Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2005., 20:52   #41
Quote:
Balkanijan Pig kaže:
Ma to ionak samo "odradis" da bi zena prestala cendrat
Kažu da žene daju seks za ljubav.

A muškarci ljubav za sex.



Vještac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 20:58   #42
Quote:
Vještac kaže:
Kažu da žene daju seks za ljubav.
A muškarci ljubav za sex.
Kod nekih je tako, a kod nekih ide jedno i drugo istovremeno, nevezano uz spol. Sve ovisi koliko su ljudi zreli.

Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 09:26   #43
Quote:
Tiger Lily kaže:
Evo ti jedan citat da se još bolje podsjetiš:

'' Ako malo istražimo, tada otkrivamo da su sva kraljevstva na zemlji uništile žene...Kao što je žena po naravi lažljiva, tako je isto i sa njenim govorom. Jer istovremeno se zabavlja i podbada: zato uspoređuju njen glas sa pjevom sirena, koje sa svojom slatkom pjesmom vabe putnike, te ih potom ubiju. Ubiju ih tako što im isprazne novčanike, liše ih snage i prisile ih u nepoštivanje Boga. '' / James Sprenger i Heinrich Kramer, Malleus Maleficarum /

Na pitanje zašto je među ženama više vještica nego među muškarcima, autori odgovaraju da se '' sve to događa zbog tjelesne požude, koja je u žena nezasita. ''

Što misliš, ima li u ovome istine ?
Da te podsjetim,vjestice dolaze iz daleke proslosti kad je vladao matrijarhat.I sva kraljevstva su unistili muskarci koji su se zatelebali u zene.Muskarcev mozak je daleko jednostavniji od zenskog.Muskarac moze radit samo jednu stvar odjednom,a seksualna zelja ili pozuda mu se obnavlja vise puta dnevno,dok kod zene to nije slucaj.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 09:38   #44
Quote:
bozanstvena333 kaže:
,a seksualna zelja ili pozuda mu se obnavlja vise puta dnevno,dok kod zene to nije slucaj.
da, kod žene se ne obnavlja nego traje
__________________
...neke bistrine se nepovratno mute...
zaboravljam imena samo lica ostaju
u prolazu ljude otkrivam kroz šifre
bistra voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 09:40   #45
Quote:
bozanstvena333 kaže:
[B]Da te podsjetim,vjestice dolaze iz daleke proslosti kad je vladao matrijarhat.
Zašto ih je po tebi inkvizicija istrebljivala, što je bio pravi razlog ?
Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:13   #46
Quote:
Tiger Lily kaže:
Zašto ih je po tebi inkvizicija istrebljivala, što je bio pravi razlog ?
Kompleksna stvar.Preporucam povijesni roman M.Zimmer Bradley Mists of Avalon,bit ce ti neke stvari jasnije
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:16   #47
Quote:
bozanstvena333 kaže:
Kompleksna stvar.Preporucam povijesni roman M.Zimmer Bradley Mists of Avalon,bit ce ti neke stvari jasnije
Ja sam pitala za tvoje mišljenje, nisam tražila preporuku za knjige.

No ako ti je problem to ispričati svojim riječima, nema veze.

Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:18   #48
Quote:
bistra voda kaže:
da, kod žene se ne obnavlja nego traje
Da.dok muskarci imaju veilki centar za sex i nis drugo,zene imaju centre za mazenje,pazenje i slicno.(sve u mozgu)
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:41   #49
i da podijelim jedno davno iskustvo s vama..jednom sam dobila neki zapis kao za srecu u ljubavi..imao je crveni konac oko sebe,a poklonila mi ga je osoba koja se bavila magijom...trebao mi je pomoci da osvojim osobu u koju sam bila zaljubljena...medutim,kad sam to pocela nositi,odjednom sam prestala biti zaljubljena...mislila sam da ta magija ne vrijedi, da bih kasnije saznala od 3.osobe da mi je zapis bio da se ja "odljubim" ...toliko o tome da osoba treba znati da je urecena ili da joj se to treba sugerirati...
od tada nemam povjerenja u nepoznate gatace,vjestice i slicno...
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:43   #50
Quote:
bozanstvena333 kaže:
Da.dok muskarci imaju veilki centar za sex i nis drugo,zene imaju centre za mazenje,pazenje i slicno.(sve u mozgu)
Imaju oni centar za seks i centre za svasta esto drugo, sam ih ovaj prvi zna zasjebit

