kreneš u nabavku za bebača,vidjet ćeš koliko ti stvari treba,tak da je sve dobiveno dobro došlo.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 12:57   #57
Ja cu dobit jako puno toga od sestricne i to mi je super tj. imam to mogucnosti kupit ali kad pogledam neke stvari se stvarno ne isplati kupovat. Recimo kimbac cu imat svoj jer izgleda kao da nije koristen osim sto cu ga prefarbat u neku pastelnu boju i kupit naravno novi madrac , a od sestricne cu dobit: izdajalicu, preklopni kimbac za put (ujedno i igraonica), babyfon sa kamerom, grijac bocica, autosjedalicu , nesto one robice za prve dane dok beba raste ko gljiva poslje kise
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:05   #58
Quote:
Wedding kaže:
....preklopni kimbac za put (ujedno i igraonica),
vec smo o tome razglabali. premekani i nestabilni su da bi ih se koristilo kao igraonicu
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:38   #59
Quote:
magic blue kaže:
vec smo o tome razglabali. premekani i nestabilni su da bi ih se koristilo kao igraonicu
sa ovim se ne slazem jer nisu svi isti i reci da su svi premekani i nestabilni je neosnovano ..... Ovaj je full stabilan i ako ga dijete prevrne ja mu dizem spomenik na trgu ....treba se malo raspitat za stvari.
To ti je isto kao i babyfoni ne mozes govorit da su svi super jer nisu i niakda na zalost nece ni bit
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:45   #60
ne govorim o prevrtanju, nego o podlozi za stajanje. u tu igraonicu bebac ide kad pocne sjedit, a samim time i dizat se i niti jedan fizijatar nece biti sretan da dijete s mekanom kicmicom prva ustajanja i korake radi na podlozi koja nije tvrda i cvrsta
no, ne pobijam cinjenicu da postoje i s tvrdim dnom (ali mi onda nije bas najudobniji za spavanje). mozda ovaj tvoj ima dvostruko ili izmjenjivo dno (da je madracic posebno)
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.