Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 14:01   #121
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
ma koga još zanimaju naše škembe

zanimaju,zanimaju i nas netrudnice


bas ste lijepe i uvijek se veselim novim slikicama
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 14:26   #122
pa hvala vam buduće trudnice
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:36   #123
mene prije par dabna žena/poznanica uletila sa pitanjem "pa ti si još živa" ...ja gledam i ne vjerujem i kažem šta ima nešto što ja neznam.....ovo mi je bilo najgluplje pitanje od kad sam trudna....baš me iziritirala
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 09:59   #124
Mene živcira MM i to puno
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:28   #125
Mene je zasmetalo kad su mi iz najuze obitelji (s muzeve strane) rekli da uopce ne izgledam trudno nego debelo i kad su me zvali "debela". mozda je nekome to fora, al meni nije. drugo bi bilo da me netko od dragosti ustipne za obraz i kaze "debeljuca" nego to sto su rekli i kako su rekli. i to mi jos kaze cura koja nikad nije bila trudna. e njoj zelim da dobije 100kg kad i ako uopce zatrudni.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:45   #126
Ksenija to je stvarno bezobrazno od njih
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:47   #127
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ksenija to je stvarno bezobrazno od njih

Ma znas sto, tko njih sisa!
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:52   #128
ksenija.. nej se nervirati.. mene zovu okruglica... a za kile se ne brini.. obično te pametne završe na 150kg...

moram se pohvalit da mi je teta u mercatoru dala panirane račiće preko reda jerbo sam trudnica...
konačno je netko zamjetio moju bušu.. :micnogicom:
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:55   #129
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
ksenija.. nej se nervirati.. mene zovu okruglica... a za kile se ne brini.. obično te pametne završe na 150kg...

moram se pohvalit da mi je teta u mercatoru dala panirane račiće preko reda jerbo sam trudnica...
konačno je netko zamjetio moju bušu.. :micnogicom:
Vec sam oguglala na to "debela". Al "okruglica" mi zvuci simpaticno

Hip-hip-hura za tetu u mercatoru! :klap:
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 01:00   #130
ja sam danas kod doktora na pregledu doživjela slijedeće: 4 stolice za sjedenje, na jednoj jakna i torba, a na ostale tri sjede frajeri. Dva frajera su bili doktori (stranci). Ja sam pola sata stajala pokraj njih i nitko me nije pitao bi li ja mogla sjesti!?

Druga stvar koja me živcira je da iza hrane obavezno moram podrignuti , vjetrove puštam samo tako, a žgaravicu mrzim iz dna duše.

Na riječi "debela" se ne odazivam niti obazirem..........ja ih jednostavno odj....
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 01:16   #131
ja isto podrigavam - kao zmaj - ako ne podrignem - ne osjećam se dobro. svaki put kad "riknem", mm ponosno kaže.."to je moj ŽEN!!"
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 10:13   #132
Quote:
"kaya" kaže: Pogledaj post
ja sam danas kod doktora na pregledu doživjela slijedeće: 4 stolice za sjedenje, na jednoj jakna i torba, a na ostale tri sjede frajeri. Dva frajera su bili doktori (stranci). Ja sam pola sata stajala pokraj njih i nitko me nije pitao bi li ja mogla sjesti!?

Druga stvar koja me živcira je da iza hrane obavezno moram podrignuti , vjetrove puštam samo tako, a žgaravicu mrzim iz dna duše.

Na riječi "debela" se ne odazivam niti obazirem..........ja ih jednostavno odj....
ok meni nitko još nije rekao da sam debela.. (stigne.. )
ali na ovo bi im odgovorila.. ma nisam ja debela samo sam okrugla.. a sad se idem otkotrljati dalje.. i otišla bih.. bez imalo srama dalje..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 11:22   #133
Quote:
"kaya" kaže: Pogledaj post
ja sam danas kod doktora na pregledu doživjela slijedeće: 4 stolice za sjedenje, na jednoj jakna i torba, a na ostale tri sjede frajeri. Dva frajera su bili doktori (stranci). Ja sam pola sata stajala pokraj njih i nitko me nije pitao bi li ja mogla sjesti!?
Doživjela sam nešto slično, i to u 8. mjesecu trudnoće kad stvarno nisam mogla biti na nogama dugo, još je i bilo ljeto i jako vruće. Stala sam kraj stolca na kojem se nalazila jakna i naglas pitala čije je, i neka makne jer ja želim sjesti. Da vidiš panike i neugode...