Zene naprotiv imaju centar za sex, za mazenje, za pazenje, za umiljavanje... ah da ne zaboravimo centre za shoping, nesuvislo brbljanje i pms
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:49   #51
Quote:
masterblaster kaže:
od tada nemam povjerenja u nepoznate gatace,vjestice i slicno...
Znači i dalje gataš?

Čisto da čovek porazmisli o nekim stvarima.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:53   #52
Quote:
Shumar i majstor kaže:
Znači i dalje gataš?

Čisto da čovek porazmisli o nekim stvarima.
ako gledanje u tarot smatras gatanjem,onda da-jos uvijek gatam.
da li koristim magiju naprijed spomenutog tipa da bih osvojila drugu osobu-ne,odgovor je ne.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:11   #53
ponavljam pitanje jer mi fakat nije jasno STO se ovdje smatra pod vjesticom? tigar lily,jesi li ti vjestica ili vikanica?
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:22   #54
Quote:
tigar lily,jesi li ti vjestica ili vikanica? [/B]
Ni jedno, ni drugo, ja sam žena koja ne voli krute definicije. Vješta sam u mnogim stvarima, u mnogim sam i nevješta, još učim.

A ti ?
Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:25   #55
Quote:
Tiger Lily kaže:
Ni jedno, ni drugo, ja sam žena koja ne voli krute definicije. Vješta sam u mnogim stvarima, u mnogim sam i nevješta, još učim.

A ti ?
pitam,jer si se predstavila kao vjestica... (je,znam da to znaci vjesta zena )

ono sam sto osjecas da jesam
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:35   #56
[QUOTE]masterblaster kaže:
[B]pitam,jer si se predstavila kao vjestica... (je,znam da to znaci vjesta zena )[QUOTE]

Gdje si to pročitala da sam ja rekla da sam vještica ? Baphomet je pitao ima li ovdje vještica, ja sam rekla da ih ima, tu na forumu, čitam vaše postove već neko vrijeme.

Teško mogu odrediti koliko sam vješta, to bi značilo da se moram uspoređivati sa drugim vješticama ili sa nekom definicijom, koja ovdje nije ni data. Ako imaš definiciju vještice, reci, pa ću vidjeti jesam li to ja.
Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:38   #57
Quote:
Tiger Lily kaže:
Gdje si to pročitala da sam ja rekla da sam vještica ? Baphomet je pitao ima li ovdje vještica, ja sam rekla da ih ima, tu na forumu, čitam vaše postove već neko vrijeme.

Teško mogu odrediti koliko sam vješta, to bi značilo da se moram uspoređivati sa drugim vješticama ili sa nekom definicijom, koja ovdje nije ni data. Ako imaš definiciju vještice, reci, pa ću vidjeti jesam li to ja.
budi samo ono sto jesi.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:39   #58
inace,ja ne znam niti jednu-tu na forumu-koja je rekla da je vjestica.ali ima par vjestaca.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 11:41   #59
Quote:
masterblaster kaže:
inace,ja ne znam niti jednu-tu na forumu-koja je rekla da je vjestica.ali ima par vjestaca.
Pa ne znam, ovi neki što su dolazili tvrde da nisu pravi.
Tiger Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 18:03   #60
Quote:
masterblaster kaže:
ponavljam pitanje jer mi fakat nije jasno STO se ovdje smatra pod vjesticom? tigar lily,jesi li ti vjestica ili vikanica?
Nek se jave one koje se smatraju nocnim MORAMA. i to je jedna od obaveza vjestica
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.