Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2008., 15:04   #1001
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Ja sam s time eksperimentirao i nakon dosta provedenih sati u čulnoj izolaciji ... ugledao sam cijelu prostoriju iako je bio totalni mrak.

bio si cini se na itekako jakom tripu
3kut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:57   #1002
U svezi ove teme ce najbolje pomocu Duboka Regresna hipnoza... Ustvari procitaj knjigu Mischaela Newtona - Sudbina Duša ILI Putovanje Duša .. Ili guglaj na netu...
Tuzan027 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:42   #1003
jedno pitnje za one koji znaju, jer se ja vise ni u cem ne snlazim... nekad se znam usred sna nac u nekoj situaciji koja djeluje podosta realna....ali je situacija takva kao da meni prijeti neka opasnost a ja sa ne mogu pomaknut...svijestan sam svega sto se desava io pokusavam se sklonit ali jednostavno kao da nesto isisa svu energiju iz mene...a to su obično situacije kao da je rat i puca se na sve strane oko mene ja stojim i zelim se sklonit ali ne mogu....sta bi to trebalo znacit ??, jer se jebacki userem i probudim u nekom soku...
sef-sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 04:41   #1004
Quote:
sitko kaže: Pogledaj post
Jučer sam probao ali ništa, ne znam jel mora biti mrak, koji su najbolji uvjeti?
Koliko dugo to traje dok se nešto barem počne događati?
Ne ide to tako. To je dugotrajan proces. Moraš prvo raditi vježbe disanja, bilježenje i kontrola snova, vizualizcije, vježbe s drvom života...a za to ti treba dobra literatura, ne komercijalni šrot i vodstvo nekog iskusnijeg !
Mc Ozy is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 20:33   #1005
podsjećam vas da ne dolazi do stvarnog odvajanja tijela, nego seljenja svijesti u drugo.. trebalo bi to imati na umu.
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 01:32   #1006
noćni astral

dograbio sam se knjige "astralna projekcija" i odmah počeo vježbati.... prvo sam krenio sa dnevnim tehnikama ali nisam uspio, jer za to treba biti super opušten a treba ipak i više vremena.. iako sam već osjećao kako mi se odvaja astralno tijelo...

a zatim sam se odlućio za jednu tehniku koja se izvodi prije spavanja a astral doživljavate za vrijeme sna... a ktome autor navodi da je laka i kod svih uspješna...

tehnika: legnete u krevet i prije spavanja zamislite sebe da ležite u jednoj večoj kadi u koju stalno teče topla voda a vi ste na površini vode i ne možete potonuti....sad se dižete sve više i više kako voda raste.. voda vas je podigla jako visoko.... sad si jednostavno zamislite da čete u snovima imati astralno putovanje...(prije usnivanja)

ja sam vježbao svaki dan bez prekida i za manje od tjedan dana sam doživio astralno putovanje....ne, nisam vidio svoje tijelo nego sam se odmah našao iznad krova svoje kuče i u snovima sam bio potpuno svjestan da je to astral...
točno sam vidio crijep, onu zelenu mahovinu na njemu....ali ubrzo sam odletio dalje u bolje avanture, letio sam brzinom munje bez cilja i za par sekundi se probudio od uzbuđenja...
spartacus 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:36   #1007
Quote:
spartacus 1 kaže: Pogledaj post
dograbio sam se knjige "astralna projekcija" i odmah počeo vježbati.... prvo sam krenio sa dnevnim tehnikama ali nisam uspio, jer za to treba biti super opušten a treba ipak i više vremena.. iako sam već osjećao kako mi se odvaja astralno tijelo...

a zatim sam se odlućio za jednu tehniku koja se izvodi prije spavanja a astral doživljavate za vrijeme sna... a ktome autor navodi da je laka i kod svih uspješna...

