Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 15:12   #21
to što je nešto starije ne mora značiti da ima razrađeniju shemu
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:42   #22
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
hrast.
Zašto ne štuješ recimo nešto sa plodovima? Višnju naprimjer. Ili krušku?
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:46   #23
Imam frenda koji je teistički Sotonist i sasvim se normalno ponaša, a ima neke knjige o tome, neke od njih su "Luciferian Witchcraft" i "Liber HVHI", te moram priznati da se slažem da ima vrlo razrađenu shemu.

Mislim, ima zanimljivih i raznovrsnih likova. Kao što sam već napisao, za mene je to vjera kao i svaka druga, ali glazba s njenom tematikom (Black metal i sl.) mi se puno više sviđa od glazbe s tematikom većine od ostalih vjera.

Zgodna mi je jedna izjava koju sam negdje čuo:, "bog sluša narodnjake, a vrag je metalac".
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 19:56   #24
Quote:
Daniels kaže: Pogledaj post
Imam frenda koji je teistički Sotonist i sasvim se normalno ponaša, a ima neke knjige o tome, neke od njih su "Luciferian Witchcraft" i "Liber HVHI", te moram priznati da se slažem da ima vrlo razrađenu shemu.

Mislim, ima zanimljivih i raznovrsnih likova. Kao što sam već napisao, za mene je to vjera kao i svaka druga, ali glazba s njenom tematikom (Black metal i sl.) mi se puno više sviđa od glazbe s tematikom većine od ostalih vjera.

Zgodna mi je jedna izjava koju sam negdje čuo:, "bog sluša narodnjake, a vrag je metalac".
slažem se s tobom,još bi naglasio da je to možda i vjera s najrazrađenijom shemom...
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:08   #25
Dobro, većina vas vjerojatno ni ne pomišlja da postoje različite vrste sotonizma, ko' što u (blaženom našem) kršćanstvu postoje katolicizam, pravoslavna vjera, protestantizam itd...

Tako i kod sotonizma - od besmislenih goth-wanna-be idiota koji misle da su neki tamo Beelzebub i Leviathan zakon (valjda jer imaju cool imena), pa do LaVeyanskog sotonizma koji, ako ćemo biti realni, skoro pa i jest jedina prava vjera u svijetu.

Svejedno, odgovorio sam "vjera kao i svaka druga". Da se radilo konkretno o LaVeyanskom ili nekom sličnom, možda bih čak stavio i "jedina prava vjera" (koliko god infantilno zvučalo...).
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 20:20   #26
Quote:
Syon sve ok...al ne kužim zašto se ova tema našla na rubu??? probaj na modu, gastronomiju i na teensima ima interesenata - mislim kad se ne usudiš to stavit na religije
mislim - zar sotonizam koketira sa znanošću u zadnje vrijeme.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:46   #27
Quote:
Indonesia kaže: Pogledaj post
Au contre sotonisti su puno logičniji od božjih religija i znanstvenika.
Daj mi molim te to pojasni.
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:47   #28
ajmo, Indonezija, coek ceka na objasnjenje.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:52   #29
Hakal zatraži objašljenje sadržaja jednog posta napisanog prije malo više od 10 sati, a minutu nakon toga Jackrabbit kaže da on čeka na objašnjenje, kao da je već neznam koliko vremena prošlo.
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:55   #30
Dobro, čemu sad rasprava?
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:12   #31
Žena od nekog mog prijatelja se vratila iz "tripa" u Međugorje.
Kaže da je bilo urnebesno. Ekipa vidila Gospu, popadali u delirij i tako to...

Mene zanima što bi bilo kad bi tamo netko došao totalno u crnjaku, počeo nekakve pentagrame crtati, proljevati kozju krv okolo, brbljati neke latinske gluposti i slično...
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:23   #32
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Žena od nekog mog prijatelja se vratila iz "tripa" u Međugorje.
Kaže da je bilo urnebesno. Ekipa vidila Gospu, popadali u delirij i tako to...

