Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 20:06   #1
prozme me prekrasan osjecaj,svaki puta kad...

poluknem u ovaj podforum.odma se sjetim tog trudnickog perioda...svih super i svih ne tako super stvari...u svih 4 trudnoce i dva poroda...i svaki puta pomislim kako sam sretna sto sam taj dio zivota prosla,sto je iza mene i sto mi ne pada na pamet da opet idem kroz njega ni za koga.
nije da je tako strasno ali dode mi kao kad imas zubobolju koja ne prestaje pa ti konacno izvade zub i onda ti olakne jer znas da te nikada vise nece zaboljeti.
zanimljivo mi je citati pitanja i strahove jer i ja sam ih imala...al me onda prozme to nesto..oh...pa ja sam gotova.sta se to mene tice?!

ali mi uvjek vrati taj filmic koji se ocito pamti cijeli zivot.
ima li jos netko ko se osjeca tako????
AFRODITA69 is offline  
Old 12.04.2007., 21:31   #2
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
poluknem u ovaj podforum.odma se sjetim tog trudnickog perioda...svih super i svih ne tako super stvari...u svih 4 trudnoce i dva poroda...i svaki puta pomislim kako sam sretna sto sam taj dio zivota prosla,sto je iza mene i sto mi ne pada na pamet da opet idem kroz njega ni za koga.
nije da je tako strasno ali dode mi kao kad imas zubobolju koja ne prestaje pa ti konacno izvade zub i onda ti olakne jer znas da te nikada vise nece zaboljeti.
zanimljivo mi je citati pitanja i strahove jer i ja sam ih imala...al me onda prozme to nesto..oh...pa ja sam gotova.sta se to mene tice?!

ali mi uvjek vrati taj filmic koji se ocito pamti cijeli zivot.
ima li jos netko ko se osjeca tako????

MaLo is offline  
Old 12.04.2007., 21:33   #3
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
poluknem u ovaj podforum.odma se sjetim tog trudnickog perioda...svih super i svih ne tako super stvari...u svih 4 trudnoce i dva poroda...i svaki puta pomislim kako sam sretna sto sam taj dio zivota prosla,sto je iza mene i sto mi ne pada na pamet da opet idem kroz njega ni za koga.
nije da je tako strasno ali dode mi kao kad imas zubobolju koja ne prestaje pa ti konacno izvade zub i onda ti olakne jer znas da te nikada vise nece zaboljeti.
zanimljivo mi je citati pitanja i strahove jer i ja sam ih imala...al me onda prozme to nesto..oh...pa ja sam gotova.sta se to mene tice?!

ali mi uvjek vrati taj filmic koji se ocito pamti cijeli zivot.
ima li jos netko ko se osjeca tako????

Ja ću biti hrabra pa ću ti uime svih trudnica na ovom forumu reći da baš uživamo u ovom periodu za razliku od tebe očito frustrirane, moram priznati da mi nikad nije bilo lijepo kao sada i nipošto ovo blaženo stanje ne bi uspoređivala zuboboljom.
Tvoj post više ne bi komentirala jer sam fina cura.
Pcelica Maja is offline  
Old 12.04.2007., 21:35   #4
afrodita get a life
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 12.04.2007., 21:38   #5
netko nekom
paspa is offline  
Old 12.04.2007., 21:41   #6
Mislim da je netko strašno nezadovoljan svojim životom,pa pokušava depresiju prenijeti i na nas.
milkica is offline  
Old 12.04.2007., 21:41   #7
prozme me prekrasan osjecaj,svaki puta kad...