tehnika: legnete u krevet i prije spavanja zamislite sebe da ležite u jednoj večoj kadi u koju stalno teče topla voda a vi ste na površini vode i ne možete potonuti....sad se dižete sve više i više kako voda raste.. voda vas je podigla jako visoko.... sad si jednostavno zamislite da čete u snovima imati astralno putovanje...(prije usnivanja)

ja sam vježbao svaki dan bez prekida i za manje od tjedan dana sam doživio astralno putovanje....ne, nisam vidio svoje tijelo nego sam se odmah našao iznad krova svoje kuče i u snovima sam bio potpuno svjestan da je to astral...
točno sam vidio crijep, onu zelenu mahovinu na njemu....ali ubrzo sam odletio dalje u bolje avanture, letio sam brzinom munje bez cilja i za par sekundi se probudio od uzbuđenja...
Ja na svojim putovanjima samo pričam i pričam. Uvjek pričam sa nekim novim licima ili vježbam nove tehnike. A kad ustaneš žalost.
U zadnje vrijeme sam imao dosta Lucidnih snova i sve što je vezano za spavanje ugl. su lucidni snovi. Isto tako upravljaš i radiš u svom okruženju a kada se probudiš samo nastavljaš dalje na ovom planu.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:59   #1008
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ja na svojim putovanjima samo pričam i pričam. Uvjek pričam sa nekim novim licima ili vježbam nove tehnike. A kad ustaneš žalost.
U zadnje vrijeme sam imao dosta Lucidnih snova i sve što je vezano za spavanje ugl. su lucidni snovi. Isto tako upravljaš i radiš u svom okruženju a kada se probudiš samo nastavljaš dalje na ovom planu.


daaa...tako je i meni..bas pravo objasnjenje si sad dao...nase drugo ja?
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:02   #1009
Htio sam reć da kada svijesno kontroliraš san je kao lucidni san. Mislim da je lucidan san samo drugo ime za astralnu projekciju. Koju nemogu izvesti u budnom stanju a nekako sam se na to najviše osrnuo.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:15   #1010
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Htio sam reć da kada svijesno kontroliraš san je kao lucidni san. Mislim da je lucidan san samo drugo ime za astralnu projekciju. Koju nemogu izvesti u budnom stanju a nekako sam se na to najviše osrnuo.
pa kad svjesno konroliras san to i je lucidni..mislim da nije poveyano sa astralnom..no neku rayliku primjecujem iymedju tih tky lucidnih snova...ponekad imam normalne lucidne i znam da su lucidni..kontroliram ih..a ponekad imam snove koje takodjer djelomicno mogu kontrolirati..ali prati me skroz drugi osjecaj..osjecaj kadd da ja tad zivim neki zivot..slican a opet tako razlicit sa sadasnjim..isto komuniciram sa ljudima..postoji neki red u tim snovima...i onda se probudim i kao da sam presao u ovaj sad zivot..ma tesko je naci prave rijeci
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:26   #1011
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
pa kad svjesno konroliras san to i je lucidni..mislim da nije poveyano sa astralnom..no neku rayliku primjecujem iymedju tih tky lucidnih snova...ponekad imam normalne lucidne i znam da su lucidni..kontroliram ih..a ponekad imam snove koje takodjer djelomicno mogu kontrolirati..ali prati me skroz drugi osjecaj..osjecaj kadd da ja tad zivim neki zivot..slican a opet tako razlicit sa sadasnjim..isto komuniciram sa ljudima..postoji neki red u tim snovima...i onda se probudim i kao da sam presao u ovaj sad zivot..ma tesko je naci prave rijeci
A u kojem se područiju odigrava onda lucidni san ako ne u astralu?
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:43   #1012
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
A u kojem se područiju odigrava onda lucidni san ako ne u astralu?
ja nisam rekao da se neodigrava u astralu..mozda da,mozda i ne..ja sam govorio o onome sto si ti pisao,a to je astralna projekcija..a to nije isto..

Pa eto imo sam par iskustva sa astralnom,lucidne stalno imam i steko sam uvid tj misljenje da lucidni ipak nemaju veze sa astralom..po meni lucidni su samo produkt mozga..nista vise...no astralna je nesto sasvim drugo..(n0 nekazem da ne negrijesim).. a takodjer moze se i iz lucida uci u astral..no po meni lucidni snovi nemaju veze sa astralom
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 20:41   #1013
ovakve teme me bacaju u prošlost...meni se to dogodilo spontano i svjesno. Dugo sam vježbala i nikada ništa, uglavnom bih zaspala. Jednom sam sjedila u fotelji, slušala stonse i vizualizirala točku na zidu. Poželjela sam se nasloniti, ali sam počela propadati, nakon čega je uslijedila paraliza i strah. Sve je trajalo kratko, ali ne ponovilo se. Ne zanima me što rade moji susjedi il gdje se vrabac posro. Baš me briga.
drako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.