Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 18:38   #61
SIZIKA...hahaha...to nisam dugo cula.
a jebiga,neko mora i sizika biti.ja ipak mislim da se moje misljenje tuce i kosi sa vasim zbog dugog niza godina provednih van nasih granica..iako mislim da sam ostala ista..puno puta sam skuzila da ja furam neki drugi film..koji je za moje podneblje najnormalniji a za vase jos uvjek nlo.no to je tak...mentality se ocito mjenja iako mi to ne zelimo.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.04.2007., 18:39   #62
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ma riječ mama i frendica ne mogu biti zajedno unutar jedne rečenice. mama je mama i točka.
frendica je frendica i točka...
kod mene postoji mom,and mom-friend.tocka.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.04.2007., 18:40   #63
sunce moje drago,kad buš ti imala ovak veliku,dobru i pametnu djecu,slobodno se javi...ja sam svima trima samo MAMA...i samo 18 g starija od prve,ali MAMA...istina i bog,nisu znali abecedu sa 14 mjeseci...ali živi su...a nemaju ni bazen...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 18:41   #64
kak spikaš engleski...mene ti klinci zovu mama,a frendice frendicama...takvo ti je kod nas podneblje...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 18:44   #65
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
SIZIKA...hahaha...to nisam dugo cula.
a jebiga,neko mora i sizika biti.ja ipak mislim da se moje misljenje tuce i kosi sa vasim zbog dugog niza godina provednih van nasih granica..iako mislim da sam ostala ista..puno puta sam skuzila da ja furam neki drugi film..koji je za moje podneblje najnormalniji a za vase jos uvjek nlo.no to je tak...mentality se ocito mjenja iako mi to ne zelimo.
gle sugar, ne laskaj si, šta si misliš da jer živiš u nyc si kao open-minded a mi smo si jadni i zatucani.... provedenih vani... a šta ti misliš, da mi živimo u kameno doba?
koliko ti, by the way, uopće živiš u nyc,... i ak si furaš tak svjetski film.. šta radiš onda na zatucanom hrvatskom forumu... a, da zaboravila sam - educiraš nas, bogeke...

moje dupe je prošlo gotovo cijeli svijet ali si nikada ne bi uzela za slobodu da brijem da sam radi toga u drugom filmu i omalovažavam druge....

granice postoje samo u glavama, a ne na globusu... ali ti to ne razumiješ...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 18:46   #66
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
kod mene postoji mom,and mom-friend.tocka.
kaki mum - friend molim te... jel ti to utireš put novih riječima engleskog jezika a?
ovo bi bilo pikantno za lingviste
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 18:46   #67
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
sunce moje drago,kad buš ti imala ovak veliku,dobru i pametnu djecu,slobodno se javi...ja sam svima trima samo MAMA...i samo 18 g starija od prve,ali MAMA...istina i bog,nisu znali abecedu sa 14 mjeseci...ali živi su...a nemaju ni bazen...
meni sused ima bazen, jel se to računa
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 18:47   #68
pusti ženu,eto našla kokoši da im priča kak je tam prek sve divno,a mi kretkasi ovdje ne znamo niš...jebiga,mene djeca zovu mama a izgleda da to više nije in...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 18:48   #69
a ne,ne...bazen,terasa,visoko društvo...to imati doma i uz sebe,što bliže...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 18:50   #70
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
pusti ženu,eto našla kokoši da im priča kak je tam prek sve divno,a mi kretkasi ovdje ne znamo niš...jebiga,mene djeca zovu mama a izgleda da to više nije in...
to ti je ko kad sam ja bila baš u tom NYC pa su me klinci pitali jel imamo mi žvakače i telku tamo od kud sam ja?
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 18:53   #71
a kaj ćeš,ona otišla iz zgb nakon srednje škole,pa eto zaboravila kak je tu...al ima nas kokoši kao podsjetnik...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 18:54   #72
ni moje nemaju bazen.nismo vise u calif.u ny nema komplexa sa bazenima..tu je drugacija gradnja...ali zato idemo na plazu na long island,sto je jos bolje...pa s kupamo u atlantiku...jedva cekam da se plazica otpre..govoreci o tome.nego,kad su djeca okruzena ljudima koji ih vole,koji ima od malena utuvljuju u glavu da je skola najvaznija i da je sve ostalo sporedno dok se ne osovis na vl noge i pocnes zaradivati za zivot,onda ti djeca manje vise odrastu takva.ima kukolja svugdje ali nadamo se najboljemu.jos su male,manja ce tek sada u skolu a starija je jako dobra dak i mentor u svom class-u..pomaze svoj djeci,kojoj neke stvari ne idu dobro kao njoj.zna da bez college-a nije nitko i nista a posto je okruzena ljudima koji su zavrsili college-bilo doma bilo tu-to joj je najnormalnije,da skola ne prestaje sa zavrsetkom high school-a.kako rekoh-nezna se sto donosi buducnost-niti ti znas,niti ja..niti netko treci,ali kako je sada,neka se nastavi i ja cu biti sretna.ja sam inace cak malo i prestroga mama..kod mene nema zajebavanja ali sam istovremeno ovorena prema svemu i nisam zakocena nicime.dakle,ja cu mojoj kceri dati da si pirsa nos sa 15 ali doma ce morati biti u 10...pod frendicom,mislim da mogu sa njom pricati os svemu kao sto i ona moze samnom...ima mama s kojima ne mozes o svemu pricati jer nisu razvile taj neki otvoreni odnos sa djecom.ja sam od svoje starija preko 25 god no opet ponavljam-nisam uobicajena zena svoje dobi.po nicemu.tako da iako sam dakle starija vise nego 18..kao ti,mozda sam joj(im) bliza nego ti od samo 18 god razlike.zene moje dobi(i to ce ti svatko reci ko me zna)su za mene tete.i drago mi je da sam tako da mi razlika od 25+ ne smeta u tom mama-kcer odnosu.