A jednom u busu me jedna starija gospođa skoro zgazila, smetao joj je moj trbuh da dođe do sjedala koje se upravo oslobodilo jer je jedna druga starija gospođa ustala vidjevši trudnicu (mene) i ponudila mi da sjednem. Baš sam se nekako loše osjećala, mislim razumijem da je i njoj bilo napeto da sjedne ali ne mreš mi tak uletavat... Na kraju se neki klinac dignuo pa smo sjele obje, a ona je cijelo vrijeme buljila kroz prozor da izbjegne pogled(e).
Autosjedalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 11:22   #134
ma meni su neki znali reci "Gdje si debela".....kao iz dragosti.....na to ti se ja počnem okretati oko sebe da vidim kome oni to govore
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 12:53   #135
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
ja isto podrigavam - kao zmaj - ako ne podrignem - ne osjećam se dobro. svaki put kad "riknem", mm ponosno kaže.."to je moj ŽEN!!"
Čim se ustanem počnem podrigivati, i to od gutljaja vode... zamislite kako bude poslije ručka/večere
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 14:57   #136
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer išla kupiti majicu i kad sam je odabrala tražim ja broj veći, a prodavačica mene uvjerava da mi ne treba da mi super stoji a ja njoj pokazujem kako će se to širiti a ona se cijela rastopi i kaže tii sii truuddna
Nije me iziritiralo, baš mi je bilo slatko!
Je, slatko! To se i meni dogodilo
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:08   #137
Quote:
Autosjedalica kaže: Pogledaj post
Doživjela sam nešto slično, i to u 8. mjesecu trudnoće kad stvarno nisam mogla biti na nogama dugo, još je i bilo ljeto i jako vruće. Stala sam kraj stolca na kojem se nalazila jakna i naglas pitala čije je, i neka makne jer ja želim sjesti. Da vidiš panike i neugode...
E, neki ljudi fakat znaju nekad biti jaaaako bezobrazni i samo gledaju svoj interes, pa onda kad vidiš s kojim gadom (mislim i na muške i na ženske) imaš posla, moraš se i ti tak postaviti - nema druge.
Ja samo čekam takvu situaciju
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:25   #138
Mene jako, al fakat jako živcira kad mi zlobne kolegice na poslu vele: "Joj, kak' si se zaokružila!" Uh, odmah me izbace iz takta!!! Ja sam na mirovanju, al moram u firmu nositi doznake svaki mjesec. I svaki mjesec slušam iste komentare tipa: odi da ti vidimo trbuh pa da ti velimo kaj nosiš (ja si mislim dobro bar nemoram na 3D UZV) daj se okreni da vidimo kolko ti je rit narasla Sise su ti narasle, dobro ne baš previše... A, i bokovi si ti se proširili (a ja još stanem u svoje traperice br. 26!!! koje mogu i zakopčati a u 6-om mj.sam). One su sve okrugle i meni fali još 20-ak kg da ih dostignem
Ja sam oduvijek bila dosta mršava (174 cm i 54 kg), bavila se sa sportom i pazila da si budem fit, i svjesna sam toga da ak hoćeš bebu da se moraš zdebljati (ne mislim do +30 kg!), al Bože dragi, pa nemojte mi to nabijati na nos!!!! Ja sam si super! a i mužu sam sexy
A kak me 'počastila' moja zlobna teta: Prvo veli jooooj, kak si se zaokružila (a ja u 4 mj. dobila 3 kg i to u trbuh i sise). Tako mi je digla tlak da bi joj najradije opizdila jednu. Jer je tek saznala da sam trudna, pa je morala odmah bilo kaj prokomentirati
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:32   #139
U vezi svekrve...ona mi je najbolja na svijetu, ali......
Vidimo se 2-3 puta tjedno i znam da je u najboljoj namjeri, ali uvijek, baš uvijek pita: I kak je bebač? Se riče? To mi je bila fora prvih 5x, ali ostalih 25 put neznam više kaj da velim

I moj dobar bratić kojeg rjeđe vidim...sad kad je zadnji put došao k meni prvo mi je reko: Bok debela! A meni tlak do neba
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:42   #140
Quote:
deeeyoo kaže: Pogledaj post
Ili, pitaju me kako sam, kako mucnina, jel proslo? Pa kad im kazem, da mi cigarete smrde, ne mogu vidit meso jer mi se odma povraca i da sam strasno osjetljiva na neke mirise. Pa kad onda dobijem odgovor: "joj, kad to cujem - ne znam da li zelim ikada biti trudna!"
WTF??????
Mene jedna cura pitala isto to, a kad sam joj odgovorila da je sve super, samo da mi jako smetaju neki mirisi i da mi smrdi dim od cigareta, ova mi je odgovorila: 'a znači ti si cendrava trudnica'
Pa, cure moje, molim komentar! Mislila sam si u tom trenutku: "čekaj da ti ja dođem sa svojim 'cendravim' forumašicama pa da vidiš!"
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.