ugledam plaću da je sjela na račun!!!
"kaya" is offline  
Old 12.04.2007., 21:43   #8
Quote:
"kaya" kaže: Pogledaj post
ugledam plaću da je sjela na račun!!!
MaLo is offline  
Old 12.04.2007., 21:43   #9
kaya maaajstoreee
paspa is offline  
Old 12.04.2007., 21:47   #10
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Ja ću biti hrabra pa ću ti uime svih trudnica na ovom forumu reći da baš uživamo u ovom periodu, moram priznati da mi nikad nije bilo lijepo kao sada i nipošto ovo blaženo stanje ne bi uspoređivala zuboboljom,. Toliko smo htjeli to malo biće da se tek sad osjećam ispunjenom, sretnom osobom i jedva čekam da to opet prođem.
Tvoj post više ne bi komentirala jer sam fina cura.
gle..bas ste kokosi.pa nisam ja to iz negacije napisala...nego iz pozitivnog osjecaja.mislim,kokosi ste fakat.ja sam uzivala...jedino kaj trbuh nisam bas voljela..i zato kazem kad citam to,sjetim se svega i bas me onak prozme neki lijepi osjecaj..ali sam ipak sretna da sam to obavila i da ne idem kroz sam porod.
mislim fakat ne kuzim,odakle ti ideja da nekoga pljujem.
mislim,vi ste fakat nadrkane zene ovdje...ovaj puta ste fakat presle mjeru.ili vam nije jasno sto je pjesnik htio reci?!

sta se get life-a tice...istina i bog,dosadno mi je na poslu.

mislim,zbilja...ako citas ponovo moj post,nema nikakvih negacija...malo ste sad prekrdasile.zaista.
AFRODITA69 is offline  
Old 12.04.2007., 21:49   #11
dobro sam ja zapazila da se sa nadrkanim babama ne splati o nicem lijepom.a fakat je bila pozitivna tema kao i sam osjecaj...je's kokosi.
ciao!
AFRODITA69 is offline  
Old 12.04.2007., 21:50   #12
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dobro sam ja zapazila da se sa nadrkanim babama ne splati o nicem lijepom.a fakat je bila pozitivna tema kao i sam osjecaj...je's kokosi.
ciao!
e mislim da si ti sada malcice pretjerala ... mislim da ti ovdje nitko nije nadrkan ... baš si lijep izraz upotrijebila .....
Sanja29 is offline  
Old 12.04.2007., 21:52   #13
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dobro sam ja zapazila da se sa nadrkanim babama ne splati o nicem lijepom.a fakat je bila pozitivna tema kao i sam osjecaj...je's kokosi.
ciao!
afrodita legendo, ajde radije odi raditi..
Pcelica Maja is offline  
Old 12.04.2007., 21:54   #14
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dobro sam ja zapazila da se sa nadrkanim babama ne splati o nicem lijepom.a fakat je bila pozitivna tema kao i sam osjecaj...je's kokosi.
ciao!
podijeli to sa svojom nadarenom djecom - mi smo ti malo slabije pametne
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 12.04.2007., 21:57   #15
otjerale ste afroditu!!!!!

a jeste kokoše
"kaya" is offline  
Old 12.04.2007., 21:58   #16
pa nemreš sa nama prićati...mi kokoši ne razmemo baš dobro...nacrtaj da skužimo...prvo papir,pa olovka...samo polaaakooo
paspa is offline  
Old 12.04.2007., 22:00   #17
ma nama da nacrtaš tri ovce mi bi jednu izgubile!!!
"kaya" is offline  
Old 12.04.2007., 22:02   #18
mene nemre nitko otjerati samo tako...ni ovdje ni u rl.ali kokosi jesu,to stoji.i zato mi se ne zajebava vise ovdje...i tako sam rijetko tu al danas je fakat dosadno na poslu a nema novih tema...i jos jednom,tema koju sam otvorila je bila posve pozitivna.a to kaj sam vam ja trn u oku-to je vas licni biznis.
dve stvari za koje nema lijeka i nece ga nikada biti-rak i ljubomora.steta.
idem delati...i oprastam vam...ipak hormoni polude kad si u drugom stanju,mada ja nisam bas imala taj problem..dapace bila sam jako dobre volje stalno...do zadnjeg mjeseca...
ajd sretno!
AFRODITA69 is offline  
Old 12.04.2007., 22:03   #19
a ne, mi bi nacrtale ogradu okolo i nastavile u svom revijalnom tonu

cuj mene MI, pa nije mi bas tako davno bilo, jel?
magic blue is offline  
Old 12.04.2007., 22:03   #20
KAYA MOJ IDOL...
paspa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.