usput receno-moja mala je sa 17 mjeseci znala abecedu-ne 14.da te ispravim,kad te vec tolko kopa.a to je zato jer smo se bavili sa njome...i to jako jako puno.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.04.2007., 19:00   #73
mi se tu ne bavimo djecom-svežemo ih za radijatore (ko je sretan da ih ima umjesto ognjišta) i odlazimo skupljati grane za potpalu i nešto hranjivo po šumi...tak da ti ja uopće ne kužim kak je došla do 2.god prava...
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 19:01   #74
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ni moje nemaju bazen.nismo vise u calif.u ny nema komplexa sa bazenima..tu je drugacija gradnja...ali zato idemo na plazu na long island,sto je jos bolje...pa s kupamo u atlantiku...jedva cekam da se plazica otpre..govoreci o tome.nego,kad su djeca okruzena ljudima koji ih vole,koji ima od malena utuvljuju u glavu da je skola najvaznija i da je sve ostalo sporedno dok se ne osovis na vl noge i pocnes zaradivati za zivot,onda ti djeca manje vise odrastu takva.ima kukolja svugdje ali nadamo se najboljemu.jos su male,manja ce tek sada u skolu a starija je jako dobra dak i mentor u svom class-u..pomaze svoj djeci,kojoj neke stvari ne idu dobro kao njoj.zna da bez college-a nije nitko i nista a posto je okruzena ljudima koji su zavrsili college-bilo doma bilo tu-to joj je najnormalnije,da skola ne prestaje sa zavrsetkom high school-a.kako rekoh-nezna se sto donosi buducnost-niti ti znas,niti ja..niti netko treci,ali kako je sada,neka se nastavi i ja cu biti sretna.ja sam inace cak malo i prestroga mama..kod mene nema zajebavanja ali sam istovremeno ovorena prema svemu i nisam zakocena nicime.dakle,ja cu mojoj kceri dati da si pirsa nos sa 15 ali doma ce morati biti u 10...pod frendicom,mislim da mogu sa njom pricati os svemu kao sto i ona moze samnom...ima mama s kojima ne mozes o svemu pricati jer nisu razvile taj neki otvoreni odnos sa djecom.ja sam od svoje starija preko 25 god no opet ponavljam-nisam uobicajena zena svoje dobi.po nicemu.tako da iako sam dakle starija vise nego 18..kao ti,mozda sam joj(im) bliza nego ti od samo 18 god razlike.zene moje dobi(i to ce ti svatko reci ko me zna)su za mene tete.i drago mi je da sam tako da mi razlika od 25+ ne smeta u tom mama-kcer odnosu.

usput receno-moja mala je sa 17 mjeseci znala abecedu-ne 14.da te ispravim,kad te vec tolko kopa.a to je zato jer smo se bavili sa njome...i to jako jako puno.
ja ću povratit
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 19:01   #75
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
kak spikaš engleski...mene ti klinci zovu mama,a frendice frendicama...takvo ti je kod nas podneblje...
i mene klinke zovu mami...a frendice po imenu.a vidis moj bivsi je svoju mamu zvao po imenu-kao da su skupa ovce pasli.kod mene to nebi islo...rekoh-jako sam stroga i zelim da su mi djeca tip top.one su rodene tu ali ni jedna nikada nece baciti smece na pod,ostati sjediti kad starac ude u vlak ili bus..i sl.a to je ovdje totalna nepoznanica.djeca su fino odgojena,to svi primjete.narocito nasi kad dodu posjetiti nas u ny iz zagreba.i ja imam rules.i cure imaju radne zadatke.nema zajebavanja.ali i dalje sam mama-frendica.
ako malecka zeli da ju nasminkam-ja ju nasminkam..onako lagano jako..ali to nam je svima trima fun.ne za sklu naravno..za party recimo.rockas neciji.bitno je da cijene oko sebe,da su dobri daci i da su pristojne.ako je sve to ok,onda sa nicime drugime nemam problema.ako je za njihovu dob naravno.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.04.2007., 19:02   #76
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
a kaj ćeš,ona otišla iz zgb nakon srednje škole,pa eto zaboravila kak je tu...al ima nas kokoši kao podsjetnik...

ne,ja imam najbolje frendice u zagrebu i dalje..ok,samo jedna ima dijete ostale su premlade za bebeke jos.
a idem i doma.pa vidim.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.04.2007., 19:03   #77
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
mi se tu ne bavimo djecom-svežemo ih za radijatore (ko je sretan da ih ima umjesto ognjišta) i odlazimo skupljati grane za potpalu i nešto hranjivo po šumi...tak da ti ja uopće ne kužim kak je došla do 2.god prava...
ja ću se ranit, ovo je predobro ....

raska ti si sada ipak glavna raska i ukidamo ti zamjenicu , afro, žal mi je, poražena si....
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Old 13.04.2007., 19:04   #78
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
...
usput receno-moja mala je sa 17 mjeseci znala abecedu-ne 14.da te ispravim,kad te vec tolko kopa.a to je zato jer smo se bavili sa njome...i to jako jako puno.
da se ponovim...
i onda je svizac zamotao čokoladu...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Old 13.04.2007., 19:05   #79
bitno da ti imaš rules,i da vam je fun...moja se nije,a ni nebu pirsala...ak se hoće šminkati nabijem joj masnicu...tak to tu ide...konzerve..
paspa is offline  
Old 13.04.2007., 19:05   #80
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
dve stvari za koje nema lijeka i nece ga nikada biti-rak i ljubomora.steta.
i ja sam jalna na afroditu, a ti?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.