Mene zanima što bi bilo kad bi tamo netko došao totalno u crnjaku, počeo nekakve pentagrame crtati, proljevati kozju krv okolo, brbljati neke latinske gluposti i slično...
Jednostavno učinili bi egzorcizam nad njom, lokalne babe bi tu osobu zaskočile s leđa i da vidiš raspršo. Vjerojatno bi iskoristili to za turističku promociju.
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:27   #33
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Žena od nekog mog prijatelja se vratila iz "tripa" u Međugorje.
Kaže da je bilo urnebesno. Ekipa vidila Gospu, popadali u delirij i tako to...

Mene zanima što bi bilo kad bi tamo netko došao totalno u crnjaku, počeo nekakve pentagrame crtati, proljevati kozju krv okolo, brbljati neke latinske gluposti i slično...


(stvarno su popadali u delirij? )
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:36   #34
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
(stvarno su popadali u delirij? )
A navodno su oni "dobri" osjećali neku "toplinu i ugodan osjećaj", a ovi "zli" su počeli padati na koljena, plakati, moliti se, went bat fuck insane i slične kerefeke..

Svejedno, ja i dalje mislim da, kad bi tamo bio, ja bi samo stajao i nezainteresirano gledao uokolo...
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:16   #35
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
A navodno su oni "dobri" osjećali neku "toplinu i ugodan osjećaj", a ovi "zli" su počeli padati na koljena, plakati, moliti se, went bat fuck insane i slične kerefeke..

Svejedno, ja i dalje mislim da, kad bi tamo bio, ja bi samo stajao i nezainteresirano gledao uokolo...
MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY
MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY
MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY
MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY
MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY MONEY
:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:31   #36
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
MONEY MONEY MONEY:
Lova ili ne, Medjugorje ti je jako blizu. Zašto ne bi napravio istraživanje u stilu "znanosti" kojom se kurčiš po forumu? Hajde, ako si znanstvenik, odi tamo i vidi osjeća li se štogod ili ne!
I nemoj sad srati kako ne trebaš tamo ići jer si bio ili već sve znaš, jer ti ne vjerujemo!!! Znamo da sereš konstantno po tome i ljudima koji tamo idu, pa nam odi priskrbiti dokaze. To bi bilo znanstveno.
jedino, ako se bojiš da će ljudi tamo pobjeći kad vide tebe, mutanta?
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:34   #37
E, ova kokos se uzbudila.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:39   #38
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
E, ova kokos se uzbudila.
: )
Ma nisam, samo mi je ovakav riječnik primjereniji temi "sotonizam" nego "znanost i religija"
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 01:07   #39
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Lova ili ne, Medjugorje ti je jako blizu. Zašto ne bi napravio istraživanje u stilu "znanosti" kojom se kurčiš po forumu? Hajde, ako si znanstvenik, odi tamo i vidi osjeća li se štogod ili ne!
I nemoj sad srati kako ne trebaš tamo ići jer si bio ili već sve znaš, jer ti ne vjerujemo!!! Znamo da sereš konstantno po tome i ljudima koji tamo idu, pa nam odi priskrbiti dokaze. To bi bilo znanstveno.
jedino, ako se bojiš da će ljudi tamo pobjeći kad vide tebe, mutanta?
a zasto bi isao i trosio vrijeme i novac na takve gluposti !
iste takve pojave se dogadaju i ljudima kad sai baba prolazi pokraj njih
neke trese struja ...neki se zbediraju jer su zli a neki sa strane promatraju i nista im se ne desava !

a za katolicku crkvu je on shaban i laznjak ...zasto za moj zdrav razum to ne bi bila katolicka crkva
i fenomen medugorje
gdje ti za 200kn prodaju plasticni prozirni kriz koji na dnu ima
cc 5 g zemlje po kojoj je gospa gazila !
mislim WTF !

mda znam curu koja vise nema epilepticne napadaje otkad je ko klinka bila tamo !
mozda zato sto joj je stara satima zazivala ''boze rijesi je zla u njenoj glavi da se vise ne pati ili je uzmi k sebi ne zelim da ovako zivi ''
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 02:05   #40
Ne zaboravite, i sotonisti su l(j)udi.
mr.green is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.